Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) GeryGreyhoun válasza don pardon (#8799) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

After Effects-ben a warp stabilizer elég jó, de ilyenkor érdemes az 1080p videóból 720p-t csinálni (mivel a kép mozgatásával éri el a stabilizálást)

Itt egy saját tesztvideó, néha látszik, hogy "kicsúszik" a keretből a kép, és nem is a legjobb minőségű az egész (ez még SD28-cal készült) de az eredetinél lényegesen jobb.

tomanovicsgergely.hu

(#8802) -Mosquito- válasza fuze (#8798) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én a fehér bigyoról. :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#8803) istika


istika
tag

Sziasztok. banggoodrol szeretnek kamerat rendelni viszont elotte szeretnem kikerni a velemenyeteket h melyiket vegyem? Sj5000 vagy SJ4000 vagy SJ5000+?? az ar most nem erdekel csak azt akarom hogy a leheto legjobb kepet adja vissza minden korulmeny kozott. az ok h soha nem lesz olyan mint egy gopro de sajna mivel arra nincs penzem, ezert be kell ernem ezzel es ha egyszer veszek, a leheto legjobbat szeretnem. szoval szerintetek melyik a BEST? koszonom elore is...

(#8804) szedlaci válasza maj-viktor (#8790) üzenetére


szedlaci
csendes tag

Köszönöm!

(#8805) don pardon válasza GeryGreyhoun (#8801) üzenetére


don pardon
aktív tag

Szuper, köszi. Majd kikölcsönzöm :)

A virtualdubrol van tapasztalatod, hogy az ottani deshaker mennyire hatékony?

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#8806) zoli03 válasza -Mosquito- (#8802) üzenetére


zoli03
őstag

Az nem csak biztosít, hanem vibrációt is csökkent. A GoPro hivatalos oldalán is írják.

(#8807) fuze válasza zoli03 (#8806) üzenetére


fuze
őstag

Azért is mondtam neki :P

adms.hu | UI Designer

(#8808) aFilipp válasza istika (#8803) üzenetére


aFilipp
újonc

Szia!

Fentiekben már sokan taglalták, hogy az utóbbi időben nem érdemes banggood-ról rendelni, mert valószínűleg nem eredeti példányokat kapnak a megrendelők. Látom még te is újonc vagy, érdemes visszalapozni több oldalt is, pontosabban leírják, hogy most miről van szó. A lényege ez, hogy érdemesebb egy megbízhatóbb hazai cégtől rendelni. :)

(#8809) GeryGreyhoun válasza don pardon (#8805) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Még valamikor régebben próbálkoztam vele, de nekem maga a Virtualdub túl fapados és macerás, ráadásul nekem úgy tűnik, hogy az AE megoldása szebb eredményt produkál: [link] (00:20-tól az összehasonlítás)

tomanovicsgergely.hu

(#8810) PoLizei válasza istika (#8803) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Páran már megírták itt a véleményüket, + töltöttek föl teszteket róluk. Azokat átnézted már? :U

P*L****

(#8811) @mPeR™ válasza oroszmtb (#8796) üzenetére


@mPeR™
csendes tag

Ezt ma reggel csináltam 10s-os lépésekkel (ez a FW tudja az 1s-ot is). SJ4000Wifi, FW: G20141230V01

http://youtu.be/h2G1sNjWckI

(#8812) -Mosquito- válasza zoli03 (#8806) üzenetére


-Mosquito-
őstag

+ crgriseus7
Köszi, akkor beszerzek ilyen vibra kontról ės biztosító pöcköt. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#8813) mati12 válasza fuze (#8791) üzenetére


mati12
senior tag

Egy linket kérhetnék esetleg,hogy honnét rendelted. Köszi.

