Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Weeman1


Weeman1
veterán

Melyik Miui a legjobb mostanság?

Xiaomi 11T Pro

(#31452) GrooveHero válasza Gloob (#31448) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az infót. És hogy tudom beállítani, hogy beépüljön a zórába? :))

Weeman1 nekem most ez :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31453) Gloob válasza GrooveHero (#31452) üzenetére


Gloob
addikt

De hát leírtam, nem? Telepíted a linkelt app-ot, elindítod, és az app beállításainál. a MIUI Romok. Ott lesz két kapcsoló. A többi már egyértelmű. Mindez magyarul! Ja, és persze beállítod a helyet is.

Samsung Galaxy A52S

(#31454) Weeman1 válasza GrooveHero (#31452) üzenetére


Weeman1
veterán

Én meg most dobtam fel az Asnet Miui-t. :)

Xiaomi 11T Pro

(#31455) Gloob válasza Weeman1 (#31454) üzenetére


Gloob
addikt

Az Asnet MIUI-ba ez az időjárás alkalmazás alapból bent van, és be is van kapcsolva. Ja, és ott nem kell a gapps sem. Az ASNET MIUI az SII offical MIUI ROM-jára épül, csak bent van a gapps, meg a multi nyelv. Ha az offical-ra valaki mindezt felteszi, akkor nagyjából az Asnet ROM-ot kapja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#31456) GrooveHero válasza Gloob (#31455) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi, mostmár menni fog. Pedig nem vagyok szefós, na jó tényleg az vagyok, sárgalapos is, meg minden, sőt gyépés is. Megcsináltam, de az alap 4x2 clock nekem továbbra sem támogatja :( csak nem olvastam elég figyelmesen. Amúgy melyik a stabilabb? Örülök, hogy wdx kolléga helyett van még aki MIUI-s :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31457) GrooveHero válasza GrooveHero (#31456) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na kezd alakulni, de még mindig nem az igazi. Be van állítva a hely, oszt még sem mutatja :N
Meg ennek átláccónak is kéne ám lennie :K

update:

na most már olyan, hogy kiírja, hogy 17 fok, és rá van írva, tehát összefolyik a két szöveg, hogy No weather data. A widget beállításoknál már be van lőve az átlátszóság, de az a sima widgetre vonatkozik, ne ma MIUI-ra.
egy kép, hogy hogy is néz most ki:

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31458) SteveJobs válasza GrooveHero (#31457) üzenetére


SteveJobs
őstag

Szeretnèm telepíteni a Miuit de nemtalàlom a Magyart

(#31459) GrooveHero válasza SteveJobs (#31458) üzenetére


GrooveHero
addikt

Kérdezd Weeman1 kollégát, ő most dobta fel az asnet MIUI-t, abban van magyar nyelv :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31460) SteveJobs válasza Weeman1 (#31454) üzenetére


SteveJobs
őstag

Van Magyar benn mert èn nem talàlom

(#31461) Weeman1 válasza SteveJobs (#31460) üzenetére


Weeman1
veterán

(#31462) LLRobi


LLRobi
csendes tag

Sziasztok! Származhat valami bajom abból ha független(XEH-es) ROM-ot rakok fel egy T-mobilos telefonra?
Mert nem rég ezt tanácsolták.

(#31463) Weeman1 válasza LLRobi (#31462) üzenetére


Weeman1
veterán

Semmi bajod nem származhat belőle.
Max ha gariztatni akarok akkor rárakod a T-set. :)

Xiaomi 11T Pro

(#31464) LLRobi válasza Weeman1 (#31463) üzenetére


LLRobi
csendes tag

Igazán? És gyorsabb lesz tőle? Mert T-mobiloson eléggé laggol az egész, pedig csináltam wipe-ot.
Mert egyes videókon azt látom hogy gyors a XEH-es.

(#31465) Weeman1 válasza LLRobi (#31464) üzenetére


Weeman1
veterán

Nem próbáltam.
Csinálj egy mentést és dobd fel a függetlent.
Max ha nem jön be visszarakod a mentést. :)

Xiaomi 11T Pro

(#31466) LLRobi válasza Weeman1 (#31465) üzenetére


LLRobi
csendes tag

Ezt nem igazán tudom hogy hogyan lehet. Miután megcsináltam, bármelyik rom-ról vissza lehet tenni? Mert úgy hallottam hogy csak egyezőről.

