Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) ThuG4LifE válasza emre33 (#5650) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

mármint digitv-t :(((

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5652) szabogabor10 válasza korfa (#5648) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Sport 1 HD-nek sem volt fenntartva hely.
Tényleg nagyon reménykedek mostmár a Digisportban. Ennyi pocskondiázás és valószínűleg jelentősebb előfizetővesztés után már nem igaz, hogy nem tudnak megállapodni. Ha mégis, az további, folyamatos elvándorláshoz fog vezetni, amiből sokkal rosszabbul jöhetnek ki, mintha fizetniük kellene a Diginek.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5653) korfa válasza szabogabor10 (#5652) üzenetére


korfa
aktív tag

szerinted mennyien mentek el ez miatt? Félek meglepödnénk...

(#5654) szabogabor10 válasza korfa (#5653) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem nem kevesen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5655) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hmm érdekes...

A nem régen HDre áttért RtlKlub indított egy műsort:"8:08 Minden reggel",új stúdió, dizájn stb...

Nem hiszem el,és ezt mind NEM HD-ben adják!!!!??!
(átlátszó HD felirat)

Akkor merre is tartunk??

(#5656) larryhughes


larryhughes
csendes tag

Üdvözletem!

Kérdezni szeretném, hogy Tarr-nál van megkülönböztetve hűségidős és listás előfizetési ár? Tavalyi kombi trió díjcsomagom van, aminek a hűségideje most áprilisban fog lejárni, és az Ügyfélkapu ezt írja ki:

Nézegettem már az ÁSZF-et - amennyire a száz valahány oldalt át tudtam nézni -, de nem találtam ilyesmit.

A másik kérdésem az lenne, hogy CI modult van értelme/lehet úgy vásárolni, hogy nincs mellé digitális csomagom (jobb képminőség miatt pl.)? Bocs ha hülye a kérdés, de nem igazán értek hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#5657) XeeN válasza larryhughes (#5656) üzenetére


XeeN
senior tag

A hűségidő lejárta után a listaárat kell fizetned. Azt ajánlom, menj be az ügyfélszolgálatra és érdeklődj a lehetőségek felől (az én szerződésemben pl 35,000,-Ft-os listaár szerepel...)

Ha nincs digitális előfizetésed, nincs értelme a kártyának sem. Ha viszont van/lesz, az előfizetett csomag mellé megkapod a már meglévőket is digitális minőségben.

(#5658) larryhughes válasza XeeN (#5657) üzenetére


larryhughes
csendes tag

Köszi!

Ez a listaár azért érdekes dolog... Nekem korábban évekig volt úgy, hogy lejárt hűségidővel ment az előfizetésem, de akkor sem kaptam nagyobb számlákat.

Ha kötök digitális előfizetést, akkor az analóg szolgáltatás is megy még tovább mellette? (Pl. ha két tévém van, és csak egy CI modult/STB-t kérek, akkor a másikon az analóg elérhető marad?)

[ Szerkesztve ]

(#5659) HIJ válasza larryhughes (#5658) üzenetére


HIJ
őstag

Ez nem régóta van...

Igen, az analóg megy tovább.

(#5660) XeeN válasza larryhughes (#5658) üzenetére


XeeN
senior tag

Nekem tavaly márciusban (akkor hosszabbítottam szerződést) hívta fel erre a figyelmemet az üfsz-es hölgy. Ha minden igaz, a szerződés lejáratát megelőző hónapban figyelmeztetnek is a dologra. Az már más kérdés, hogy ez valóban így van-e...

(#5661) emre33 válasza 1egaly (#5655) üzenetére


emre33
addikt

Okot találok én neked: Ez új helyszín, új studió, vagyis a hiradó és fókusz FULL HD kameráit nem vihetik át.

És mivel van sok SD kamerájuk, akkor miért vegyenek újabb full hd kamerát?

Reggeli adásokat kevesen nézik, ezért se volt reggeli műsor évekig.

Ennek sincs sok esélye, a konkurenciát nem fogják legyőzni, ha le akarnák, akkor nevesebb műsorvezetőket kértek volna fel.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5662) 1egaly válasza emre33 (#5661) üzenetére


1egaly
aktív tag

Értem,de meg nem értem...

