Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát... olyan HTC-s :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#7952) Adamis


Adamis
őstag

Kicsi változtatással ver.2:

(#7953) lanagii válasza bAtt001 (#7937) üzenetére


lanagii
csendes tag

Én pedig elkérhetném az alkalmazás ikonokat? :)

(#7954) bAtt001 válasza lanagii (#7953) üzenetére


bAtt001
addikt

(#7955) zool1 válasza darvinya (#7927) üzenetére


zool1
őstag

Neked kell hogy tetszen hiszen te fogod nap mint nap nezni es hasznalni... :U

(#7956) zermi


zermi
aktív tag

Nálam most így néz ki:

[

[ Szerkesztve ]

(#7957) VD válasza zermi (#7956) üzenetére


VD
őstag

Egyszerű, de izléses! Szép munka! Nekem nagyon bejön! :K

[ Szerkesztve ]

(#7958) zermi válasza VD (#7957) üzenetére


zermi
aktív tag

Köszi!

(#7959) |AP|


|AP|
veterán

Mostani:

(#7960) atike válasza |AP| (#7959) üzenetére


atike
nagyúr

Dejó.... :R

Felhasznált cuccok? :)

Tetszik!

(#7961) kiskaktusz válasza |AP| (#7959) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az óra miatt szerintem a szögletes-színes metroiconok jobban illenének a kijelzőre, de egyébként jó :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7962) |AP| válasza atike (#7960) üzenetére


|AP|
veterán

Wajkiui 2.5.27 rendszer (ismeretlen kínai írásjelekből álló nevű ikon pakk :) )

-Beautiful widgets (Oxygen_HD időjárás és Ice Switch - általam módosított- óra téma)
-Smooth calendar

ennyi :)

szerk: kiskaktusz: tudsz mutatni ilyen ikonokat?

[ Szerkesztve ]

(#7963) Oldman2 válasza |AP| (#7959) üzenetére


Oldman2
veterán

Tetszetős!

(#7964) kiskaktusz válasza |AP| (#7962) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Természetesen

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7965) Oldman2 válasza kiskaktusz (#7964) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezeket az ikonokat hová kell kipakolni, hogy a "Launcherek" észleljék őket?

Például a jelenleg használt Apex...

(#7966) bubi92 válasza Oldman2 (#7965) üzenetére


bubi92
őstag

vagy .apk-ban szeded le, install és a témáknál, vagy ha képfájlonként, akkor ikonra hosszan nyomva szerkesztés, és a képre katt. betallózod és örül :K

(#7967) kiskaktusz válasza Oldman2 (#7965) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az appdrawerbe nem szoktam beapplikálni az ikonpakkokat, mer tsokszor cserélgetem őket és még megkavarodnék :DDD Csak a homscreenen szoktam cserélni, ott meg hosszan ráböksz és kitallózod, hogy milyen ikonképet szeretnél használni.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7968) Oldman2 válasza kiskaktusz (#7967) üzenetére


Oldman2
veterán

Értem, köszi mindkét választ!

(#7969) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Idetévedtem valahogy....meglepve tapasztalom hogy nagyon szép témák vannak, nem csak hátterek.
Ezeket hogy csináljátok? (nem volt még okostelefonom) 960*540-es kijelzőre keresek témát....Alapjaiban meglehet változtatni a teljes kinézetet? Arra is van mód hogy pl. settings menü, sorok távolsága kisebb legyen? (betűméret csökkentés nem befolyásolja)

free your mind

(#7970) fo_di válasza Jazz (#7969) üzenetére


fo_di
őstag

legegyszerűbb egy új launcher felrakása, egy pofás háttérkép, meg néhány widget, ami feldobja a home-ot
az ikonokat a launcherben lehet cserélni (gyáriakban általában sajnos nem)
a settings menü sortávja már komolyabb beletúrást igényel (szét kell a settings.apk-t speckó módon szedni, egy benne lévő layout xml fájl szerkeszteni, majd visszaépíteni és a telefonra küldeni)

lockscreenekhez is általában külön lockscreen programok vannak, amik ismernek témákat, ha azt is cserélnéd (pl. milocker, go locker, widgetlocker, stb.)
launcherek, amiket itt használnak: apex, go launcher, nova launcher, adw, miui launcher (mihome), némelyek pedig touchwizt vagy xperia launchert használnak, de azok témázhatósága igen csekély

