Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) meke11 válasza Tutu7030 (#5286) üzenetére


meke11
aktív tag

ECTV = English Club TV

(#5302) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#5300) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Én is (rajtunk kívül sokan) így gondoljuk, megvan a le és a feltöltési max sebesség.
ADSL elég gyenge volt nekem is a feltöltés. 512kilóbit helyett 125volt a feltöltési sebesség, kábelnetnél pedigóa max.

[ Szerkesztve ]

(#5303) szabogabor10 válasza kabelmania27 (#5302) üzenetére


szabogabor10
veterán

Arról nem beszélve, hogy ez nagy kihatással van az amúgy is harmatgyenge minőségű IPTV-re is...
Félek attól, hogy sokan megbánják a váltást. Kábelnek nagyon sok szempontból nincs párja.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5304) kabelmania27 válasza szabogabor10 (#5303) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sajnos sokan azt hiszik hogy húúú olcsóbb pár ezerrel akkor az tök jó lesz, a mostani drága ezért nem jó (UPC-DIGI) aztán a váltás után döbben rá az illető hogy hiába fizet kevesebbet, de a kapcsolat rosszabb lett.
T-s topikba gyakran előfordult hogy 15ös ADSL csomagot módósította az illető 20asra de a sebesség változatlan maradt, sajnos 120/10es csomagnál is túlterheltség van, kevés a freki, elkapkodta a sebesség emelést a T.

[ Szerkesztve ]

(#5305) paavoo válasza 1egaly (#5288) üzenetére


paavoo
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért nem lehet külön 1000 ft-ért a HD csomagot kérni? Minek kell a platinára előfizetni hozzá? Ja tudom a lehúzás miatt.

Pedig már megörültem, fizettem is volna elő 1000-ért, de hát így húzzák a ...

[ Szerkesztve ]

(#5306) Rosep válasza paavoo (#5305) üzenetére


Rosep
senior tag

Minek kell egy analóg extra csomag alá??? Ez a szabad/magyar rablás...

(#5307) Materix


Materix
csendes tag

Nálatok is folyamatosan elmegy a net? Hihetetlen komolyan mondom, visszajön és ilyen 150kb-al töltök le 15 Megás nettel, után megint elmegy. A vizek vernek esküszöm... :\

(#5308) szabogabor10 válasza Materix (#5307) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam megvan a full sebesség.

Rosep: az lenne a megoldás, hogy lecsökkenteni max. 25-30 csatornásra az analóg kínálatot és ajándékba adni digitális előfizetés mellé. UPC évek óta így csinálja. Tarrnak is már régen meg kellett volna lépnie. Így sokkal több hely maradna netnek meg új HD csatornáknak

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5309) szabogabor10 válasza paavoo (#5305) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én úgy értelmezem, hogy csak Platina Mix mellé jár a kedezményes havidíj, de nem szükséges hozzá megrendelni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5310) emre33 válasza szabogabor10 (#5308) üzenetére


emre33
addikt

Egyetértek. Sok analóg csatorna nagy hiba. Extra csomagot meg kell szüntetni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5311) devast válasza szabogabor10 (#5308) üzenetére


devast
addikt

Szerintem tarrnál nagyon sok ügyfél használ még analóg tv-t. Mondjuk úgy, hogy sok elmaradott területen is szolgáltatnak, és nagyon sok box-ot kéne kiszórniuk a felhasználóknak, hogy ez működjön.
Saját szemszögemből támogatom az ötletet, én nem "használok" már sehol itthon analóg adást.
emre: oké, hogy meg kell szüntetni. De mit csinálsz több ezer emberrel, akinek szerződése van. Hátrányosan nem igazán módosíthatod....

[ Szerkesztve ]

(#5312) szabogabor10 válasza devast (#5311) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem bőven tudna szerezni a Tarr elég CI modult / STB-t. Sok embernek meg szerintem nem is kellenének az eltávolított csatornák, ők maradnának analógban 2-3 k-ért. Egyszer szerintem meg fogják lépni. Kérdés, mikor... A HD kínálatot mindenképpen bővíteniük kell, ez nem kérdés. Meg persze a net sávszélnövelésének is jól jönne.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5313) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Super tv2 hd ... Az kell :W

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5314) HIJ


HIJ
őstag

Na ez kezd érdekes lenni. Épp tegnap írtam nekik, hogy aláírok egy évet a HD csomagra, de most gyorsan írtam nekik, hogy mégse. Megvárom a március 5 -ét. Most fizettem volna 1910 ft -ot egy csomagra, de ha ez valóban így lesz, akkor a Platina+HD= 1220+1000= 2220 ft. Azért már megéri a + 310 ft azt a plusz majd 40 csatornát...

