Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) Sidaries


Sidaries
őstag

Csak érdeklődni szeretnék,hogy ki használ itt Seti@home-ot vagy esetleg más ilyen jellegű progit.(United Devices...)Ha használ valaki valami mást akkor azt írja ide.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#2) danteshell


danteshell
aktív tag

Segíteni szeretnél v. parázol, nehogy elkúrják a géped?

7447 óta folyamatosan...

(#3) andorpapa válasza Sidaries (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Én egy ideig futtattam a United Devices rákkutató projectet, de nagyon elegem lett belőle.

Ugyanis a program százalékonként ment csak, és volt olyan százalék, amit 90 óra alatt sem tudott végigszámolni (Cel500 + 256 MByte RAM), így mindig újból kellett kezdeni az adott százalékot. Mivel nem üzemeltetek szervert, és nem szeretem, ha napokon keresztül megy a gép, ezért abbahagytam a dolgot, pedig jó poénnak indult el.

Arról meg nem is beszélve, hogy melegen tartja a procit, egy perc nyugodt idle állapotot sem hagyva neki. :)
Tehát leszedtem, és csupán egy kellemes emlék maradt számomra. :)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#4) Sidaries


Sidaries
őstag

Én a Seti@home-ot használom és csak érdekelt,hogy vannak-e így mások is.A UD-t is használtam,de az nagyon szar volt.Mindíg újrakezdte,lassú volt meg ilyenek.A Seti@home jobb.Rendesen mennek a százalékok,700-as Duronon kb 12-14 óra alatt végez egy unittal és ha más megy akkor teljesen leállítja magát.Az igaz,hogy a proci mindíg megy,de ez nem gáz.Már megszokta.Már 83 unitot küldtem vissza.:))

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#5) gergoke válasza Sidaries (#4) üzenetére

Szia! Én is SETI hívő vagyok (pont úgy mint Adi) mér csak az X akta rajongás miatt is. Nekem 1,4-es Thunderbird-ön a parancssoros kb 5 óra alatt végez és jelenleg 3875 WU-nál járok, ami semmi Adi 10000+-ához képest. Remélem nem a GUI-s verziót használod. Én a SetiHide (www.setihide.de) segédprogit használom a parancssoros klienshez, sztem elég dögös, nézd csak meg... :))

Az meg hogy a proci mindig megy nagyon jól van... amikor ugyanis megvetted akkor maximális teljesítményért fizettél és csak ilyen progikkal tudod ezt kihasználni... :D

Ja, a Hungary group tagja vagy?

(#6) Adi válasza gergoke (#5) üzenetére


Adi
senior tag

Én csak azért tartok ott, mert régebben volt elég gép a kezem ügyében és már tényleg régóta csinálom. :)

Az UD azért nem tetszik, mert olvastam róla a Slashdoton valamit, hogy nem non-profit szervezet koordinálja, hanem valami cég. Más anyagi hasznára meg nem működjön a gép. Persze ez lehet, hogy kamu, nem néztem utána, ne vegyetek rá mérget. :)

Az RC5-64 töréssel meg csak egy bajom van: a kulcsmező véges, mégha sokáig is tart megcsinálni. A SETI-nél meg soha nem tudhatod, hogy találsz-e valamit, izgalmas. :))

Amúgy meg gépet tesztelni se rossz (mondjuk procinként kettő, SMP-nél is így), mert 13 mega körül van a memóriában a munkahalmaza és ezt folyamatosan használja, nem lehet swapre se kitenni. Ez meg a prociban az FPU-t, MMU-t, a buszt és a memóriát is keményen igénybe veszi.

De az az Ördög Ferenc meg a MAYA nevű versenyző ritka unszimpatikusan betolakodtak elém, kénytelen leszek pár Athlon XP-t berakni a gardróbba. :D

ldm start-reconf primary

(#7) Husky válasza Adi (#6) üzenetére


Husky
aktív tag

:D Anyád :D
Én vért izzadok hogy a kicsi Katmajommal legalább az első 500-ban benne legyek, te meg itt azon gondolkodsz hogy felbérled az SGI team-et hogy pár napig a te mailcímeddel nyomassák a WU-kat... Eh: emberek... :))
Egyébként üdv mindenkinek... :)

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#8) Husky


Husky
aktív tag

Aki még nem ismeri :) :
http://setiathome.ssl.berkeley.edu/cgi-bin/cgi?email=a.setinel@regisztralt.mailcimed&cmd=print_cert&certnum=7&size=0

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#9) Adi válasza Husky (#7) üzenetére


Adi
senior tag

Tiéd. :D

Én még anno olyan Pentiumokon kezdtem, amire ma már max. Linuxot mernének rakni az emberek printerservernek. :D

ldm start-reconf primary

(#10) Sidaries válasza gergoke (#5) üzenetére


Sidaries
őstag

Igen, a Hungarynak dolgozok.Van néhány másik magyar csoport is,de azok kicsik.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) Sidaries


Sidaries
őstag

A 3.03-as Seti@home-ot használom.Hát ezzel nem akart elindulni a SetiHide.Azt hiszem parancssoros kéne.Marad ez asszem.:(((

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) Adi válasza Sidaries (#11) üzenetére


Adi
senior tag

Ha NT/2000-ret használsz, akkor ahhoz van olyan program, ami a parancssorost service-ként tudja futtatni a háttérben.

ldm start-reconf primary

(#13) LLam


LLam
senior tag

sziasztok,
RC5-öt és UD-t futtatok, több gépen.
setit nem szeretem.

Stay hungry!

(#14) stro-B válasza LLam (#13) üzenetére


stro-B
tag

skacok! nekem a winfosos letöltésnél egy where is it progit ad ki... ez normális? ezt hogy kell használni?

stro-B

(#15) stro-B válasza stro-B (#14) üzenetére


stro-B
tag

sikerült..bocsi

na, én is csatlakoztam :)

stro-B

(#16) gergoke válasza Adi (#12) üzenetére

Adi!

És melyik az a progi ami service-ként indítja a parancssorost??? Mert azt hiszem akkor ez a service felkerül a cégnél minden gépre... :D

(#17) Joltee


Joltee
aktív tag

Én is SETI-t futtatok. (3 gépen)
Próbálkoztak UD-vel is, de bizonyos százaléknál napokig tökölt és nem tudott túljutni rajta, úgyhogy uninstall...

