Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Leonardo91 válasza boksz (#297) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Ilyet talán az S23U se tud..elég érdekes ez a kép:U

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#302) Zsolt,72 válasza opr (#299) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Gyanús, hogy igazad lehet: [link] .

Az utolsó mondat rejti a lényeget:

„a Samsung szeretné elkerülni, hogy a mostani botrányt kiváltó kísérletek szülessenek, amelyek emlékeztetik a publikumot, hogy a Space Zoom nem a ténylegesen rögzített felvételből,hanem egy adatbázis segítségével készíti el a gyönyörű Hold-fotókat.

(#303) boksz


boksz
senior tag

Snapseed segítségével megszerkeztettem. Ami a lencsében volt azt adta vissza. Net nem volt bekapcsolva. Semmi AI nem volt szerintem, de bármit lefotóztam messziről ilyen lett, nemcsak a hold.
Szerkeszteni viszont alaposan kellett.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#304) boksz


boksz
senior tag

Ha autót fotóztam messziről az is ilyen fasza lesz.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#305) Snoop27 válasza boksz (#303) üzenetére


Snoop27
őstag

Sajnos nem kell ahhoz netre lépjen, be van az ai épitve, furfangosak ezek a gyártók.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#306) boksz válasza Snoop27 (#305) üzenetére


boksz
senior tag

Nekem aztán mindegy ;)
Múltkor agy autót fotóztam le így, akkor azt is az AI generálja ?
Vagyis mindent ezekszerint ha ráközelítek valamire ?

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#307) opr válasza boksz (#306) üzenetére


opr
veterán

Haaaat, nem teljesen. Mondjuk inkabb ugy, hogy "besegit".
Amennyire tudom, ki sem lehet kapcsolni a rohadekot, pedig igeny az lenne ra.

De ez ha jol tevedek csak ilyen extrem zoomszinteknel van, ilyen 3-4*-es zoomnal elvileg meg nem csinal ilyet, csak ha extrem mod feltolod az egekbe, akkor. De amugy meg szarjad le, ha neked tetszik a vegeredmeny, akkor ennyi, ez szamit elsosorban ugyis, hogy a vasarlo elegedett legyen. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#308) Beantech válasza opr (#294) üzenetére


Beantech
tag

Én még a Fold 3-at nyüstölöm és jelen állás szerint azt gondolom maradni is fog a Fold 6-ig, ha csak nem szerzek jó áron később egy Fold 5-öt. A vízállóság komoly tényező nálam is, sokszor volt hogy elmostam a telefont ha egy kicsit nem éreztem simán a zsanért és az hogy aggódás nélkül teszem csap alá vagy viszem be fényképezni a vízbe igen hasznos tud lenni.
Várom már hogy élőben megnyomkodjam a Honor Magic V2-t de mire ideér már inkább várok még egy kicsit és megnézem mit tud a fold 6.

(#309) opr válasza Beantech (#308) üzenetére


opr
veterán

Amugy jah, Honor Magic V2 igazan johetett volna fel evvel hamarabb, mert ez igy nem annyira verseny, nagyon el van kesve.
Pedig nekem baromira tetszett volna, ha megijeszti kicsit a Samsungot, mert akkor muszaj lenne nekik is komolyan fejleszteni valamit vegre. :D

Amugy mennyi ideje van meg a Fold3-ad es hogy birja?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#310) Elit3Zotya válasza Beantech (#308) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

kimostad A zsanért.. :F
Láttam már olyan Fold 4 et ami nem tudott teljesen kinyílni nem tudom a Ford 5 nél is ilyen lesz e, gondolom igen, de ez a zsanér mosás vajon segítene ezen..?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#311) Snoop27 válasza boksz (#306) üzenetére


Snoop27
őstag

A holdról volt szó, ne általánosits.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#312) Snoop27 válasza Beantech (#308) üzenetére


Snoop27
őstag

Arra én is várok, de lehet még fél év múlva sem ér ide.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#313) Beantech válasza opr (#309) üzenetére


