Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Integra válasza Szalma (#297) üzenetére


Integra
titán

ez már az a szezon mikor a breen-nell áll össze a dominion?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#302) Szalma válasza Integra (#301) üzenetére


Szalma
őstag

(Valami jégemberek? A vége felé lesznek csak; 7 évad, ugye. De korábban is találkoztak velük, akkor még Domínium nélkül. Szerintem a 7. évad vége lesz az, amit keresel.)

Szeretettel:
Szalma

(#303) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megvan vkinek a Mélyállomás (C.J. Cherry) című könyv?

https://www.coreinfinity.tech

(#304) doc válasza sh4d0w (#303) üzenetére


doc
nagyúr

igen, de még nem olvastam...

(#305) sh4d0w válasza doc (#304) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az enyém meg elkallódott vhol költözés során, ezért keresek egy olyan példányt, ami vkinek felesleges.

Keresem még a DOOM könyveket is (nem a PC Guru-s id-sztorit, hanem a valódi ukrános könyveket).

https://www.coreinfinity.tech

(#306) Nimrod válasza Integra (#301) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajnos a sorozat legutolsó részében hatalmasat csalódtam. :(((

Nem tud valaki egy linket, ahonnan a Babylon 5 és az Andromeda összes része letölthető? :F

Lexx-et nézi/nézte e valaki? Még régen ment a sorozat valamelyik német adón, szilveszterkor meg leadta a Vox a filmváltozatot. Na azóta nem tv nyicsivó. :DDD

(#307) Apophis


Apophis
őstag

Az egész Deep Space 9, de már a Voyager is túl szappanoperás. A DSN fele az állomás apró-cseprő mindennapjairól szól, ami sztem nagyon unalmas. A NG volt az utolsó jó széria...
A legújabbról meg inkább ne is beszéljünk...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#308) sh4d0w válasza Apophis (#307) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egyetértek. És mi megy a Viasat-on hétvégente...? Igen, a DSN... No comment...

https://www.coreinfinity.tech

(#309) szekreny


szekreny
tag

Végre eljutottam egy újságoshoz és megvettem a DVD Magazint Dűne melléklettel. Hétvégén húzok haza, és bedobom a lejátszóba, aztán homok fog folyni mindenhol:))

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#310) Nimrod válasza szekreny (#309) üzenetére


Nimrod
addikt

Azt én is megvettem, de csak azért. :C
Viszont ez sajnos nem az új feldolgozása, a vége már eléggé gyors tempóban van feldolgozva. Bár azt a kutyát nem értem a filmben, hogy mit keres, mert a könyv sem említi és az új feldolgozásban sincs benne.
Az új feldolgozását mindenképp ajánlom megkuksizásra (és a folytatásait is). Elég hosszú, de jó.

Egyébként megnéztem az AvP-t is. Szerintem nem olyan szar film. Előtte még átfutottam pár Predator képregényt és úgy elég sok dolog világos volt a filmből is.

(#311) Integra válasza Nimrod (#306) üzenetére


Integra
titán

szvsz a DS9 volt a legjobb az összes közül.
nem tudom melyik volt az utsó rész,de azt még láttam hogy a defiant elpusztul.
természetesen vannak átvezető részek itt is mint minden sorozatban, de ezek is kellenek, nem lehet minden nap a legnagyobb háború meg csihi-puhi:)

andromeda-t felejtsd el, na ez tényleg szörnyű...

babylon 5-öt én is keresem de nehéz eset:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#312) szekreny válasza Nimrod (#310) üzenetére


szekreny
tag

Újrafeldolgozás alatt a két miniszériát érted?
Bővebben: link
Bővebben: link
Azok nekem is nagyon bejönnek, főleg a zenéjük, meg a sok szép nő bennük.(Ghanima, Chani, Alia..:)
Az első miniszéria biztos, hogy már kijött dvdn, a másodikat nem tudom, de meg akarom őket majd szerezni.