általában a képek alatt néhány hsz-en belül az elkövető megírja, hogy milyen programokkal hozta össze a látott képet

[ Szerkesztve ]

(#7971) G4bi89 válasza zermi (#7956) üzenetére


G4bi89
senior tag

Pofás lett :)

Óra nagyon bejön szóval érdekelne, hogy ez miféle app ?

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#7972) bok92 válasza zermi (#7956) üzenetére


bok92
addikt

Húú ez nagyon jó lett!Egyszerű, de nagyszerű! :)

(#7973) bubi92


bubi92
őstag

csak nekem tűnik úgy, hogy viszonylag kevesen vagyunk itt ebben a topikban? de mostanában egyre több új ember jön, ami tök jó. felkellene pörgetni a topikot, hogy minél több screen lehessen és inspirálhassuk egymást

(#7974) Frozzy


Frozzy
őstag

Mostanában:

:C :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7975) kiskaktusz válasza bubi92 (#7973) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Igen, a totyik elején még sok látogató volt és mostanra kevesen maradtak a folyamatosan visszatérők, de szerencsére mindig van 1-2 új arc :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#7976) elfelejtette


elfelejtette
veterán

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7977) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Vagy így:

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#7978) saphancs válasza elfelejtette (#7977) üzenetére


saphancs
aktív tag

Szerintem sok a latens szereplő. Én is folyamatosan olvasom a fórumot, minden héten háromszor átszerkesztem a screent, de vagy lusta vagyok, vagy nem érzem elég jónak a megosztashoz. Most meg gondoltam, jól megkoszonom azon forumozoknak akik életbe tartják a topicot, és sok jóval és széppel gazdagítják életünket! :)

[ Szerkesztve ]

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#7979) VD válasza Frozzy (#7974) üzenetére


VD
őstag

Szvsz nem rossz, letisztult, egyszerű, csak szerintem baromi hülyén nézz ki a statusbarban 9:26 és alatt a screenen 21:26 óra kijelzés. Vagy a statusbaron lőném ki az órát, vagy a screenen. Vagy a screenen használnék digitális helyett analóg órát, hogy ne üsse egymást a kettő.

elfelejtette:
Ez számomra egy káosz. (Tudom a zseni átlátja...) De az Én izlésvilágomtól nagyon elüt.
Oké, hogy mindent egy oldalról akarsz látni/elérni/irányítani (Volt nekem is ilyen korszakom), de akkor érdemes lenne egységesíteni a widgeteket és ikonokat. Ha nem is teljesen, de legalább színben meglegyen az összhang. Illetve valami diszkrétebb háttér is sokat segítene. Mert így most min a kettő olyan mint egy turmixgép tartalma bekapcsolás előtt. De ez csak szvsz. Biztos ennek a "stílusnak" is megvan a rajongó tábora!

[ Szerkesztve ]

(#7980) punky10 válasza saphancs (#7978) üzenetére


punky10
addikt

Így van.Én is régota olvasom a topicot,de eddig az általad felsoroltak miatt én is csak passzivan voltam jelen.Majd egyszer én is megosztom...Előre szolok,nem a minimál hi
ve vagyok... :))

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#7981) zermi válasza G4bi89 (#7971) üzenetére


zermi
aktív tag

(#7982) Frozzy válasza VD (#7979) üzenetére


Frozzy
őstag

hallod néztem is a képet, hogy nekem utólag nem tetszik.. :D gondoltam, hogy valaki meg fogja szólni :P de nem baj igazad van! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7983) mttssz


mttssz
senior tag

Üdv!