Joltee

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#18) Adi válasza gergoke (#16) üzenetére


Adi
senior tag

http://www.telepath.com/dennison/Ted/SETI/SETI_Service.html

Nesze. :) Én is kénytelen vagyok pár gépet a kollégámtól einstandolni, aki meg UD-t futtat. :D

ldm start-reconf primary

(#19) BiP válasza gergoke (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Errol eszembe jut egy korabbi sztori.Egy tanart lecsuktak, mert az iskola gepein futtatta az UD-t idle gepidoben.Maga a cel-a 'rakkutatas'-jo ugy, viszont elmarasztaltak nem tudom idezni pontosan, de a lenyege az illetektelen gephasznalat volt. Persze ez kulfoldon volt, es iskola, nemtom ez nalunk es cegeknel hogy mukodik, de ovatosan.

(#20) stro-B válasza BiP (#19) üzenetére


stro-B
tag

ez mostanában volt nem? csak egy céges fasdzival, aki rendszergazdi volt, és csupán jóhiszeműségből telepítette az egészet...de ez lehet, hogy más nemtom...de jó kis büntetést kapott asszem

stro-B

(#21) BiP válasza stro-B (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet,hogy ugyanarra gondolunk. A lenyegen nem valtoztat.

(#22) Husky


Husky
aktív tag

Úgy rémlik, az nem jótékony (Seti, UD) kliens volt, hanem kódtörő (distributed.net)... Az meg már pénzt is cseppent ha esetleg az ember gépe találja meg a nyerő bitsort... Az volt a baj, hogy nem a saját gépét használta (esetleges) pénzkeresésre...

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#23) BiP válasza Husky (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

Valoszinuleg, ez az egesz lenyege. Egyebkent a primszamkeresesre is fizetnek, es az legalabb nem 'nem jotekony'.

(#24) gergoke válasza Adi (#18) üzenetére

Thx Adi!

(#25) baman válasza stro-B (#20) üzenetére


baman
csendes tag

1. http://index.hu/tech/jog/mcowen/
2. http://index.hu/tech/ihirek/?main:2002.01.22&80691

persze az is lehet, hogy nemtom, hogy mas, meg asszem, vagy nem? vagy igen? asszem nemtom. ;-))

i:baman

(#26) Sidaries


Sidaries
őstag

Azért hozom fel újra ezt a témát, mert nem tudom hallottátok-e, hogy végigértek a Distributed-esek a kódtöréssel. Feltörték a ''feltörhetetlen'' 64 bites kódolást. Már csak az ufókat kell megtalálnunk. :) Egyébként már 255 unitnál tartok.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#27) launcser válasza Sidaries (#26) üzenetére


launcser
senior tag

hu
én most küttem el 42-t vagy mennyit épp
valami 1300-nál járhatok.. :)

tütüü

(#28) Krix válasza Sidaries (#26) üzenetére


Krix
őstag

Én most tartok 779-nél. A héten volt egy éve, hogy elkezdtem. Ti mióta csináljátok?

If it is not broken then don't fix it!

(#29) launcser válasza Krix (#28) üzenetére


launcser
senior tag

én 2000 okt 30 vagy miota
és 1271 egység
megnéztem már :)
hungaryn nagyjo vagyok már
147 jelenleg
de 143ik leszek ha jováirják :)

tütüü

(#30) Sidaries válasza Krix (#28) üzenetére


Sidaries
őstag

Oct 19 23:09:11 2000 UTC A Seti szerint. Lassan két éve. Elég jól nyomjátok. Van rá külön gépetek?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#31) emvy


emvy
nagyúr

Lehet hogy én is elkezdem használni, de nem érdemesebb inkább a distributed.net-et?? Mert szimpatikus a seti, de abszolúte nem hiszek földönkívüli intelligenciában sajna:(((

while (!sleep) sheep++;

(#32) launcser válasza emvy (#31) üzenetére


launcser
senior tag

nemtom, ez jo
van jó statisztika hogy milyen ügyes volt a gépde meg minden :)
na jo nem ezért
de akkor is támogatok valamit a gépemmel..
ugyis megy rajta ftp meg minden elfér seti is

tütüü

(#33) Sidaries válasza emvy (#31) üzenetére


Sidaries
őstag

Már végeztek a kódtöréssel. Szóval Distributed kilőve. Akkor csinálj rákkutatást. (United Devices) Az mondjuk nekem egyáltalán nem volt szimpatikus, de nem rossz a cél.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#34) Husky


Husky
aktív tag

A SETI egyébként kb. egy év múlva teljesen átalakul és BOINC lesz a neve... ami egy hasonló gyujtonév mint most a UD vagy a distributed.net... ugyanazon név alatt több project is fut majd... A mostani SETI@Home utódja AstroPulse névre fog hallgatni és az ufók mellett pulzárokat és fekete lyukakat is megpróbál majd lefülelni...

([L]http://setiathome.berkeley.edu/setifuture.html{/L])

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#35) Husky válasza Husky (#34) üzenetére


Husky
aktív tag

*sóhaj*... :) ... http://setiathome.berkeley.edu/setifuture.html

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#36) Adi


Adi
senior tag

Az hagyján, jön majd ki az új kliens, cserélhetem le az összes gépemen, előre örülök neki. :D Amúgy most frankón meglódultam, érkezett a melóhelyemre 20 új 1,6-os Willamette P4-es. :)) Kéretik nem anyázni! :D

ldm start-reconf primary

(#37) szalonnaspalacsinta válasza Sidaries (#33) üzenetére


szalonnaspalacsinta
csendes tag

Pici bocs. :) A distributed.net tobb projektet is szokott parhuzamosan futtatni. Jelenleg az RC5-64 cimu projekt ert veget, es momentan OGR tores fut... Magyar csapatban a 9. vagyok. :)

Linux!

(#38) Husky válasza Adi (#36) üzenetére


Husky
aktív tag

Nem birom ki... :DD ... :D Anyad :D ...

