Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1915) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!
Ma egy olyan dolog történt velem, amit úgy gondolom jobb ha megosztok veletek :((
Itt a PH-n sikerült eladnom a TT Soprano házamat amiért holnap délelőtt jönnek. Több napja le van már fixálva, ezért úgy gondoltam ideje kinéznem az utódját. Mivel már volt Chieftec házikóm, és nagyon meg voltam vele elégedve, ezért úgy gondoltam maradok a jól bevált dolgoknál.Az elgonolást tett követte, és meg is találtam a gépbolt kínálatában a megfelelő kuckót.Mivel interneten kersztül is meg lehetett vásárolni, kértem hogy itt Szolnokon a Leader üzletében vehessem át.A mai nap folyamán meg is érkezett az áru,elmentem érte, leszurkoltam az árát,majd nagy boldogan hazavittem!
Az első döbbenet akkor ért, amikor a dobozból kivéve észrevettem, hogy le van szakadva az elölapja! :Y :Y Gyors telefon az üzletbe, majd ismét kocsikázás, mert ugye vigyem már be hogy megnézzék. A boltban aztán már nem az a kedves vevő voltam, aki leszurkolta a 20k-t a hézért, csak esetleg egy kétbalkezes pancser,aki biztosan leejtette a házat :W :W :W azt mondták majd a gépbolt eldönti jövőhét kedden mi legyen,mert csak akkor tudják felvinni Pestre.Na most itt áll a dolog, se pénz, se házikó! Gondoltam megosztom veletek, hogy hogy állnak az emberhez egyes üzletekben, továbbá tanácsokat várnék, mit lehet tenni ilyenkor :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.