Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) syIex válasza worxland (#99) üzenetére


syIex
veterán

Szóval egyikkel sincs tapasztalatod, sosem használtad őket, de te pontosan tudod, hogy a Fold 5-től mindegyik jobb. Köszi, nem is kell válasz ez pont elég! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#102) vinczetibor válasza worxland (#98) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Hogy tudsz róla ilyen határozott véleményt alkotni, ha egyik sincs neked? Találgatsz, vagy mások véleményét szajkózod?

(#103) worxland válasza vinczetibor (#102) üzenetére


worxland
addikt

Miért kell találgatni? Nálatok nincs net? Az egyetlen, amit érezni kell, a gyűrődés, ott tényleg rá vagyunk kényszerülve, hogy elfogadjuk azon több tucat ember véleményét, akik fogták, tapintották a telefonokat. De látni ott is lehet a különbséget.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#104) worxland válasza thxer (#100) üzenetére


worxland
addikt

Nyilván nem mindegyik jobb minden felsorolt tulajdonságban. Egyébként nyilván a könnyebb a jobb. Képaránynál mindegyik szélesebb a Fold 5-nél, ott nincs kérdés.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#105) thxer válasza worxland (#104) üzenetére


thxer
aktív tag

A Fold 5-nek és a Pixel Foldnak kb. ugyanakkora a kijelzője (7,6 inch, 183 cm^2) és a képarány is azonos (6:5), csak a Samsungnál állítva van, a Pixelnél fektetve.

(#106) worxland válasza syIex (#101) üzenetére


worxland
addikt

"Szóval egyikkel sincs tapasztalatod, sosem használtad őket, de te pontosan tudod, hogy a Fold 5-től mindegyik jobb."
"Összesített szoftverben mérföldökkel van a többi előtt"

Az én véleményem semmit nem ér, de a tiéd bezzeg szentírás.
Neked melyikkel is van tapasztalatod?

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#107) syIex válasza worxland (#106) üzenetére


syIex
veterán

Fold 3 óta használok Samsung Foldot és kipróbáltam a Pixel Foldot is egy hétig, aztán ment is a háztól. :U
Kínai importos telefont ennyiért nem veszek tehát azok alapból kilőve legyen bármilyen az alakja/formája/aránya vagy az adatlapja. :))

Tapasztalatod nincs és úgy beszélsz róluk, mintha mindet tesztelted volna és nem a spec sheet alapján terjesztenéd az "okosságokat".
Jó használatot a jobb képarányú Pixel Fold belső kijelzőjén akkor a legtöbb appra...! :DDD

Nem vagyok Samsung fan, ha lenne jobb alternatíva azt használnám. Jelenleg számomra nincs. :N

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#108) worxland válasza syIex (#107) üzenetére


worxland
addikt

Én meg Fold 4-et és 5-öt próbáltam eddig, csábított, de annyira nem jött be. Amúgy nem nekem tetszett a Pixel Fold, nekem más a preferenciám.
Kínai importban egyetértünk, arra várok, hogy helyben lehessen megvenni valamelyiket és már pengetem is a zsetont - most már remélhetőleg nem sokáig, a Magic Vs-t már majdnem megvettem. Utána visszatérünk a nagymellényű szövegedre a "nincs tapasztalatod" témában.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#109) worxland


worxland
addikt

Most pedig engedelmetekkel távozom, a Xiaomi CEO végre befejezte a bullshit nyomatását. és végre talán a Mix Fold 3 is szóba kerül, így inkább arra figyelnék.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#110) syIex válasza worxland (#108) üzenetére


syIex
veterán

Nincs nagy mellényű szövegem, ez egyszerűen az igazság volt hiszen 5 hsz-el feljebb írtad, hogy egyik sincs. Amint kapható lesz itthon én is kipróbálom majd, hiszen amint mondtam nem vagyok sem Samsung fan sem pedig a saját magam ellensége, ha van jobb azt fogom használni. :D Egyelőre viszont nekem nincs! :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#111) 7Heads Drago válasza syIex (#91) üzenetére