Ez olyan mintha az új Lexus IS autómba pancsolt 95 alatti benzint tankolnák...... :N

(#5663) korcsi válasza 1egaly (#5662) üzenetére


korcsi
veterán

Nem olyan :)

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#5664) atys70 válasza XeeN (#5660) üzenetére


atys70
csendes tag

Kiküldenek egy értesítőt, hogy mikor jár le a hűségidőd, de azt nem írják bele, hogy mennyi lesz a tarifa. A hűségidő lejártát követően 45 napon belül hosszabbíthatsz, akkor úgy veszik, mintha rögtön meghosszabbítottad volna, csak utólag számolják el a többletként kifizetett díjakat. pl januárban jár le, de te csak februárban írsz alá, akkor januárra-februárra kifizeted az emelt díjat, s márciusban írják jóvá.

(#5665) XeeN


XeeN
senior tag

Tapasztalt már valaki sávszél emelkedést?

(#5666) Grande Ale válasza XeeN (#5665) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem...

(#5667) Gabrielgray válasza XeeN (#5665) üzenetére


Gabrielgray
tag

Itt sem(Dombóvár)bár nálam modemcserés lesz.

Huawei Mate 20 pro

(#5668) HIJ


HIJ
őstag

Nálam volt már emelés, de ugye azért, mert újrakötöttem a már új kombira. Egyébként szépen hasít a 30 Mbit. Annyi, h mióta megemelték a digitális tv felső pár MHz -n akadozik/kockásodik a kép néha...

(#5669) seria válasza meke11 (#5551) üzenetére


seria
tag

Beszóltam az ügyfélszolgálatra és meg is csinálták kivéve a Nat Geo Hd-t.

(#5670) larryhughes válasza HIJ (#5668) üzenetére


larryhughes
csendes tag

Én ma írtam alá újabb egy évet, de közölték, hogy a sávszél emelés csak a tervezett ütem során fog megvalósulni (max. jún.30.-ig).

(#5671) Materix


Materix
csendes tag

Itt Kulcson még semmi, felhívtam őket csak kiváncsiságból és annyit mondtak kb, hogy június 30ig mindenképpen meglesz emelve.. :D

(#5672) Tutu7030 válasza Materix (#5671) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jó munkához idő kell. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5673) szabogabor10 válasza Tutu7030 (#5672) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez igaz a csatornák kódolására is. :DDD
Vajon miért csak az HBO-kat kódolták le? Szerintem lesz még meglepetés a csatornakiosztásban. Nagyon remélem, hogy jönnek a Digisportok.
Persze azért jó, hogy az összes csatorna bejön. :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5674) HIJ válasza szabogabor10 (#5673) üzenetére


HIJ
őstag

Nálam csak az HBO HD és a cinemaxok kódoltak, a többi jön.

(#5675) XeeN válasza HIJ (#5674) üzenetére


XeeN
senior tag

Szerintem ők sem tudják mit csinálnak... Nálam pl at ATV HD helyén SD adás jön.

(#5676) zako válasza XeeN (#5675) üzenetére


zako
tag

Ebben speciel nem a Tarr a hibás, hanem az ATV. Meghibásodott egy berendezés, amelyen keresztül jön a HD adás.

(#5677) XeeN válasza zako (#5676) üzenetére


XeeN
senior tag

Az én hibám. Már volt is róla szó, csak kiment a fejemből. Öregszem... :)

(#5678) szabogabor10 válasza HIJ (#5674) üzenetére


szabogabor10
veterán

És tényleg. Mostmár az HBO HD meg néhány külföldi csatorna kódolt. Mi a francot variálnak ezek állandóan?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5679) szabogabor10 válasza szabogabor10 (#5678) üzenetére


szabogabor10
veterán

És mostmár néhány magyar is...valszeg most zajlik a teljes kódolás.
M1 HD, M2 HD, Duna World HD is kódolt......

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5680) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Minden lekódolva. Úgy tűnik, kivételesen elsőre sikerült minden csatornát jól kódolniuk.
Mindenesetre érdekes, hogy csak a Duna HD maradt kódolatlan a közszolálgati HD csatornák közül.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5681) sch_a válasza szabogabor10 (#5680) üzenetére


sch_a
addikt

Hát annak marhára örülnék ha pont az F1 kezdetére lekódolnák az M1HD-t...