[Erről] a homescreenről kellenének a dock iconjai, de sehol nem találom. :F Tudna nekem valaki segíteni? :B Köszönöm! :R

(#7984) VD válasza mttssz (#7983) üzenetére


VD
őstag

Az appdrawer ikon az az ADW launcher gyárija. A szöveges ikonok meg csináld magad az alábbi alkalmazással: [link]

[ Szerkesztve ]

(#7985) Jazz


Jazz
veterán

Android CS-n amikor lezár a telefon képernyő-zárja, akkor normális számos óra, meg alatta dátum infó van.
-Viszont a home screen-en meg alig látható analóg.
-Mit kell tenni hogy a billentyű-záros óra jelenjen meg ott is? Alig van állítási opció....
-A widget az mit jelent egész pontosan?
-A world clock csak két órát tud megjeleníteni, azt is számlap nélkül és túl nagyok....helyette van olyan ami kicsi és többet is kilehet tenni?
-Van gyári naptár widget, de az is hely pazarló, túl nagy....nincs valami jobb?
-És végül, nagyon jó minőségű háttérképek hol találhatóak? Próbálgassam végig az összes google play-es app-ot? (élő-t nem akarok mert gondolom elégg terheli a CPU-t)

Köszi

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7986) bubi92 válasza Jazz (#7985) üzenetére


bubi92
őstag

widget amit kiraksz az "asztalra"
ne használd a gyári widgetek, play-en találsz mindenre sokkal jobb alternatívát, értelem szerűen ha naptárt akarsz rákeresel calendar szóra és millió lehetőség lesz előtte. ugyanígy a többinél.
háttérkép?:D gugli és társai, én innen szoktam szedni.

(#7983) MaTMaN: ezek az ikonok fent vannak xda-n készen ebben a topikban, de lusta vagyok megkeresni, ne haragudj :B

[ Szerkesztve ]

(#7987) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok! Nem találtam jobb helyet a kérdésnek, de hátha tudtok segíteni. Kicsit moddolni akarom a romom kinézetét galaxy ace-en, de ha bármilyen formában is megváltoztatom az activity_title_bar.9.png-t akkor minden alkalmazás ami használja force close-al elszáll.

Ugyebár, erről a részről van szó

(Tisztában vagyok a draw9patch-el tehát nem az a gond, mindegyik másik amit módosítottam hibátlanul megy.) Hiába keresgéltem, ahol felmerült ez a probléma ott nem is találtam megoldást rá. Nem találkoztatok valahol ezzel a problémával?

(#7988) G4bi89 válasza zermi (#7981) üzenetére


G4bi89
senior tag

köszi :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#7989) zol-tán? válasza mttssz (#7983) üzenetére


zol-tán?
csendes tag

Jól mondja bubi92, abban a fórumban találod: TallMin icon set
http://droid-den.com/android-guides/android-tallmin-icon-set/

[ Szerkesztve ]

(#7990) mttssz


mttssz
senior tag

köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

(#7991) darvinya válasza SUPREME7 (#7987) üzenetére


darvinya
titán

.9PNG az egy bekodolt illeszthető ikon kép amihez tartozik egy aláírás is.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7992) szezso15 válasza Frozzy (#7974) üzenetére


szezso15
addikt

A launcher Apex, a lockscreen meg Holo Locker? :) A háttérképet viszont kérném! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#7993) Frozzy válasza szezso15 (#7992) üzenetére