7Heads Drago
veterán

szóval tisztában vagyok vele évről évre milyen "fejlődés" történik a telefonokkal mind a két oldalt
Taníts minket mester. :D :W
Valahogy én pont ezt a fejlődést nem látom sehol se. Vagy ha pici van is, de az ára nem picivel hanem sokkal drágább, mint az előző évben. Pont a Samsung az aki leginkább helyben topog a kamerával is. És egyre inkább azt játssza, mint az Apple hogy nagyon pici új dolgokat ad csak az előző évhez képest.
Remélem nem baj ha van olyan ember akinek nem tetszik se a Samsung rendszere, se a teloi. Mindenkinek mások a preferenciái.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#112) syIex válasza 7Heads Drago (#111) üzenetére


syIex
veterán

Szerinted miért van idézőjelbe "mester"? :C
Én is használok mellette iPhonet, amint mondtam nem vagyok Samsung fan. :N
Egyszerűen nem tudom jobban hangsúlyozni, hogy számomra nincs jobb opció jelenleg foldable vonalon a piacon, mint ez! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#113) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Úgy mindenkinek:
Arról lehet eltérő vélemény, hogy kinek mi tetszik Fold vonalon, de - főleg aki látatlanban - "akármit" jobbnak vél a témában mint egy Samsungot, nyugodtan olvasson bele az adott készülék prohardver(mobilarena) topicjába, és máris képben lesz, hogy a tulajdonosoknak mi a véleménye és tapasztalata? Vagy akár: olvasson bele bármelyik itthoni mobil operátor topicjába és érdekes lehet majd, hogy a kínai akármilyen, pl. Xiaomi, Oppo, stb. telókkal furcsa, de itt egy kompatibilitási gond, ott egy nem várt működési elem(akár funkcionális, akár hardveres ugye) míg ezek a Samsungnál elég ritkák: jellemzően azt a szolgáltatás csomagot kapod, amit mondanak.
Drága? Azt mondják, az az étterem, ahol meg kell nézned az étlapon az árakat, nem neked való. Szerintem ugyanez a gondolat párhuzamba vonható mobilokra is..
A szerviz, na az egy másik kérdés, lsd. lentebb. :((

opr: értem, hogy nincs tapasztalatod a Foldok belső fólia proglémájáról, de hidd el
- nem vicces, hogy az ingyenes időszak után, 15.000 Ft körül van a hivatalos gyári Samsung szervizben egy akár Fold 3 fólia (gyanítom, az újabbaké sem lett olcsóbb xD);
- szintén nem vicces (még ha van is szerviz-mód, tehát elvileg nem kell leköltöznöd) a tipikusan 3 napos - hehe.. nekem beküldték a telót a központi szervizbe az Oktogonról, így lett 30 nap a 3 napból, igaz, én még egy-két egyéb problémát is felvetettem - tehát elvileg "csak" 3 napos (nonszensz, ezt prompt kellene 1 órán belül csinálniuk?!) időszakra, de mivel nyakoncsapják a telót egy új firmware-el is a szervizeléskor, kell egy másik mobilodnak is lennie, amit használsz amíg szervizelgetnek..
- amitől lemehetsz az agyadról, ha a szervizbe adáskor kiderül, hogy a használt tokod ejtett egy 1,5 mm-es karcolást a kereten, mert akkor visszadobják simán a telót azzal itthon, hogy sérült(??) és ilyen esetben már egy Fold 3-nál is egy "215.000 Ft-ért szívesen kijelzőt cserélnek" :DDD ajánlatot adtak, amikor a gyári fólia (amit a Samsung nem javasol otthon leszedni!) elrepedt és esetleg meg is karcolhatta a kijelzőt.