(#8814) -Mosquito- válasza mati12 (#8813) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Itt is lehet rendelni pöcsök-et :DDD :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#8815) fuze válasza mati12 (#8813) üzenetére


fuze
őstag

Tőle vettem, direkt olcsót néztem. Úgy látom most elfogyott :(

adms.hu | UI Designer

(#8816) maj-viktor válasza -Mosquito- (#8814) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én ezen felül még csavarbehajtó segítőt néztem... hogy jó lenne venni...
(tudjátok ilyen "célszerszám", amivel a GoPro-s csavar "meghúzható")

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8817) don pardon válasza don pardon (#8805) üzenetére


don pardon
aktív tag

Rákerestem a youtube-on a DIY stabilizátorokra és ez nagyon bejött: katt :D

Tuti megépítem amint lesz időm...

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#8818) Beppe91


Beppe91
aktív tag

Sziasztok. Nem tudjátok, hogy sima, nem wifis verzióra mikor jön ki a videolapse? Egyszerűbb lenne, ha nem kéne utólag összefűznöm a képeket gépen. Most tettem fel a decemberi FW-t és abban sem találom még, pedig wifis-re azt olvastam már van.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#8819) oroszmtb válasza Pompi (#8797) üzenetére


oroszmtb
csendes tag

Őhh...letöltöttem az Fw-t és felraktam sikerrel.(FW96650A) SJCAM_SJ4000_FW_20141218.zip
De nem találok benne ilyen funkciót...se olyat ahol a timelapsel lehetne 5sec alá menni...
Mit ronthattam el?. :W
Nem wifis sj4000.

(#8820) Pompi válasza oroszmtb (#8819) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem wifisbe ezek szerint - ahogy olvasom alattad is - nem került még bele ez a funkció.

Feel Good Inc.

(#8821) oroszmtb válasza Pompi (#8820) üzenetére


oroszmtb
csendes tag

Köszönöm az infót! :R
Remélem orvosolják ezt a hiányosságot.

(#8822) istika válasza PoLizei (#8810) üzenetére


istika
tag

Igen, atneztem de nem nagyon tudtam kivenni egyertelmuen a tesztekbol hogy melyik a jobb kamera. Annak ellenere h az sj5000esnek altalaban minosegesebb a kepe, vegeredmenyben mindig azt irtak h az sj4000 jobb.nekem is volt, eredeti, de egyaltalan nem tetszett a minosege.nagyon nem, el is adtam.helyette szeretnek most venni.banggoodon amiket nezegettem, hat egy az egyben olyan kepek vannak fent mint az sjcam oldalan...rendelt mar vlki onnan kamerat es hamisat kapott?az vegulis tok mindegy h honnet rendelem csak azt szeretnem egyertelmuen tueni hogy melyik a legjobb sj kamera...azt tudom h egyik sem hasonlithato egy gopro minosegehez de mivel annyi penzem nincs, muszaj beernem ezzel...

(#8823) oroszmtb


oroszmtb
csendes tag

Abban tudna valaki segítséget adni,hogy milyen beállításokkal lehet az sj4000(wifi)-ben a timelapse videót készítenei?.. pontosabban az érdekelne engem,hogy az 1 másodpercenkénti fotókat a videóban milyen időzítéssel teszi be? 25? 30? vagy esetleg lehet állítani?
Vagy van olyan lehetőség ,hogy fotókat ment 1s időzítéssel és én számítógépen időzítem?

(#8824) mati12 válasza istika (#8822) üzenetére


mati12
senior tag

Ezt én nem nagyon értem.... Volt egy eredeti Sj4000-ed ami nem tetszett ezért megváltál tőle. Most pedig szeretnél rendelni egyet a Banggood-ról abban bízva,hogy valami hamisítvány kapsz majd ami jobb lesz mint az Sj4000-ed volt....???

(#8825) _Gyedavid_


_Gyedavid_
csendes tag

Sziasztok!
Végre én is beszereztem az SJ4000-es kamerámat.
A kérdésem az lenne, hogy ti hogyan oldottátok meg bringakormányra a rögzítést úgy, hogy ne mozduljon el? Eddig amennyire (ésszerűség határain belül) meghúztam mindig elmozdult, ezáltal a felvétel sem lett valami megnyerő.
A másik kérdésem, hogy ti milyen videószerkesztőt használtok, ami egyszerű és nagyszerű? :)

(#8826) istika válasza mati12 (#8824) üzenetére


istika
tag

Igen,volt egy sj4000em de sose csinalt jo minosegu kepet(legalabbis nekem nem tetszett), raadasul nem volt wifis...masik oldalrol viszont egyesek el vannak ajulva h mennyire jo videokat csinal.nem ertem...sj5000 elvileg jobb nem?