AvP:szerintem alapjában véve nem rossz film(azért van benne pár gáz jelenet), de ha azt vesszük, hogy ez egy Alien film, akkor annak nagyon szar.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#313) Integra válasza szekreny (#312) üzenetére


Integra
titán

nálam továbbra is a bolygó neve: halál viszi a pálmát toronymagasan.
na azt a filmet mai technikával megcsinálni 4 órásra, váááááááááááá:)))
dörögnek a géppityuk ezerrel megy a ricsaj meg a hörgés, ez az igazi:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#314) szekreny válasza Integra (#313) üzenetére


szekreny
tag

:DD

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#315) Nimrod válasza szekreny (#312) üzenetére


Nimrod
addikt

Igen, ez az. Szerintem úgy tökéletes, ahogy van.
Neten a másodikat már megtaláltam, egy rész híjján, úgy meg kicsit gázos. :DDD

(#316) Nimrod válasza Integra (#311) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor te eléggé korán hagytad abba a sorozatot. Később újraépítették ugyanis, majd rendszerbe is állították a defian osztályú hajókat.

A Voyager is nagyon jó, szerintem. Pláne a borgos részek. ;]
Én az új Picard-féle Enterprise-t már kevésbé kedveltem.

Andromeda nem - olyan - vészes, bár Herkulestől mit vársz. :DDD
Nem lett volna rossz, van egy-két jó része is, csak a többi - khm... - kevésbé jó.

Babylon 5-nél meg mindig halott oldalakat találok csak. :O
Pedig az árnyak és a vorlonok a kedvenceim. ;]

(#317) deedee válasza Integra (#313) üzenetére


deedee
őstag

nagyon király a bolygó neve:halál.megvan a rendezői változat 5.1-ben és állatian szól,ahhozképest hogy sztereóból csináltak térhatást.könyvben meg legalább 25-30-szor kiolvastam és ez nem csak szájtépés.egyik kedvenc könyvem,a düne mellett.egyébként mindkettő a kozmosz fantasztiks könyvek kiadásában van meg.ja és a dünét kb 10-12-szer olvastam mióta megvan:azaz 18 év alatt.

(#318) blise válasza Nimrod (#316) üzenetére


blise
tag

szia

a babylon 5 öt torrentről le lehet huzni az egész évadokat dvd ripp ben bár időben nem kevés mig lejön de szerintem megéri, én éppen rámozdultam a témára előbb utobb biztos lejön

''A katona, ha vki mozog annak szalutál,ha valami nem mozog, azt odébb viszi, ha nem lehet odébb vinni, akkor lefesti...''

(#319) bdav


bdav
őstag

Nimrod, Integra: levelek mentek :)

B5 rulez, nekemitt figyel 10 dvdn az egész a fejem fölött, isten sorozat. (5. évad annyira nem jó, de elmegy, legnagyobb negatívuma hogy nincs benne Ivanova :) )

második helyezett a DS9 ami szintén tök jó, jók a karakterek (pl. Elim ''sose hazudd kétszer ugyanazt'' Garak :) ), meg van hangulata azu egésznek :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#320) Trak válasza Apophis (#307) üzenetére


Trak
addikt

Nekem épp azért is tetszettek, mert megismered belőle a szereplőket, a mindennapokat, nem csak az akció megy mindig. Nem az van, hogy minden részben van egy új faj, egy új bolygó... A Voyagerben az tetszett, hogy mivel teljesen új helyen voltak, ezért nagyon sok újdonságot tudtak bele tenni, a DS9 pedig a legjobb sorozat közülük szerintem.
Az új Enterprise-ról meg szerintem csak akkor érdemes véleményt mondani, ha vlaki látott legalább 3 évadot, mert abból a pár részből amit nálunk leadtak, abból nem sokminden derül ki, utána jönnek csak a jó dolgok. Nekem az is nagyon bejött. Mondjuk én fan vagyok, nekem tökmind1:DDD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#321) bdav válasza Trak (#320) üzenetére


bdav
őstag

Voy és az Ent nagyon erőltetett szvsz. kellene egy kis szünet bele így nagyon sok egybe. DS9 még jovolt, uj koncepcio, miegymás, meg tetszett a részeken átívelő történetszál (jójó voyba is van h. haza akarnak menni de azért az mégse annyira). Voy meg tng stílusú akart lenni, ami már nem biztos hogy olyan jól működik mint régen + ez a mindenrészbe ujitsunk uncsi egy idő után sztem.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#322) Nimrod válasza bdav (#319) üzenetére


Nimrod
addikt

Hálám üldözni fog. ;)