Ahogy olvastam a topicjában, ez a fólia-szösszenet a Fold 4-nél oda "fejlődött", hogy akár pár napos telók esetén is a hajtásnál elkezdett felválni(levegősödni) a belső fólia. Még szerencse, hogy nem vettem olyat, mert lehidaltam volna ettől. :DDD

Érdeklődve várom, hogy mi lesz ebben a témában a Fold 5 esetén: érdekelne a teló - még S23U tulajként is, mert a nyitott használat leírhatatlanul jó élmény a hétköznapokban egy Foldon - de ilyen "támogatással" amit a magyar Samsung szerviz művel, szerintem egész egyszerűen vállalhatatlan sajnos a termék. (már, ha szeretném gari időn túl is megtartani.)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#114) opr válasza MrCsiT (#113) üzenetére


opr
veterán

Magyar szerviz problémával valóban nem voltam tisztában. Borzalom. Pláne úgy, hogy amúgy a Samsung globálisan pont arról híres, hogy mennyire baszott jó a support.
A hanyatló nyugaton ugyan ez annyi, hogy bebattyogsz egy kb mindenhol létező Samsung pontra, és sorban állással együtt 30 perccel később kijösz a kész telefonnal.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#115) S e t h válasza opr (#114) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Samsung supportja régen cseszett jó volt, sőt, kimagasló más gyártókhoz képest és nem értem mi ez a brutális minőségromlás náluk itthon.

Korábban preferáltam a televíziókat is tőlük, de áttértem más márkára, mert totál hülyének nézik a vásárlót.

Tavaly volt velük egy 4 hónapon át tartó, fogyasztóvédelem bevonásával zajló vitám. Ha tehetem már kerülöm őket, szerintem rengeteg embert átvernek, aki nem áll ki az érdekei védelmében.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116) Zsolt,72 válasza S e t h (#115) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Pont ez jutott nekem is az eszembe.

Korábban volt több Samsung telefonom és megnyugtató volt, hogy akkoriban egy komoly szervizes támogatást biztosítottak.

Magam is regisztráltam anno a telefonjaimat náluk és emlékeim szerint azt a fajta támogatást a GDPR bevezetésére hivatkozva szüntették meg, amiről akkortájt egy e-mail-ben kaptam is tájékoztatást. Valóban sajnálatos, hogy így alakult.

(#117) vinczetibor válasza MrCsiT (#113) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Még nem hallottam semmi problémát a Fold 4 fóliájával kapcsolatban az itteni Fold 4 fórumon. Melyik fórumról beszélsz?

(#118) Decske válasza worxland (#95) üzenetére


Decske
aktív tag

Igen, abben egyetértünk, hogy nem értünk egyet.

Töltés, lehetne gyorsabb, de reggel is kerül bele annyi, hogy a nap végéig kibírja, pótakku meg amúgy is szokott már az embereknél lenni.
Kijelző méretben nincs sok különbség.
Vastagságban sincs.
Súlyban mindegyik féltégla.
Képarány 21:9 vs 20:9 között nincs érdemi eltérés, a Pixelnél meg a belső kijelző lett kompromisszumos a külső kijelző képaránya miatt.
Kamera, arra már mindegyik elég, hogy lehessen velük jó képeket készíteni.
Akku és üzemidő attól függ, hogy mire használod
Gyűrődés a Samsungnál nem változik, a többinél meg idővel rosszabb lesz, csak azt nem veszed észre, mert egy folyamatról beszélünk.

A tollat nem tudtam, az örvendetes, hogy kezdik beépíteni. Az tetszik, hogy a külsőn is megy.

A szoftver itt a legfőbb kérdés számomra továbbra is, mert mind a Huawei/Honor, mind a Pixel a szoftver miatt lett továbbadva, hiába volt hardveresen jó.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#119) syIex


syIex
veterán

Szoftver különbségek:

Azok a dolgok amik mennek One UI alatt, de a Honor alatt nem:

Fektetett módban a multitasking (elvileg ez támogatott mégis egyetlen alkalmazás sem működik. Folyamatosan annyit ír, hogy "App A és B nem támogatja ezt a módot".
Multitaskingolni több, mint 2 appot "snap" módban, pl. 2 alkalmazás az egyik oldalt és 1 a másikon.
Megnyitni legalább két alkalmazást popup módban.
Popup módban az alkalmazás testreszabása, ez 16:9 a Honoron mindig.
Teljes alkalmazás mozgatása fel vagy le (csak annyit választhatsz, hogy 4x3 vagy 16x9)
Nem minden alkalmazás támogatja a split módot.
Nincs dokk a navigációs menü mellett kihajtott állapotban az előző alkalmazásokkal (ehelyett a főképernyőn jelennek meg)

Amiket a Honor támogat és a One UI nem:
Appot mini-popupként tartani a képernyő sarkában.