ThuG4LifE:
Még mindig jobban mint az iConcetr HD meg az ATV HD...

[ Szerkesztve ]

(#5315) szabogabor10 válasza HIJ (#5314) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem újra lehet majd kötni a hűségszerződést, ha bejönnek az új csomagok (legalábbis remélem, engem is érintene a dolog). Ha minden területen ezek az árak lesznek, lassan elérik a UPC kábeltv árszínvonalát. Csak az analóg rendszerrel kezdjenek már valamit...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5316) seria válasza szabogabor10 (#5315) üzenetére


seria
tag

"lassan elérik a UPC kábeltv árszínvonalát."

Hát nagyon, de nagyon lassan. Látogass el a UPC oldalára és akkor képbe leszel a csomagokkal kapcsolatban. Jobban mondva abszolút nem egy árszínvonal a Upc és a tarr.

(#5313) ThuG4LifE
Kik azok az emberek akik még a sz@rt is nagy felbontásban akarják nézni?
Más országokban nyomják ezerrel a Hd sport és természet csatornákat, nálunk meg etetik a népet az ilyen hülye adásokkal amik ezeken a szenny csatornákon folyik.

(#5318) green_army78 válasza seria (#5316) üzenetére


green_army78
tag

ha nem lenne rá igény, nem adnák, de sajnos van, sőt....de ezt már ki lett tárgyalva, barátok közt és egyebek :W

(#5319) devast válasza seria (#5316) üzenetére


devast
addikt

Azért a upc sem makulátlan....
Nézd meg a "több tv készülék" menüpontot. Plusz egy tévéért "hd-s" conax kártyával lehúznak havi 1550ft-ot, ami azért nem gyenge. tarr-nál megveszed a conax modult 4k-ért, és havi 250ft tudtommal a kártya felügyeleti díj.

[ Szerkesztve ]

(#5320) ThuG4LifE válasza seria (#5316) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Vicc az egész ... 2013ban 1 db sport csatornát kap az ember HD minőségben ... :((( Nem tudom, hogy legalább a Sport1 HD miért nem fér bele, ha már a digit ennyire elcseszték.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5321) seria válasza devast (#5319) üzenetére


seria
tag

"Plusz egy tévéért "hd-s" conax kártyával lehúznak havi 1550ft-ot, ami azért nem gyenge."
Ez azért tényleg szemétség, de még úgyis jóval olcsóbb lenne ha rászámolnám a 2 modult (jelen estben nekem 2 tévém van)
Ha a tarr szolgáltatási területén lenne upc vagy digi kábel nem lenne miről beszélni. Mivel nincs így sajnos marad a szopás.

(#5320) ThuG4LifE
Majd akkor fognak észbe kapni ha tömegesen távoznak a digihez. A digi adja a legszínvonalasabb sport csatornákat.( mondjuk itt sajnálnám a Sport klubot a de csak "seria A" miatt)

[ Szerkesztve ]

(#5322) HIJ válasza seria (#5321) üzenetére


HIJ
őstag

Ezzel a gondolatmenettel csak az a baj, hogy a kábel hálózat általában adott helyen egy kézben van. Tehát pl a mi esetünkben a Tarr rendelkezik a kábel hálózattal, akkor hogyan lenne digi vagy UPC kábelünk? Max ha valamelyik beruházna és a tarr kábele mellé húzna egy másikat. Erre meg valljuk be igen kevés esély van, pláne vidéken...

Ez sajnos helyi adottság. Ez olyan, mintha azon vitatkoznánk, hogy nekünk milyen jó lenne ha nem az EON szolgáltatná az áramot, mert az ÉMÁSZ olcsóbb. De az áramhálózat nálunk az EON -é, így nem tudsz az ÉMÁSZ -tól áramot venni...

