Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

(#252) drzsoo1 válasza syIex (#245) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Egy nap alatt, reggeltől estig mérsékelten használva merült le 35% ra, ez messze van az ideálistól.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#253) TODI1111 válasza Aryon87 (#207) üzenetére


TODI1111
addikt

"Csak a kamerás tesztet néztem meg, a többi a jól ismert sallang újracsomagolva 1-2 frissítéssel."
Ez is egy vélemény. Annyit kérdeznék, hogy mit újított a Huawei? A fényképes része vitathatatlanul jó és ennyi. ( szerintem kameratudásban is jobb az ultra. Nem egy egy képet tekintve hanem összességében) Az S23 ultrát általában a komplex tudásáért veszik meg. Tudjuk, hogy nagy Huewei rajongó vagy de szerintem ezt itt engedd el. Bár azt is tudjuk, hogy nem a jelenlegi készülékedet akartad megvenni elsőkörben hanem egy pixel 7 prot csak azt nem kaptad meg még Németországban sem részletre.

(#254) gyuri81 válasza syIex (#245) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ezt most nem értem mitől lenne annyira jó üzemidő :(

(#255) Noukoum válasza gyuri81 (#254) üzenetére


Noukoum
veterán

Max fényerő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#256) Dave Crank válasza drzsoo1 (#252) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Csak a motorola!! :DD :R

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#257) Kasya


Kasya
nagyúr

Kitapasztaltam a bypass charging funkciot, amivel jatek alatt nem tolt a telefon, hanem azt megkerulve latja el energiaval a keszuleket.

Eloszor is kell egy PD tolto. Pl. a Samsung TA800 25w fej megfelel, jo kabellel.
Utana a Beállítások- Akku-, eszkozkarbantarto menupontban a Gyorstoltes funkcio legyen aktivalva.
Utana inditsuk el a jatekot (Game Launcher legyen aktivalva).
A jatek alatt az ertesitesi sav lehuzasaval kattintsunk a Game Launcherre.
A felugro ablakban a forgokerekre kattintsunk (Beallitasok).
Es most fog megjelenni az opcio....

Roviden:
PD szabvanyu töltő es aktivált Gyorstoltes, Gama launcher kell hozza.

[ Szerkesztve ]

(#258) Mo Bill


Mo Bill
aktív tag

Sajnos nem vall kellő intelligenciára az a fajta elfogultság az alma irányába, amely ebből a tesztből árad!!!!
Ráadásul, "okosan" az almát a körtével hasonlítja össze!!!
Szánalmas még nekem is, aki iPhone 14 pro Max tulaj!
Elméje olvasni mindkét tesztet, utánna pedig leülni gondolkodni!
Már persze ha van önkritika!!!!!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#259) surgery válasza Mo Bill (#258) üzenetére


surgery
senior tag

Azt lehet hogy nem vall kellő intelligenciára és valóban elfogult némileg. Viszont senki nem akarja azt el fogadni hogy aku időben nincsen csodák,és ez is fontos dolog. Ha bármilyen teszt nem az S23 ultra javára dönt hajlamosak itt azt nem el fogadni. Viszont egy tény abban az Apple verhetetlen.... Mindneki azt gondolja azért mert bele raktak egy új Snapdragon processzort majd dupla lesz az üzemidő.

(#260) Somatom válasza surgery (#259) üzenetére


Somatom
veterán

Az, hogy Almáéknál hosszabb az üzemidő, nem jelenti azt, hogy jobb a teló. Nézd meg a régi butafonokat! Egy hétig is elketyegtek a fittyfasz akksijukkal. Aztán belerakták az okosságot és mindjárt drasztikusan csökkent az akkuidő. Minél butább egy teló, annál hosszabb üzemidőre képes ugyanakkora akkuval. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#261) Mo Bill válasza surgery (#259) üzenetére


Mo Bill
aktív tag

Nekem volt Note 9, 10+, 20 U és arról váltottam sok sok kompromisszum árán iPhone 14 Pro Max-ra!
Nem semmi telefon az IOS vonalon, de nem semmi teló a SGS 23U-sem az Android vonalon!
A face id és az akku idő miatt váltottam elsősorban!
De csúcsmobil a Samu is!!!!!!