Akiknek ezek nem számítanak azoknak ott a Honor stb, akiknek igen azoknak továbbra is a Fold a nyerő. Pixel belső kijelzőjéről direkt nem írok semmi összehasonlítást, mert az appok támogatása a belső képernyőre botrány. :))

Ezzel én le is zártam ezt a dolgot és maradjon ez a Fold5 topikja és nem a Fold vs Minden.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#120) 7Heads Drago válasza MrCsiT (#113) üzenetére


7Heads Drago
veterán

amitől lemehetsz az agyadról, ha a szervizbe adáskor kiderül, hogy a használt tokod ejtett egy 1,5 mm-es karcolást a kereten, mert akkor visszadobják simán a telót azzal itthon, hogy sérült(??) és ilyen esetben már egy Fold 3-nál is egy "215.000 Ft-ért szívesen kijelzőt cserélnek" :DDD ajánlatot adtak, amikor a gyári fólia (amit a Samsung nem javasol otthon leszedni!) elrepedt és esetleg meg is karcolhatta a kijelzőt.
Ahogy olvastam a topicjában, ez a fólia-szösszenet a Fold 4-nél oda "fejlődött", hogy akár pár napos telók esetén is a hajtásnál elkezdett felválni(levegősödni) a belső fólia. Még szerencse, hogy nem vettem olyat, mert lehidaltam volna ettől.

Ez egy béta állapotú telo. Röhej hogy ezért valaki képes ennyit fizetni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#121) MrCsiT válasza vinczetibor (#117) üzenetére


MrCsiT
addikt

Parancsolj. Nem kicsit lepett meg a megosztott tapasztalat a Fold 4 tulajtól.

Igaz, ez nem pár nap alatt volt, de mintha olyat is olvastam volna ott.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#122) Maxxy10 válasza syIex (#119) üzenetére


Maxxy10
addikt

"Amiket a Honor támogat és a One UI nem:
Appot mini-popupként tartani a képernyő sarkában."

Szerintem ezt lehet, nekem még nem jött meg a céges szal nem tudom most megnézni de én úgy emlékszem lehet. Utána keresek és vissza szólok

(#123) Szpisti


Szpisti
addikt

Egy dolgot sehol nem olvastam:
A belső kijelző két fele ugye egymásra csukódik. Ajánlatos a képernyőt áttörölni minden becsukás előtt, hogy a por, kosz, stb ne okozzon karcot, sérülést, stb?

(#124) opr válasza Szpisti (#123) üzenetére


opr
veterán

Hat, ez egy jo kerdes. En pl alapbol nagyon tisztan tartom mindig a telefonjaim kijelzojet, fuggetlenul attol, hogy hajlik-e, de... Gondolom siman hasznalva nem oszt nem szoroz, epitkezesen, kozvetlenul a betontoro lofaszgep mellett viszont mondjuk mar nem biztos, hogy mernek vele szorakozni.

Szoval, tippre... Erre nem lehet valaszolni. Ez attol fugg, milyen kornyezetben hasznalod, es szemely szerint mit tartasz koszosnak/porosnak, es mit nem. Siman lehet, hogy ami nekem mar hot retek, az neked meg tiszta, de az is lehet, hogy ez forditva van, es ami nekem csillog villog, az neked vallalhatatlanul retkes. Epitkezesi tormeleket ne zarj koze. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#125) thxer válasza Szpisti (#123) üzenetére


thxer
aktív tag

Összecsukva sem ér egymáshoz a kijelző két fele, van körülötte egy perem, az csukódik egymásra, kb. 1-2mm rés van a kijelző két oldala között.
Ennek megfelelően a por szerintem nem okoz problémát, a nagyobb törmelékek igen.

