Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kew válasza BigGabee (#99) üzenetére


kew
senior tag

őszintén szólva én azt sem tudtam, hogy adnak ilyen 10-12megás profilokat :F Bár elég jó a vonalad, így elképzelhető.

Ahogy látom, be is jelentetted már, elvileg javították a műszerészek (ezért lehetett némi szakadozás az elmúlt napokban). Reméljük nemsokára hívnak is, és egyeztetnek Veled újra :K

[ Szerkesztve ]

(#102) BigGabee válasza kew (#101) üzenetére


BigGabee
csendes tag

Igen,sikerült kijavítani a problémát. :C :C

(#103) Trozsesz


Trozsesz
csendes tag

Helló!
Az lenne a kérdésem hogy próbálkoztam World of Warcraft szervert és TeamSpeak szervert készíteni... Mindkettőnél ugyan ott akadtam el... nem tudtam elérhetővé tenni. Az egyik haverom azt mondta hogy nem is fogom tudni, a router miatt Nagyon megköszönném ha valaki segítene nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#104) wagi


wagi
senior tag

Akinek Thomson ST780-as készüléke van legyenszives leírni hogyan lehet az utorrentet aktívra tenni,mert már mindent próbáltam,de nem sikerült.

(#105) nthomas


nthomas
csendes tag

Sziasztok,
Pár hete kaptam egy ilyen cuccot (Thomson ST780) a T-Online-tól. Minden megy vele, be tudok NAT-olni bármilyen szolgáltatást (pl. web szerver, stb.), de a bittorrent csakazértse indul el. Természetesen beállítom a megfelelő portokat a Game and Application Sharing alatt. A http://www.utorrent.com/testport.php szerint nyitva is van a port, mégsem indul el a torrent.

Van, akinek megy a torrentezés ezzel a ****ral? Mit hagyok ki, mi kell még?

Köszi,
T

(#106) Core2duo6600 válasza wagi (#104) üzenetére


Core2duo6600
veterán

[link]
Igaz angol

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#107) YodaSteve


YodaSteve
csendes tag

Van valami ötletetek arra, hogy milyen jelszó lehet még beállítva, ha a 3play/3play nem működik? A reset-et nem akartam még kipróbálni, mert a barátom nem találja az előfizetői adatait.

(#108) petne válasza YodaSteve (#107) üzenetére


petne
őstag

IE7 alatt nem tudsz bejelentkezni vele egy hiba miatt...

(#109) YodaSteve válasza petne (#108) üzenetére


YodaSteve
csendes tag

Hú tényleg, ezt olvastam valamelyik hozzászólásban! Csak nem figyeltem fel a dologra, mert úgy emlékeztem, hogy 6-os explorer van rajta, de közben eszembe jutott, hogy a barátom frissített 7-esre. Köszönöm az ötletet, ki fogom próbálni firefox-szal.

(#110) petne


petne
őstag

Ide is beírom, ha esetleg valaki nem jár a másik topikba:

A napokban minden előfizető tájékoztatást kap arról, hogy megkezdődnek a HGW-k szoftverfrissítése és mit kell tenni, hogy ez sikeres legyen.
A frissítések 2008. augusztus 25-től és november végéig tartanak. A folyamat előfizetőként kb. 15 percig tart, majd azután a HGW újraindul, ez idő alatt a szolgáltatások nem érhetők el. Annak érdekében, hogy csökkentve legyen a kellemetlenség csak hétfőtől-péntekig hajnali 1 órától reggel 7 óra között végzik ezeket, ezért nyúlik ilyen hosszú időre.

Ez a frissítés pl. az IE7-tel való bejelentkezést is megoldja.

(#111) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Üdv!

A héten kötötték be szüleimhez a T-nokomment Duplát, és ez a nyomi thomson speedtouch st780 nem ad netet WLAN-on. Csatlakozni tudok rá, konfigolni is tudom WLAN-on keresztül, csak a net "szeretkezik" menni. (Kábelen megy, de ez nem megoldás, kell a wireless.)

