Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:13

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S2 - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31201) Cobrusz válasza joy_k (#31200) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Most hirtelen ezt találtam [link], de régebben mikor nézegettem 1-2 hete akkor találtam itthoni kiskert aki árul 2-3000ft -ért.
És ha tokban van a telefon úgy is bele megy...
Youtube-on nézegettem videókat róla...

(#31202) hori-zoli


hori-zoli
tag

A MIUI romban meglehet változtatni a szolgáltató nevét (pannon-Telenor) ha igen, akkor hol??

(#31203) logarithm válasza hori-zoli (#31202) üzenetére


logarithm
őstag

A megoldás(ok):
Get rid of Carrier name on Status bar ez ugyan az lesz egyébként -> [Tips]How to change the carrier name of your device de érdemes ránézni.

(#31204) hori-zoli válasza logarithm (#31203) üzenetére


hori-zoli
tag

Beírtam-átírtam, de vissza vált pannonra.

(#31205) hori-zoli


hori-zoli
tag

(#31206) logarithm válasza hori-zoli (#31205) üzenetére


logarithm
őstag

Gondolom így csináltad "Switch to Airplane mode and switch back to mobile network, If that does not work on Application, try the same on Settings menu. "

Max teló restart és utána, hát ha. Amúgy ennél többet nem tudok mondani, hagyd üresen és ne legyen ott semmi, vagy írd be a kedvenced nevét oda vagy magadnak egy dicséretet, hogy király vagyok stb... :P

(#31207) hori-zoli
Akkor idáig tartott az okoskodásom, nem tudok segíteni. :N

[ Szerkesztve ]

(#31207) hori-zoli válasza logarithm (#31206) üzenetére


hori-zoli
tag

Úgy csináltam, ahogy írták.

(#31208) cozmo


cozmo
őstag

Samsung Galaxy S II Flip Cover valakinek tapasztalat aki már bő fél éve használja?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#31209) cozmo


cozmo
őstag

Már a pólusban is megszűnt a samsung??? "A hívott számon előfizető nem..."
Hétvégén is telefonon elérhető mobil mintabolt számot tudtok adni?
A samsung oldalán ez miért nincs fent? :W

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#31210) Kékes525 válasza kungzi (#31176) üzenetére


Kékes525
félisten

Bocs, nem vettem észre....

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#31211) beast27 válasza hori-zoli (#31205) üzenetére


beast27
senior tag

Nálam sem működik

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31212) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Sziasztok!

Valakinél előfordult már a képen látható jelenség?
A múltkor garanciában cserélték a telefon kijelzőjét kerettel együtt (beégés miatt) és pár hete megjelent rajta egy repedés. Semmilyen külső behatás nem érte, hajszálkarcmentes az egész telefon, a keret sincs lepattogva sehol.
Szerintetek garanciában kicserélik a keretet emiatt? (24+2 hónapos gyári prémium gari van rajta)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#31213) beast27 válasza Mulderpapa (#31212) üzenetére


beast27
senior tag

Nekem is ugyan ilyen, és én sem tudom hogy történt

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31214) D-Phrag válasza Mulderpapa (#31212) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Detto. mondjuk én így is vettem meg használtan. Szerintem típushiba.

(#31215) GrooveHero válasza Mulderpapa (#31212) üzenetére


GrooveHero
addikt

+1, nekem is el van ott repedve :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31216) vrgkrisztian válasza Mulderpapa (#31212) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

ez ilyen tipikus s2 tervezéshiba,vagy valami,mert nagyon sokaknál jelentkezett. szerintem cserélik,ha meg nem,mond azt,hogy rossz a kijelző...mert kerettel együtt+üveggel cserélik.
nekem is volt az előző kijelző kereten pár hét után,de a mostani már régóta bennevan,és ezen nincs repedés.
ki kell fogni a jókat,és az elvileg nem reped...vagy nem olyan könnyen(gondolom,ezek az újabb gyártásúak,aminél már erősebb a keret anyaga/festése/lakkja meg satöbbi)

[ Szerkesztve ]

(#31217) Tltz


Tltz
csendes tag

Tudna valaki segíteni SGS2, JB bejövő e-mail hátterének megváltoztatásában, mivel jelenleg sötét háttér, sötét betű, tehát gyakorlatilag olvashatatlan ?

(#31218) Mulderpapa válasza vrgkrisztian (#31216) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Amint látom nem vagyok egyedül. :N
Az eredeti kerete ennek is hibátlan volt (meg szerintem egy kicsit sötétebb árnyalatú), csak ezen van repedés, amit a kijelző miatt cseréltek.
Az egész telefont hány javítás után cserélik és mire?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#31219) Burt1793 válasza Mulderpapa (#31218) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem is ilyen szard le! :K És ne csak az enyémet. :P

(#31220) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Garancia ügyben kérnék egy kis infót. Meddig lehet érvényesíteni? Ha tegyük fel 20-ig tart a kiterjesztett gari vége (a + 2 hónap), akkor meddig vehetem igénybe a prémium házhoz jövő szerelőt?
Ha mondjuk megrendelem már a héten, de mire kijönnek elmúlik 20.-a, akkor már buktam a dolgot?