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#39) launcser


launcser
senior tag

amugy sztem a szeti a legnépszerubb talán
hungary timbe 1500an vagyunk kb ebből 1000 aktiv lehet

tütüü

(#40) Sidaries válasza launcser (#39) üzenetére


Sidaries
őstag

Hát nem hiába léptük át a 4 milliós határt.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#41) launcser válasza Sidaries (#40) üzenetére


launcser
senior tag

ja jo
csináájad tovább :)
hátha egyszer találunk is vmit
bár legalább feldolgozzuk a sok cumot

tütüü

(#42) LukE


LukE
veterán

Hali!

A jelszavamat hogy a sunyiban tudom megtudni? mert a seti már 4 napja küldi emilben???

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#43) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hy bocs hogy nem olvasom végig a topicat mayd sort keritek rá
1 kérdés.
mi az a seti? és mire jo? diohéjban
(bocsi csak iszonyu fáradt vagyok)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#44) LukE válasza TitiRii (#43) üzenetére


LukE
veterán

Search for Extraterrestrial Intelligence http://setiathome.ssl.berkeley.edu/
Keresik az ufók jeleit, rádióteleszkóp leszedi, te meg a kliens progival elemezgeted.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#45) launcser válasza LukE (#42) üzenetére


launcser
senior tag

jelszo??
nincs is sztem
:)
egy emailcim kell azt kész

tütüü

(#46) LukE válasza launcser (#45) üzenetére


LukE
veterán

De így nem konnektelhetek semmi magyar csapathoz:((((((

egyébként pedig ott van a jelszó elküldése, de ha beírom a mail címemet, akkor a következő oldal forrásának vége így néz ki:
<br clear=all><br>
<h2>Password Email</h2>
Your SETI@home web site password is being emailed to you.

Oszt vége. Ilyeneket én kb. akkor csináltam, amikor az sql szerver nem ment rendesen, szóval szerint majd valaki nézi, hogy ez a mocsok fojton kiakasztja a szervert:))

király aláírás:DD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#47) launcser válasza LukE (#46) üzenetére


launcser
senior tag

na
lehet
én konnekteltem valamikor régen..
és mindig megjegyezheto jelszavakat használtam :)
de sztem setinél nincs jelszo akkor se
mekkérdek vkitmjad

tütüü

(#48) LukE válasza launcser (#47) üzenetére


LukE
veterán

Én is megjegyezhető jelszavakat használok, csak itt nem is írtam be semmi hasonlót:)))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#49) Sidaries válasza LukE (#48) üzenetére


Sidaries
őstag

Szerintem sincsen jelszó vagy pedig tudatalatt írom be mindíg. A logonhez beírod a mailcímedet és kész.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#50) TitiRii


TitiRii
senior tag

AHA
és hol is lehet csatlakozni? és menyit fizetnek érte?:)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#51) LukE válasza TitiRii (#50) üzenetére


LukE
veterán

Mondottam volt http://setiathome.ssl.berkeley.edu/ vagy pl. [L]seti.index.hu[/L]. Letöltöd klinesprogit, beírsz 1 mail címet, azt hajrá. Ja, és nem fizetnek érte, de lehet, hogy te találod meg E.T.-t:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#52) launcser


launcser
senior tag

jaja :)
végülis
legalább a géped a szabadidejét ilyennel tölti
igaz igy 1-2 wattal többet fogyaszt de abba majdcsak nem rokkanunk bele..

tütüü

(#53) TitiRii


TitiRii
senior tag

ok már felnyomtam valami uj verzio 3.07
rajzolja szépen a gerafikonokat meg olyan minta jácaná le az mp3 at kb olyan gyorsan mozog az osciliscop vagy mi
a p1 es gépemen meg kb 1 sec enként 1.. :))
ahogy nézem 1 ideig eltart mire 1 unitot megcsinál..
és ''kicsit'' késve dolgozzuk fel az adatot..
ki van irva hogy hol és hogy mikor.. 2000 juli 19 :)
e.t azota már elolvadt a fotelében a válaszüzire várakozva :)))))
na de komolyan
és ha én találom meg e.t. it ako mi van?
én foghatok 1. kezet vele?:)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#54) Adi válasza launcser (#52) üzenetére


Adi
senior tag

1-2 Wattal? Egy Athlon vagy egy P4? :D Emlékszem, hogy a SETI indulásakor (én ott voltam! :) ) mekkora felháborodást keltett, hogy kb. 1-2 hétig nagyon sokan duplumokat kaptak és fölöslegesen dolgoztatták a gépeiket. Valaki még volt szíves és ki is számolta, hogy ezzel mennyi áramot pazaroltak el, ami hány liter benzin elfüstölésének felel meg...

Itthon télen én is ezzel fűtök. :D

ldm start-reconf primary

(#55) launcser válasza Adi (#54) üzenetére


launcser
senior tag

:)
akkor forma1 se legyen..
bár azt ugyse komálom :)
de tényleg
ez +10% max
mert 100% procihihasználtság
bár ugyha nem használsz alapbol valami szoftveres cpuvackot

tütüü

(#56) MaTT válasza LukE (#46) üzenetére


MaTT
aktív tag

A csapat csatlakozáshoz télleg kell jelszó.Nekem pár sec alatt el is küldte.És egy számsor.Meg lehet ezt valahogy változtatni olyanra amit meg is tudok jegyezni? :)

Keep the rubber side down!!

(#57) szutsg


szutsg
csendes tag

valaki ezt írta még az elején:
amikor ugyanis megvetted akkor maximális teljesítményért fizettél és csak ilyen progikkal tudod ezt kihasználni...

én egy 1800+-os Athlon-nal elemezem a jeleket, de azt vettem észre, hogy a Seti alatt folyamatos működés után sem lesz a procim 49Cfoknál melegebb, míg elkezdek nfs-ezni, és kapcsiból 51-52 Cfok. Nem használja ki teljesen szerintem.

Építettem egy világítós lcd kijelzőt is a házamba, azon kikapcsolt monitor mellett is meg tudom nézni, hogy hol tart a unit.
A Setistash progit használom, hogy ne kelljen 3 óránként a netre lépni új unit-ért, betárazok 10 unitot, aztán ha végzett, feltötlés-letöltés, aztán mehet előről.

Egy valamit áruljatok el! Hogyan lehet megoldani parancssoros kliens esetében, hogy gép kikapcsolásakor ne kérdezzen rá, hogy akarom e bezárni az ms-dos programot! Ha ez nem lenne, már ráraktam volna a melóhelyen az összes arra érdemes gépre.

szutsg

''Jogom van szándékomba állni akárminek.''