(#323) Integra válasza Nimrod (#316) üzenetére


Integra
titán

voyager a végére tényleg beindul és jó, kicsit furcsa mégis ahogy hazaérnek:)
a jerry ryan meg élőben is jó csak, pár éjszakát dáréztatnám:D

nemtom hol van végre a DS9-nek.
azt tudom hogy a breenek elleni harcban pusztul el a defiant.
aztán a sat1-en megállt a sorozat és nem tudom mi történt tovább

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#324) Integra válasza bdav (#319) üzenetére


Integra
titán

enyém is:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#325) Integra


Integra
titán

az új enterprise-ban egy dolgok hagyott maradandót bennem, vagyis személy, a vulkáni csaj.. ejjj, büntető jó alakja van:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#326) Apophis válasza bdav (#321) üzenetére


Apophis
őstag

A Voy túlerőltetett, de a DS9-be meg túl sok mindennap került. Nem is néztem ''végig''.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#327) Nimrod válasza Integra (#323) üzenetére


Nimrod
addikt

Dióhéj:
Breenel együtt nekiesnek a Földnek, szét is lövik. Föderáció morcos lesz, sereget összeszed, Cardassián lázadás, Föderációs hajók kopognak a Domíniumnál, Odo egyesül az övéivel (így cserélnek infót), harc nyista (kivétel a cardassiai lázadás), ennyi.
Viasat anno leadta, onnan tudom, csak már rég volt.

Voyagerben még a vadászok na és pesze a 8472-es volt a kedvenc. ;]
Azok is jó vonalak voltak.

[Szerkesztve]

(#328) Integra válasza Nimrod (#327) üzenetére


Integra
titán

na arra még emlékszem, hogy az odo meggyógyítja a népét...
és a damar csinálja a felkelést és felrobbantja a dominium klóngyárait a bejelentéskor.
akkor végigláttam, csak régen és zavarosak a részletek:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#329) Nimrod válasza Apophis (#326) üzenetére


Nimrod
addikt

A Voyager vége felé talán már akkor kezdett kicsit laposodni, amikor nagyon rámentek a holofedélzeti életre. Meg kicsit fura volt, hogy eleinte a kazonokkal mennyi gondjuk volt, később meg a sokkal erősebbekkel - borg, vadászok - egész ''könnyen'' elbántak.

(#330) Integra válasza Nimrod (#329) üzenetére


Integra
titán

szerintem mert folyamatosan írták az új forgatókönyveket és azokat kijavították amiket hibának véltek, ezért is változhatott sok minden, mint ez hogy kivel mennyit szenvedtek.
a kazon volt számomra az, ami már túl idegesítő volt és túl sok volt:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#331) Nimrod válasza Integra (#328) üzenetére


Nimrod
addikt

Ja igen, és sajna Damar ott is marad a harcmezőn. :(((
Viszont Gul Dukat még bekavar a végén a Bajoron, valahogy nehezen akar kifingani. :DDD
De egy elvarratlan szál marad, ugyanis a DS9 parancsnoka (agyoncsapnak sem jut eszembe a neve) átmegy a szentély lakóihoz és nem derül ki, hogy visszatér e valaha.

(#332) bdav válasza Apophis (#326) üzenetére


bdav
őstag

DS9 vége fele egyre kevesebb olyan rész van :) amugy meg olyan részek vannak benne hogy hihetetlen, nem is gondolná az ember, pl. Our man Bashir (dokibá JamesBondot játszik :) ), vagy a Trials and tribble-actions (visszamennek Kirkék idejébe), vagy a Badda-bing badda-bang (asszem ez a neve, a kaszinórablós. áááá) sz'al zseniális :) amugy a ds9nek minden része jó valamilyen szempontból, tény hogy kicsit több benne a karakterekre koncentráló epizód, ami nem baj annyira sztem :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#333) Integra válasza Nimrod (#331) üzenetére


Integra
titán

benjamin sisko:)

na, amit a dukat művel azzal a bajor vallási vezető banyával a végén....
tényleg idegtépő szál a sorozatban:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#334) Trak válasza Nimrod (#329) üzenetére


Trak
addikt

Amikor találkoztak a Borgokkal, akkor azok épp azzal a hülye fajjal küzdöttek. A Voyager segített nekik, cserébe átengedték őket a területükön. Akkor került hozzájuk 7/9-ed is, vele együtt nem kevés borg technika is, amivel sokat javítottak a hajón. Ez lehet egy magyarázat pl.:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#335) Integra válasza bdav (#332) üzenetére


