Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Serpiko válasza Csabee. (#350) üzenetére


Serpiko
addikt

10 napig ment a móka több száz játék volt elárazva ez idő alatt nem tudom felsorolni mind. :DDD

Itt van egy nap pl.[link]

ui: lassan itt a 19 óraí izgulok ám. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#352) ittakary válasza Csabee. (#350) üzenetére


ittakary
nagyúr

Rengeteg minden :)

Itt visszalapozva láthatod az akciókat:

Ezeket keresd: Steam Summer Camp: Day X Sale

1< X <11

(#353) Csabee. válasza Serpiko (#351) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szuper, végülis a listából csak a GTA érdekelt volna, de az a GTA4 + a Liberty City volt a kettő együtt 2300ft ? mer akkor jól benéztem :((

Üdv: Csabee.

(#354) Doki16 válasza Csabee. (#353) üzenetére


Doki16
addikt

Az ám a kettő együtt volt annyi. Nagyon baráti ár volt értük.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#355) Csabee. válasza Doki16 (#354) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nah azt az egyet sajnálom .. :( na mind1 majd figyelek.

Üdv: Csabee.

(#356) Serpiko válasza Csabee. (#355) üzenetére


Serpiko
addikt

Lesd a topikot itt mindig nyomatjuk a steam akcióakt kiírjuk mi az éppen aktuális. :K

ittakary megcsináljuk majd a GTA 4 autós módot valamikor mondjuk vasárnap délután. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#357) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam Weekend deal Sid Meier's Civilization V -66% 17 euro :C Nem is tudom nekem nem tetszik ez a gém. A napi ajánlat meg nem tudom hol marad ez így türhetetlen. Ezért izgulok brrr... :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#358) Serpiko


Serpiko
addikt

Nos megérkezett a napi steam ajánlat Watchmen: The End is Nigh Part 1, 2, -66% 3,40 euro Valaki játszott már a gémmel? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#359) Csabee. válasza Serpiko (#358) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is néztem a mai ajánlatot, siralmas :DD
De ahhoz képest hogy a Grid csütörtög 4ig volt akciós, továbbra is 4,5 euró

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#360) Doki16 válasza Csabee. (#359) üzenetére


Doki16
addikt

Az ajánlat csütörtök du. 4-ig (Pacific Time) tart.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#361) bullseye válasza Serpiko (#357) üzenetére


bullseye
addikt

én azért ezúton is köszönöm a szurkolást, ami ezt eredményezte, mert én bezsákolom...
sőt, ezzel játszani is fogok :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#362) ittakary válasza Serpiko (#356) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, már akartam is rádírni, de nem láttalak Steamen :)

Szombatom családi programom van, de vasárnap elméletileg jó :) De ha valamikor előbb látsz engem Steamen akkor nyugodtan írj rám mert általában csak értelmetlenül zenét hallgatok :)

(#363) Doki16 válasza ittakary (#362) üzenetére


Doki16
addikt

Mit próbáltok összehozni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#364) Serpiko válasza bullseye (#361) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak összejött csak sikerült össze izgulnunk itt. Továbbra is íyg fogjuk csinálni szétizguljuk magunkat. :DDD :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#365) ittakary válasza Doki16 (#363) üzenetére


ittakary
nagyúr

GTA IV kocsik cseréjével akadtak problémái a kollégának, ebben szeretnék segíteni neki :)

(#366) Serpiko válasza ittakary (#362) üzenetére


Serpiko
addikt

Vagyok steamen csak kilövőm offra mert singlézek tolom a POP-ot. :DDD Így nem zavarnak meg közben meg nincs kedvem multizni amíg ki nem játszottam a POP-ot. Milyen hülyén hangzik POP-ot. :B
Akkor vasárnap jelentkezzem így vagy úgy és nyélbe ütjük a dolgot.

Doki: Kis zacsi pacsit próbálunk összehozni jöhetsz te is. :D

Na komolyan egy GTA4 autó módot segít felrakni nekem. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#367) Serpiko válasza ittakary (#365) üzenetére


Serpiko
addikt

De szépen fogalmazol problémám akadt. Ez jó inkább úgy mondanám lövésem sincs a dologról. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#368) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat Eufloria -66% 3,74 euro. Nem is tudom mit mondjak ez egyre rosszabb. Nemértem miért nem szedik össze magukat. :K :B Na sebaj izgulok holnapig keményen megint. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#369) bullseye válasza Serpiko (#368) üzenetére


bullseye
addikt

de van ingyér altitude, egyik első beszerzésem volt, jókat lehet mókázni vele

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#370) looser válasza Serpiko (#368) üzenetére


looser
addikt

Az Eufloria életem egyik kedvenc játéka lett soktíz órát töltöttem vele, elképesztően hangulatos stratégia és nem bonyolult, egyáltalán nem az. A zene, a grafika, a koncepció nálam így együtt ötös.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#371) Serpiko válasza bullseye (#369) üzenetére


Serpiko
addikt

Steam napi ajánlat: Clive Barker's Jericho -50% 2,49 euro :C Ehhez mit szóltok nekem jónak tünik. :K
altitude nekem nem pálya kihagyos, de majd holnap valami jó lesz izguláok is miatta. :K :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#372) Serpiko válasza looser (#370) üzenetére