(#58) Sidaries válasza szutsg (#57) üzenetére


Sidaries
őstag

Attól függetlenül a procihasználtság 100%-os

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#59) Krix válasza szutsg (#57) üzenetére


Krix
őstag

''Hogyan lehet megoldani parancssoros kliens esetében, hogy gép kikapcsolásakor ne kérdezzen rá, hogy akarom e bezárni az ms-dos programot!''

Én szolgáltatásként raktam fel, így még be sem kell jelentkezni (win2k), akkor is fut a háttérben.

If it is not broken then don't fix it!

(#60) launcser válasza szutsg (#57) üzenetére


launcser
senior tag

setitash az milyen? adj már linket vagy valami
én seti driver+seti spy-t használok (spy csak statisztika miatt :) )
és 50 egység van lent
igy hetente szoktam küldözgetni ált..

tütüü

(#61) szutsg válasza launcser (#60) üzenetére


szutsg
csendes tag

http://www.hereintown.net/~wink/setistash.html
Itt töltheted le, nekem tetszik, mert magától megy, nem kell kézzel rakosgatni a csomagokat. Telepítés előtt másold be a dos-os klienst SETI.EXE néven a megadott könyvtárba, olvasd el a readme fájlt is. Szerintem jó progi, az egész elfér floppy-n is, igaz, hogy úgy már csak 3 unit fér el a lemezen...

''Jogom van szándékomba állni akárminek.''

(#62) authenticDViD


authenticDViD
tag

Nos uraim/(hölgyeim), én a Distributed Folding projecten dolgozom. Teljesen non-profit, jobb mint a UD volt és a Folding@Home.
Több kanadai kórház és egyetem benne van a buliban!
Sokáig Setiztem, de rájöttem, inkább a tüdőrák-problémán kéne dolgozni, mivel erős dohányos vagyok ;), nem kis alieneket keresgélni fel-alá.
Ha akartok Ti is valami igazán hasznosat csinálni, próbáljátok ki!
Az is elég, ha nem használod semmi ilyesmire a gépet, mert van TELJESEN képernyővédő funkciója is, (nem úgy, mint a SETI-nek :) ), ami már nagyon sokat segít!
ha van kedvetek, akkor gyertek az OCWorkBench csapatba, sokan vagyunk már ott kishazánkból!

<b>Ez itt a reklám helye.</b>

(#63) Sidaries


Sidaries
őstag

Ismét felhozom kedvenc topicomat hátha van új jelentkező aki csinálja. Most küldtem vissza a 400. unitomat. Lassan 500 és akkor új papírt kapok. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#64) kgb válasza Sidaries (#63) üzenetére


kgb
tag

Setivel kezdtem, aztan UD vel folytattam.

Most mindketto :)

(#65) launcser válasza Sidaries (#63) üzenetére


launcser
senior tag

én meg most fogom 2000ik junitot visszaküldeni :))
szerénykedek már:)

tütüü

(#66) gabranek válasza launcser (#65) üzenetére


gabranek
aktív tag

en most csinaloma 24-ik unitot, szal vigyazz launcser mert utolerlek :DD
cegnel most feltelepitettem 2 gepre ott is fut, aza baj a tobbi 15 dosos szutyok 100-as procival es azokon nem lehet :0
na mindegy kesz a masik itthoni gepem is, azon is elfutkozik majd 1 kliens

田中れいな

(#67) Krix


Krix
őstag

Én ma küldtem vissza az 1055-et. De az utóbbi időben már csak munkaidőben nyomom.

If it is not broken then don't fix it!

(#68) Sidaries


Sidaries
őstag

És én még azt hittem, hogy egész jól állok. Hát erről ennyit.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#69) launcser válasza Sidaries (#68) üzenetére


launcser
senior tag

jól állsz szerintem azért
az emberek 90%-nál többet csináltál meg
nézd statisztikákat :))

tütüü

(#70) vlaci79 válasza szutsg (#57) üzenetére


vlaci79
senior tag

udv mikor elkezdesz jatszani akkor videokartya is elkezd futeni en ennek tuom be a +2-3 fokot

(#71) laczo válasza Sidaries (#11) üzenetére


laczo
tag

próbáltad már a setiSpy-t ?
nagyon jó, és a parancssoros klienst használja...

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#72) LukE


LukE
veterán

nahát, nézem mailokat, és ezt látom:

49:
03-03-12 02:48
SETI Web
SETI@home
50:
03-03-12 02:49
SETI Web
SETI@home
... 65-ig.

nafene, megtaláltam volna ET-t:D?
nem:O

a levél ez volt:
From: SETI Web <setiweb@ssl.berkeley.edu>
To: ?
Time: Tue, 19 Nov 2002 13:22:32 -0800 (PST)
Subject: SETI@home
Your SETI@home web site password is ****

nahát, kissé késett ez a postás:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#73) supercow válasza authenticDViD (#62) üzenetére


supercow
őstag

és miből gondolod, hogy a szép molekulaforgatások mögött nem valami kereskedelmi tevékenységet csinál az a kliens, vagy spywaret telepítettél a gépedre? :D

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#74) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Én épp ma küldtem vissza a 900. csomagomat. Bár volt egy jó kis kihagyás a számolgatásokban. (Vagy 1 évig nem küldtem egy darabot sem). De most belehúztam. Vigyázz Launcser! Nemsokára utolérlek!!! :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#75) Bari


Bari
Modder

Sziasztok

Én elég régóta setizek de volt egy hoszabb időszak amikor net hiányában nem. Nemrég kaptam meg a 2500 csomagrol a papirkát :)
most valahol 2570 körül járok, nemtudom pontosan, jelenleg 3 gépemen megy.

Üdv: Bari

(#76) laczo válasza Bari (#75) üzenetére


laczo
tag

Gratulálok ....

