Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3903) buherton válasza adalbert1 (#3898) üzenetére


buherton
őstag

Na ezért nem tv-zek, mert agy lágyító ""műsorok"" mennek.

Amúgy jó hogy felhoztad az államokat. Kíváncsi lennék közülünk mennyien tudnánk egy vaktérképen ahol a megye határok meg vannak, és a megye neveket kellene kitölteni. Én Nógrádot cseréltem fel Hevessel, és Zalát Vassal... pedig nincs sok belőle.

Én még azt is szégyenletesnek tartom, hogy U betűvel kezdődő országnak gondolják Irakot, Pakisztánt, Utahot, és Utopiat(!). Azon is jót mosolyogtam hogy amikor bekellet jelölni egy országot és mindig Ausztráliára tették a számot.

(#3899) Boxiné: ohh, micsoda jó avatarra váltottál :K

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3904) Boxiné válasza tomcsi23 (#3902) üzenetére


Boxiné
tag

Inkább hülyéskedek, mint okoskodok. :D

buherton: Neked is köszi az észrevételt. Ez a régi új arcom. Unalmas volt már a macsek, és egy kis unszolásra kiraktam a szűrét. :)

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3905) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicból néhány hozzászólás törölve.

sasa311, 6óra ban az alapelvek megsértéséért.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3906) Ricardo válasza adalbert1 (#3898) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem is az a gond hogy nem tudja mi hol van (azért az alap hiányosságok szégyenteljesek), hanem hogy a megkérdezettek többsége gondolkodás nélkül atomot szórna szinte bárkire.

(#3907) runner 125 válasza Boxiné (#3904) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó az új avatorod, jobban illik hozzád. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3908) adalbert1 válasza buherton (#3903) üzenetére


adalbert1
veterán

Valszeg. én is tévesztenék... :B

Azért az durva volt hogy a kis szöszinek nem ugrott be az USA az u betűs kérdésnél... Meg az is, hogy az egyik államukat országnak hiszik. :)

Mindenesetre nagyon nagy hülyeség lenne igazolni azt a hipotézist hogy az amerikaiak hülyék 30 megkérdezett fő alapján, főleg hogy 300 millióan vannak...

Ami számomra igazán kemény volt az alapvető kérdéseken kívül (ugye háromszög, stb), az az hogy a politikai eseményekből azt sem ismerik ami rájuk vonatkozik. Tehát az még hagyján hogy nem tudták hol a berlini fal, de hogy az egyik nő visszakérdezett, hogy miért, mi részt vettünk a vietnámi háborúban? Vagy hogy ki Fidel Castro? Ki Tony Blair?

Mindenesetre tény hogy hasonló kaliberű embereket itthon is lehetne találni. Pár éve volt ha jól emlékszem az indexen hasonló körbekérdezés, de ott márc. 15 (vagy okt. 23?) apropóján kérdeztek meg embereket az utcán hogy tudják-e mit ünnepelünk most... Hát hadd nem mondjam hogy voltak köztük elég tudatlanok is... Nos őket is felírnám ha már szégyenfal a topic neve. :)

Ricardo : igen, ez is probléma szerintem is. Jobban nem akarok viszont belemenni a témába, törlés vagy ban lenne a vége.

[ Szerkesztve ]

(#3910) norbalia87


norbalia87
tag

uuuu szexy lany.... [link]

(#3911) tomcsi23 válasza norbalia87 (#3910) üzenetére


tomcsi23
veterán

A vége azért jáj. :Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3912) norbalia87 válasza <NewL> (#3909) üzenetére


norbalia87
tag

A kuruc.info-rol en is linkeltem be csak az en linkemben a tesokat buktattak le egy gyilkossagban, es ezert kaptam a 3 napos bant. Pontosan nem tom, hogy a linkelt tema miatt, vagy azert mert a kuruc.info-t linkelte. Hol tom megkerdezni a ban okat?

Amugy az eset eleg gaz nem olvastam vegig a tortenetet, mert az ilyen emberektol az utobbi idoben uber brutal fel tudom magam huzni. Talan a betegseg neve NECROFIL .

(#3913) kételkedem válasza norbalia87 (#3912) üzenetére


kételkedem
addikt

Jogos moderálás

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3914) Möhe válasza norbalia87 (#3910) üzenetére


Möhe
addikt

wehehe

tartós sminket kapott a lelkem :DDD ,meg új arcberendezést

[ Szerkesztve ]

(#3915) Racecam válasza norbalia87 (#3912) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ugyebár nem szép dolog hazudni és nem túl szerencsés, pláne ha még van is bizonyíték az kijelentésed ellenkezőjére...

"Mar varom az orszagos lincselesek kezdetet"

Ezek után örülj, hogy még egyáltalán itt lehetsz és próbálj meg a továbbiakban úgy viselkedni, hogy ne bánjam meg, hogy nem végleg raktalak ki.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3916) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

<NewL>, az elejtett politikai témájú linked miatt, amiről pontosan tudtad, hogy nem lehet, 7 nap ban.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3917) brownus


brownus
veterán

ez

(#3918) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A sorozatos és folyamatos figyelmeztetések ellenére a topic továbbra is tele van olyan témákkal, linkekkel, amelyeket az alapelvek tiltanak. Ezért a topicot, ahogy korábban meg is ígértem, bezárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.