Ha valakinek van megoldás a tarsolyában kérem pötyögje ide, mert már nem csak szegény öcsém és szüleim kapnak idegbajt, hanem a sok szarakodás miatt már én is. :W

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#112) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Lol, tárgytalan, sikerült ráerőltetnem az akaratomat. :D
De valami förtelmes ez a cucc, baromira nem tetszik a kusza logikátlan menüje, és nem is túl okos hw.

Üdv!

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#113) petne válasza Sebaj Fóbiás (#112) üzenetére


petne
őstag

Egyszer kell megérteni a menüt és utána már lehet tudni, hogy hol találhatóak a funkciók.

Egyébként nem olyan buta azért, mindent tud, ami egy alapvető, otthoni hálózathoz kell. Nem az volt a cél, hogy high tech legyen, aki olyat szeretne szerezzen be magának és kösse utána és azt úgy konfigurálhatja, ahogy szeretné.

(#114) rii


rii
nagyúr

hali

nagyon be van lassulva az intrernetem.
hol tudom megnézni, hogy a wifi-m le van-e tiltva?
mrt nekem nem kell

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#115) kew válasza rii (#114) üzenetére


kew
senior tag

Home > Home Network > Interfaces > WLAN:

http://192.168.1.254/cgi/b/_wli_/ov/?ce=1&be=0&l0=3&l1=1&name=WLAN

vagy megnézed világít-e a wlan lámpa...:)

(#116) Latency válasza rii (#114) üzenetére


Latency
senior tag

Ha nem kapcsoltad még be egyszer sem, akkor biztos ki van kapcsolva alapból vagy ahogy kew írta nézd meg a wlan lámpát.

(#117) Sebaj Fóbiás válasza petne (#113) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Szerintem buta is, és béna is. Egy nap WLAN után nem tud visszacsatlakozni a gép. Beállítást egyik oldalon sem változtatott senki. Nem kicsit instabil...

<fikázást inkább töröltem>

Üdv!

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#118) beluska11


beluska11
csendes tag

sziasztok,
megtenne valaki, hogy reszletesen, erthetoen (pl. kepekkel illusztralva) leirja, hogy a dc++-t hogy kell beallitani, hogy aktiv modban mukodjon? nekem is most lett t-home triplam es az eddigieket olvasva sajnos nem tudtam magamtol megcsinalni, mert mindenki megoldotta maga es igy mar nem folytatta a leirast.
koszi

(#119) schumifun5ma


schumifun5ma
csendes tag

Sziasztok!

Arról érdeklődnék, hogy mennyirre érzékeny a torrentezésre a készülék. Mennyi az a kapcsolat, aminél már érezhetően lassul a böngészés?

Ha a SpeedTouch mögé betenném a Linksys WRT54GL routeremet, akkor elvileg mindkét eszköz WLAN képességét tudnám használni?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#120) petne válasza schumifun5ma (#119) üzenetére


petne
őstag

Szia!

Az elsőre nem tudok válaszolni, mivel nem használom...

A másodikra kérdésre a válasz igen. Én is hasonló módon használom, mivel a másik szoba, ahol a laptop általában szokott lenni, a vastag falak miatt már csak gyenge jel jut, így utána kötöttem egy plusz routert.

(#121) schumifun5ma válasza petne (#120) üzenetére


schumifun5ma
csendes tag

Ennek örülök, mert nagyon meg vagyok elégedve a routeremmel. 17 méternyi távolságnál és kb 1 méternyi szummázott falvastagságnál is közepes-jó jelerősséget hoz. :C
Köszönöm a gyors választ.

