Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) Davetim válasza Mosquitoo (#22198) üzenetére


Davetim
tag

Lehet gombbal gyorsan váltani, naná, nekem és gombon van a kuplung. De azért 0,03 sec elég kevés, azt annyira nem könnyű reprodukálni. Én például bal kézzel nyomom a kuplungot, de jobbal váltok fel, figyelnem kell rá, ha nagyon gyorsan akarom csinálni. Ettől függetlenül igazad van, ez annyira kis különbségeket jelent, hogy egyéb külsőségeken is több múlhat.

(#22199) Arpee78: Az a pálya éppen bele esik a "nagyon kiélezett" versenyek közé amit említettem. Régebben Tescóval gyorsultunk ott párat, szintén Saleennel. Mindig ő nyert, kb. egy autóhosszal, mert billen gyorsabban tudott kuplungozni, mint én a kormányra rakott kuplung gombbal két kézzel.

Ha a szélárnyék miatt csalózott le, akkor azt az illetőt el kell felejteni :D Ha nincs szélárnyék, akkor azon a pályán tényleg kicsit unfair az autokuplung, hiszen váltogatáson kívül semmit nem kell rajta csinálni, és pont azon az egy tizeden múlik a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#22202) RichHooligan


RichHooligan
csendes tag

Sziaisztok!Az lenne a kérdésem h h kell fellépni onlineba?Megvan az eredeti játék, van gamespy account-om!Amint belépek kiirja h valamit le kell töltenem mert az kell a multiplayerhez de nem tudok semmit letölteni!Segitsetek!Köszi

(#22203) Mosquitoo válasza RichHooligan (#22202) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Valószínűleg a Patch miatt balhézik :)

(#22204) Arpee78 válasza RichHooligan (#22202) üzenetére


Arpee78
senior tag

megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#22205) RichHooligan válasza Mosquitoo (#22203) üzenetére


RichHooligan
csendes tag

Köszi de azzal és az nélkül is azt irja ki

(#22206) RichHooligan


RichHooligan
csendes tag

Na végre már minden ok!El se hiszem!

(#22207) Arpee78 válasza RichHooligan (#22205) üzenetére


Arpee78
senior tag

t

[ Szerkesztve ]

(#22208) Dany007 válasza Davetim (#22196) üzenetére


Dany007
veterán

Rendben! Köszönöm! :) Holnap vagy akár holnaputánt is megbeszélhetjük! Délután - este - hajnal...akármikor csak munkaidőben ne :)

(#22209) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!
Tudna vki segíteni moddolásban? DJEY féle voanlon mozgok. feltettem vmi kocsit telepítéssel,aztán nem indult a játék. kicseréltem a bnk1 fájlt,de továbbra is fagy(credtis után kampec;win7 64bit)
Találtam modding toolst is de nem tudom használni, szeretném csereberélni a kcsoikat hangokat felniket,ect milyen programot hova másoljak?:)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#22210) RichHooligan


RichHooligan
csendes tag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem h valami modok vannak hozzá persze amitől ugyanugy lehet onlineba nyomni!A megapackon kivül és nem fizetős?

(#22211) Kleroo válasza RichHooligan (#22210) üzenetére


Kleroo
veterán

Lehet hogy közhelyes,és minden játénkál beírja vki,de erre a játékra tényleg költeni kell. Annyi mindent kapsz a pénzedért..... Ráadásul van vagy 2 ezer Ft. Hatalmas élmény cruiseolgatni korlátok nélkül.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#22212) Davetim válasza RichHooligan (#22210) üzenetére


Davetim
tag

Modok vannak hozzá dögivel, főleg autók meg hangok, néhány környezeti is. Utóbbiből bazso29 kolléga csinált két elég híreset: [link] [link]

Amúgy meg itt lehet keresgélni. Az online működést nem nagyon zavarják.

[ Szerkesztve ]

(#22213) Dany007 válasza Davetim (#22212) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor esetleg ma este? Ez a lobby-ban találkozós megoldás nagyon jó! Eszembe se jutott eddig. Ott biztos megtaláljuk egymást egyből.
És esetleg valami autókategória?

(#22214) zuchy válasza Dany007 (#22213) üzenetére


zuchy
őstag

Lehet tudok én is jönni. De mi az a lobby?

PC-STYLE.hu

(#22215) Kleroo


Kleroo
veterán

Én szervezek ma este egy krúzolást. F430/maserati kocsikkal.
részletek később :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#22216) Dany007 válasza zuchy (#22214) üzenetére


Dany007
veterán

Az onlájn versenyben a várakozó. Már,ha jólfogalmaztam...

@Davetim:
Amúgy, ha már kocsik, nekem leginkább Enzo, Sevi, esetleg a Meki, vagy G-s kat.-ból a Schelby Cobra jönne be :B A többivel mégbénább vagyok...
Ja, és ezt így azért írtam mert hallottam láttam, hogy elég komolyan küdöd, ergo nem akarom, hogy állandóan rám kelljen várni :)

(#22217) zuchy válasza Dany007 (#22216) üzenetére


zuchy
őstag

Aham értem. Akkor gondolom majd egyeztetünk, hogy melyik versenybe menjünk. Meg hogy mikor?