Egyebkent mi ez a panik h banggoodrol hamisat kapsz?rendelt mat vlki onnet es hamisat kapott?ha nem megbizhato az oldal, akkor honnet kell rendelni h tuti eredetit kapjak?

Esetleg tudna valaki felrakni linket amin szaz szazalekosan eredeti wifis sj kamerat lehet kapni?most olvasgatom a forumot es amire azt irja vlki hhamis ,azt 5 kommentel kesobb ajanljak...koszonet

[ Módosította: Pompi ]

(#8829) istika


istika
tag

[link]
Ez Eredeti lehet?meg egy fontos kerdesem lenne-sj4000qifi es 5000wifi kozott van akkora minosegbeli kulonbseg h erdemesebb az 5000est venni?mert a geek-en az sj4000wifi kb 85 euro mig az 5000wifi 120 eurora jon ki...az azert eleg nagy kulonbseg.

(#8830) Tamás 72


Tamás 72
tag

Srácok el szeretném adni a januárban vett Banggood-os wifis Sjcam4000-met/szinte nem is használtam/.Ez az a fajta amelyiket ha frissited az Sj-oldaláról akkor felcserélődnek a gombok.Viszont ha frissited azzal az FW-vel amit aBg küldött hozzá akkor hibátlan.
Mennyért lehetne eladni szerintetek? Én 20k-ra gondoltam.Vettem hozzá hálózati töltőt meg batteryt azt oda adnám amennyiért vettem.

(#8831) csimpi1


csimpi1
tag

A kamera (sj4000) mennyire lehet kényes a hidegre? Autóban használom csak, de éjszakánként vannak még mínuszok. Kényelmes a car mód, de ha a hideg miatt minden este le kell szednem, akkor semmi értelme sincs. Arra gondoltam, hogy a fejegységet sem veszem ki a kocsiból, akkor ennek is bírnia kell. Nem?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#8832) don pardon válasza csimpi1 (#8831) üzenetére


don pardon
aktív tag

Nekem -15 fokban nem volt semmi baja. Az aksi nem bírta olyan sokáig, de ez nem biztos hogy a hideg miatt volt.

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#8833) csimpi1


csimpi1
tag

Köszi! Akkor marad benne. :)

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#8834) kacsa009 válasza _Gyedavid_ (#8825) üzenetére


kacsa009
csendes tag

Itt egy videó ez hatásos lehet, bár szerintem a durva csiszoló papír jobb módszer.

(#8835) Doki16 válasza csimpi1 (#8831) üzenetére


Doki16
addikt

Nekem egyfolytában a kocsiban van egész nap és mindig kint parkol az autó. Novemberben vettem és azóta ott pihen a szélvédőn a legnagyobb mínuszokban is. Egy elektronikának nem árt -15 fok, a számítógépek sem a túlhűlni szoktak. Kedvencem volt amikor télen leállás volt az üzemben és a főnököm bekapcsolta a fűtést mert, hogy a számítógépeknek nem tesz jót a hideg.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#8836) Slyer


Slyer
senior tag

Hali!

Az miért van, hogy rádugom az SJ4000-ret egy Win 8,1-es gépre, és azt írja hogy ismeretlen eszköz, nem is jeleníti meg, meg semmi,,,

fontos lenne! ködzi előre is!