(#122) Yetibacsi válasza schumifun5ma (#121) üzenetére


Yetibacsi
csendes tag

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy barátnőméknek is lepakolt a T... egy ilyen csoda ketyerét. A probléma az, hogy ha az 1-es portra kötöm a desktop PC-t akkor nem oszt IP-t a gépnek. 2-es porton megy. Igen ám de nem egy gép van, hanem 4, illetve néha napján akár 8 is. Éppen ezért le volt téve egy WRT54G. SSID hide, MAC filter be és hadd szóljon.
A "csoda" megérkeztével ez úgy módosult, hogy 1-es portra bekötöttem a Linksys-t és arra akasztottam fel a többi gépet Wlanon illetve Lanon keresztül.
(Mielőtt megkérditek: a kéró elrendezése és a gépek elhelyezkedése miatt kellett így. Wlan csak a Linksysen van fellőve, mert csak az tud Mac filtert a kettő közül.)
A probléma:
Hogy lehet megoldani, hogy a Linksys routerre felakasztott gépek közük egyszere több is használja a netet?
Pillanatnyilag úgy néz ki, hogy amint az első gép csatlakozik a Linksys routerhez, azt a T-router úgy kezeli, hogy az megjelent neki az 1. portján, majd ha egy másik is megérkezik azt egyszerűen elutasítja és figyelembe sem veszi.
A benzin-gyufa combo-n kívül mit lehet tenni, hogy működjön?

Bármilyen ötlet jól jönne.

Üdv és kösz
Y

"A mókus is patkány csak jobb a merketingje"

(#123) RuthlessSTYL


RuthlessSTYL
csendes tag

Nekem is volna egy problémám ezzel a routerrel.
Kb. 1 hónapja rendeltük meg a T-Home-ot. Majdhogynem egy fél hónapig hibátlanul üzemelt, de után (egészen máig), ha megy a TV és az internet is egyszerre, egy idő után egy kattanás hallatszik a routerből és aztán se TV, se Net. Fel is hívtuk a T-Online-t hogy csináljanak v.mit. Másnap már ki is jött a "szakértő" és kicserélte a SpeedTouch routert egy ugyan olyanra. De már csak egy napig üzemelt hibátlanul és utána jött az a hang..."katt" ...
se internet se tv, ami kb. két perc várakozás után visszajön. Egyszer miután elhangzott ez a kattanás, felléptem a routerre( 192.168.1.254-re). És a következőt írta ki: "Network error. Your requested host could not be reached. Click on the link below to retry."

Mi lehet a baj?

(#124) Profiler_06


Profiler_06
csendes tag

Sziasztok!

Az előttem szólóhoz hasonlóan én is felfedeztem a kattanásokat a router-ből viszont itt még nincs hálózat kimaradás, szóval ha valaki többet tud akkor kérem jelezze.
És akkor az én kérdésem pedig a következő:
Ahogy látom itt "kew a (senior tag)" valami guru :R , talán T-csoportos segítőkéz ezért remélem valami frappáns választ kapok. Persze bárki aki tud segíteni annak is hálás leszek.
Szóval TV telefon Net minden van megy minden DE. A Wifi-s eszközt nem tudom pingelni illetve a wifis eszközzel sem. Nem látok tovább a router-nél. (Internet van rajta menü van stb.) Így nem tudok vele a hálózatban részt venni. Se XP se Vista nem hozott eredményt. Van-e valami varázs, vagy kezdjek el sikoltozni ??!! :Y :Y :F

(#125) karczt


karczt
csendes tag

Sziasztok,

a következő problémával fordulnék hozzátok. Ma bekötötték az internetet. Speedtouch st780 router. Van két gép ami WLAN-an csatlakozik, és egy gép ami közvetlen UTP-vel. Amelyik gép UTP.vel van a routerra kötve, azon megy a MSN, viszont a két notebook-on ami WLAN:an csatlakozik, azon nem tudunk bejelentkezni a MSN.-re.

Valaki tudna segíteni mit kell beállítani a routeren?

Előre is köszönöm.

(#126) Profiler_06 válasza karczt (#125) üzenetére


Profiler_06
csendes tag

Helló szia!!

Szerintem próbálkozz meg a routeren a Toolbox > Game & Application Sharing-ben a
Assigned Games & Applications -nél a saját eszközödhöz(device) beállítani a MSN-t
(Game or Application). Ha nemtudod h milyen nevű a saját eszközöd azt pedig megtudod nézni a Home Network > Devices-ban. Sok sikert...

(#127) karczt válasza Profiler_06 (#126) üzenetére


karczt
csendes tag

Szia,

Az az érdekes hogy beállítottam amit írtál és mégse működik.

(#128) TeeJay


TeeJay
félisten

na skacok egy kis segítség kellene
én már feladtam :D

előbb hozott a T-s emberbe ilyen speedtouch modem/router mindenes kütyüt
és sehogy se tudom ráállítani a Linksys WRT54GL routert...