Beantech
tag

Kb. másfél éve van nálam a telefon, de én már használtan vettem boltban 2 éve lett véve, egyébként jól bírja pedig nem mondanám hogy vigyázok rá különösebben (azért nem ejtem le vagy ilyesmi de nem bánok vele hímes tojásként.) Egyszer cseréltettem a fóliát Samsungnál amikor elvált és sajnos kicsit megint mintha kezdene elválni aminek mondjuk nem örülök de ezen kivül kutya baja a telefonnak, és én az a típus vagyok aki még unalomból is nyitogatja a telefont, szóal nem nézegetem hogy minnél kevesebbszer legyen nyitva. :D

Elit3Zotya: Nem konkrétan a zsanért csak ameddig ment a víz :). Tavaly költöztünk és voltam annyira okos hogy a legnagyobb porban is a környéken volt a telefon néha ilyenkor volt olyan hogy kinyilt teljesen (olyan nekem sose volt hogy megakadt és nem nyilt ki) de nyitásnál hallani lehetett hogy azért van ott kis por. Ilyen esetekben nagy vizsugárral engedtem a zsanérhoz a vízet és nyitogattam a telefont ami még bevált hogy megengedtem a vizet a mosdóba és viz alatt nyitogattam párszor ezek nekem mindig beváltak eddig.

Akinek esetleg volt fold 3/4 és most 5 is, észrevehető különbség olyan tekintetben hogy a zsebben levő kosz/por nem megy be annyira a belső kijelzőre a teljes összecsukás miatt?

(#314) boksz válasza Snoop27 (#311) üzenetére


boksz
senior tag

Nem általánosítottam, kérdeztem... ;)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#315) HardRic


HardRic
addikt

Közel egy hetes használat után nagyon pozitívak a tapasztalataim a telefonnal kapcsolatban. Pozitívan csalódtam kb. mindenben, mert az elején nagyon féltem milyen lesz a Samsung világ. S2 volt az első és utolsó Samsungom ezelőtt 😀

Foldable: már a legelső Fold megjelenésénél ráizgultunk a témára az egyik kollégámmal, sosem gondoltam gimmicknek, és valóban baromi hasznos a gyakorlatban. Az iPad Pro szerepét szinte teljesen átvette, azon barátnőm sorozatozik a nyaralás alatt, én alig nyúltam hozzá. Ezen Lightroomozok, lightosan videót szerkesztek, olvasok, osztott képernyőn könyvelem a költéseimet. Imádom. Sokan szidják a keskeny külső kijelzőt, amit egyáltalán nem értek. Összecsukva egy kényelmes és használható egykezes telefonnak kell lennie és így az is. 1-2 mm eltéréssel pont olyan széles, mint az iPhone 12/13 mini. Semmi értelme nem lenne annak, ha összecsukva is két kéz kéne a használatához; szerintem nagyon okos a Samsung, hogy ezt generációkon át megtartotta ilyennek.

OneUI: itt ért a legnagyobb meglepetés. Ez a felület király. Oda-vissza generációkon át lopnak egymástól az Apple-lel; Ami iPhone-ban megszokott azt itt is ugyanúgy megtalálom. Pl. lockscreen customization, képeken szöveg felismerése/másolása, képekből subject kivágása drag and droppal stb. stb. De ezek mellett benne van az Android összes megszokott és elvárt feature-e szóval nagyon gazdag az egyveleg.

A Samsung emellett felismerte azt, hogy nem csak az átlag Joe-nak kell eladni a telefont, hanem a hardcore, a telefont széjjel customize-oló rétegnek is, mert ők lesznek azok, akik az ismerőseiket a Samsung felé fogják terelni a pozitív tapasztalatok után. A Good lock fantasztikus. Hihetetlen, hogy a gyári felületen olyan dolgokat be tudok állítani amikhez régen romolni, rootolni, apk-zni, imádkozni kellett. Itt engem teljesen megvettek, napokon keresztül tudom állítgatni a dolgokat és nem unom meg.

A fotózásról majd írok még, egyelőre korainak érzem, mert naponta tanulok valami újat, annyi lehetőség van ebben a rendszerben.