Előre is köszönöm! :R

(#31221) BalanceR


BalanceR
addikt

Üdv!
Régen nem voltam erre...
Jelenleg Gyári 4.1.2-t használok.
Kérdés a következő:
Van értelme valamilyen moddolt főzött Romra frissíteni? (4.2 / 4.3)
Nekem a Stabilitás az első , szóval a csilivili featureok nem izgatnak.

Van valamilyen betonstabil Thirdparty ROM, ami lalatt nem kell havonta Kernelt cserélgetni, nem lassul be két hét alatt?

:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#31222) hori-zoli válasza beast27 (#31211) üzenetére


hori-zoli
tag

Akkor nem mi vagyunk a bénák!!! ;)

BalanceR

MIUMI V5.

[ Szerkesztve ]

(#31223) Daemos válasza hori-zoli (#31222) üzenetére


Daemos
tag

Ez a MIUI V5 Rom nekem is nagyon tetszik! :D

Én is hasonló szempontok szerint szeretnék keresni mint BalanceR kolega, és magyar felhasználó felületű legyen (de gondolom van benne).

Meg szeretném kérdezni hogy ezt a romot a gyári 4.1.2 nem rootolt telefonra mely szempontok alapján kell feltelepíteni ?

Köszönöm előre is.

(#31224) bAtt001 válasza GrooveHero (#31215) üzenetére


bAtt001
addikt

+1 nekem is ilyen, de sárga tok alatt nem látszik ;]

(#31225) GrooveHero válasza bAtt001 (#31224) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az enyém is eltakarja a repedést. Amúgy itthon maradt tesóm 2000-es akksija, nem vitte magával külföldre, szóval beledobtam az enyémbe, gyönyörűen nézett ki fehér hátlappal. Nem lenne vele semmi gond, csak a feketével ellentétben nem recés a hátulja és csúszik, ráadásul a tok sem passzol rá olyan frankón :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31226) cozmo


cozmo
őstag

Végül ezt a tokot vettem. Tetszetős, barna, elegáns, bőr, belül puha a kijelzőnek, olcsó, és gyári.
Nézegettem a samu féle flip covert-t de drága és csak feketében volt az meg gyászkeretet adott volna fehér S2-nek.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#31227) LLRobi


LLRobi
csendes tag

Nekem is tetszik nagyon a MIUI v5 rom és érdeklődni szeretnék, hogy vannak-e benne bug-ok, hibák?
Működik-e a gps? Valamint érdekelne, hogy hogyan rakhatnám fel a telefonomra.

(#31228) hori-zoli válasza LLRobi (#31227) üzenetére


hori-zoli
tag

Nem bugos!!!!! A gps jobban működik nálam, mint bármilyen romon!!!
8-10 holdal kapcsolódik pillanatok alatt, még más romokkal örültem, ha 4 holdat megtalált!!!
A telepítés pedig levan írva az oldalon lépésről-lépésre.
A kernelt én Apollóra lecseréltem, az nekem jobban tetszik.

(#31229) beast27 válasza hori-zoli (#31228) üzenetére


beast27
senior tag

+1

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#31230) kungzi


kungzi
veterán

Geco most olvasom az s4 topicban, hogy zárt a bootloader-je. :Y akkor ebbol lg g2 lesz karacsony előtt :D

(#31231) DonDragonka válasza hori-zoli (#31228) üzenetére


DonDragonka
őstag

Na éppen jól belaktam a SlimBean 4.2.2-es ROM-ját...
Erre itt ez a MIUI V5, ami nagyon csábító...

Valaki kérdezte, hogy stabil 4.2/4.3-as ROM melyik e...

Nos az elmúlt napokban feldobtam pár ROM-ot a kütyüre. Legnagyobb sajnálatomra az Illusion V2.5 nem jött be. Nagyon szép, nagyon jó, de sok vele a gond. Kezdve azzal, hogy a CWM nagyon nem akar jól működni, folytatva azzal, hogy sok a progi FC, mert ez még tényleg ALPHA. Úgy általában elmondható, hogy a 4.3-as ROM-ok jók... lesznek, mert még erősen optimalizálatlanok.

Szóval kipróbáztam a linkkelt SlimBean-t. Eddig meggyőző, nagyon is. Most pár napig ezt használom és majd meglátjuk. Az minden esetre jót jelent, hogy ebben még az elmúlt másfél napban nem FC-ett semmi. Amúgy volt olyan ROM ami el sem akart indulni telepítést követően(Optimus).

Jah repedéses problémakörhöz: +1 (2 éves a teló, 5-6 helyen van ilyen repedés)

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#31232) Gloob válasza hori-zoli (#31228) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Régen szóltam hozzá itt. Most azt tudom mondani, hogy én jelenleg az Asnet MIUMI 3.9.6-ot használom, szintén Apolo kernellel, és csak megerősíteni tudom a tapasztalatokat. A GPS rendkívül jó valóban. Talán a legjobb az összes eddigi ROM közül. Felrakása recoveryből a szokásos módon történik, de valóban le van írva a letöltési oldalon.