3gép van a lakásban és szeretném ha a linksys végezné a routeres dolgokat a speedtouch csak kvázi modemként működjön.

hogy a fenébe lehet ezt megcsinálni?

speedtouch LAN1-es portját a router WAN-ba kötöttem és próbálom állítgatni a routerben a WAN részt hogy DHCP vagy ilyenek de sehogy se megy.

szóval megköszönnék valami segítséget :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#129) Profiler_06 válasza karczt (#127) üzenetére


Profiler_06
csendes tag

Hy

Hát nemtudom nekem alapból megy minden mindenhogy egyedül az Azureus akadt fönn de ugyan így nyitottam neki egy kaput a portot beírtam és ment. De MSN -hez semmi nem kellett. Remélem valaki tud majd segíteni... :U

ui.: talán a laptop saját tűzfalába van valami okosság beállítva, mert ugye a Vistánál ill a SP3 nál már minden eszközhöz és minden felhasználóhoz más és más beállítások vannak. Ez csak tipp de megéri utána nézegetni h enged e a laptop egyáltalán portokat kifele befele

[ Szerkesztve ]

(#130) I-S-T-I válasza TeeJay (#128) üzenetére


I-S-T-I
tag

én is hasonló problémával küzdök! :( ugyan ezt a routert szeretném rákötni erre a speedtouch csodára... :(( ha valaki tudja hogy kell beállítani vagy milyen softot v mit tegyek rá akkor megköszönném a segítséget. :C :R

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#131) TeeJay válasza I-S-T-I (#130) üzenetére


TeeJay
félisten

én mindent kipróbáltam de nem akarta az igazságot szóval én is várok még tippet.
fogtam hát a speedtouch-ba beállítottam a WIFI-t és most azt használja a család.
végülis nem rossz mert tudja ugyanazt a sebességet mint a Linksys csak ugye egy WRT54GL Tomato FW-vel igencsak jobban testreszabható mint ez a speedtouch.
úgyhogy marad így a családnál, a torrentes aktívmódnál én nem szórakoztam bekapcsoltam az UPnP-t és úgy már uTorrent aktív volt.

egyéb dolgokhoz meg nem nyúltam bár nem sok állítható dolog van rajta.

aki tudott erre a csodamasinára routert kötni az legyen szíves elárulni hogy csinálta és mit kell beállítani.
:R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#132) TeeJay


TeeJay
félisten

még 1 kérdés
akiknek ilyen speedtouch cuccot hoztak azoknak elvitték a D-link modemet?
mert rokonéknál itt hagyták és mondta a szerelő hogy neki nem kell eladhatom akár.
ha ez igaz akkor van egy eladó D-link 360T modemem :DDD

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#133) T-online válasza TeeJay (#132) üzenetére


T-online
tag

Hello, el szokták vinni a modemet, de ha nem vitte el, akkor valóban a tiéd marad szóval add el nyugodtan.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#134) progamer


progamer
csendes tag

Sziasztok, tudna valaki nekem segíteni Dc ügyben? Strong Dc-t használok és most hozták ezt a speedtouch st780-ast, és azóta nem tudok keresni. Korábban az smc routeremmel nem volt semmi probléma, csak beállítottam a portokat és kész. Itt meg van ez az application sharing, ott létrehoztam Dc néven egy új akármit, és beállítottam a portokat egy értékre, hogy a tartomány legyen 55000 től 55000 , a translate is 55000. Dc ben megadtam a külső ip címemet, a tcp és udp portnak egyaránt az 55000-et és nem megy. Próbáltam úgy is hogy megadtam nagyobb tartományt, mondjuk 40000-50000-ig, de úgy se ment. Ha valakinek megy a dc ezzel a csodával akkor kérem írja már le érthetően mit kell csinálni, én már néztem leírásokat de nem segítettek...

[ Szerkesztve ]

(#135) mesechina válasza Profiler_06 (#124) üzenetére


mesechina
csendes tag

Sziasztok!