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#77) Sidaries


Sidaries
őstag

Szenvedhetek én itt az egyetlen gépecskémmel. Itt mindenki nagyüzemben nyomja. :(

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#78) laczo válasza Sidaries (#77) üzenetére


laczo
tag

Én is csak 1 géppel nyomom....
:DD

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#79) zsborbas válasza Sidaries (#77) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Én is csak 2-vel. És most tartok 933 csomagnál.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#80) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Végig olvastam a topicot és gondoltam letöltöm...
Ám az eső lépésben kiírja, hogy: ''Setup is unable to find installation languages in C:\DOCUME~1\DڤZSIJ~1\LOCALS~1\TEMP\WZS57.TMP\SETUP.LID file. Error 105''
Mi lehet a hiba? Az értem, hogy a nyelvi file-val van vami gond, de valami megoldás is jó lenne!
Köszi!

(#81) zsborbas válasza DJ Mythos (#80) üzenetére


zsborbas
aktív tag

''Setup is unable to find installation languages in C:\DOCUME~1\DڤZSIJ~1\LOCALS~1\TEMP\WZS57.TMP\SETUP.LID file. Error 105''

Szerintem itt lesz a hiba.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#82) DJ Mythos válasza zsborbas (#81) üzenetére


DJ Mythos
aktív tag

Az gáz, mer az a nevemre utal, és az egész cuccost megkellene boigatni hozzá! :(

(#83) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Már megoldottam Winzippel! Azér' köszi!

(#84) DJ Mythos


DJ Mythos
aktív tag

Még valmi:
Nektek mennyi idő alatt fejez be 1 unitot (vagy mit)?

(#85) laczo válasza DJ Mythos (#84) üzenetére


laczo
tag

Nekem 5 óra alatt fejez be 1 WU-t :DD

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#86) Genialis


Genialis
aktív tag

Tessék, ezért dolgoztunk!

http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20030314kezdodik.html

in4m8ion 1ts 2 B 3

(#87) zsborbas válasza laczo (#85) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Nálam változó, mikor mennyire használom másra a gépet. 3,5-5 óra között általában.

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#88) McJames


McJames
senior tag

http://www.d2ol.com/index.html
Bár ''Bozót'' nevű fontos(kodó) egyed hülyeségeivel nem értek egyet, az adott kórokozók elleni küzdelmet fontosnak tartom. Persze a rákkutatás, és a SETI is érdekes csak azt már nem bírja el a gépem... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#89) DeX


DeX
tag

Sziasztok!

Marcius 3 ota en is seti-zek. Kemeny 26 eredmenyem mar van. Csak egy gepen hasznalom, egy 1600+-os xp-n. Atlagban 5 ora 23 perc egy egyseg. Nem vagyok semmilyen csapatnak a tagja.

(#90) Troll


Troll
tag

Most 9521 unitom van készen. Nem rossz, mi? :))
Ebben két nyári szünet van benne, amikor húsz iMac 24órázott rajta. Most már csak a melós gépemen fut, meg otthon a pöcén.

(#91) zsborbas válasza Troll (#90) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Gratula hozzá!

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#92) laczo válasza zsborbas (#87) üzenetére


laczo
tag

Az 5 órát arra értedtem hogy én dolgozok a gépen....
üres járatban nekem is gyorsabb ... :))

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#93) zsborbas


zsborbas
aktív tag

Teegnap küldtem vissza az 1000. unitot! :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#94) Sidaries


Sidaries
őstag

Érdekes link: http://origo.hu/tudomany/vilagur/20030402etnem.html

Kitartás. Én folytatom.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#95) launcser


launcser
senior tag

nekem kereken 2222 beküldött van már megy ez..
ja meg kb 20 elküldetlen :)
trollt sosem érem utol belátható időn belül, vagy suliba én is telepitem sok sok gépre.. :))

tütüü

(#96) Sidaries


Sidaries
őstag

EMBEREK!!! TALÁLTAM VALAMIT!!! 547546.38-AS PULSE JEL!!! Az eddigi legnagyobb 1.24 volt. Ez sok ugye? :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#97) MaUser válasza Sidaries (#96) üzenetére


MaUser
addikt

Hát eddig is gyanus volt a képed.:DDD
Garatula, aztán vigyázz a fekete öltönyösökkel!

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#98) Sidaries válasza MaUser (#97) üzenetére


Sidaries
őstag

Másokkal ellentétben én nem hazudtam amikor azt mondtam, hogy földönkívüli vagyok.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#99) Sidaries


Sidaries
őstag

Felraktam az extrára:
http://www.extra.hu/sidshome/nagyjel.gif

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#100) crab válasza Sidaries (#99) üzenetére


crab
senior tag

Úgyláttam hogy GUIs klienset használod,a parancssoros köbö 15%kal gyorsabb!

(#101) Sidaries válasza crab (#100) üzenetére


Sidaries
őstag

De ez meg szebb :) Nekem ez is számít. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#102) crab válasza Sidaries (#101) üzenetére


crab
senior tag

Oks :))

(#103) zsborbas válasza Sidaries (#98) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Valld be nyugodtan, hogy a rokonokkal rádiós rendszeren chateltek! :DD

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#104) launcser válasza Sidaries (#99) üzenetére


launcser
senior tag

ja te grafikussal nyomod
az lassabb kicsivel ugytom :)
de van grafika legalább..

tütüü

(#105) LukE


LukE
veterán

SetiSpy miért ír ki nekem hülyeségeket a progressre? vagy valami alapján az időre akar tippelni? Mert nem annyi %-ot ír ki, mint a state.sah???

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#106) Krix


Krix
őstag

És ki hol tart?

Én: 1183

If it is not broken then don't fix it!

(#107) Sidaries válasza launcser (#104) üzenetére


Sidaries
őstag

Mondjuk, ha le van rakva tray ikonba akkor nincs grafika és sokkal gyorsabb.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#108) Sidaries válasza Krix (#106) üzenetére


Sidaries
őstag

Én 488. Neked mekkora volt a legnagyobb jeled?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#109) gergoke válasza Krix (#106) üzenetére

Én egy év alatt már 3875-ről 9689-re léptem előre.

(#110) Krix válasza Sidaries (#108) üzenetére


Krix
őstag

Mármint melyikből:

Spike, Gaussian, Pulse vagy Triplet?

If it is not broken then don't fix it!

(#111) Krix válasza gergoke (#109) üzenetére


Krix
őstag

Ez igen. Én egy kicsit visszafogtam, mert nagyon pörgeti a villanyórát.

If it is not broken then don't fix it!

