Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) joergie válasza lorcsi (#800) üzenetére


joergie
őstag

micsoda példakép!

Berdych for president!

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#802) skótocska


skótocska
csendes tag

Fucsovics Márton
2010 Wimbledon, Junior Grand-Slam győztes

A true lad fights. Not because what's in front of him, but because what's behind him!

(#803) joergie válasza skótocska (#802) üzenetére


joergie
őstag

Remélem felnőttek közt top100as lesz. nagyon kéne a magyar teniszéletnek egy ilyen fiatal titán.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#804) qestion


qestion
aktív tag

nézem a római akadémiás közvetítést, hát a női meccsek enyhén szólva nem színvonalasak, de legalább cici van :DDD

[ Szerkesztve ]

a pálya

(#805) joergie


joergie
őstag

Cici a lényeg a női meccsen. Meg a combok ;]
remélem mindenki nézte a US Open-t. Történtek érdekes dolgok. Djokovics megverte Federert pl :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#806) joergie


joergie
őstag

csinálok egy F1 online manageresdi játékot, és találtam egy ilyet: http://www.tennismanager.org/managers/add

tennis manageresdi :) Csak nem lehet még magyarra beállítani a z országot, csak cseh szlovák és német lehetsz :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#807) #04441088


#04441088
törölt tag

Hoppá:D Nadalt lemosta Melzer az 1. szettben:D 6-1 lett:D Sanghajban.

(#808) puttputt válasza #04441088 (#807) üzenetére


puttputt
őstag

Megteheti. :D Mármint Nadal.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#809) joergie válasza #04441088 (#807) üzenetére


joergie
őstag

Na igen. De ha jól emlékszem nem ez az első skalpja idén. Mintha Federert is megverte volna tavasszal...
Djokovics viszont nagyon meggyőző, úgy tűnik stabilan fogja tudni tartani a második ranglistás helyet.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#810) puttputt válasza joergie (#809) üzenetére


puttputt
őstag

Djokovic szépen összerakta magát/-rakták.
Szerintem jól emlékszel. Ő is az egyik nagy skalpgyűjtő...
Talán Davigyenkot is leküldte már...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#811) Bibby


Bibby
addikt

Ugyan nem népszerű a topik, de a döntő előtt egy up-ot megér.

Amúgy is nagyon régóta szerettem volna egy Djoko - Murray GS finálét, jó lesz ez. :K

Ελευθερια η θανατος

(#812) Bibby válasza Bibby (#811) üzenetére


Bibby
addikt

Szedd már össze magad te skót. :U

Ελευθερια η θανατος

(#813) Bibby válasza Bibby (#812) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor ne szedd.
Egy nagy lófüttyöt teniszezett össze Murray. Sőt "teniszezett". Ez így nem döntő volt hanem edzőmeccs, attól hogy nem megy a játék, haljon már meg a pályán legalább, köpje ki a tüdejét... :U

Természetesen Djokovic ettől tök függetlenül megérdemelte, élete legjobbjával hozta össze. :R :R

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#814) joergie válasza Bibby (#813) üzenetére


joergie
őstag

Hát elég pocsék volt. Fejben nem tudja összeszedni magát. Azért tavaly csak meg tudta nyerni Indianapolist vagy valamelyiket akkoriban ezres tornát, Federert simán verte, szóval ha pontokat kell védeni megy neki, de ha arról van szó hogy gs döntő, bármennyire is jól készítik fel, szétesik, pedig elvileg meg vannak hozzá az idegei. Még érnie kell egy kicsit meglesz az. Bár ezellen a Djoko ellen az se biztos :DDD Del Potrot várom vissza, azt a Delppotrót aki megverte Federert egy gs döntőben :)) ez még nem az, de azért próbálgatja magát....

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#815) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Hú, halljátok, hogy pörög ez a topik. :) Ezen a héten és a jövő héten Miami tenisztorna.

(#816) adamssss


adamssss
veterán

Véget ért a Roland Garros. Nadal nyerte 3:1-re. A döntőben a svájci Roger Federert (avatarom :) ) verte.
Fájó szívvel, de gratulálok... :R

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#817) Dyrtyho válasza S-Attila (#815) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Júliusban pedig WTA Torna Budapesten :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#818) adamssss válasza Dyrtyho (#817) üzenetére


adamssss
veterán

Így van. Kár hogy ATP-t nem rendeznek nálunk. Én anno Bécsben voltam kint, és ott tudtam találkozni Fedrerrel ráadásul kaptam tőle egy autogramot. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#819) Dyrtyho válasza adamssss (#818) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Én valahogy már annak is örülök,hogy a WTA-t megrendezik nálunk,így legalább a nagyobb külföldi női tenisz játékosokat is látom.Remélem ídén,vagy jövőre már a Williams nővérek is ellátogatnak piciny hazánkba :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#820) adamssss válasza Dyrtyho (#819) üzenetére


adamssss
veterán

Akkor én is kimennék.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#821) Dyrtyho válasza adamssss (#820) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Már érdemes a Budapesti Grand Prix oldalát böngészni :)) :))

best regards, egy fórumozó blogger

(#822) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

De ki van halva ez a topic :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#823) Bibby


