Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Serpiko


Serpiko
addikt

Nem ment ma a fórum volt pánik és izgulas egyben de már helyre állt a rend szerencsére. Gondolom karbantartás volt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5802) eami válasza Serpiko (#5801) üzenetére


eami
addikt

tudhattam volna hogy túlcsordulásig izgultad a fórumot és leállt :DDD

(#5803) Serpiko válasza eami (#5802) üzenetére


Serpiko
addikt

Durva volt több ilyen nem lesz remélem. Bár azóta gyorsabb lett az oldal jobban működik. Amíg nem volt fórum papírra irogattam az izgulàsos gondolataimat. Ti hogy veszeltetek át?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5804) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas gyerünk lassan itt a tavasz és jön a szél vele együtt je. Alig várom már nem fogom kibirni szerintem. Steamon a barátom az egyetlen az örök :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5805) Serpiko


Serpiko
addikt

Ha már szél nincs azért izgulas van. A szelig itt van nekünk ingyenes pont bolt cuccok. [link]

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5806) Serpiko


Serpiko
addikt

Nincs sehol csak az izgulás és a steamon. Egyszerűen nehezen telnek a napok szél nélkül. Nem fogom kibírni a kövi szélig. Jaj lesz nekem.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5807) Serpiko


Serpiko
addikt

Na ki van itt velem eme késői órán. Egyedül kell izgulni és bámulni a steamont. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5808) SenorGrande válasza Serpiko (#5807) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Normális ember abban az időpontban alszik izgul! :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5809) Serpiko válasza SenorGrande (#5808) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól beszélsz izgulos barátom. Ez egy ilyen dolog de ha minden így megy talán megkapom az izgulàs Nobel díját... lol.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5810) SenorGrande válasza Serpiko (#5809) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Előtte azért csak ledoktorálsz izgulásból, nem? :F Úgy lenne szép!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5811) Serpiko válasza SenorGrande (#5810) üzenetére


Serpiko
addikt

Dr Serpi az új nevem a doktori vizsga után. :D sok előadást kell tartanom addig a steamonrol meg az izgulasrol illetve annak tudományáról.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5812) Serpiko


Serpiko
addikt

Itt a tavaszi szél pont most mikor a doktori ra kell készülni lol. A matricák kívül ad mást is vagy csak ennyi minden napra?

#izgulok dr Serpi

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5813) Golden9 válasza Serpiko (#5812) üzenetére


Golden9
addikt

Várólistás kártyát.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5814) eami válasza Serpiko (#5812) üzenetére


eami
addikt

elvonultam izguláselvonó kúrára, ma hogy kiengedtek hát nem épp szél van.... azt hiszem vissza is estem az izgulásba.

(#5815) Serpiko válasza Golden9 (#5813) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi ezt nem is tudtam majdnem lemaradtam. De nem kártya volt valami hangulatjel. Lol

Eami: kitartás tudom nehéz de elmúlik hamar. A lényeg izguld ki magad rendesen. Ha kell segítünk úgy könnyebb lesz.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5816) SenorGrande válasza Golden9 (#5813) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem nem ad semmit a várólistára. :F

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5817) Serpiko válasza SenorGrande (#5816) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem egy hangulat jelet adott kártyát nem sajnos. Nem is irta hogy gyere vissza holnap a következőért. Gyanús hogy kártya nincs.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5818) SenorGrande válasza Serpiko (#5817) üzenetére


SenorGrande
senior tag

De azt egy kategória megnézéséért kaptad, nem? (De! :DDD )

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5819) Serpiko válasza SenorGrande (#5818) üzenetére


Serpiko
addikt

Kaptam egyet kategória megnézéséért plusz egyet a varolista megnézéséért. Érdekes nekem tudom ez hogy jött ki.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5820) Serpiko


Serpiko
addikt

A steamon szakmai topikban írták csak matrica van kártya nincs. Úgyhogy megint egy átlagos szél semmi extra. Ez van ezt kell szeretni. :D

#Izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5821) Golden9 válasza SenorGrande (#5816) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem sem. :DDD

Csak most néztem végig. :B

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5822) Serpiko válasza Golden9 (#5821) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem baj egy pörgetést megért a dolog. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5823) Serpiko válasza Golden9 (#5821) üzenetére


Serpiko
addikt

Amúgy ezek a hangulat jelek semmire nem jók. Van nekem egy csomó, de nem használom semmire soha. De éves közben sem. Ti gyűjtitek őket?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5824) Golden9 válasza Serpiko (#5823) üzenetére


Golden9
addikt

Miért ne gyűjteném, ha már ingyen van? :F:DDD Használni meg nem szokom, csak játékon belül beszélgetek.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5825) Serpiko válasza Golden9 (#5824) üzenetére


Serpiko
addikt

Így vagyok vele én is elfér az invertoriban. Amúgy nem vesz el helyet úgy emlekszem azt mondták. Akkor nincs más hatra várni a 19 órát és izgulni addig vajon ma mit ad.