(#112) launcser


launcser
senior tag

nekem 2413 returned
setispy+driver azért jo: mert gyors
setispy logol mindent, nemtom a grafikus mit tud, 2 éve nem használom :)
pl van egy ilyen sorom, meg még 1-2 ami kilóg rendesen a többi közül
2002.11.10. 22:49:46 18se02aa.632.11505.217334.82 16.160 18.380 0.417 4.107 3.620 100.00% 452914813688520838400000000000000.000 0 1.343 2 1.028 1 8.588
néhány érték már összecsúszott a logban is :)
tehát valamit talált

tütüü

(#113) Sidaries válasza Krix (#110) üzenetére


Sidaries
őstag

Pulse, de azt hiszem írtam.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#114) Krix


Krix
őstag

Gauss görbéből van egy 4.727-es, a többi nem túl nagy. (február óta)

If it is not broken then don't fix it!

(#115) Sidaries válasza Krix (#114) üzenetére


Sidaries
őstag

A fitje mekkora? Mert az is számít. 3-as Gaussok nekem is eég gyakran jönnek, bár a 4 azért már szép.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#116) crab


crab
senior tag

Mi volna, ha csinálnánk egy prohardver csapatot?

(#117) Krix válasza crab (#116) üzenetére


Krix
őstag

Én benne vagyok!

If it is not broken then don't fix it!

(#118) launcser


launcser
senior tag

5,894 nekem a legnagyobb gaussz
amugy mi mit jelent?
valaki értelmezze! :)

tütüü

(#119) crab


crab
senior tag

Na most már a ph-nak is van seti team-je, csatlakozzatok minnél többen!
Keressük eggyütt E.T.-t! :)
Itt lehet csatlakozni:
http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/team/team_166543.html
Ja és jó volna, ha összegyűjtenénk milyen gépekkel számolunk!
Én egy 2000-es xp-vel!

(#120) crab válasza crab (#119) üzenetére


crab
senior tag

Már ketten vagyunk!:DD

(#121) Sidaries válasza crab (#120) üzenetére


Sidaries
őstag

Jövök én is!

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#122) Sidaries válasza crab (#119) üzenetére


Sidaries
őstag

Ja és egy 1700+@2600+ Athlon Xp-m van és 603 unitnál járok.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#123) gromble_ziz


gromble_ziz
aktív tag

Megyek!!! :D

Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidről...

(#124) Incognito


Incognito
senior tag

Mostmár én is tagja vagyok. Igaz nem igazán tudom hogy minek, annyit sejtek hogy ez valami földönkívöli élet kutató izé. Ha valakinek van kedve esetleg felvilágosíthatna. :D

(#125) Incognito


Incognito
senior tag

Már 5.270 % -nál járok.

(#126) Incognito


Incognito
senior tag

Azt látom hogy jelenleg ebben a magyarok a 28. helyen vannak. Gondolom ez a rendelkezésre állás és az elvégzett számítások függvényében van így.

Ez vagyok én:
http://setiathome.ssl.berkeley.edu/fcgi-bin/fcgi?email=takach@freemail.hu&cmd=user_stats_new

(#127) Incognito válasza Sidaries (#122) üzenetére


Incognito
senior tag

Ez a szemüveges emberke az ''ajtó tükrében'' te vagy?

(#128) Sidaries válasza Incognito (#127) üzenetére


Sidaries
őstag

Az én vagyok miután visszahoztak az ufók akiket találtam. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#129) Incognito válasza Sidaries (#128) üzenetére


Incognito
senior tag

Így már érthető miért választottad ezt a karaktert magadnak itt a Prohardver-en. :D Ahogy nézegettem a listát elég előkelő helyet foglalsz el.

(#130) Incognito válasza Incognito (#124) üzenetére


Incognito
senior tag

Némi infó:
http://seti.index.hu/

(#131) LukE


LukE
veterán

na, csatlakoztam valami 600 WU-al, csak azt nem értem, hogy hogy értem el lassabb procival jobb ''Average CPU time per work unit''-ot??? Bár azóta mintha 20-30k-va több lenne 1 WU.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#132) Sidaries válasza Incognito (#129) üzenetére


Sidaries
őstag

Hát nem mai gyerek vagyok. Még akkor álltam neki amikor az 500-as Celeron egy jó gépnek számított. :) Azért is ilyen rossz az óra/unit arányom.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#133) Incognito válasza Sidaries (#132) üzenetére


Incognito
senior tag

Hol lehet megnézni a Prohardver csapat átlagát, táblázatát?

(#134) Incognito válasza Incognito (#133) üzenetére


Incognito
senior tag

(#135) Incognito válasza Incognito (#134) üzenetére


Incognito
senior tag

És ez volt a 300. hozzászólásom. Itt befejeztem.

(#136) tkesy válasza crab (#119) üzenetére


tkesy
őstag

Most már én is tag vagyok!

A gép régebben egy 900 Cel2 volt, most egy P4-esem van
/A jó ''öreg'' 1.6A@2.1-en :)) /

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#137) Sidaries válasza tkesy (#136) üzenetére


Sidaries
őstag

Jövünk, mint a talajvíz! Hurrááá, leverünk mindenkit. :DDD

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#138) Incognito válasza Sidaries (#132) üzenetére


Incognito
senior tag

Jó a szöveged:
''Szerintem létezik a földön kívül élet. Túl nagy a világ, hogy ne így legyen''.

Az a poén benne hogy én is így gondolkozom. Milliárdnyi galaxis van, és csak ebben az egyben lenne élet? Nem hiszem.

(#139) crab


crab
senior tag

Nagyszerű, már 9-en vagyunk!Csak így tovább!:))

(#140) crab válasza Incognito (#124) üzenetére


crab
senior tag

Rögtön írok linkeket!

(#141) hahaha


hahaha
tag


Ja.
Mit ossze nem szenvedtem, h a nevem vegre latszodjon!
Eddig nem igy volt beallitva, mert nem voltam egyik csoportnak sem a tagja.

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#142) hahaha


hahaha
tag


Szerintetek jo kepernyovedonek a seti? Ugy ertem, h mozog eleget? Nekem tulsagosan egy helyben allonak tunik.