A kocsi nekem mind1, vagy hát Crysler ME Tvelve-vel azért lehet küzdeni. :D Főleg DA-Off-ban. :Y Elkélne a kocsira egy nagyobb hátsó szárny. :)

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#22218) Dany007 válasza zuchy (#22217) üzenetére


Dany007
veterán

Ja majd ha megjelennek a többiek, akkor majd valaki kiválaszt egy versenyt, aminek a lobbyjában :) lehet gyülekezni. Még messze az este... :)

(#22219) Davetim válasza Dany007 (#22218) üzenetére


Davetim
tag

Privát versenyt kell indítani, és akkor azt magától megtalálja a játék az itt leírt módszerrel. Meg így nem fog belépni külföldi :) Amúgy még nemtom hogy érek rá ma, ha nem adok életjelet akkor ne várjatok rám.

Autó nekem 8, de úgy is lehet majd helyben választani.

[ Szerkesztve ]

(#22220) Dany007 válasza Davetim (#22219) üzenetére


Dany007
veterán

Oks, rendben. Majd meglátjuk ki ad magáról életjelet ~ este 8-ig aztán majd meglátjuk :)
Arpee-val biztos fenn leszünk valamerre :)

(#22221) Dany007


Dany007
veterán

Na valaki most? esetleg ? :)

(#22222) potha88 válasza Dany007 (#22221) üzenetére


potha88
tag

Nekem ma délután okés, mert előbb teljesítettem egy vizsgát, úgyhogy most egy nap pihim van.

(#22223) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Hát, megváltam a játékomtól.

Fájó szívvel, de eladtam. Nagyon jó volt veletek az a rengeteg krúz, és versengés.

További kellemes autókázást nektek!

(találkozunk a 2. részben ;] )

Üdv!

Szerk:

Így búcsúzok: :(((

[L:http://imagerz.com/QEMSW0tvAwJXU19OEAVR][link][/L]
[L:http://imagerz.com/QEMSW0tvAwJXU19OFQVR][link][/L]

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#22224) Jakab66[hun] válasza Jakab66[hun] (#22223) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

[link]
[link]

(katt rá nagyhoz)

Gipsz Jakab

(#22225) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Helló!

A játékot feltelpítettem igaz tört verzió, de eredeti serialt használtam. Felraktam az 1,66 pach-et és utána nem tudtam elindítani a játékot. Van erre megoldás? Már majdnem a tulajdonom egy eredeti példány is. Csak a postán múlik a dolog.

Szóval aki postást lát az szoljón neki hogy siessen.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#22226) Jakab66[hun] válasza Tecsa (#22225) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Mivel tőlem vetted, ezért segítek. :)

Kell GameSpy account. :K

Gipsz Jakab

(#22227) Dany007 válasza potha88 (#22222) üzenetére


Dany007
veterán

Szia. Még nemtudom mi lesz ma. Elég húzós napom van a melóban. De Arpee kollegám biztos fenn lesz :)
Lehet én is, az talán megnyugtat egy kicsit.

Tegnap végülis sikerült egy kicsit krujzolni zuchy kollegával :) Nem volt rossz 3-asban!

(#22228) Tecsa válasza Jakab66[hun] (#22226) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Game spy accountom már van. Miután felteszem a pach-et azt panaszkodja játék hogy nem a megfelelő lemez van benn.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#22229) Jakab66[hun] válasza Tecsa (#22228) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Nos, igen.

Kell hozzá a lemez is. :K

Gipsz Jakab

(#22230) Pecc válasza Tecsa (#22228) üzenetére


Pecc
őstag

NS-TDU_MAXI-POSEDEN.MDS
Próbáld ezzel. Legalsó.

[ Szerkesztve ]

(#22231) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Köszi a segítségeket. De nem jön össze. Kénytelen leszek megvárni az origi lemezt.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#22232) Pecc válasza Tecsa (#22231) üzenetére


Pecc
őstag

Azzal mennie kell, én is úgy használom így nem kopik a gyári lemez:)
Ha nincs kicserélve az exe szvsz el kell indulnia.

(#22233) Tecsa


Tecsa
aktív tag

A képfájlt nem tudom csatlakoztani. Próbáltam az első 1,66 no cd pach-et. Így elindult végülis, de multinál nem csatlakozik TDU szerverhez mert valamit le akar töltetni velem.

[ Szerkesztve ]

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#22234) nap


nap
addikt

Nem is tudom, hogy illenék jobban ez a kép, ide vagy a tdu2 topikba?
:U

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#22235) RichHooligan


RichHooligan
csendes tag

Lehet hülye kérdés de hogy tudnék gyorsan sok pénzt keresni benne!?

(#22236) RichHooligan válasza Kleroo (#22211) üzenetére


RichHooligan
csendes tag

Ha megmondod honnan vegyem meg a megapackot akkor megveszem mert az oldalárol nem tudom letölteni nincs bankkártyám!A játék meg erdetibe van meg ugyh költöttem eddig is rá

(#22237) Jakab66[hun] válasza RichHooligan (#22235) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Kereskedj autókkal.