(#31467) wdx válasza LLRobi (#31466) üzenetére


wdx
őstag

bármit bármivel lehet cserélni. ez a jó a samsungban.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#31468) LLRobi válasza wdx (#31467) üzenetére


LLRobi
csendes tag

Mármint a CWM-ről beszélük? Mert a CWM-ben lehet egy fajta mentést készíteni, de a régi samsung galaxy s telefonomon amikor mondjuk CM9-ről alap rom-ra állítottam vissza, olyan boot loop-ot kaptam mint annak a rendje.

(#31469) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok...

Búcsúzni jöttem, hihetetlen 2 napon vagyok túl, S4 tulaj lettem :)

Köszönöm az elmúlt két évet a fórumnak, öröm volt veletek együtt nevetni, szórakozni. Továbbra is ha bármilyen kérdésetek van keressetek meg privátban, legyetek jók!

Hunor

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#31470) wdx válasza LLRobi (#31468) üzenetére


wdx
őstag

itt is lehet bootloopot szerezni, nem nagy kunszt, de ha követed a megfelelő lépéseket, menni fog. a lényeg a wipe-ok helyes kezelésén van, illetve az se mindegy, hogy milyen fájlrendszerben van, és lesz a rendszer.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#31471) goom


goom
senior tag

Alighanem elállítottam valamit a telefonomon: eddig ugyanis a hangerő-gomb segítségével a "rezgő" állás után volt még egy "teljesen néma" állás is. Ezt most nem tudom produkálni: csak a rezgőig megy le.
Kérlek, írjátok meg, hol tudom ezt visszaállítani (4.1.2 van rajta).

(#31472) Khelben válasza goom (#31471) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem sincs ilyen állás, sima gyári 4.1.2-vel. A tableten 4.0.4-gyel van,

(#31473) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Sziasztok! Valaki nem tudja hogy a gyári romban melyik fájlt kell módosítani hogy boot után ne tegye vissza a gyári recoveryt?

(#31474) Sokka válasza Khelben (#31472) üzenetére


Sokka
aktív tag

Ilyen állás nekem sincs, viszont a Statusbarban lévő hangerőikont "tapogatva" elérhető.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#31475) bodoman válasza goom (#31471) üzenetére


bodoman
tag

Stock alapúnál általában nincs ilyen lehetőség, ezt én is szomorúan konstatáltam.

(#31476) erzol


erzol
őstag

Sziasztok! Asnet miui v5 3.9.6-ban hogy lehet beállítani azt, hogy az email a kis ikon felett mutassa a beérkezett mailek számát? (Csak akkor megy, ha az értesítési sávon is megjelenik.) Ha task managerrel kilövöm a memóriát a widgeteket is leállítja, így az óra és az időjárás is csak újraindítással működik rendesen. Ezekre van valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#31477) saphancs


saphancs
aktív tag

Le szeretném formázni a belső memóriát, mert tele van szeméttel, csak nem tudom hogyan fogjak hozzá. Vki nem segítene nekem szájbarágósan?

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#31478) hr2 válasza saphancs (#31477) üzenetére


hr2
őstag

Beállítások/Tárhely/Belső tárhely formázása

Előtte ami kell mentsd le magadnak a sz.gépre.

(#31479) saphancs válasza hr2 (#31478) üzenetére


saphancs
aktív tag

Uff, köszi, azt hittem bonyolultabb...

(((LG Optimus Black) Samsung Galaxy S2)) Sony Xperia M2))) Iphone 6S; IPad Air2; Iwatch

(#31480) cstom


cstom
aktív tag

Milyen offline navigációt ajánlanátok a telefonra? (Nem akarom tudni, főleg nem privátban, hogy honnan nem tudom letölteni. ;] )

(#31481) Burt1793 válasza cstom (#31480) üzenetére


Burt1793
veterán

Én igo-t (primo) használok, de jó még a sygic és a tomtom is, szerintem ebben a sorrendben, a legjobbtól visszafelé... :)

(#31476) erzol:
Üdv!
Ne legyenek nagy elvárásaid, sok kis hiba van benne, ami engem speciel zavart, meg is írtam: [link] ;]

(#31482) Eclips21 válasza erzol (#31476) üzenetére


Eclips21
őstag

miuival ha nem ez eredeti oldalról való mindig lesz valami gebasz, nekem most ez eredeti van fent de ott meg a gappszal van a baj kínai marketre beregelés majd letöltöm a google installert aztán abból felteszem a gyári google play store-t elég macerás, de legalább nem bugos

(#31483) GrooveHero válasza Eclips21 (#31482) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem is az ofisöl MIUI van, és vmi minimal gapps nevű cucc van hozzá, mintha csak play lenne benne. De ha már van play, akkor van minden, gmail, stb is

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31484) goom


goom
senior tag

Köszönöm mindenkinek a választ!