''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#143) crab válasza crab (#140) üzenetére


crab
senior tag

Itt vannak a beigért linkek:
http://www.freeweb.hu/setigyongyos/ Ez egy jó kis oldal, sok infoval.
http://nova.ahol.com/seti/
http://seti.tavkapcsolat.hu/
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9005477&uq=1614 Setis Index fórum, sok dolog kiderül belőle.
Ja és akinek nem hátrány, hogy nincs látványos grafika az használja a parancssoros verziót, aminek a beüzemelése részletesen le van írva az elöbbi linkeken!

(#144) crab válasza Sidaries (#132) üzenetére


crab
senior tag

Én meg egy 400@448(sajnos ennyit bírt a RAM:) ) PII-vel vergődtem, ahol 20 óra alatt lett kész egy unit, az új gépemen kb 3 óra!

(#145) Sidaries válasza hahaha (#142) üzenetére


Sidaries
őstag

Szerintem a Seti mint képernyővédő nem egy nagyon jó dolog. Én sohasem használtam.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#146) Sidaries válasza Incognito (#138) üzenetére


Sidaries
őstag

Statisztikailag biztosan vannak ufók. Mi tulajdonképpen csak a statisztikát dolgozzuk fel. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#147) Incognito


Incognito
senior tag

Az még külön jó, hogy gépújraindításnál nem kezdi előröl az egészet. Kicsit paráztam mikor ki kellett kapcsolni a gépet :D.

(#148) lesaux válasza hahaha (#142) üzenetére


lesaux
veterán

Szerintem a mai monitorokra már nem kell képernyővédő progi, mert úgysem ég bele semmi a képerernyőbe.
Ma már csak az emberek szórakoztatására írnak képernyővédőket.
Ha meg nem, akkor valaki úgyis kijavít.

(#149) crab


crab
senior tag

Itt van statisztika a csapatról:
http://www.setiatwork.com/cgi-bin/wkystat.pl?group=Prohardver!
megnézhetitek hány nap kell, hogy leelőzzétek az elöttetek állót!:)
igaz ez nem mutat valós értéket nálam és Sidaries-nél.

(#150) tomika


tomika
aktív tag

Na most már én is a Prohardver!-t erősítem... :DDD

(#151) crab válasza LukE (#131) üzenetére


crab
senior tag

na, csatlakoztam valami 600 WU-al

valami bibi van, mert csak 30 unit van a statban!:(((

(#152) crab válasza tomika (#150) üzenetére


crab
senior tag

Üdv a csapatban!:)

(#153) Krix


Krix
őstag

Erősödik a csapat. :)

If it is not broken then don't fix it!

(#154) tomika


tomika
aktív tag

Most már csak valami izmosabb CPU kellene... :O

(#155) crab válasza tomika (#154) üzenetére


crab
senior tag

(#156) tomika válasza crab (#155) üzenetére


tomika
aktív tag

Nem semmi... :))
Amúgy 900-as Duron... azthiszem itt az ideje venni másikat, vagy húzni egy kicsit... :))

(#157) LukE válasza crab (#151) üzenetére


LukE
veterán

összesítettben 600, mert a LukE nickhez tarotzó mailcímre pár hónap(msg #72) késéssel érkezett meg a pass, szóval azt 27-nél abbahagytam, most csináltam még 3-at. Amivel küldözgetem az meg skywalkman. úgyhogy most 30+585. Sid le vagy nyomva:P:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#158) Sidaries válasza LukE (#157) üzenetére


Sidaries
őstag

Na úgy látom élesedik a verseny. Várjál csak, kapsz te még a pofádra. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#159) LukE válasza Sidaries (#158) üzenetére


LukE
veterán

következő topik: seti@home-ra Intel v. AMD? :DD és szerverparokot ki ad olcsóért kölcsönbe:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#160) cyberdog


cyberdog
tag

ja en is itt vagyok a Setivel a multkor a suliban es a konyvtarban fol raktam az oszes gepre ugy cirka 30 gepecske van ott 500mhz es procikal:)

(#161) hungeek


hungeek
senior tag

nah én is csatlakoztam :))
igaz kicsit lassú ehhez a gépem: Duron 1,2ghz + 192mb sdram :(

(#162) Sidaries válasza hungeek (#161) üzenetére


Sidaries
őstag

Nem lassú az! Múlt hétig én is azzal nyomtam. 5-6 óra alatt végez egy unittal!

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#163) hungeek válasza Sidaries (#162) üzenetére


hungeek
senior tag

én januárban megcsiálntam egy unitit de az majdnem 40 óra volt :)
most viszont mintha gyorsabban menne.....

(#164) mura81 válasza hungeek (#163) üzenetére


mura81
senior tag

a képernyövédőset használod vagy a command lineosat?

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#165) hungeek válasza mura81 (#164) üzenetére


hungeek
senior tag

képernyő védőset

(#166) Sidaries válasza hungeek (#165) üzenetére


Sidaries
őstag

Ha képernyővédőként használod akkor az hiba. Nekem mindíg tray-en van. Ott jóval gyorsabb.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#167) hungeek válasza Sidaries (#166) üzenetére


hungeek
senior tag

igen...... most nekem is úgy van és tényleg gyorsabb :)

(#168) duhoskutya


duhoskutya
csendes tag

Teccik a hozzaallasotok fiuk...Ekezet nelkul-de csatlakozok par WU val...
Tovabbi jo munkat...

(#169) mura81 válasza hungeek (#167) üzenetére


mura81
senior tag

nekem most (bár most pont nem mert a vinyom megdöglött) de command line-ban fut és az average cpu time (átlag számolási idö) 2 óra 25 perc. Kb napi 10 csomag.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#170) crab


crab
senior tag

Hát itt élesedik a verseny, holnap tuning!:)
Meglátjuk mit tudok kihozni a prociból!

(#171) Sidaries válasza mura81 (#169) üzenetére


Sidaries
őstag

Nekem Athlon Xp 2100Mhz és kb 3,5 óra/unit. Én mondjuk mindenfélét csinálok közben. Használom a gépet. Így van napi 2 unit körül.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#172) Szeke


Szeke
senior tag

Megcsináltam 1050 egységet, és most abbahagytam, helyette distributed.net megy egyenlőre :)

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#173) Krix válasza duhoskutya (#168) üzenetére


Krix
őstag

Kicsit mintha megdobtad volna a csapatot... :)

If it is not broken then don't fix it!