Samsung Galaxy A52S

(#31233) gaben1117 válasza gaben1117 (#31220) üzenetére


gaben1117
senior tag

Valakinek valami infó? Nagyon fontos lenne. :)

(#31234) GrooveHero válasza kungzi (#31230) üzenetére


GrooveHero
addikt

Miért nem N5? Sztem olcsóbb lesz, na meg azé' mégis csak gugli teló a lehető legfrisebb KitKat-tel, ráadásul sztem két évig tuti biztosított a frissítés is hozzá :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31235) Gloob válasza gaben1117 (#31220) üzenetére


Gloob
addikt

Tapasztalatom ugyan nincs ilyen ügyben, de szerintem a garancia a lejárat napján 24 óráig érvényes. A hiba bejelentésével, pedig Te megtetted a kötelességedet. Ismét csak szerintem, és minden normális esetben, a hiba bejelentésének időpontja a mérvadó, és nem az, hogy mikor megy a szerelő. Még garanciális idő alatt romlott el, ezért történt a bejelentés. De hívd fel a szervizt, és megmondják. Viszont ne hagyd magad lerázni holmi dumával.

Samsung Galaxy A52S

(#31236) noxon


noxon
őstag

Az új neatromban ki lehet valahogy kapcsolni a háttérkép lapozását?

We live in a simulated world...

(#31237) kungzi válasza GrooveHero (#31234) üzenetére


kungzi
veterán

N5? :U linket pls

(#31238) GrooveHero válasza kungzi (#31237) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hó várgyá' az még arrébb lesz, sztem olyan október táján bemutatják, decemberben már simán megvásárolható lesz. Ha nem bírod ki addig, akkor ás alternatíva, pölö G2. Én azért megvárnám.

amúgy, ha MIUI-t akarok, akkor jót töltök le?

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31239) kungzi válasza GrooveHero (#31238) üzenetére


kungzi
veterán

nem, innen töltsd le

asnet az cm-re épül, az általam linkelt pedig a hivatalos jb-re épül és ez a hivatalos miui :)

(#31240) GrooveHero válasza kungzi (#31239) üzenetére


GrooveHero
addikt

köszi :R
Szóval akkor eldöntötted, hogy G2? :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#31241) kungzi válasza GrooveHero (#31240) üzenetére


kungzi
veterán

nagyon afelé hajlok :D

(#31242) logarithm válasza kungzi (#31239) üzenetére


logarithm
őstag

"asnet az cm-re épül" :N
asnet v5 i9100 3.9.6
This is official MIUI v5 based on Samsung Stock Firmware 4.1.2 ZSLSH
-> erre épül a miui china és a miuiandroid.com-os is.

(#31243) noxon


noxon
őstag

Ez a 4.9.1 neatrom apolo 4.10-el nagyon smoth :) ajànlom mindenkinek

We live in a simulated world...

(#31244) kungzi válasza logarithm (#31242) üzenetére


kungzi
veterán

akkor nem jól tudtam :W de van ennek az asnet-nek olyan is, ami cm-re épül ;]

(#31245) Gloob válasza kungzi (#31239) üzenetére


Gloob
addikt

Akkor én itt valamit rosszul értelmeztem? Mert szerintem ennek az alapja a Kínában kiadott stock JB, és az offical MIUI v5, "This is official MIUI v5 based on Samsung Stock Firmware 4.1.2 ZSLSH"
No Logaritmus megelőzött!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#31246) hori-zoli válasza DonDragonka (#31231) üzenetére


hori-zoli
tag

Azt nem tudom, hogy te melyik verziót próbáltad, de nekem a 3.8.30-s van fent, mint stabil verza!!!
Ez az, valóban stabil, és bug mentes!!! A CWM-l sincs gond, és a progik is hibátlanul teszik a dolgukat!!!

(#31247) hori-zoli


hori-zoli
tag

GPS jel. :) :)

(#31248) vrgkrisztian válasza Mulderpapa (#31218) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

egyébként a gyári keret nekem is szinte teljesen fekete volt. csere óta világosabb...(rossz volt a gyári kijelzőm,azért cserélték)

családban 3db s2 van,az összesnek más árnyalatú a kerete... :U
és kettő meg van repedve több helyen. az enyém pedig nincs :DD

[ Szerkesztve ]

(#31249) bAtt001 válasza beast27 (#31229) üzenetére


bAtt001
addikt

te nagyon kened a miui-t, abban milyen tárcsázó van? ez a legérdesebb dolog nekem mindig :D

(#31250) gaben1117 válasza Gloob (#31235) üzenetére


gaben1117
senior tag

Én is erre tippelnék, hogyha bejelentem a hibát, akkor az legyen a garancia időn belül mindenképp. És esetleg olyanról nem tudsz, hogy ha egy telefon be volt regisztrálva valakihez, akkor át tudom írni a nevemre a Samsung oldalán?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.