Frozzy
őstag

igen apex launcher. a locker az widget locker jellybean lockal. és a háttérképet viszont egy Touchwiz apex témát letöltve lesz elérhető a háttérválasztóban! :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#7994) fo_di válasza darvinya (#7991) üzenetére


fo_di
őstag

a ninepatchben nincsen aláírás, csak a patch, ami a skálázást befolyásolja
ugye decompile állapotban látszanak a csíkok (a szélső 1 pixelnyi keret minden oldalon csak átlátszó vagy fekete pixelekből állhat), míg compile állapotban képnézővel megnézve nem látszanak a csíkok, de bele vannak kódolva a fájlba (ezért oldja meg a telefon a skálázást, és a témába compile kell visszatenni)

szükséges program: xultimate draw9patch compiler x86 (a végső compile-hoz)

supreme7: ezt a témát találtam az adott fájllal kapcsolatban: [link]
ezt írják: I got it to work. I was decompiling a themed framework-res apk and that wont work. U have to decompile the original APk to compile correctly. Thanks for the help.
szóval lehet, hogy nem az igazi a decompile (nem hozott semmi hibát a compile-kor? érdemes lenne a logot végignézni és javítani az esetleges hibákat, egyiket a másik után, és újra, meg újra compile-olni, amíg nem fut le hiba nélkül, aztán lehet küldeni telefonra)
adbn meg könnyebb cserélni a fájlt, nem kell oda-vissza másolgatni és zipet flashelni

[ Szerkesztve ]

(#7995) darvinya válasza fo_di (#7994) üzenetére


darvinya
titán

Jó nem jól fejeztem ki magam.
Az eredeti apk-ban van az aláírás ami közbe fogyja a .9-est és ezért mindig hisztizik.
Már egy SystemUI-ban lévő .9-es csere is hibát okoz.
Pedig csak annyi kell, hogy onnétól kezdve nem .9-es.
De ha meg van az alap apk és az meghíva fordítjuk akkor megkapjuk az aláírást az egészhez.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#7996) Jazz


Jazz
veterán

Azt hogy lehet egyszerűen megcsinálni, hogy a home screen-ről eltüntessem a google kereső ablakot?

- Amikor belépek a menübe és ott görgetek, oda nem lehet tenni háttérképet?
- A listázás sorrendjét nem lehet állítani? Dátum szerint pl...

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7997) bubi92 válasza Jazz (#7996) üzenetére


bubi92
őstag

hosszam nyomsz rá és törlés/eltávolítás, vagy hosszan nyomsz rá és ráhúzod a kukára/ X-re.

ha menü alatt az appdrawer-re gondolsz, akkor launcher függő, de legtöbben meglehet változtatni! illetve ugyanez vonatkozik a rendezhetőségre is, launcher függő.

(#7998) Jazz válasza bubi92 (#7997) üzenetére


Jazz
veterán

Hosszan nyomom de semmi nem történik, csak belép szövegbevitel módba. :S
Launcher nincs, origiba nyomom.

Menü alatt "appdraw"? az mi. Menü alatt azt értem amikor belépek az appokhoz meg a widgetekhez, a home screen legalján lévő gombal. Vagy ezt mindek hívják?

free your mind

(#7999) bubi92 válasza Jazz (#7998) üzenetére


bubi92
őstag

launcher van! csak gyári. a kereső widgetet akkor is elkéne tudnod tüntetni, egy kis tutorial, nagyjából a te telodon is így kell csinálni, lehet máshol lesz a kuka.

igen ahol az appok vannak az az appdrawer.
attól függően milyen telód van, javaslom cseréld le a gyári launchert
ha froyo vagy gb: akkor adw, zeam, go launcher, launcher 7, holo
ha ics vagy jb: akkor pedig nova, apex vagy esetleg holo hd

ez már ízlés kérdése, hogy melyiket teszed fel, marketen mindet megtalálod. ezekben többnyire megvan az a lehetőség, hogy az appdrawerbe hátteret rakjál.

(#8000) elfelejtette válasza bubi92 (#7999) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én is jártam úgy, hogy ics stílusú romot tettem fel holo launcherrel, és egyszerűen nem lehetett levakarni a keresés widgetet, mert ha rátapiztál, nem dobta fel a kukát.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.