(#316) Snoop27 válasza HardRic (#315) üzenetére


Snoop27
őstag

Köszi a részletes beszámolót. Nekem is csak a keskenyebb kűlső kijelzővel van bajom, pl. sms iráskor sokszor mellé nyomtam, s emiatt nem nyitogatnám, főleg mert szolgálati telefon is lenne. De ezen kivűl nekem is nagyon bejön.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#317) Beantech válasza Snoop27 (#316) üzenetére


Beantech
tag

Van/volt Fold telód egyébként?
Ha nem, lehet érdemes szerezned egyet akár régebbi típust kipróbálni mennyire zavaró hosszabb távon a keskenysége.
Én pont azért is töprengek (töprengenék ha lenne honor) mert a fold keskenységének legalább annyi előnye is van mint hátránya. Pl. egykezes használathoz tökéletes meg sima telefonáláshoz jó a fogása nem olyan széles.

(#318) sipeti2


sipeti2
tag

Sziasztok,

Jópárév iPhone után én is váltottam fold 5 -re.

Egyszerűen hihetetlen ez a telefon. Rengeteg tesztet olvastam, sokat filóztam, hogy kell-e ez nekem, mennyire prémium maga a termék, mennyire használható a hétköznapokban.

Csak ennyit tudok mondani, hogy simán hozza az apple feelinget, azzal a különbséggel, hogy sokkal több mindent lehet állítgatni rajta.

Külső kijelző : Meglepően jó a fényereje, a minősége is. Kicsit tartottam tőle, hogy másodlagos képernyőként nem teszik annyira oda magukat samsungék, de le a kalappal. Simán lehet egy kézzel használni, a feelingje meg olyan, mint egy Sony telónak a hosszúkás kialakítás miatt.

Belső kijelző: Döbbenet, iszonatosan szép, nagy kép, egészen más a tartalomfogyaztás/ játék egy ekkora kijelzőn. Középső résznél ahol hajlik a telefon, egyáltalán nem zavaró, 1 perc után észre se veszed kb.

Tegnap poénból letöltöttem PS2 emulátort, tökéletes sebességgel futnak rajta a játékok. Bt-n rákötöttem 2 PS5 kart és tudtunk multiplayerbe nyomulni régi kedvenc verekedős játékokkal. Akár DEX üzemmódban, a tv-n is. Egészen elképesztő.

Részemről sohatöbbé hagyományos kialakítású telefon.
Remélem a tartósságában sem kell csalódnom.

Aki nem biztos benne vegye 14 napos elállási lehetőséggel, biztos nem fogja visszavinni :DD :DD

(#319) Zsolt,72 válasza sipeti2 (#318) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Részemről sohatöbbé hagyományos kialakítású telefon.

Idáig még nem jutottam el :) , de kíváncsian követem a kinyitható eszközök fejlődését. Jó látni, hogy te is pozitív visszajelzést adsz, remélem, ez hosszabb távon is így marad. Nálam az lesz az elhatározási pont, hogy váltsak-e “foldable” telefonra, amikor lesz rajta iOS, de ez még odébb van és amúgy is egy másik történet. :D

(#320) Snoop27 válasza Beantech (#317) üzenetére


Snoop27
őstag

Nincs, emiatt is próbálok óvatosan fogalmazni, mert nem használtam csak az üzletekben tapogattam és teszteltem őket.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#321) sipeti2 válasza Zsolt,72 (#319) üzenetére


sipeti2
tag

Nagyon tartottam tőle, hogy milyen lesz IOS nélkül, de semmi hiányt nem veszek észre. Nincs otthon annyi apple cuccom, hogy most borult volna az "ökoszisztéma" :D

Mindent tud amit az apple, annyi különbséggel, hogy itt még több mindent lehet moddolni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#322) Snoop27 válasza sipeti2 (#321) üzenetére


Snoop27
őstag

Használd egészséggel! Irásnál nem zavar a keskeny kijelző? (bocs mindenkitől, amiért mind erre kérdezek rá)

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#323) Zsolt,72 válasza sipeti2 (#321) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ez oké, tiszta az Android/iOS különbség, nekem most inkább a Samsung fizikai megjelenésének különbözősége a kíváncsiság tárgya. :) Jó eséllyel ez is jövőnk része lesz, ezért is érdekel.