[ Szerkesztve ]

(#5323) Tutu7030 válasza HIJ (#5322) üzenetére


Tutu7030
veterán

Miért nem?
"A lakossági fogyasztók számára az áramszolgáltatók közötti szabad váltás 2003 óta lehetséges."
Sőt, gáz szolgáltatót is választhatsz, és vezetékes telefont sem kötelező a "T"-től venni.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5324) Gedeon31 válasza HIJ (#5322) üzenetére


Gedeon31
addikt

Váltottam energia szolgáltatót is már nem az E-onnak fizettem a villanyt, hanem a T-homenak így kapok -8% kedvezményt az áram árából.

(#5325) ThuG4LifE válasza seria (#5321) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

Hat a sport klubbnak annyira gyenge a kepe, hogy kb elvezhetetlen. Szerencse, hogy az olasz foci annyira nem erdekel. :)

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5326) HIJ válasza Gedeon31 (#5324) üzenetére


HIJ
őstag

Igen, miután rányomtam a hsz -re gondoltam, hogy ez rossz példa, mert nemrég szabadpiacosították az energiaipart... Mindenesetre itt konkrétan a hálózat a tarr kft tulajdona, szóval szvsz nem fogja kiadni a diginek vagy a UPCnek kölcsönbe.

(#5327) Gedeon31 válasza HIJ (#5326) üzenetére


Gedeon31
addikt

Két évvel ezelőtt volt róla szó UPC vagy az Invitel megveszi a Tarrt. Azóta nagy a csend róla.

(#5328) seria válasza HIJ (#5322) üzenetére


seria
tag

"Mivel nincs, így sajnos marad a szopás"
Így írtam, én is tisztában vagyok vele, hogy ez a "saját" hálózata. (Amit nem volt nehéz kiépíteni előfizetőként 30.000 forintért)
"Erre meg valljuk be igen kevés esély van, pláne vidéken..."
Erre csak a T-home-nak van esélye az optikai hálózattal amit remélem bővít. Előfizetnék rá tv+net, ez mellé még lazán beleférne a Digi tv Hd előfizetés árban és még marad is. Ez lenne a legreálisabb esély arra, hogy az emberek 90% -a lecserélné a szolgáltatót.

(#5323) Tutu7030
Így van. Erre is alkothatnának egy törvényt valahogy.

(#5329) emre33 válasza devast (#5311) üzenetére


emre33
addikt

analóg adás problémát nézzük át alaposabban

1: Analóg Tv nézők egerészének új LCD tv van, ők kapjanak Conax modult.
2: Akinek nincs, vagy régi LCD TV van, ők kapjanak ingyen SET TO BOX-t. 1 darabot.
Több darab az havi díj köteles.
Fizessenek, ha 30 tv többet akarnak nézni.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5330) szabogabor10 válasza emre33 (#5329) üzenetére


szabogabor10
veterán

Így van. Egy ekkora területtel rendelkező cégnek nem lenne nehéz ezt megoldani.

Seria: Optikával abszolút nem érdemes számolni. A Tarr területen élők nagyon kis százalékánál elérhető és ez nem fog jelentősen változni az elkövetkezendő években.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5331) HIJ válasza seria (#5328) üzenetére


HIJ
őstag

Az optika is csak hiú ábránd. Még a nagy városokban is csak a sűrűn lakott területekre (lakótelep) viszi oda minden szolgáltató, mert méreg drága a kiépítés. Szóval én itt a "kis"Madocsában csak ábrándozhatnék az optikáról, mert konkrétan : "talán megérem még" kategória. De még pl a "nagy"Pakson is csak max a főutca meg a lakótelep kap optikát...

(#5332) devast válasza emre33 (#5329) üzenetére


devast
addikt

Analógnál nem díjköteles ha több tv-d van. Ezen csúsznának el... Egyszerűen analógban csak ~30 csatornát kéne kínálni, és akkor max 2 év alatt kikopna az összes szemét. De egyik napról a másikra ezt megvalósítani... szerintem nem lehet. Vagyis lehet, de nagy ráfizetéssel.

(#5333) Tutu7030 válasza HIJ (#5331) üzenetére


Tutu7030
veterán

Bezzeg, ha anno a bölcskeiek nem lopják el a templom tornyot, ma világváros vagytok (de minimum megyeszékhely) és nem kellene holmi optikán aggódni.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#5334) seria válasza HIJ (#5331) üzenetére


seria
tag

Én is csak reménykedek, hogy egyszer eljön majd az az idő. :) Utálom a monopol helyzetben lévő cégeket legyen bármiről is szó

(#5325) ThuG4LifE
Brutál rossz mintha 20 évvel ezelőtti közvetítések lennének. Ezért is sajnáltam, hogy a sport klub nyerte meg az olasz és a francia foci közvetítési jogokat. Remélem a sport klub megszűnik létezni a hülye kommentátoraival együtt.