Az emberi élet egymilliárd sejtecske szeszélyes összjátéka, amiről azt hiszed, hogy te vagy.

(#262) aprokaroka87 válasza surgery (#259) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként miért hiszik azt az emberek hogy az üzemidő az úgy növekszik hogy hosszabb ideig tudja használni?
Ugyanis van amikor hiába bírja sokáig ha lassabb a rendszer.

(#263) soko70 válasza surgery (#259) üzenetére


soko70
aktív tag

Egyébként neked van ilyen készüléked, mert szerintem nincs. :DDD

(#264) surgery válasza Somatom (#260) üzenetére


surgery
senior tag

Egyetlen szóval sem mondtam hogy jobb lenne.

(#265) soko70


soko70
aktív tag

Nekem van 14 pro max is 23u is, mindegyik készülék más szemlélet képvisel, hiszen más a prioritás mindkét rendszerben. Most kezd ezzel a készülékkel felzárkozni a Samsung amit már évekkel ezelőtt kellett volna, de mind hardver mind szoftver még nem volt ennyire kiforrott véleményem szerint. 22U után ez a készülék sok mindenben újít. Ez már észrevehető volt a Fold4 kiadásakor is, mert nagyon hasít az készülék is. Jobban optimalizálnak. Az Exynos mellék vagány volt sajnos.

(#266) Somatom válasza surgery (#264) üzenetére


Somatom
veterán

A tiedre reagáltam, de ebből nem következik, hogy ellentmondanék. Nem is értem, hogy hasonlíthatják össze az akkuidőket. A tizenéves 6210 -es Nokiámmal is lehet telefonálni és az iPhone -t, meg az S23 -at is porig alázza akkuidőben.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#267) Yodafon


Yodafon
senior tag

és adott a szolgáltató-aggregáció is

Az mi?

I'm gangsta!

(#268) Reggie0 válasza BusinessGuy (#180) üzenetére


Reggie0
félisten

"Usb-c-n keresztül is tudja amit jacken keresztül. Bluetooth is képes már erre."

Hogyan tudom USB-C-n radugni a fulhallgatot, mikozben toltom akkubankrol?

[ Szerkesztve ]

(#269) Tin válasza Reggie0 (#268) üzenetére


Tin
veterán

Közvetlenül sehogy, de zenehallgatásra vagy 24 órán keresztül elég az akkuja. Minek kéne tölteni közben?

(#270) aprokaroka87 válasza Tin (#269) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

24 óráig bekapcsolt képernyővel is bír zenét hallgatni rajta?

(#271) Tin válasza aprokaroka87 (#270) üzenetére


Tin
veterán

Minek bekapcsolni a kijelzőt zenehallgatáshoz?

(#272) xhege


xhege
addikt

Tegnap este nekirugaszkodtam és feltettem a Spigen Neo Flex fóliát. Megnéztem előtte egy videót, hogyan kell, mert nem vagyok túl ügyes az ilyesmikben. :) Jelentem tökéletesen, buborék nélkül sikerült felrakni, tökéletesen illeszkedik. Azt nem tudom milyen hosszú távon, de az első lépés sikeres volt.

(#273) aprokaroka87 válasza Tin (#271) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak zenét lehet hallgatni a fülhalgatón keresztül?

(#274) syIex válasza gyuri81 (#254) üzenetére


syIex
veterán

Max fényerő és max fényerős AOD. :U
Kimondottan jónak gondolom. A 14 Pro délután 5-6 körül járt ugyan ezen beállítások mellett ennyi százalékon.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#275) jololo89 válasza viragdani01 (#44) üzenetére


jololo89
tag

14 pro maxban sincs jack, mégis 10p a hang :U

[ Szerkesztve ]

(#276) wong kok wah válasza aprokaroka87 (#270) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Nem túl életszerű 24 órán keresztül zenét hallgatni és a kijelzőt nézni, de erre van wireless töltő és power bank is.