Ja az epic ingyen gem a heti valami horgászos cucc?

#izgulok

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5826) Golden9 válasza Serpiko (#5825) üzenetére


Golden9
addikt

Az a jövő héten lesz, most a The Bridge van, meg a Deus Ex: Mankind Divided.
Ha a Daus Ex sok új játékost odavonz, akkor majd a Cyberpunk 2077-ot is hozzánk vágják a nyáron.
Remélem. :DDD
#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5827) Serpiko válasza Golden9 (#5826) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó hogy mondod Cyberpunk arra kiváncsi vagyok jó lenne nagyon. Az e heti ingyen cuccot behuztam. A horgaszos cuccra kiváncsi vagyok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5828) Serpiko


Serpiko
addikt

Jutalom feltéve! Ti felvéttek már? 19:01 perckor sikerült:D

#izgulok holnap jön a következő

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5829) Golden9 válasza Serpiko (#5828) üzenetére


Golden9
addikt

Begyűjtve.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5830) Serpiko válasza Golden9 (#5829) üzenetére


Serpiko
addikt

Gyorsabb voltál ma nálam a fene. Izgulok holnap ki nyer :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5831) Golden9 válasza Serpiko (#5830) üzenetére


Golden9
addikt

Az már a mai volt? :Y Azt hittem, hogy még a tegnapit veszem fel, akkor az most kimaradt.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5832) Serpiko válasza Golden9 (#5831) üzenetére


Serpiko
addikt

Na ne :D oda kell figyelni ha szükséges emlékeztetőt is kell beállítani. :D

#IZGULOK

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5833) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás már most várom a 19:00 órát. Vajon mi lesz a következő felvehető jutalmam. Nehéz és hosszú órák jönnek most nekünk izgulosoknak. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5834) Golden9 válasza Serpiko (#5833) üzenetére


Golden9
addikt

18:00-kor jön majd, csak a leárazott játékoknak szokott lenni 19:00-kor az "ár fordulója", ezért is maradtam le a tegnapelőttiről.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5835) Golden9


Golden9
addikt

Megvan a mai! :)

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5836) Serpiko válasza Golden9 (#5835) üzenetére


Serpiko
addikt

Gart! Elaludtam te nyertél ma na majd holnap behozlak. Akkor ha jól érzem 18:00 lehet beszerzni?

#izgulok holnap ki lesz a gyorsabb. Játékot nem veszek most.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5837) 5leteseN


5leteseN
aktív tag

Sziasztok!

Kis konfliktus megelőzéshez adnék-kérek segítséget: A szomszéd gyerekeinek egy szem gépén, ugyan-azon W-11-es Steam-jén lehet-e(hogyan lehet) megoldani, hogy a szokásos jelszó átírogatás nélkül tudja a két "égetnivaló" a saját(/saját) WoT Blitz Felhasználóját használni.
Ha esetleg lehet: külön, két parancsikonként(jelszó begépelés nélkül) indítva? :K
Máshogy is jó, a lényeg: elkülönítve a kettő felhasználó, induláskori jelszó-pötyögés nélkül!

Előre is :R :R

Ha nem találtam el, hogy ide való, akkor hova menjek?

A WoT nem él gyakorlatilag! :O

[ Szerkesztve ]

(#5838) Golden9 válasza 5leteseN (#5837) üzenetére


Golden9
addikt

Szia!

Ha nem jelentkeznek ki a Steam fiókból, hanem csak fiókot váltanak, akkor a Steam nem kér jelszót. Azt hogy a játékba való belépésnél ki lehet-e hagyni a jelszót már nem tudom, viszont én nem adnék nekik esélyt, hogy egymás fiókjába belepiszkáljanak. :N

Steam topic.
Azonnali játékos kérdések órája.

#Izgulok

[ Szeretkezve ]

(#5839) 5leteseN válasza Golden9 (#5838) üzenetére


5leteseN
aktív tag

A szomszéd sem ad esélyt(ha a parancsikonos jelszavas WoT Blitz lehetséges): a terv szerint egy-egy már nem-használt, régi(de erre pont jóóó : ) pendrive-ra kapja mindkettő "tökmag" a maga parancsikonját! ;]

A Steam-ből nem is szoktak kilépni, a WoT Blitz-be kell az ótómata-bepötyögős dolog, amit meg kellene oldani.

