Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:39:56

LOGOUT.hu

Samsung és nem Samsung tulajok beszélgetős topikja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99543) twine válasza nggabi (#99542) üzenetére


twine
addikt

CSak a két GoPro-t vittem, nem volt drónozás :)

Mindkettő körbe van pakolva üveg"fóliával"...(azért mondom, mert......)
Vicces volt, hogy az első napon találtam snorkelezés közben egy b@szom nagy rákot a víz alatt...na ezt addig "sanyargattam" (költői túlzás, nem vagyok kcsg túrista, vigyázok az élővilágra) hogy odavert az ollóival, és 3felé repedt az üvegfólia :Y

Meglepődtem....
Volt itthon másik, kicseréltem, de nem gondoltam ,hogy ilyen történhet :B

Más:
Múlt pénteken elmentem a fiammal bringázni...
Sokszor sok helyen elhangzott már, hogy ne tekerjünk papucsban...
"Nekem meg nehogy megmondja már valaki hogy jó...hát fürdeni is megyünk" ;] :DDD :B , úszógatya, tangapapucs, polo"

Hazafelé a focipályára is be akartunk menni szokás szerint a locsoló alá, oda viszont egy szűk helyen kell bejutni ahol a kormány pont elfér...
Gyerek átment, én meg beakadtam egy pillanatra tangapapucsban, de tovább is gurultam egy pillanatig k3ci nagy fájdalommal...

Lenéztem és p@sztmek a kislábujjam merőlegesen állt kifelé a lábamhoz képest :Y :Y ....üvöltés, ijedtemben hirtelen azt sem tudtam merjek e hozzányúlni, majd mivel nem akartam, hogy a gyerek így lássa, próbáltam visszarakni a helyére...sikerült...kattant egy nagyot, és azóta is a helyén van, másnapra "feketére lilult", de mára tök jól van....

Bazz....úgy éreztem magam mint a Ryan közlegény megmentésében, az első 20 perc...
Azt sem tudtam egyáltalán állhat igy egy végtag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.