Serpiko
addikt

Eufloria érdekes egy játék lehet, de mégis nem érzem, hogy meg kellene vennem. Na majd a holnapi napi akció izguok már :DDD Gyertek izguljuk együtt mert úgy jobb. :D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#373) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma este vajon mi lesz a napi ajánlat már most izgulok miatta. :DD :)) :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#374) szacsee válasza Serpiko (#373) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ne izgulj annyit mindjárt itt van a 19:00-s akció. :DDD

(#375) Serpiko válasza szacsee (#374) üzenetére


Serpiko
addikt

Az még 8 óra nem bírom idegekkel már. :D :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#376) Doki16 válasza Serpiko (#375) üzenetére


Doki16
addikt

Most egy aránylag jó játék van, tehát 7-kor ne várjál semmi jót :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#377) Serpiko válasza Doki16 (#376) üzenetére


Serpiko
addikt

Érzem, hogy jó lesz ráizgulok és akkor az tuti bejön, de majd meglátjuk. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#378) Serpiko


Serpiko
addikt

Mr robot ez nem jött be igazi rossz játék lett a napi ajánlatból. :(( Minden izgulásom hiába való volt. :B Na majd ma uraim meglátjátok, de addigis izgulok egyet. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#379) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat nem is rossz Shattered Horizon -75 % 5 euro haveomnak bejön nagyon. :DD Az izgulásom meghozta a gyümölcsét. :D :)) :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#380) Csabee. válasza Serpiko (#379) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nNekem nem tetszik :))

Üdv: Csabee.

(#381) Serpiko válasza Csabee. (#380) üzenetére


Serpiko
addikt

:DDD Nekem sem elszédülök tőle. Na majd ma este jobb gém lesz izgulok is miatt. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#382) Csabee. válasza Serpiko (#381) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Miért megvetted ezt is ?

Üdv: Csabee.

(#383) Serpiko válasza Csabee. (#382) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem vettem meg ismerősnél próbáltam ki a gémet.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#384) Csabee. válasza Serpiko (#383) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt hittem minden napi akciót felvásárolsz :D

Üdv: Csabee.

(#385) Serpiko válasza Csabee. (#384) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem annyi pénzem azért nincs. :DDD De ha lenne is nem érné meg sok a gagyi gém. Csak a nagy címeket veszem meg. :K Napi akcióból eddig csak az MLB 2K11 vettem meg. :B Vajon ma mi lesz lassan itt a hét óra izgulok már megint. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#386) Serpiko


Serpiko
addikt

21 perc izgulok. :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#387) Serpiko


Serpiko
addikt

Őrület a hét közepén Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition -75% 7,50 euro Megvan már nekem mindenkinek ajánlom nagyon jó kis gém. :K :DDD Megérte izgulni, de hol a napi ajánlat. :F

Napi ajánlat is megérkezett no komment csak ennyit mondok erre :DDD Critical Mass -66% 1,36 euro

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#388) Doki16 válasza Serpiko (#387) üzenetére


Doki16
addikt

Nagyon jó játék ez a Batman az biztos, de már vagy ezredszerre árazzák le.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#389) Serpiko válasza Doki16 (#388) üzenetére


Serpiko
addikt

Sokszor volt már tényleg, de akkor is jó gém. Lehet valaki kihagyta az most legalább tudja pótolni. :DDD Még mindig a Dirt 3-on rágódok 3000.- kéne megvennem és nem tudok dönteni b@szki. :F :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#390) Csabee. válasza Serpiko (#387) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó áron van a critival :D

Üdv: Csabee.

(#391) Serpiko válasza Csabee. (#390) üzenetére


Serpiko
addikt

Megveted mesélj milyen?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#392) Csabee. válasza Serpiko (#391) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Áh nem vettem én meg, mostanában nem veszek, épp eladom a komplett gépem :D

Üdv: Csabee.

(#393) Serpiko válasza Csabee. (#392) üzenetére


Serpiko
addikt

Ja így már más akkor mit fogsz csinálni xbox vagy hol fogsz kockulni. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#394) Csabee. válasza Serpiko (#393) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hát ez az :) megszűnik a kockulás, lesz egy notebookom,azon még a cs elfut gondolom :)) aztán max annyi.

Üdv: Csabee.

(#395) Serpiko válasza Csabee. (#394) üzenetére


Serpiko
addikt

A csé egy kávéfőzőn is elfut. :DDD Kár pedig jó kockulni és bambán bámulni a steamet illetve várni az este 19 órát a napi akciót. Izgulok a holnapi miatt már. :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#396) Csabee. válasza Serpiko (#395) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azért egy multimédiás notebookot veszek :) pavilion-okat nézem 200e-s kategóriában, azok még 1-1 játékot elfognak majd vinni ha nagyon akarom :)

Üdv: Csabee.

(#397) looser válasza Csabee. (#396) üzenetére


looser
addikt

Budapest metróaluljárói és utcái tele vannak a laptop.hu hirdetéseivel, az egyik egy i7-es notit hirdet 8GB rammal 200e Ft-ért. Azon már semmi sem sem gyorsít, csak ha kiejted az Eiffel toronyból :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#398) Serpiko válasza looser (#397) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez jó! :DDD :DD :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#399) Csabee. válasza looser (#397) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:) Vannak igen jó notebookok amik megfelelnek az én szempontjaimnak. Szóval ha elkel a gép, még néha fogok játszani.

Üdv: Csabee.

(#400) Serpiko válasza Csabee. (#399) üzenetére


Serpiko
addikt

Játszani jó, de izgulni a napi akció miatt mégjobb.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.