(#174) Krix válasza Szeke (#172) üzenetére


Krix
őstag

Lépjé befele te is szépen!

If it is not broken then don't fix it!

(#175) LukE válasza crab (#170) üzenetére


LukE
veterán

Meglátjuk mit tudok kihozni a prociból!
sok hibás WU-t

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#176) crab válasza LukE (#175) üzenetére


crab
senior tag

Prime 95 lesz elötte! Minden lesz csak instabil rendszer és hibás wu nem!
Ha valami szarik, vissza az egész!:)

(#177) LukE válasza crab (#176) üzenetére


LukE
veterán

cpuburn4 is, meg hotcpu, meg hasonlók:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#178) crab válasza LukE (#177) üzenetére


crab
senior tag

ofkórsz

(#179) escie


escie
őstag

Sziasztok!

na csatlakoztam én is, nem sok WU-t hoztam, de ez is valami... :)

I'm back, baby!

(#180) crab válasza escie (#179) üzenetére


crab
senior tag

Téged is üdvözöllek!
Alakul, már 13an vagyunk!:)

(#181) Incognito válasza Sidaries (#171) üzenetére


Incognito
senior tag

Miért törölted ki a képedet a nyilvántartásból? :D

(#182) launcser


launcser
senior tag

én is dzsoinolok, ha sikerül
csak a passzomat várom imélemre, ilyeneket kér..

tütüü

(#183) crab válasza launcser (#182) üzenetére


crab
senior tag

Át is vetted az első helyet!:)

(#184) Glasi


Glasi
csendes tag

Újabb taggal bővült a team. :D
''Csak'' 1.7-es Celeron, 256MB DDR... (munkahelyi masina)
Talán azért feljebb segítem a csapatot :DDD

(#185) Incognito válasza crab (#183) üzenetére


Incognito
senior tag

Ez gusztustalan hogy az én nevem mellett még semmi nem szerepel :((.
Csakhogy tisztába legyek a dolgokkal:

Results received : visszaküldött állományok (gondolom mikor lefut egy elemzés 100%-ig akkor visszaküldi a végeredményt és növeli egyel a számlálót)

Total CPU time : ez azt mutatja, hogy a te neved alatt mennyit dolgozott a géped (vagy gépeid).

Average CPU time per work unit : ezt nem tudom pontosan de azt sejtem hogy egy csomagon mennyit dolgozott a géped.

Date Last Result Received : az utolsó visszaküldött csomag dátuma

Country : no comment

Ha valami nem így van akkor kijavitani legyetek szívesek.

(#186) hahaha


hahaha
tag


Udv!

A sok ajanlgatas hatasara feltettem a parancssoros verziot, (+ setilog es setiwatch). Tenyleg erzekelhetoen gyorsabb, de nekem nem tetszik, h ott labatlankodik a talcan. Aztat nem szeressuk, mer' ottan tul nagy a forgalom. :D
Nem-e lehetne-e ezzel csinalni vmit? Annyira jo helyen lenne a systray-ben.


''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#187) laczo


laczo
tag

Sziasztok...

A kérdésem az az lenne, most telepitettem új rendszert a gépemre és a parancssoros setit használtam és setispy-t eddig is, de most az új rendszeremmel (winserver2003) nem tudom eltüntetni(hide) a clienst a tálcárol.:(
Nincs valami 5letetek...?

Gandalf mondja a Hobbitoknak: Jó nektek Hobbitok, mert a munkátok a hobbitok !!

(#188) launcser válasza hahaha (#186) üzenetére


launcser
senior tag

seti driver + nem fontos seti spy-al
seti driver egymagában
ez küldi ilyen parancssorosban vissza a cuccokat
erre gondoltál vagy mi?
mert ez system trében van

tütüü

(#189) launcser válasza launcser (#188) üzenetére


launcser
senior tag

vagyis ha bekapcsolod a hide processinget
:)

tütüü

(#190) Don Vittorio válasza launcser (#189) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Hi.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#191) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Hi!Meg lehet azt valahogy oldani hogy leszedem netről a pakkot aztán a saját gépemen kiszámolom,aztán neten visszaküldöm?A netes gépen(466 Celeron)nem igazán kapkodja magát..Az enyémen csak jobban menne..

(#192) launcser válasza Don Vittorio (#190) üzenetére


launcser
senior tag

off
hahó
majd hivlak köv hét elején, igy vizsgaidőszak után végre ráisérek :)
ón

tütüü

(#193) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Na sikeresen rájöttem hogy csak át kell másolni a progit,leszámoltatni,és ha 99.8%-on áll,vissza a netes gépre és küldés.Hipihiphip :)

(#194) _Volkovy_ válasza crab (#183) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Még egy taggal több.Már megy gőzerővel..:)

(#195) crab válasza _Volkovy_ (#193) üzenetére


crab
senior tag

A setihide-dal lehet importálni/exportálni a wu-kat, nem tom hogy működik mert még nem próbáltam!

(#196) crab válasza Incognito (#185) üzenetére


crab
senior tag

Average CPU time per work unit : ezt nem tudom pontosan de azt sejtem hogy egy csomagon mennyit dolgozott a géped.
Nem, ez 1 csomagra eső átlagos feldolgozási idő!

(#197) _Volkovy_ válasza crab (#195) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én átmásoltam az egész progit egy floppyn,elindítottam és megy a gépemen szépen.(a kedvéért felraktam 1742-re)ha kész lesz,visszamásolom és elküldöm..

(#198) crab válasza _Volkovy_ (#197) üzenetére


crab
senior tag

Ez is jó megoldás, de szerintem meg fogod unni!:) A setihide-dal egyszerre többet is exportálhatsz! De te tudod!:)

(#199) Incognito válasza crab (#196) üzenetére


Incognito
senior tag

Igen, tulképp erre gondoltam.

(#200) _Volkovy_ válasza crab (#198) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Majd meglátjuk,hogy megunom-e :) A parancssoros SETI-ről tudsz valamit mondani?Haverom mondta hogy ki lehet rakni teljes képernyőre és tök rfankó,ahogy prögeti.Meg jóval gyorsabb is mint a sima.Hogy applikáljam én azt meg?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Seti@Home - Einstein@Home (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.