Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) SirRasor válasza Polemius (#31488) üzenetére


SirRasor
őstag

XP alól és android total commander FTP plug használatával is látszik és működik.
Közben a kezdőknek linuxos fórumban azt ajánlották, hogy tegyek rá SSH-t, és azzal próbáljam. Erre még nem volt időm, de az elmélete szerint nem kéne gondnak lennie.

Make Love not war!

(#31502) lugosi válasza Rick4 (#31478) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem egy gázosított puntónál nem sok gazdaságosabb választás lehet az itt felsoroltakkal együtt. Ez így felújítva szerintem nagyon jó vétel.

Rhino, szerintem dízelt ne vegyél városba, kevés km-es napi futásra, mire éppen felmelegszik a motor le is állítod. Nagyon nem fogja megköszönni, az olajnak szerintem ez igazi gyilkos üzem lesz. A dízel sokkal drágább ha fel kell újítani, hozzá kell nyúlni, és ezzel a használattal hozzá kell szerintem relatív hamar.

(#31503) tisn válasza pmheros (#31466) üzenetére


tisn
addikt

Az ki ? Még a google sem ismeri C

DM forumon irogat (nagy bicajbuzi), regebben CS-zett, es haver IRL ismeri...
Yotubera tolja fel a szabalytalan autosokat.

(#31504) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hogy a tökömbe lehet .net programot futtatni android tableten? 4.1.1. Mindenki a monodroidot írja, de nem találok sehol semmit arról h mit kell telepítenem androidra h menjen a program, csak sdk-t windózra. Én meg nem fordítani akarok- mert nem is tudok- hanem csak futtatni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31505) tisn válasza Rhino666 (#31493) üzenetére


tisn
addikt

evi 3000km-re szerintem ne vegyel autot

(#31506) bitpork válasza tisn (#31505) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Van okos telefonod?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#31507) tisn válasza Rick4 (#31497) üzenetére


tisn
addikt

nem kollene fajditani az emborkek szivet :)

II-es (2004-tol? gyartott) multiplat hasznal valaki? az milyen? talan azt meg at tudom verni az asszonyon :)

(#31508) tisn válasza bitpork (#31506) üzenetére


tisn
addikt

nincs

(#31509) pilóta válasza tisn (#31507) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem, de ugyanaz, mint a korábbi, csak pont nem elég csúnya ahhoz, hogy már szép legyen, mint az :D

Állítólag kicsit javítottak a beltérben használt anyagok minőségén, meg mp3-as a gyári cd...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#31510) zenke válasza Syl (#31498) üzenetére


zenke
aktív tag

Nem adja el?

Megvenném :D

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#31511) azbest


azbest
félisten

szőke tisza történelem az indexen [link] :(

(#31512) tixem válasza Rhino666 (#31493) üzenetére


tixem
addikt

Ford Focust néztél? Vagy Corollát, a békalámpásat, vagy az ezután következő frissített verzió?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31513) Rhino666 válasza Syl (#31495) üzenetére


Rhino666
őstag

Melóba menni vele, bevásárolni elmenni, szükség esetén bevinni a beteg rokont a kórházba. Vagy inkább hordágyat vegyek és megmarad a pénzem is? :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31514) tixem válasza azbest (#31511) üzenetére


tixem
addikt

iskolapéldája annak, hogy drága "honatyáink" mennyire szarnak bele mindenbe. 100 forintért eladni egy ilyen kincset egy fittyfasz Tiszayacht kft-nek már vicc kategória. Aztán a jól "bevált" leányvállalat leányvállalatának a leányvállalata csődbe megy, ugrik minden pénz, meg velük az az utolsó reménysugár is. :(

És bár Botkának annyiban igazat adok, hogy nem tősgyökeres szegedi jelkép, de akkor ez mentség arra, hogy a hanyagság, meg a nemtörődömség felemésszen egy ilyen szép hajót ?:(((