(#277) gyuri81 válasza syIex (#274) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

A max fényerővel azért vigyázni, be tud égni a kijelző tőle... főleg ha állandó tartalom fut rajta ( pl navi)

(#278) aprokaroka87 válasza wong kok wah (#276) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem az hogy kinek mi az életszerű az valamennyire egyéni döntés is.

Ugyebár vannak olyan telefonok ahol semmilyen vezetéknélküli töltés nem érhető el.

(#279) Tin válasza aprokaroka87 (#273) üzenetére


Tin
veterán

Videólejátszást tud vagy 12 órán keresztül. Ha ez nem elég egyhuzamban, akkor semmi. Amikor megállsz, akkor meg töltöd. Ja, és van BT fejes, ami sokkal kényelmesebb erre.

Ez szőrszálhasogatás. Képzeld, kenyeret sem lehet szeletelni ezzel a sz.r S23 Ultrával, kés "adaptert" kell használni hozzá.

(#280) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Eddig elég jó szerintem az üzemidő, és még tanul az AI.
S22U, ilyenkorra már jó esetben 60%-on állt nekem. :D

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#281) wong kok wah válasza aprokaroka87 (#278) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Igen vannak olyan telefonok. De ez itt az S23 ultra topicja... Abba meg van .

(#282) Noukoum válasza aprokaroka87 (#278) üzenetére


Noukoum
veterán

A telefongyártók nem ilyen egyéni igényekre hanem a piacra tervezik a készülékeket.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#283) syIex válasza gyuri81 (#277) üzenetére


syIex
veterán

2017 óta használok oled kijelzős telefont, sosem volt még gond vele pedig mindig Max fényerőn van az összes készülékem. :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#284) kutyek válasza drzsoo1 (#252) üzenetére


kutyek
senior tag

Nekem is ez volt az első reakcióm, de a fix maximum fényerő azért erősen árnyalja a dolgot. Ráadásul az a maximum (talán 14PM kivételével) nagyobb, mint bármely más készüléken...

(#285) Juhaszatti válasza xhege (#272) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem hétfőn érkezik ugyanez a fólia, sima S23-ra fogom feltenni. Ujjlenyomatolvasó jól szuperál vele?

(#286) csubííí válasza syIex (#274) üzenetére


csubííí
senior tag

Sötétben ez nagyon jó lehet :D

(#287) syIex válasza csubííí (#286) üzenetére


syIex
veterán

Nekem az, másnak nem tudom én már megszoktam. :U
23 és 06 között ki van kapcsolva btw. :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#288) xhege válasza Juhaszatti (#285) üzenetére


xhege
addikt

Ujjlenyomat olvasó tökéletesen működik. :K

(#289) Teal'C válasza Reggie0 (#268) üzenetére


Teal'C
addikt

Olyan c jack átalakítót veszel amin van töltő csati.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#291) martin66


martin66
senior tag

Én egyáltalán nem bánom, hogy nincs benne, töltő, kijelző védő fólia és tok. Ti?
- Töltő: kb 4 éve csak a monitoromról töltöm az eszközeimet asszem 65W vagy 100W-os töltő képességű. Ha meg kell teló töltő, mert utazom, akkor meg van egy 30W-os valamelyik telómhoz volt.
- Kijelző védő fólia: esetleg hasznos lenne, de nem nagy kuszt és összeg rárakni egyet.
- Tok: soha sem használtam a gyári tokjaimat, nem tetszett. 5-6 fontért lehet venni bármilyen telóhoz, én általában 3-4-et veszek ami nekem tetszik és azokat cserélgetem.

Nálam 3 darab dologgal kevesebbel szennyeztük a környezetet.

(#292) Juhaszatti válasza martin66 (#291) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem azért van bajom a töltőelhagyással.
A mostani telefonom egy S10, a mai napig a gyári 15W-os töltőjével töltöm. Hétfőn érkezik az S23-am, de ha ki akarom használni a töltési képességeit, akkor ez már kevés lesz, veszek egy 25W-osat.
Megveszek egy külön dobozba csomagoltat, külön szállítottat, aminek a vége biztosan nem az, hogy óvjuk vele a környezetet.