Bibby
addikt

Kár hogy nem jött össze megint a nagy négyes elődöntője, mint a Garros-on.
Tsonga persze nagyon jó tud lenni ha elkapja a fonalat, de ettől függetlenül szerintem Djoko át fog rajta gyalogolni.
Fed eléggé leadta 2-0 után a meccsét, akárhogy is játszott az ellenfél, itt magát is hibáztathatja. Visszaengedte a franciát.
Nadal olyan mint mindig, a "sérülése" kicsit túljátszott volt, most is fut fut mint az állat, aztán beüti a labdát a sarokba. :U Murray-t nem nagyon láttam játszani, de félő hogy megint szétizgulja az egészet ahogy szokta. Szeretném ha ő nyerné, és ha legyűri Nadalt meg Djokot is, meg is érdemli, és ki tudja utána fejben mennyire áll helyre, hova jut el...
Ettől függetlenül Nadal-Djokovic döntőre tippelnék, és az elődöntők után kiderül ki milyen formában érkezik a végére. Csak ne valami egyoldalú döntő legyen.

Ελευθερια η θανατος

(#824) Seraph 16 válasza Bibby (#823) üzenetére


Seraph 16
őstag

Federer az utolsó szettben úgy játszott, hogy meg is érdemelte a vereséget sajnos. A szerváin kívül nem volt jó ütése: röviden játszott ziccereket rontott, Tsonga második adogatásából nem tudott támadást indítani...
Pedig azt hittem, hogy idén megnyeri Wimbledont...

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#825) Bibby válasza Bibby (#823) üzenetére


Bibby
addikt

Ebbe nagyon beletenyereltem. :) Végül is nagy csoda nem történt, az esélyesek nyertek.
Tsonga egy szettig tudott éles meccset adni, utána csak gálapontokat hozott (igaz abból nyert egy szettet még). Szórakoztató volt, de egyoldalú.
Murray az Murray. Szinte egyetlen egy kihagyott bréklabdától úgy szétesik fejben mint egy első GS-es újonc. Szerintem amíg az anyját nem paterolja el a meccsekről messzire és nem szerez egy EDZŐT (így nagybetűvel) addig nem rúg labdába, pedig a képességeivel nincs gond.
Mindent összevetve ez lesz a legjobb döntő párosítás. Federer már Nadal nevétől is összecsinálja magát lassan ( :) ), négyükön kívül meg más nem számít. Djokovic amit idén mutatott több mint meggyőző, úgyhogy a kezében lehet a győzelem. :K

Ελευθερια η θανατος

(#826) Bibby válasza Bibby (#825) üzenetére


Bibby
addikt

Sok teniszbarát nincs itt, na mindegy azért elbeszélgetek magammal. :)

Nem volt túl magas színvonalú meccs, Nadal sokat hibázott, szerintem ezért is volt a végén olyan feszült, mert érezte hogy messze nem ez volt a legjobbja. Valahogy nem jött ki a forma.
Persze ez nem csökkenti Djoko érdemeit, szenzációs idén, fejben is első helyre feljött, nem semmi érzés lehet Wimbledont behúzni. :K
Várom a következő tornát, a mezőny nagyon jó. :C

Ελευθερια η θανατος

(#827) Seraph 16 válasza Bibby (#826) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ha Nadal egy kicsivel jobban játszott volna, akkor jó kis meccs lehetett volna, de sajnos elég sokat hibázott.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#828) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Nem is nézitek a Budapesti Grandprix tenisz tornát ? Igaz,hogy se Arn Gréta nem tud részt venni rajta,se Szávay Ági,de Jani Réka még versenybe van,úgy hogy lehet neki drukkolni :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#829) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Nem igazán nézem, személy szerint. Viszont ezen a hétvégén van a Davis-kupa negyeddöntő, illetve már csak négy hét, és kezdődik az amerikai keménypályás szezon.

(#830) Manitou


Manitou
addikt

Multifilament húrból ki melyik típust ajánlja?
Tecnifibre családon belül nézelődtem eddig.

