Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#492) BEndre34 válasza hardline (#491) üzenetére


BEndre34
tag

P10HD-t nem találtam használtan "jó" áron (mármint a kipróbálásra). Úgyhogy most más - drágább - tabokat nézek, amiknek legalább 400 nit a fényereje. Sajnos a Teclast nem teszi közzé ezeket az adatokat, de ami az én szempontomból (illetve aki olyan helyen használná, ahol nagy a természetes vagy mesterséges fény) fájóbb, hogy maga a cég is azt válaszolta 2 különböző megkeresésemre is (e-mail illetve face), hogy ilyen adatokkal ők nem rendelkeznek. :Y :W

Ahogy az elmúlt hetekben utánajártam az iOS platformú almáknak és az Androidos (újonnan bőven 100e feletti) taboknak van 400 feletti fényereje. Igen, tudom, hogy létezik a CrystalSky (használtan is 150-200e), de az tényleg semmi másra nem tudom használni.
Így a vége az lett, hogy a páromnak átadott, de érdeklődés hiányában kihasználatlan P3S eladósorba került és kp vagy értékegyeztetéssel tabra (450 nit felettire) lesz lecserélve. Így talán kevésbé fog fájni.

Persze ha szembejön egy használt P10HD, amit nem az új árában akar valaki eladni, lehet, hogy kipróbálom. ;) Ha így lesz, mindenképpen beszámolok a tapasztalatokról. Természetesen, ha nem nyári, napon történő használatra kellene, már megvettem volna, mert ár/érték arányban jónak tűnik még így 1 havi utánajárás után is. :C

Vagy megvárom, amíg fél év múlva lejár a T-s hűségidőm és onnan lesz tab P10HD-hoz hasonló paraméterekkel a kedvezményemmel együtt 16e forintért. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.