(#5682) szabogabor10 válasza sch_a (#5681) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tényleg érdekes lépés, pláne úgy, hogy ha jól emlékszem, azt írták valahol, hogy a 4 közszolgálati csatorna + a HD verziójuk is kódolatlan lesz. Ráadásul még a MindigTV-s M1 HD is eltűnt.
De lehet, hogy majd leveszik a kódolást.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5683) meke11


meke11
aktív tag

Másnál is ilyen a kódolás?
iConcerts HD - Viaccess
MTV Dance - Irdeto
History Channel - Cryptoworks

A többi conax vagy free.

(#5684) szabogabor10 válasza meke11 (#5683) üzenetére


szabogabor10
veterán

- MTV Dance, MTV Hits: Conax, Irdeto, Nagravision, Cryptoworks
- iConcerts HD: Conax, Viaccess
- History: Conax, Cryptoworks

Mindegyiken van Conax is. Ha nem lenne, nem tudnák a Conax-es CI modulok / STB-k dekódolni a jelet. Nem egészen értem, miért tették rájuk a többit is. Lehet műholdról rajtuk maradt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5685) meke11 válasza szabogabor10 (#5684) üzenetére


meke11
aktív tag

Nálam az említett csatornáknál kódolt adást ír ki a CI modulos TV, a boxon simán jönnek.
Neotion CI modul van a Pana L32U10-es TV-ben. - egyik sem mai darab

(#5686) szabogabor10 válasza meke11 (#5685) üzenetére


szabogabor10
veterán

Boxon kártya nélkül jönnek? Na az érdekes. Nálam se mennek kártya nélkül ezek a csatik.
Lehet, hogy nem ismeri fel a boxod a Conax-et a csatornákon. Bár ez nem tudom lehetséges-e. Amúgy Globalteq box?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5687) meke11 válasza szabogabor10 (#5686) üzenetére


meke11
aktív tag

Félreértettél, kettő TV-m van, az 1 alatt box, a másik modulos.
Globaltek a box, képcsöves TV-re van kötve, itt jön minden SD csatorna. A CI nem nyitja az említett csatikat a másik TV-n..

A Globalteket ki akarom cseréltetni a Tarr-ral valami modernebb USB-s boxra. A PVR funkció miatt.

(#5688) szabogabor10 válasza meke11 (#5687) üzenetére


szabogabor10
veterán

Tehát ha jól értem, a CI modul nem nyitja az említett csatikat, habár van rájuk előfizetésed?

Más: M1 HD, M2 HD, Duna World HD ismét kódolatlan.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5689) meke11 válasza szabogabor10 (#5688) üzenetére


meke11
aktív tag

igen!

(#5690) szabogabor10 válasza meke11 (#5689) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor viszont valószínűleg zavarja a többi kódolás a Neotion-t.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5691) meke11 válasza szabogabor10 (#5690) üzenetére


meke11
aktív tag

Valószínű, holnap be is jelentem.

(#5692) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Nincsenek digitális csatornáim, csak egy pár. no acces ERROR CODE 5
Mi lehet a hiba? Megy a BL, mindjárt szétvágom ezt a köcsög boxot!

[ Szerkesztve ]

(#5693) szabogabor10 válasza Grande Ale (#5692) üzenetére


szabogabor10
veterán

Milyen előfizetésed van? Milyen csatornák nincsenek?
Nálam minden rendben van, ZDF-en tudtam nézni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5694) Grande Ale válasza szabogabor10 (#5693) üzenetére


Grande Ale
őstag

Platina mix és hd. De sima RTL klub meg ilyenek sincsenek.

(#5695) szabogabor10 válasza Grande Ale (#5694) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor hívd a 1223-at. Valószínűleg kártyafrissítés megoldja.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5696) vacs válasza szabogabor10 (#5695) üzenetére


vacs
veterán

Az EPG műsorújság csak nálam nem működik ??
Az összes csatornánál "nincs információ" üzenet jelenik meg.
Zalaegerszegi régió.

(^)(>.<)(^)

(#5697) szabogabor10 válasza vacs (#5696) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam rendben (Szekszárd).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5698) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Megjött végre Duna HD-re is az EPG. :C

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5699) Tutu7030 válasza szabogabor10 (#5698) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hurrá! De csak akkor töltődik be az összes csatorna információja, ha valamelyik 370MHz-en lévő csatornára kapcsolsz. :(((

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5700) emre33 válasza Tutu7030 (#5699) üzenetére


emre33
addikt

370 freki elég üres, biztos csak itt van rá szabad kapacitás

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.