Hasonló problémám van. Internet van, TV van, telefon van., LAN nincs
Router: Thomson ST 780
WiFi kártya: Linksys WMP54G
OS: XP SP2
WPA-PSK titkositás

Bővebben az van, hogy mindent elérünk az interneten, működik a tripla összes szolgáltatása, de wi-fis helyi hálón nem látják egymást a gépek. Kilőttem a windows tűzfalat, másik nincs fenn, AVG free 8.0 van,de az elvileg nem korlátozhatja.
Ha protforwardolok és az egyik benti gépről, a publikus IPn át csatlakozok a másik géphez FTP-n, akkor megy is az FTP, de nekünk fontos lenne, hogy legyen egy működő helyi hálónk (pl nyomtatás miatt).
Tudna valaki segíteni?
Köszi előre is!

(#136) karczt


karczt
csendes tag

Sziasztok,

Valaki megtudná mondani hogy kell az U torrent-et beállítani a router-be?
mert sajnos passzív módban vagyok.

Előre is köszi.

(#137) mesechina válasza karczt (#136) üzenetére


mesechina
csendes tag

Nem nézek senkit sem hülyének, csak leírom elejétől a végéig.

1. Belépsz a router configba (T-Hometól kapott router esetén: 192.168.1.254, user: 3play, pass: 3play)
2. Toolbox -> Game & application sharing -> Create a new game or application
3. Name: tetszőleges (pl.: utorrent), Manual entry of port maps rádiógomb be -> Next
4. Protocol: Any
5. Port range: portszám (mindkét helyre, ami egymás alatt van ugyanaz, ez pedig az a port, amit uTorrent használ - uTorrent 1.7.7ben options-> preferences->connections->port used for incoming connections).
6. Translate to: portszám ugyanaz,mint előző kettő
7. Trigger protocol: Any
8. Trigger port marad üresen
9. Add gomb
10. Alul az "Assign a game or application to a local network device" linkre katt
11.Game or Application legördülőben, ahol elvileg elsőként az ABC(Another Bittorrent Client) szerepel válaszd ki azt a portforward nevet, amit a 3. lépésben megadtál
12. Device legördülőből keresd ki a gépet, amelyikre irányítani szeretnéd a portot (azt a gépet, amin a uTorrent fut)
13. Add gomb

Ha nem vagy biztos benne, hogy jól csináltad, akkor uTorrent -> Options -> Speed Guide -> Test if port is forwarded properly gombra kattintva megnyit egy oldalt, ami megválaszolja a kérdésed.

(#138) I-S-T-I válasza I-S-T-I (#130) üzenetére


I-S-T-I
tag

senkinek semmi ötlete/tanácsa? :O :W

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#139) karczt válasza mesechina (#137) üzenetére


karczt
csendes tag

Köszi szépen, Most már működik.
Viszont DC-n nem sikerült beállítani. StrongDc a kliens. beállítok neki portforward-t, TCP és UDP-re is, azokra a portokra, ami a kliensbe van. Beírom oda a WAN IP-t is, kiválasztom a manual partforward-ot, és mégis passzív módban vagyok.

(#140) mesechina válasza karczt (#139) üzenetére


mesechina
csendes tag

Ha a router configban ugyanúgy csináltad, ahogy uTorrentnél, akkor a portforward jó. A kliensben állítod be rosszul.
Csak a TCP és UDP mezőkbe írd be a használni kívánt portot, TLS-t és a WAN IP-t hagyd üresen. Ha így sem működik, akkor valamit elszúrtál vagy nincs nyitva az a port, amit használni akarsz. Keress rá googleon ilyen port ellenőrzőre, írd be oda a portot aztán majd megmondja.

(#141) Hello2186


Hello2186
csendes tag

Hali!
Nekünk is nemrég hozták ki ezt a kütyüt.
Az lenne a gond, hogy öcsém a gépével Wlanon csak úgy tud kapcsolódni ha a Titkosítás ki van kapcsolva.
Már mindenféle variációt próbálgattunk, de sehogysem akar menni titkosítva.
Mennyire biztonságos így hagyni?
Meg tudom nézni hogy mások használják a netet rajtam keresztül?
Nekem nem biztos, hogy a speedtouch st780 típusú cucc van, mert a menüje más, és vami szép nagy Pirelli felirat van felül, a cucc maga pedig fehér, középen T-Home felirattal.
Aki tud, az kérem hogy segítsen... :(

(#142) karczt válasza Hello2186 (#141) üzenetére


karczt
csendes tag

Kliens volt rosszul beállítva. Most működik a torrent és a DC is. Köszönöm a segítséget!