Sok korábbi(egyszerűbb) Windows-os programmal mintha ment volna ez a parancsikon-jelszavas(vagy másképpen megoldott) dolog, ezért merült fel szülőknek(és nekem) ez a kényelmesebb/idő takarékosabb megoldás, a "mindig-induláskor-bepöttyi" helyett.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#5840) SenorGrande válasza 5leteseN (#5839) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nagyjából öten járunk ebbe a topikba hülyülni, nem valószínű, hogy itt találsz megoldást.
Annyira specifikusat szeretnél, hogy ezt a kérdést inkább a hivatalos wargaming forumon lenne érdemes feltenni, angol nyelven.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5841) 5leteseN válasza SenorGrande (#5840) üzenetére


5leteseN
aktív tag

Átnézek akkor valami olyasmire! Kösz!
Jó a hangulat, tetszik! Ne hagyjátok abba!
:DD :)) :C

(#5842) Serpiko válasza SenorGrande (#5840) üzenetére


Serpiko
addikt

Néha kapnak választ itt is. Amúgy mindig ha jön ha nem jön válasz atiranyitom őket a megfelelő szakmai topikba.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5843) Serpiko


Serpiko
addikt

Zsakolava a ma jutalom . Várom a holnapot vajon mit dob izgulok. A

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5844) Serpiko


Serpiko
addikt

Ma nem leszek otthon 19 órakor most mindkettő pisi kaki vot lesz csak 21 óra körül tudom felvenni a jutalmat. :D olyan rossz mindkettő pisi kaki vot lesz velem lol.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5845) Serpiko


Serpiko
addikt

Jutalom felvétel megvan. Je. :D nem lehet mindig fordulokor felvenni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5846) Serpiko


Serpiko
addikt

Ez a steamon családi dolog érdekes lehet. Családot kell alapítani izgulos családot. :D mondjuk ehhez bizalom is kell nem is kevés. Csak csapongok erre-arra.

Inkább maradok az izgulásnál.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5847) Serpiko


Serpiko
addikt

Vége a szélnek mi lesz most velünk. Nem fogjuk birni vagy csak nehezen. Fel a fejjel izgulosok.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5848) chungee


chungee
addikt

Estét!
Bocsi az off-ér. De origin belépve ez fogadott :( Mégis mire fel, távolítottak játékokat a fiókomról :F
[link] [link]

(#5849) Serpiko válasza chungee (#5848) üzenetére


Serpiko
addikt

A star Wars megszűnt lekapcsolták a szervereket mondjuk nekem megy offline. Amúgy sajnos nem tudom lehet valami valahol az áfsz-Ben le van írva. Kiváncsi leszek az úgy végére. Aztán lehet jön valaki aki tud segíteni érdemben. Próbálj rákérdezni az origin szakmai topikban is.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5850) Serpiko


Serpiko
addikt

Epci ingyen gém zsákolva. :D Call of the Wild: The Angler™ ez valami horgászos cucc?
Steamon mit csinálsz szél kell nekünk most. Jó? Talán meghallja a steamon a kérésem érzi az izgulásom.

#izgulok.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5851) Serpiko


Serpiko
addikt

Ingyen cumok ami semmire nem jó azért behuztam point bot [link]

Izgulok sok ilyen legyen kicsit könnyebb így izgulni.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5852) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulas volt itt egészen a hosszú hétvége végéig. Vidéken voltam 300 km távolságban de a steamon velem volt ott is. Jó volt ott is de itthon jobban megy az izgulás.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5853) SenorGrande válasza Serpiko (#5852) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Áprilisi izgulást meg kellene nyomni kicsit, nem?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5854) Serpiko válasza SenorGrande (#5853) üzenetére


Serpiko
addikt

De lehetséges bizony még kell húzni. Hajrá csappassuk. Kíváncsi leszek mi vár ránk ebben a hónapban.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5855) Serpiko


Serpiko
addikt

Bumm szimulátor akciós steamon gondolkodok rajta. Jó kis csőves szimulátor. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5856) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak simán az izgulàs most az éjszaka közepén. Valaki van itt vagy csak én vagyok fent ilyen későn...

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5857) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak izgulok no kommentár oké.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5858) Serpiko


Serpiko
addikt

Van itt valaki nem bírom az izgulàst egyedül. Segítsünk egymásnak je. :D

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5859) Serpiko


Serpiko
addikt

Steam FPS fesztivál kis izgulás meghozta gyümölcsét. Több mint a semmi vannak ingyen cuccok is. [link]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5860) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulok! Most másra nincs időm.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5861) Serpiko


Serpiko
addikt

Eme késői órán csak a steamon és én de nem történik semmi. Jöhetne már a nyári szél alig várom. Ti várjatok már? Szerintem lesz valami nagy dobás idén.

#izgukok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5862) Serpiko


Serpiko
addikt

Izgulás nem tudok aludni így ez marad nekem. :D ti tudtok aludni? Steamonnal almodni jó.

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5863) Serpiko


Serpiko
addikt

Nyári szélig lesz meg valamilyen szél?

#izgulok

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.