(#831) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Nem tudtok véletlenül jó áron fedett pályát Pesten? 16 órától kellene 3000/óra v alatta.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#832) odrif


odrif
MODERÁTOR

Most megy a döntő. Senki sem nézi? :F

20 éve a Prohardveren

(#833) spammer válasza odrif (#832) üzenetére


spammer
veterán

De de :K

Hajrá Nadal :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#834) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Beindult a 2012 Grand Slam torna. Nézi valaki a Roland Garrost? :)

(#835) Seraph 16 válasza b4zsi- (#834) üzenetére


Seraph 16
őstag

naná :C

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#836) b4zsi- válasza Seraph 16 (#835) üzenetére


b4zsi-
őstag

Favorit?
Most nézem a Nadal meccset. A női kommentátorról kicsit se jön le, hogy Nadal fan. :D Amíg nem kezdődött el a meccs úgy istenítette mintha a saját fia lenne

Akkor jó. Most találtam meg a topicot, de azt hittem már senki se jár erre :)

(#837) Seraph 16 válasza b4zsi- (#836) üzenetére


Seraph 16
őstag

Szerintem egyértelműen Nadal az esélyes. Könnyű ága volt, a salak amúgy is az ő világa...
Amúgy tényleg eléggé kihalt a topik. :(

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#838) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Ma nem fogunk unatkozni!
Nadal-Ferrer
Djoko-Federer
Este meg Eb:) Közben tanulni is kellene vizsgára, de ilyen meccsek mellett nehéz lesz:)

(#839) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Miért ilyen kihalt itt ez a topik? :) Mit tippeltek, ki lesz az év végi világelső?

(#840) spammer válasza S-Attila (#839) üzenetére


spammer
veterán

Én Federert szeretném első helyre, de szerintem Djokovic megfogja ezt az évet. Aztán majd kiderül :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#841) S-Attila válasza spammer (#840) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Én is őt "szeretném" első helyre (:D). Jelenleg 990 pont a hátránya, ha jó fedett pályás szezont teljesít, akkor szerintem nem behozhatatlan. :)

(#842) spammer válasza S-Attila (#841) üzenetére


spammer
veterán

Én az ATP oldalát néztem, szept. 17-i adattal, ott még az első : [link] , ha azóta hátrányba került, az durva :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#843) S-Attila válasza spammer (#842) üzenetére


S-Attila
aktív tag

A pillanatnyi világranglistán tényleg első, de az az elmúlt 52 hét alapján készül.

Az év végi világelsőséghez viszont szerintem relevánsabb - és főleg könnyebben átlátható számszerűleg :) - a "Singles Race To London" táblázat, ebben csak az ez évi versenyeken eredményei vannak benne.

(#844) spammer válasza S-Attila (#843) üzenetére


spammer
veterán

Ja, aha, az más :) Hát akkor remélem belehúz :D Egyébként nem tudom, mennyi van még a "mesterben", de szerintem még talán 1-2 szezont lenyom, aztán visszavonul. :U

Roddick is visszavonult nemrég, igaz, jóval kisebb eredményekkel, sajnáltam is, hogy ennyire megkopott már az utóbbi években....

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#845) S-Attila válasza spammer (#844) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Szerintem nem vonul még vissza. Majd a rioi olimpia után. ;)

Addig még van pár rekord, amit megdönthet. Pl. a legközelebbi lehetségesek: a sanghaji 1000-es versenyen túlléphet Andre Agassi-n, ami az 5. legtöbb megnyert ATP/Grand Slam/Davis kupa meccset jelenti összesítve. Neki van most 868, Agassinak 870, csak Agassi ezt 36 éves korára érte el. Továbbá, ha megnyerné a versenyt, akkor ezt lenne neki a 22. ATP mester/1 000-es verseny győzelme, amivel egyedül tartaná ezt a rekordot, jelenleg Nadallal 21-21 az állás.

[ Szerkesztve ]

(#846) spammer válasza S-Attila (#845) üzenetére


spammer
veterán

Hát igen, van még pár megdöntendő rekord, csak már ő sem lesz fiatalabb :) Jó, nem annyira öreg még, csak azért jönnek a nyakára a fiatalok.

De küzdjön még, amíg bírja, csak azt ne várja meg, hogy lecsússzon az élmezőnyből :)

Mondjuk lehet, hogy tényleg Rióig tervezi a karriert, akkor behúzná a 4 GS-t, az Olimpiát, meg pár nagy tornát, aztán csókolom :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#847) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Holnap délután 2 órakor (illetve nem korábban, mint 2 óra magyar idő szerint) Roger Federer - Stanislas Wawrinka. Amennyiben Federer megnyeri a meccset, biztosítja a világelsőségét a következő hétre is, és ezzel 300. hetét töltheti elsőként az ATP világranglistáján.

[ Szerkesztve ]

(#848) MTbc


MTbc
senior tag

Ha érdekel valakit van egy eladó Head Flexpoint Instinct ütőm. :R

[ Szerkesztve ]

(#849) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Up. Ki mit vár a 2013-as idényre?

(#850) Dylen válasza S-Attila (#849) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én megtanulok teniszezni :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.