Esetleg van 1-2 tag itt, aki segít. Feldobsz autót $9.999.999-ért, megmondod itt a fórumban a típusát, hányas tuning, szín, és pontos kilóméter szám.

Hátha van jószívű milliárdos köztünk aki megveszi, és ezzel neked segít. :)

Gipsz Jakab

(#22238) Dany007 válasza RichHooligan (#22235) üzenetére


Dany007
veterán

Ahogy Jakab kollega javasolta.
Velszel egy akármilyen autót, feldobot 9.999.999 ért és pár napon belül elviszik!
Nekem tegnap vitték el a G-s jaguáromat ~ 30.000$-ért vettem és 10 milláért vitték el :)

(#22239) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Azért remélem attól, hogy már nincs meg a játék, még nem tagadtok ki a fórumról :U

Gipsz Jakab

(#22240) szabod válasza Jakab66[hun] (#22239) üzenetére


szabod
senior tag

De kitagadunk!!! BAN PLZ

na jó, csak vicc volt :)

[ Szerkesztve ]

(#22241) RichHooligan


RichHooligan
csendes tag

Az jó csak nem tudom őket eladni annyiért

(#22242) szabod válasza RichHooligan (#22241) üzenetére


szabod
senior tag

Miért ne tudnád? Traden kell eladni és nem a direct sale opciót választani, mert akkor csak fele áron adja el, mint amennyit a kocsid ért.

(#22243) StormLine válasza Dany007 (#22192) üzenetére


StormLine
senior tag

pár napig távol voltam de amúgy követem a topikot. holnap délutánra összehozok valamit de benne vagyok a gurulásban akár most is :K kipróbáltátok a lobbiban gyülekezős módszert?

(#22244) Davetim válasza StormLine (#22243) üzenetére


Davetim
tag

Fent vagyunk most is zuchyval, B-s kocsikat keressen a nyugati parton aki jönni akar.

(#22245) StormLine válasza Davetim (#22244) üzenetére


StormLine
senior tag

nem tudunk rátokugrani, gyertek ti :(

nap: én is megkaptam :C

(#22246) Dany007 válasza StormLine (#22243) üzenetére


Dany007
veterán

Szia!
Holnap délután talán már jólesz. Inkább késő délután - kora este - késő este - éjjel lenne megfelelő, de ezek közül bármelyik :)
Délután ki kell pakolnom egy tárolóhelységet. Nemtom meddig fog húzódni, utána ráérek.
A lobbys módszert nempróbáltuk. Mikor megbeszéltük, nem volt itt senki jelentkező. Aztán zuchy kollegával véletlenül találkoztunk valahol Honoluluban :) Az autópályán. És még nyomtunk egy fél órás krújzt!
Ma meg még b.nőmmel vagyok, ő nem venné jó néven ha a kis Enzomat kényeztetném helyette :B
De akkor holnap még dumálunk itt :) Meg kéne beszélni egy konkrétabb időponton. Meg egy versenyt, amiben összefuthatunk.
Az elmúlt hetekben - köszönhetően Arpee kollegámnak - megint visszarázódtam a TDU-ba, és ez az online rendszere meglehetősen pocsék. Rendszerint fél órákat töltünk egymás megtalálásával =/ Gondolom a sok teli layer az oka, vagy nemtom. Remélem a 2. részre ezt már orvosolják v.hogy.

(#22247) Davetim válasza StormLine (#22245) üzenetére


Davetim
tag

Bocsi (ilyen nap ez a mai), nagyon benne voltunk a száguldozásban zuchyval.

(#22248) StormLine válasza Dany007 (#22246) üzenetére


StormLine
senior tag

lehet hogy a teli layer is ok, de a szerver szarsága is. ha nincs tele a layer akkor azért mert nem ad be, ha tele van akkor azért mert nem írja ki a nevek mögé hogy N/A.

na akkor aki vevő egy kis száguldozásra:
kategória: A
a forgalmat kikapcsolni tilos
fizika mod használata tilos
hardcore mode: lehetőleg kikapcsolva
gyülekező helye: lobbi (azzal a különbséggel hogy lehet hogy nem Tesco nevére kell menni :DDD)
gyülekező időpontja: 17:50
indulás: 18:00

Dany007 ha neked ez korai akkor majd kicsit megszakítjuk a krúzt egy megadott időpontban és regroupolunk.

Davetim: egészségetekre, nincs miért bocsánatot kérni ;)

[ Szerkesztve ]

(#22249) RichHooligan válasza szabod (#22242) üzenetére


RichHooligan
csendes tag

Hol lehet állitani h ne direct sale legyen

(#22250) Dany007 válasza StormLine (#22248) üzenetére


Dany007
veterán

Ahaam értem.
Akkor ahogy olvasom bármelyik online versenyre lehet kattintani, majd azon belül megtalálni a már creat-elt versenyt.
Jólhangzik. Az este 6 is megfelelő! Elvileg 2-körül megyünk pakolni, szal addig visszaérek és még lesz időm egy kis gyakorlásra is előtte :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.