A másik meg az, hogy rengeteg kétes minőségű, kétes eredetű, és kétes biztonságú, "Samsung" logóval szitázott hamis adapter lepte el a piacot, így hogy sokan kénytelenek külön venni, ahelyett hogy a telefon mellé kapnák.

A gyári tok és fülhallgató nekem sem hiányzik.

(#293) aprokaroka87 válasza Juhaszatti (#292) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Hamis töltők ellen amúgy lép is valamit a Samsung?

(#294) HUAFBANDITA


HUAFBANDITA
tag

Sziasztok!

Mi értelme van ezeknek a full laggos videóknak?
Ezeket így mire lehet használni?

(#295) Tin


Tin
veterán

A gyári Samsung kijelzővédő fóliával (videó) óvatosan!

Nekem is csak a második ment fel, eleve kivettem a tasakból a fóliákat, és mindkét oldaluk csupa porszem volt, vagyis az első felrakásakor teleporszemezte a kijelzőt, így az kuka lett.

A második felment rendesen. Középen ugyan van két vízszintes csík, ahonnan a középső ragasztó lejött, erős fényben látszik is, de messze nem ez a legnagyobb baja.

Hanem a szélessége. Egy Spigen Liquid Air tokot rendeltem be a telóhoz hirtelen, ami igazából eléggé elterjedt, relatíve jó minőségű tok, és mindig méretpontosan csinálják. Hát, a fólia a tok szélei alá lóg, pontosabban azzal egyvonalba került. Eredmény várható pár napon belül, hogy elkezdi felszedni.

Az S21U-m több, mint 1 éves, a gyári fólia van rajta, és semmi baja. Nem jött fel, a széleken sem sehol, masszívan tart, és hiába karcos, hülye lennék lecserélni, mert bőven jó. Több, mint két éve már, hogy gyárilag fóliázott Samsungjaim vannak, és akkor szűnt meg a fóliával 'szakodós idegeskedés, és nem izgat, ha kicsit karcos, mert amúgy tökéletesen teszi a dolgát.

Egy maroknyi műanyagszemetet dobtam ki. Ebben bent volt a rontott fólia, annak az első- és hátsó műanyagvédői, és a jól felrakott fólia védői. Meg persze a kis rongy, a simítólap, és a doboz. Egy rakat szemét, és nem kevés műanyag, és gondolom ismételhetem meg 3-4 havonta, ahogy a fólia lejön. Nem tudom, mi ebben a környezettudatos, vagyis tudom: semmi. Képmutatás az egész, miközben rohadt drágák ezek a telefonok, és érthető, hogy védeni akarja az ember.

Amúgy azon is elgondolkoztam, hogy rendelek hozzá Samsung Care+-t, ami évi kb 60€, aztán se fólia, se tok, és évente 2x földhözcsaphatom a telót, cserélik a kijelzőt-hátlapot ingyen. Amúgy a tok- és fóliárak mellett nem is olyan drága. 2 évre 120€, ha belegondolok a fóliák és tokok árába, simán megéri.

Addigis valaki, aki Amazonról rendelt műanyagfóliát (TealC ajánlotta asszem): EZT vagy EZT érdemes?

(#296) Teal'C válasza Tin (#295) üzenetére


Teal'C
addikt

"Hanem a szélessége. Egy Spigen Liquid Air tokot"

Nekem már egy hete fent van ez a kombó semmi gond nincs vele. Elsőre sikerült, letörölgettem a fóliát is mielőtt nekiálltam.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#297) Tin válasza Teal'C (#296) üzenetére


Tin
veterán

Nem szedi fel a szélét? Csak mert pont egyvonalba esik a tok széle a fólia szélével.
És neked is van 2 vékony csík középen?

(#298) Chrys_


Chrys_
addikt

Mehet az S22U vs. S23U teszt :)

(#299) pohár


pohár
félisten

leendő vásárlóknak, aki lemaradtak a kuponmizériáról: a MM-ban az S23U modellre +100k pénzt adnak telefonbeszámításnál, plusz egy 30k-s MM ajándékkártyát :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#300) gyuri81 válasza pohár (#299) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Hát ez elég gyenge még így is az MM részéről...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.