(#324) sipeti2 válasza Snoop27 (#322) üzenetére


sipeti2
tag

Köszi :)) Elég nagy kezem van, ettől én is tartottam, de simán tudok rajta pötyögni, a szótár meg nagyon jó hozzá, elég 1-2 karaktert leütnöm és már tudja mit akarok írni.
Teljesen használható (nekem legalábbis)

(#325) Snoop27 válasza sipeti2 (#324) üzenetére


Snoop27
őstag

Na az remek, még a végén elcsábulok s nem várom meg a Honor V2-t. :U

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#326) HardRic válasza Snoop27 (#322) üzenetére


HardRic
addikt

Az emberek iPhone 4/5/6/mini készülékeken is boldogan gépeltek, nem kell ettől félni. Csak azért tűnik túl keskenynek mert hosszúkás.

(#327) HardRic válasza sipeti2 (#321) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem az iMessage hiányzik, de túlélhető, tudok az ottani contactokkal máshol is beszélni. Szomorú, hogy ennyire a röghöz kötésre használja az Apple.
iCloud photo backupba nagyon berendezkedtem már, az is hiányzik, főleg, hogy mellette az iPaden, meg a céges iPhone-on még aktívan használom. Google Photos nem annyira integrált sajnos, nem tetszik, hogy ha törölni akarok valamit a felhőből is, akkor azt csak a Photos alól tehetem meg, mert a Samsung galériás törlést ignorálja.
Apple Music szerencsére van Androidra, ráadásul itt a jobb bluetooth codecek miatt még jobb minőségű is.
Notes/Reminders közös jegyzeteket barátnőmmel meg majd megoldjuk valami multiplatform appal, az sem nagy érvágás.

(#328) opr válasza HardRic (#327) üzenetére


opr
veterán

Note/jegyzet: Google keep. Egyszeru, amit kell tud, es amennyire tudom, minden letezo platformra van. Gugli accba meg ugyis be vagy jelentkezve iOS-en is, szoval meg csak extra regisztracio/jelszo/szivas sincs vele.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#329) Beantech válasza HardRic (#326) üzenetére


Beantech
tag

Ez amúgy teljesen igaz :D
A párom Iphone 8 kijelző szélessége pont akkora mint a fold 3, Ő nem is érti mi problémám van a kijelző szélességével. :D

(#330) Snoop27 válasza HardRic (#326) üzenetére


Snoop27
őstag

Igen, teljesen igazad van :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#331) Snoop27 válasza Beantech (#329) üzenetére


Snoop27
őstag

Keskenynek érzed?
HardRic irta jól, azért érezzük keskenynek, mert hosszúkás, S8-om is hasonló széles volt s ott nem zavart egyáltalán.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#332) Beantech válasza Snoop27 (#331) üzenetére


Beantech
tag

Ezt inkább túlzásnak gondoltam hogy bajom van a kijelző szélességével. :) (az asszonynak meg mindig minden telefon teljesen jó.. velem van a baj :D )
Az egyetlen ahol zavaró kicsit amikor a külső kijelzőn két kézzel akarsz irni hosszabb szöveget. (Legalábbis nekem) ez talán hátrány, meg megszokást igényel hogy mondjuk olvasáskor keskenyebb ezért nagyon töredezi a cikkeket.
Na kb. ennyi a hátránya a keskenységnek véleményem szerint.
Az előnye: egy kézzel tök jól kezelhető, egy kézzel irni szintén jó vele, telefonálni vele sokkal jobb a fogása hiába nehezebb.
Egyébként pont a héten adtak egy új céges telefont (Samsung A54 5G) 6,4"-os és borzasztóan kényelmetlen kézbevenni teljesen elszoktam már tőle. :D Minden csak megszokás kérdése.

(#333) HardRic


HardRic
addikt


Tipp: Ha szeretnétek javítani a hangszórón, hogy ne legyen olyan cincogós, és bántóan magas a hangja, akkor ajánlom, hogy valami ehhez hasonló EQ-t állítsatok be. Egész jó, iPad szerű minőség kicsikarható az eszközből, és tök jó, hogy a rendszer külön kezeli a fülesre és a belső hangszóróra beállított eq-t, így nem kell mindig a beállításokba mászkálni, hogy átváltsd. Amúgy ez iOS-en nagyon hiányzik nekem, hogy ott nincs rendszer szintű EQ, itt meg simán a settings része. Egyszerűen imádom.

(#334) HardRic


HardRic
addikt

A rohadt Ringke tok alá bemegy a kosz és szanaszét karcolja a keretet és az előlapi üveget. Most dobom ki... veszek valami skint. Egy hetes teló, nulladik perctől tokban és karcos mert a tok beengedi a koszt. Hihetetlen.