(#126) domos


domos
senior tag


Kint az augusztusi frissítés :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#127) Szpisti válasza thxer (#125) üzenetére


Szpisti
addikt

Na, ez már így tetszik, talán egyszer még lesz is ilyenem... Ha majd max a felébe fog kerülni... :D

(#128) Beaumont válasza MrCsiT (#121) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Ez en voltam. :D Es igen nagyon rovid ido alatt feljott a folia a 4-esen. A 3-assal semmi problemam nem volt.
Ettol fuggetlenul egy Fold 5-os van most nalam. :D :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#129) opr


opr
veterán

Amugy, fold akarhanyas tulajokat kerdezem: Letezik valami jo kinyitas-szamlalo szoftver?
Lehetoleg valami olyan, ami nem ker hozzaferest a vilag minden dolgahoz azert, hogy hozzadjon egy integerhez egyet, mikor bekapcsol a belso kijelzo. :DDD

Abszolut nem kritikus a dolog, csak kivancsi vagyok ra, hogy vajon naponta kb hanyszor nyitogatom, mennyire hasznalom ki. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#130) vinczetibor válasza opr (#129) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Ilyenről nem tudok, DE ma megadta a fold 4-em zsanérja magát. Egy hét múlva lesz egy éves és 99%-ban csak a belső kijelzőt használtam. Szerintem naponta legalább 100-szor kinyitottam, de úgy is max 35-40 ezer kinyitás van a zsanérban. Hiába garanciális, eléggé felzaklatott a dolog, mert hol van a beigért 200.000 kinyitástól. Volt fold 3-asom, de féltem, hogy eltörik a belső kijezője, ezért lecseréltem 4-esre. Idén ki akartam hagyni az 5-öst, de megadta magát a zsanér. kb. 90 fokba tudom kinyitni.
Azt mondtam, hogy soha többé hagyományos telefon, mert annyival nagyobb élmény a foldot használni, de hogy egyfolytában attól rettegjek, hogy mikor törik vagy romlik el a nyitogatástól, hát már nem tudom...
A kolléganőm két éves fold 3 kijelzője most tört el. Soha nem láttam a belső kijelzőt használni. Mindig gondoltam, hogy milyen ütődött, hogy a kis kijelzőt használja, amikor ott van a nagy. Erre otthon kinyitotta és egyből eltörte. Az övében biztos, hogy nem volt 1000 kinyitás a két év alatt...

[ Szerkesztve ]

(#131) Snoop27 válasza vinczetibor (#130) üzenetére


Snoop27
őstag

Ez nem túl megnyugtató.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#132) domos


domos
senior tag

Van itt szó mindenről, csak a Fold 5-ről nem :DDD

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#133) Beantech válasza vinczetibor (#130) üzenetére


Beantech
tag

Egyébként én nem vagyok meggyözödve arról hogy azzal növeled a kijelző élettartalmát ha nem nyitod ki szinte soha a telefont. Szerintem az is árt neki ha "beáll" a hajlításnál és merevebb lesz könnyebben elpattan, persze aztán lehet hülyeség. :DD

(#134) Snoop27 válasza Beantech (#133) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem is ez ugrott be elsőre, de lehet hülyeség :U
Elég furcsa, hogy ilyet vesz s csak a kűlső képernyőt használja :F Bár lehet otthon használta esténként fb, tiktok.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#135) Iceman83 válasza domos (#132) üzenetére


Iceman83
tag

De Fold-ról van szó.
Jó az megosztják régi Fold tulajok tapasztalatokat.

(#136) domos válasza Beantech (#133) üzenetére


domos
senior tag

Ebben szerintem is teljesen igazad van.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#137) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Csak hogy kis ON is legyen.

O2-nak koszonhetoen ingyen csereltem erre az S23U telefont. Elotte a Fold 4-esem volt.

Ami nyilvanvalo, az az osszecsukasnal levo res most mar vegre rendben van.
Sulyra kb nekem annyi mint az S23U volt.
Atkoltozes doccenes mentes, kb egy ora volt mindenestul az S23U-rol. Minden mukodik mint ott, es nem kell szorakozni a jelszavakkal, beallitasokkal. Mindent atvitt gond nelkul.