(#31485) Gloob válasza erzol (#31476) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
1. Ne használj taskmanagert, mert teljesen felesleges.
2. Ha már nem tudsz meglenni nélküle, akkor olyat használj ahol be lehet állítani azokat az appokat, amiket nem kell, hogy bántson. Nem tudok ajánlani, mert a Froyo-n használtam utoljára ilyen hüleségeket.
3. Egy harmadik megoldásként engedélyezd azoknak a programoknak amiket nem akarsz kilőni, az autostart-ot a MIUI-ban. Igaz, ez sem szép dolog így, mivel a taskmanager kilövöldözi, az autostart meg újraindítja. Aztán majd jön a sokat fogyaszt, laggol, meg a hasonló panaszkodások.
Mellesleg nem szar az a MIUI! Nem kell mindent ész nélkül állítgatni rajt, és jó az. Az egyik legstabilabb, és leggyorsabb rom az SII-re.

Samsung Galaxy A52S

(#31486) Eclips21 válasza erzol (#31476) üzenetére


Eclips21
őstag

közben beugrott ha lefele húzod az appot a task managerben akkor rak rá egy kis lakatot és memóriában marad ha nyomkodod a söprést meg utána is míg le nem veszed róla

(#31487) erzol


erzol
őstag

Köszi mindenkinek, ritkán használok task managert. Csak észrevettem, hogy valami nem ok. Az email kijelzésre van valami tipp?

(#31488) Ricardo


Ricardo
félisten

Jelenleg MIUI-t használok. Olyan "gondom" van, hogy a hívóképek egy része kicsiben jelenik meg (kimenő, bejövő esetén egyaránt), másik része pedig teljes képernyőn. A képek ugyanott vannak, és azonos felbontásúak. Mi lehet ennek az oka?

(#31489) wdx válasza Ricardo (#31488) üzenetére


wdx
őstag

vkit jobban szeret, vkit kevésbé :)
amúgy ez google "hiba".
menj be a névjegyekbe, és tedd be újra a nagy képeket, ahol kicsik vannak...hátha.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#31490) GrooveHero


GrooveHero
addikt

3.9.13-as Asnet MIUI

és itt a changelog hozzá

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31491) Ricardo válasza wdx (#31489) üzenetére


Ricardo
félisten

Az már megvolt. Régebben, amikor próbálgattam a miui-t akkor ez volt a megoldás. Most nem vált be :(

(#31492) wdx válasza Ricardo (#31491) üzenetére


wdx
őstag

akko' passz...sajna már lassan egy hónapja nincs meg az s2-m, így miui-m sincs, hogy érdemben utána tudjak járni. :-(

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#31493) Ricardo válasza wdx (#31492) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért köszönöm szépen :R

(#31494) Weeman1 válasza GrooveHero (#31490) üzenetére


Weeman1
veterán

Ki is próbálom. :)

Xiaomi 11T Pro

(#31495) Gloob válasza Weeman1 (#31494) üzenetére


Gloob
addikt

Már fent is van!

Samsung Galaxy A52S

(#31496) bAtt001


bAtt001
addikt

tegyétekcsak a miuit addig eén használom tovább a legjobb romot ami s2re van ;] (chameleon)

(#31497) imi0424


imi0424
senior tag

a miui-ban hogy lehet megoldani hogy az értesítési sávban be lehessen kapcsolni a power saving mod-ot?
Hogy ne kelljen mindig a menübe bemenni...

[ Szerkesztve ]

(#31498) Weeman1 válasza bAtt001 (#31496) üzenetére


Weeman1
veterán

A sisakodhoz illik is. :D

Xiaomi 11T Pro

(#31499) bAtt001 válasza Weeman1 (#31498) üzenetére


bAtt001
addikt

nem is mert pont hogy gyáriaalapú cm kb :P inkább a MIUI ami szivárványos :D

(#31500) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Kérdésem lenne hogy a telefon fogadja a 64-es micro sd-t vagy 32 a legnagyobb? :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.