(#335) opr válasza HardRic (#334) üzenetére


opr
veterán

Spigen slim armor pro az egyetlen normalis tok, amit talaltam eddig. Sajnos a tokok 99%-a borzalmas, a hasznalhatatlan fos es a konkretan karos kozott mozog.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#336) HardRic válasza opr (#335) üzenetére


HardRic
addikt

Most rendeltem egy skint, régen szerettem, bár sosem tűrtem meg azt sem sokáig. Megátjuk.

(#337) Leonardo91 válasza HardRic (#334) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nekem is Slim Armor Pro van csak ez jött be , próbáltam még Spigen Airskint de egy az egyben az mint a rinke
Kemény műanyag nem pedig szilikon
Talán az Ultra Hybrid az ami megfelelne

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#338) domos válasza HardRic (#334) üzenetére


domos
senior tag

Én első naptól kezdve tok nélkül használom, túrázni is járok vele, szerintem nagyon jól bírja. Külső kijelzőre egy fólia hogy arccal lefelé tudjam az asztalra rakni aztán ennyi.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#339) Elit3Zotya válasza HardRic (#334) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Hát igen, én minden nap elmosom a gyári Samsung ceruzás tokot és a telefont is körbe törölgetem törlőkendővel.
Mikor otthon vagyok, egyik telefonomon sem merem használni a tokot az miatt amit leírtál.

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#340) domos válasza Elit3Zotya (#339) üzenetére


domos
senior tag

No offense de van értelme így megvenni bármit, hogy ennyire ki kell szolgánod az eszközt, ami érted lenne? :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#341) Iceman83 válasza Elit3Zotya (#339) üzenetére


Iceman83
tag

Elejéről is leszoktad venni?
A ragasztó csík nem lesz gyenge sok levétel után?

Zsanér nem karcolodik könnyen zsanér védő tok nélkül?

(#342) domos válasza Iceman83 (#341) üzenetére


domos
senior tag

Nem karcolódik könnyen, legalábbis eddig semmi gondom vele. Napi használatban van a teló.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#343) HardRic válasza domos (#338) üzenetére


HardRic
addikt

Örülök, hogy az a tapasztalat, hogy bírja a strapát.
Most bementem telekomba biztosítást intézni, mert mint kiderült egy évig ingyenes. Az előlapra rakattam fel hidrogél fóliát, hátulra meg rendeltem skint az EasySkinztől. Úgyhogy megleszek szerintem tok nélkül :))

(#344) jcrk válasza HardRic (#343) üzenetére


jcrk
tag

Van ajánlott biztosító? Samsung.hu ról vettem megjelenéskor :F

(#345) HardRic válasza jcrk (#344) üzenetére


HardRic
addikt

Passz, én Telekomnál vettem, ott is kötöttem. Simple appban ismerem még a Posta biztosítását, de ott még a Fold 4 sincs a listájukban, nemhogy az 5.

(#346) Maxxy10 válasza domos (#338) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én is tok nélkül használom. Ez az első telefonom amire még csak egy fóliát sem raktam. Tényleg jól bírja bár a külső kijelzőn már lehet látni pár karcot erős napfényben.

(#347) Elit3Zotya válasza domos (#340) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Karc búza vagyok, minden telefonra így vigyázok, nem csak a foldra.

iceman83.: Igen le szoktam, eddig még tart..

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#348) domos válasza Elit3Zotya (#347) üzenetére


domos
senior tag

Így érhető. :R Én minden másra teszek tokot, de ezen valami nagyon csicskán áll az összes... :DDD

@HardRic majd írd már le kérlek hogy a skin mennyire válik be!

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#349) Elit3Zotya válasza domos (#348) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Por is előfordul ahol dolgozom, ezért is a nagy félelem, de ha othon vagyok nincs tok.
Most pluszba még egy psp tokba hordtam a por miatt, de az meg befogta a ceruzás tokot.. :N

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#350) Elit3Zotya válasza Elit3Zotya (#349) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Na sikerült egy mélyebb karcot tenni a keretre és nem tudom hogyan kerülhetett rá, megy is apróra.. :(((

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.