(#143) mesechina válasza I-S-T-I (#138) üzenetére


mesechina
csendes tag

Én segítenék, de amint megkaptam a SpeedTouch-t, kölcsönadtam egy barátomnak a Linksys-t, így most nincs mivel tesztelnem. Mondjuk, amikor visszakapom azonnal nekiállok én is belőni, mert ezzel nincs helyi háló wifin. Ebben nem tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#144) I-S-T-I válasza mesechina (#143) üzenetére


I-S-T-I
tag

aha köszi:) igazából az a baj hogy mivel a Speedtouch tárcsáz ezért Linksys nél nem jó ha PPPoE-re van állítva, ha DHCP re rakom akkor kap IP címet de net nincs :F
szóval azt kéne valahogy megoldani hogy ne akarjon ő tárcsázni csak szimplán ossza meg a netet lanon meg wifin( igazából azért kell mert a Speedtouch wifije gyengébb mint a Linksys és a szembe szomszéd néha nem látja a jelet....) szóval ha valaki tudja hogy mit lehetne csinálni ezzel segíthetne :))

ui: a szomszéd nem azért tőlünk "lopja" a netet mert nem akar fizetni, hanem egyszerűen nincs ADSL hely a faluban (így is este 8 körül főleg hétvégén használhatatlan :((( )

-| i7-9700K + RTX 2080 AORUS |- -| Samsung S20 FE 4G |- -| Sabbat E12 Ultra |-

(#145) TeeJay


TeeJay
félisten

kiakaszt ez a speedtouch valami
akármit állítottam be sehogy se tudok uTorrent-be aktív lenni
tegnap este még sikerült bár szerintem UPnP-vel jött össze de ma már sehogy se akar
hiába van beállítva passzív mindig :S

a másik meg hogy beléptem a cuccba nyomtam egy restartot erre a VOIP meg már nem megy... szóval nagyon király

hogy lehet a telefont újra életre kelteni mert foglaltat jelez végig és a speedtouch-on a "voice" lámpa sötét...

úgyhogy csudajó

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#146) T-online válasza TeeJay (#145) üzenetére


T-online
tag

A NET-re fel vagy csatlakozva? Ha igen és megy is rendesen, de a voice nem világít, akkor jelentsd be hibára a 1412-n.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#147) TeeJay válasza T-online (#146) üzenetére


TeeJay
félisten

igen net van bár úgy egy órája az se volt mert nem akart a cucc csatlakozni :U
de aztán restartot nyomtam neki webes felületen és az internet jó lett de a VOIP már nem világít...
távolról is életre tudják kelteni vagy kikell hívatni majd valami szagembert?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#148) T-online válasza TeeJay (#147) üzenetére


T-online
tag

Általában az ilyen jellegű problémákat meg szokták tudni oldani távolról.

T-Home TV - Ne csak nézz, tévézz! (www.t-hometv.hu) - megújultunk

(#149) TeeJay


TeeJay
félisten

na jó lett, a helpdesk-es ember azt mondta hogy valószínű nem töltődött rá megfelelően a konfig bentről, és mikor ő próbálta akkor sem.
a portforward viszont sehogy sem akar menni szóval én már feladom...
benyomtam hogy 50000-es portot szeretném ráállítottam melyik gépre és mindenhol passzív,
próbáltam UPnP-vel hogy kliensbe meg speedtouch-ba is engedélyezem az UPnP-t de úgysem akar menni.
feladom sajnos ez gáz ez a cucc de mivel nem nálam megy így szerencsére nem foglalkozom vele különösebben.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#150) maki füles


maki füles
csendes tag

Meg jelent az új eszköz a CÉGNÉL PIRELLI a lelkem és csak 64-es illetve edás kártyán működik.EZT a raktárosok gyöngyétől tudom .És még nincs le írása :C

nincs idö várni ???külsös kijáros müszerész a rezes hálozat rabja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.