(#5335) Joke21


Joke21
aktív tag

Engem ma felhívtak, mert hogy hűséges előfizetője vagyok a cégnek, akciót ajánlanak. A SuperMaxPakk csomagot odaadják x ezer forintért (nem érdekelt, nem figyeltem az árát) plussz megduplázzák az internet sávszélességét. Na erre egy picit kiakadtam. Mondtam neki, hogy hát azt egyébként is megduplázzák, na erre már nem tudott mit mondani. Na mondom nagyon szép, hogy így próbálják félrevezetni az ügyfeleket. A hűséges ügyfeleket!

(#5336) HIJ válasza Tutu7030 (#5333) üzenetére


HIJ
őstag

Ne is mond. "Böhők" :)

(#5337) Gedeon31 válasza HIJ (#5331) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pakson a VDSL-be sok pénzt beletoltak eszük ágában nincs lakossági optikát adni. Pedig a fő utcán levan fektetve.

(#5338) HIJ válasza Gedeon31 (#5337) üzenetére


HIJ
őstag

Igen már van optika, de van vmi erőműves befolyás lehet ott. Egyszer beszéltem az ESZI egyik informatikusával és az monda, hogy talán megkapják az "erőmű" optikáját... Még az is lehet hogy csak az erőmű miatt húztak Paksra optikát és ha már arra jártak, áthúzták a városon is :)

(#5339) seria válasza Joke21 (#5335) üzenetére


seria
tag

Aljas módon hány embert átvágtak aki nincs képben és aláír 1 vagy 2 évre. Ha engem felhívnának biztos megkeresném személyesen és elbeszélgetnék vele..........

(#5340) HIJ


HIJ
őstag

Szerintetek ez mit jelent?: "A Platina mix csomag esetében feltüntetett 1 éves hűséges havidíj területi kedvezményes havidíj."

Valaki kérdezte már FB -n, de nem ott, hanem telefonban kapott választ. Azért én is rákérdeztem...

(#5341) meke11


meke11
aktív tag

" Igen, várhatóan márciustól elérhető lesz a Sport1 HD csatorna. Tisztelettel, Tarr Kft."

(#5342) emre33 válasza meke11 (#5341) üzenetére


emre33
addikt

Épp most olvastam a facebook-on.

Igen!!! SPORT 1 HD :R

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5343) szabogabor10 válasza meke11 (#5341) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen!!!!!!! Végre!! :C

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5344) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Hiszem, ha látom! :D
Remélem a ManU - RealM meccset már HD-ban tudjuk nézni! :B

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5345) Rosep


Rosep
senior tag

Azért szépen lassan csak pakolgatják fel a HD adókat. Hiába, a fejlődést nem lehet megerőszakolni, csak hátráltatni.
Duna HD-t meg NatGeo Wild HD-t felrakhatnák még. Egyébként most Nickelodeon HD lesz végülis?

(#5346) szabogabor10 válasza Rosep (#5345) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meg Eurosport 2 HD-t, ESPN America HD-t.
Nickelodeon HD elvileg lesz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5347) emre33 válasza Rosep (#5345) üzenetére


emre33
addikt

Duna word HD helyett jobb is lenne a sima Duna HD

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5348) szabogabor10 válasza emre33 (#5347) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen. Igazából nem is értem, miért ez van benne.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#5349) ThuG4LifE válasza szabogabor10 (#5346) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

ESPN jó volna, de kicsi rá az esély szerintem, a sima is ki lett véve anno a digitálisból, akkor le is mondtam az egész digitális előfizetést. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#5350) szabogabor10 válasza ThuG4LifE (#5349) üzenetére


szabogabor10
veterán

UPC is kivette, de a hatalmas nyomásra kénytelen volt pár hónappal később visszarakni (ráadásul a HD felbontásút, így oldották meg, hogy emiatt többen fizessenek elő a HD csomagra). Ezt a módszert a Tarr is alkalmazhatná.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.