Az a katamarán is mióta rohadt már kint a Medencésen... Most őszintén, még ha lett is volna pénz arra hogy teljesen elkészüljön, komolyan gondolták, hogy ebben a városban lesz igény egy luxus vízi szállodára? Álmodj királylány....
Az is csak a bajnak volt ott, látták már Ők előre hogy abból már nem lesz semmi, de azért vártak 2012-ig a bontással. Addig szépen ott ült a vízen, a sok kötéltől meg ami tartotta nem lehetett rendesen horgászni...
Szégyen :(((

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31515) azbest válasza tixem (#31514) üzenetére


azbest
félisten

Hát, így lehet 100 forintból 4.8 milliót csinálni. Arra is jó iskolapélda, hogyan lehet veszni hagyni fél milliárd uniós támogatást :(
Furcsa, hogy úgy "nem képvisel kiemelkedő nemzeti értéket", hogy végigkísérte a sok nevével a 20adik századunkat.

(#31516) Syl válasza Rhino666 (#31513) üzenetére


Syl
nagyúr

Részemről, arra költöd a pénzed, amire akarod. Csak nem árt tisztában lenni pár dologgal.
Nyilván nem volt még autód, különben tudnád, hogy a "járulékos költségek" végett, ha egy centit nem mozdul a gép, az havi kb 7-8 ezer forintodba kerül (biztosítás, helyi/teljesítmény adó, szerviz, vizsgáztatás stb.). És akkor még nem számoltuk a parkolás költségét, valamint az ez végett megevett ideget.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31517) tixem válasza azbest (#31515) üzenetére


tixem
addikt

na ja, nem Szeged feladata lett volna fenntartani, hanem az országé. Ennyi. Persze ilyen dolgokra nincs pénz (igény), de focistadionra, meg közpénzből boxoltatni nádi négereket, arra bezzeg van.
Amikor a pénztárcájuk így vagy úgy érintett lesz valamiben, azonnal indul a szájkarate. Nemzeti dohánybolt például: nem azért ritkítják, hogy szokjanak le a cigiről, hanem hogy a zsíros hasznot politikus haverok, családtagok, talpnyalók szépen eltegyék. Még hogy leszoktatni a dohányzásról, na persze. Ha ez lenne a cél, simán beszüntethetnék mindenféle dohánytermék forgalmazását. Asszem akkor államcsődöt is lehetne jelenteni, olyan szintű bevételi forrás szűnne meg. Következő a nemzeti italbolt lesz. Nem is kell neki sok idő.

Elkanyarodtam pöppet :) Én azt se értem mi a toszért került ez a hajó Szegedre? Már akkor nem foglalkoztak azzal mi lesz a továbbiakban. Mikor Szegedre került, szerintem már meg volt pecsételve a sorsa.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#31518) Rhino666 válasza Syl (#31516) üzenetére


Rhino666
őstag

Számoltam előre eleget. KGFB 19k/év, telj.adó 12k/év, műszaki 11k/év. 3500Ft-om meg lesz rá havi szinten. És nem azért venném hogy álljon, mert valahogy melóba is el kell jutni minden nap... :K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31519) Syl válasza Rhino666 (#31518) üzenetére


Syl
nagyúr

És a parkolás? Vagy nem a belvárosban dolgozol? (szote vagy klinika rémlik)

Én gyalog járok a melóba. Persze ilyenkor nagy a pofám - egy villamosmegállóra van az iroda :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#31520) Rhino666 válasza Syl (#31519) üzenetére


Rhino666
őstag

Van bent parkolási lehetőség.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#31521) tajcsi


tajcsi
senior tag

Hirdetéseim :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#31533) CSorBA


CSorBA
őstag

Nincs valakinek véletlen olyan eladó FM transzmittere (minél egyszerűbb), ami tud valami belső memóriáról, vagy SD kártyáról lejátszani, plusz USB port van rajta, amin keresztül tud tölteni. Szóval szeretnék róla zenét lejátszani, és közben navigációt/mobilt tölteni. Nem, nem akarok szivargyújtó elosztót venni :D

(#31534) vmi


vmi
tag

Még mindig keresek AUX bemenetes fejegységet.. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.