Sebesseg nagyon rendben van. Minden poccre indul, multi task, osztott kepernyo nagyon jol mukodik. Emiatt imadom ezt a szeriat...

Hangzasra erosebb mint az S23U, es fenyerossegben is veri rendesen.

Mivel anglia, eros fenyben meg nem tudom ma tesztelni. Szokasos felhos ido. :D

Kamerat ma tesztelem kicsit, kivancsi vagyok. Lakason belul, lampafenynel, vagy gyenge fenynel keszult kepek nem rosszak, viszont az AI , amit hasznal, az erdekes. Elesseget nagyon eltunteti... S23U-nal is volt feldolgozas, de ott ez nem nagyon fordult elo. Ma kint is probalok parat loni vele.

Tokokkal kapcsolatban meg mindig nem tudnak igazan normalisat csinalni. Eszmeletlen idiota valasztek van. Full body tokok nalam kilove. A 4-esen kiprobaltam, karcolta a kis kepernyot..

Este irok tobbet a mai napi tapasztalatokrol.

Barmi kerdes van, nyugodtan irjatok.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#138) opr válasza Beaumont (#137) üzenetére


opr
veterán

Egyetertek, a tokok valami borzalmasak. Nem is ertem. Legjobb, amit eddig talaltam, az a spigen volt, de az is full body. Azt nem tudom, hogy a kulso kijelzot fogja-e karcolni, de hogy rendesen tisztan tartani a lehetetlennel hataros, meg ez a hulye ragasztgatas... Borzalom. :W

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#139) domos


domos
senior tag

Az összes tok iszonyatosan moslék, maradok tok nélkül, úgysem szoktam dobálni a telefonjaimat.

Eddig én is nagyon meg vagyok vele elégedve, főleg az akku bírja meglepően jól.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#140) Dr. Akula válasza vinczetibor (#130) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A gyári adatok sose a valóságra vonatkoznak, el kell osztani őket minimum 2-vel. Erről nekem a fogyasztási meseadatok jutnak eszembe, minden robogóra 2.5 litert adtak meg, állítólag valami tesztpadon valakik valahol kimérték... Szóljon aki 3.5 liter alá tudott valaha is menni vele...

(#141) domos válasza Dr. Akula (#140) üzenetére


domos
senior tag

Hibás darab bárhol lehet. 2022 elején vettem a Fold 3-at, használom napi szinten, még a gyári fólia van rajta, semmi baja.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#142) opr válasza Dr. Akula (#140) üzenetére


opr
veterán

Haver robogója simán alá ment. Nemhogy 3,5l alá, hanem több ezer alá. Részeg volt. Beleesett a robival a tóba. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#143) Jose1000 válasza opr (#142) üzenetére


Jose1000
csendes tag

:))

(#144) Beaumont


Beaumont
aktív tag

2 gyors kep. Biztos, hogy jobb lett kameraban, mint a 4-es volt. Amig nalam volt. :D

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#145) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Egy kis kamera összehasonlítás Fold 4 VS Fold 5 link

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#146) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na megkaptam èn is. Csatlakozom a topikhoz egy 256os icy blueval.

(#147) CapriBoy válasza Ed3r_X_ (#2) üzenetére

:R

(#148) CapriBoy válasza Dr. Akula (#140) üzenetére

Ugyanez jutott az eszembe..

(#149) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Még annyit az elromlott hinge-es Fold 4-ről, hogy ma bevittem az itteni (Anglia) Samsung Support Centre-be. A fickó azt mondta, hogy akkor garanciális, ha nincs rajta ütésnyom és egyből a fóliát nézte, hogy rajta van-e. Nincs rajta ütésnyom és a fólia is rajta van, de már itt is kezdik a szharakodást? Ha nem lett volna rajta fólia, akkor ráfogta volna, hogy attól nem nyílik vagy mire készült? Az egy éves telefonon lehetett volna kisebb sérülés és akkor ugrott volna a garancia vagy mire gondolt?

(#150) opr válasza vinczetibor (#149) üzenetére


opr
veterán

Ezt tőle kellett volna megkérdezni... :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.