(#8837) Demo07


Demo07
aktív tag

Érdekelne valakit egy SJ 5000+ Firmware:1.7 /ezüst/ éppenséggel van 1 eladóba / képminőségével én elégetett voltam, bár csak 1-2 órát próbálgattam összesen /, kaptam másik kamerát ezért válnék meg tőle...
Akit esetleg érdekelne az pm-ben érdeklődjön (iá: 55e)

(#8838) _Gyedavid_ válasza kacsa009 (#8834) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Köszönöm! Valóban a csiszólópapír volt a nyerő :) És még ráhúztam csillagcsavarhúzóval is. Így már tuti. Viszont az út rázkódásai még így is elég ramaty felvételeket kreálnak :/ Még kipróbálom majd a teleszkópos montimmal is, ott talán stabilizál valamennyit, nameg ballonosabb a gumi :)

(#8839) Papa-Het


Papa-Het
aktív tag

Lehet volt már, én az imént láttam a hardveraprón. Van már 5000-es széria?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8840) Kolondrum válasza Papa-Het (#8839) üzenetére

Baszki, kettővel feletted írta a hirdető, senki nem olvas? Ülj le 1-es megbuktál!!!!!!!!!!!!!!!!!
Van é? Már vagy 15 órát felvettem vele. Ven e... :)) :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#8841) mihulino


mihulino
tag

a w20140905v02 verzió számot valaki frissítette már?
ha igen, honnan mivel? sjcam oldal már annyira se működik, mint eddig.
lehet láma kérdés, de a w- előjelű fw-t lehet g- előjelessel frissíteni? (Download (version G20150126V01) [ NEWEST! ] )

(#8842) _Gyedavid_


_Gyedavid_
csendes tag

Ti milyen programmal szerkesztitek a videókat?

(#8843) mihulino válasza _Gyedavid_ (#8842) üzenetére


mihulino
tag

Sonyvegas, aránylag egyszerű, és elég sok mindent meg lehet vele csinálni! sima vágástól-a blueboxig (és sok a youtube tutoriál hozzá :)

(#8844) mati12 válasza mihulino (#8843) üzenetére


mati12
senior tag

A Sonyvegasnak melyik a legfrisebb verziója? És létezik-e hozzá esetleg magyar kezelőfelület is?

(#8845) _Gyedavid_ válasza mihulino (#8843) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Köszönöm! Kipróbálom :)

(#8846) mihulino válasza mati12 (#8844) üzenetére


mihulino
tag

Tudtommal a vegas13 a legújabb, azt használom, magyar változatot nem tudom, van-e...de ha ki akarod tanulni youtube tutorialok által, akkor szerintem jobb/könnyebb angolul.

(#8847) Papa-Het válasza Kolondrum (#8840) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

Nem nem olvasom, mert kb 5 hónapja néztem be kb utoljára ebbe a topicba... és szerintem tartom is ezt az intervallumot. :C Inkább hozzácsapok még pár 10-est aztán valami GoPro. Legalább stabil támogatás van, és bohóckodni sem kell. Na csókolom!

(#8848) Kolondrum válasza Papa-Het (#8847) üzenetére

További minden jót! :C

(#8849) fuze


fuze
őstag

Megérkeztem friss felvételekkel a snowboardozásból. Bár kicsit csalódott vagyok. Persze nem a felvételek minősége miatt, hanem azért mert béna vagyok :D Nehéz lesz összevágni úgy, hogy ezt ne szemléltessem.

adms.hu | UI Designer

(#8850) PoLizei válasza fuze (#8849) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Szombaton én is csapattam neki Stuhlecken. Fölszereltem az m10-et a deszka elejére, de már indulás után, kis sebességnél láttam hallottam (mert letámasztottam a deszkára is, és kopogott), hogy ez nagyon mozog. És sajnos tényleg úgy tűnik, hogy használhatatlan az a videó :O Pedig nagyon jól nézne ki: napsütés, fröcsög a hó az ellenfényben, és ugye a technikás rider :DDD Kitaláltam már, hogy hogyan fejlesszem tovább a felfogatást (gumiszalag, kampó, szivacs), de kérdés, hogy mikor lesz rá megint lehetőség, pláne ilyen fényviszonyokkal.

[ Szerkesztve ]

P*L****

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.