Integra
titán

bizony, DS9-ben sok ilyen üresnek hitt rész van, ami igenis jó.
nem mindig kell a csihi-puhi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#336) Integra válasza Trak (#334) üzenetére


Integra
titán

8472-es faj:) és később még segítenek is egymásnak és tűzszünetet kötnek
sevent csíptem

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#337) Apophis válasza bdav (#332) üzenetére


Apophis
őstag

Nekem nem jönnek ba ezek a ''poén-részek'', el lehet nézni, de nincs ST-feelingje.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#338) bdav válasza Apophis (#337) üzenetére


bdav
őstag

ST feeling nincs, de sztem minden ST sorozatban van olyan amiben nincs. ezek a részek is a szereplőkről szólnak, akkro jók igazán ha már megkedvelted a karaktereket (btw ds9 utolsó része naon ott van, a legvége, amikor mindenki elmegy. azon majdnem sírtam anno)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#339) Trak válasza Apophis (#337) üzenetére


Trak
addikt

Nekem bejöttek. Legalább nem csak abból állt a sorozat, hogy mennek az űrben és lőnek az űrhajóval:) Ezek nagyon feldobták az egészet. Ha minden sorozat mind a 7 évadjának ST feelingje (űr, harc, idegen lények stb) lenne, akkor hamar megunható lenne.
Legalább megismerhetőek, jobban megkedvelhetőek a szereplők.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#340) Integra válasza Apophis (#337) üzenetére


Integra
titán

az ST soha nem csak a csihi-puhiról szólt!
mindig is ez volt ami óriási különbség volt az SW-hez képest

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#341) Nimrod válasza Trak (#334) üzenetére


Nimrod
addikt

Néha érdekelne olyan, hogy mi van, ha a Dominium belefut a Borgba?
Érdekes lenne a Babylon 5 egy-két faját áthozni ST-be szintén. Árny menace a Föderációnál... ;]

Excaliburnak van vége? Mert kb. azzal zárult, hogy a doki szerint korántsem biztos, hogy meg tudják menteni a Földet. Vagy ez már csak egy ilyen sorozat? :F

(#342) bdav válasza Trak (#339) üzenetére


bdav
őstag

aztán van a kettő keveréke, legalábbis ds9ben az a rész, amikor összekicsinítik a kompot, közbe meg a jem'hadar megszállja a defiantot, aztán akis hajóval ott mennek benne :D királyság :DDD

Nimrod: Crusadet félbehagyták. tizeniksz rész készült belőle és több nem. annyira nem is volt jó az az igazság. meg ezt is tul hamar akarták.

Dominion vs borg na igen az érdekes meccs lenne :) UFP vs Árnyak: föderáció nyerne, Deriant & Enterprise-E rulez :)

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#343) Nimrod válasza bdav (#338) üzenetére


Nimrod
addikt

Én meg ültem tátott szájjal a tv előtt, hogy még csak egy nyamvadt fotontorpedót sem lőttek ki. :O

(#344) Integra válasza bdav (#342) üzenetére


Integra
titán

jah, seggbe lövik az egyik dzsemhadárt:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#345) Nimrod válasza bdav (#342) üzenetére


Nimrod
addikt

A végét bírom annak a résznek:
Sisko:
Worf! A felesége.
:))

(#346) bdav válasza Nimrod (#343) üzenetére


bdav
őstag

ja, de volt egy csomó csata előtte, pl. a Sacrifice of angels-ben (hát olyat is ritkán látni tévéképernyőn, amit oda összehoztak), vagy a final chapter valamelyik epizódjában is.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#347) Integra válasza bdav (#346) üzenetére


Integra
titán

technikailag az űrcsaták mindig is aláztak, azokat valami kegyetlenül összetudták hozni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#348) Apophis válasza Integra (#347) üzenetére


Apophis
őstag

De tartalmilag egy halom sz@r mindegyik...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#349) Trak válasza Apophis (#348) üzenetére


Trak
addikt

Nagyon ellenes vagy...:) Látod, sok embernek itt tetszik.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#350) Nimrod


Nimrod
addikt

Stargate Infinity-t szerintetek érdemes meglesni? Bááár. scifi rajzfilmben... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.