Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:03:04

LOGOUT.hu

Galaxy Ace S5830I/M/C

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) quailstorm


quailstorm
nagyúr

(#2) istvan47 válasza quailstorm (#1) üzenetére


istvan47
senior tag

:C :C

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#3) PaFec válasza quailstorm (#1) üzenetére


PaFec
aktív tag

köszönjük!

PaFec

(#4) Reibek


Reibek
senior tag

Akkor mi van ha a download menüt nem tudom behozni?
Figyelmetlen voltam és elba**arintottam a root-olást

(#5) PaFec válasza Reibek (#4) üzenetére


PaFec
aktív tag

Jig nem tudom működik-e, egy próbát megér. Se downlod, se recovery?

PaFec

(#6) Reibek válasza PaFec (#5) üzenetére


Reibek
senior tag

recovery megy.
Láma vagyok androidhoz iphone4-em van ezt a nagybátyámtól kaptam mi az a jig?

Pont most sikerült csak nem jelezte a kijelző de ha megcsináltam ami kellett akkor ment.Vissza is húzta a gyári romot

[ Szerkesztve ]

(#7) PaFec válasza Reibek (#6) üzenetére


PaFec
aktív tag

hogyan sikerült elrontani? Mi történt pontosan?

PaFec

(#8) Reibek válasza PaFec (#7) üzenetére


Reibek
senior tag

megrootoltam de valószínű rosszal és kampó passzó volt neki :D
Egészen mostanáig most már megy :)

(#9) Fonyod


Fonyod
tag

Sziasztok!

Örülök, hogy már saját topicja van az "i"-nek!

.... és akkor mindjárt kérdésem is van! Letöltöttem az SPB TV appot a Play Áruházból, telepitettem, elinditottam, megcsináltam a beállitásokat, látom a kiválasztott csatornák ikonját, a pillanatképet, a műsorujságot, de sajnos a tv nem megy. (Csak sötét képernyő van, illetve a képernyő menü.)
Gondolom valami flash player problémája lehet.
(A telefonon Gingerbread 2.3.6 android verzio van, XXLA2, a kernel 2.6.35.7-es, flash player verzioja 11.0.1.152)

Van erre valami megoldás?

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#10) quailstorm válasza Fonyod (#9) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Veszel másik telefont ;] Nem hát az a flash player nem tud hardveres gyorsítást, túl sok minden nem megy vele, még annyit se tud mint az N900 9.4-es flashe. Csak semmi köze nincs a flashnek az apphoz. Nincs DSP driver a telefonodban, ez meg azon keresztül játszana le videót, itt az első gond. Egyébként azt mondják jelszavas wifiről nemmegy, de amint olvasom netet nálad kap. A gond a DSP driver szerintem, erre egyértelmű utalás a zöld képernyős fagyás S2-n. Viszont állítólag winmob5.0-án elmegy, az még DSP nélküli, dehát androidos verzió nincs anélkül. Ez van, várni kell egy főzött romra.

(#11) quailstorm válasza quailstorm (#10) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a poén hogy Nokia N900-on működik, agyrém.

(#12) Breeze


Breeze
aktív tag

Köszönjük szépen végre valaki megvalósitotta :C

(#13) quailstorm válasza Breeze (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akinek még S5830i-je sincs... :DD

(#14) apuc


apuc
őstag

Köszi a topikot az i-hez. :)

(#15) polomaa


polomaa
aktív tag

Sziasztok.
Próbálta már valaki a fönt említett custom rom valamelyikét? Ha igen,várom a visszajelzéseket.Haver bevásárolt egy ilyen telót és nem hagy békén,hogy rakjak fel néki egy custom romot.

(#16) quailstorm válasza polomaa (#15) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A retribution a legtisztább, de mivel még mindig csak a gyáriakra épülő romok rendelkeznek teljes funkcionalitással, egy root+chainfire is nagyjából elég. A retributionben van beats audio, meg flash, a Razodroidban meg Bravia engine(azt hogy csinálhatta :F ). Egyébként tesztelni szabad, mert károkat nem okoz, kipróbálták őket sokan.

(#17) polomaa válasza quailstorm (#16) üzenetére


polomaa
aktív tag

Kösz a választ.A telót már rootoltam és felraktam egy CWM-et.De ez mi???"chainfire " Ez nekem nagyon angol. :R

Más:Remélem az 1-es hsz tovább lesz fejlesztve,így is sokat segít egy kezdőnek.Grat hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#18) quailstorm válasza polomaa (#17) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A chainfire nevű google playben megtalálható alkalmazás [link] emulál és tettet egy másik GPU-t, ami esetlegesen többet tud, vagy az alkalmazás úgy van megírva hogy csak azon induljon el. BCM21553-on a komolyabb játékok vagy full feketék, vagy full fehérek(a textúrák) enélkül. Én a qualcomm plugint használtam S5830i-n. Továbbá lehet vele csökkenteni a textúraméretet, és minőséget ha gyenge a mobil. Ha nem találnád a drivereket (nvidia, powevr, qualcomm) akkor PÜ.
Jelenleg nem követem a főzött romok alakulását, 1 hónapon belül ígérem hogy valóban böködök újra ilyen készüléket. A topicot csak az Ace topik tehermentesítése miatt csináltam.

(#19) polomaa válasza quailstorm (#18) üzenetére


polomaa
aktív tag

Köszönöm,így már értem.

(#20) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv, nálam az 1-es hsz. ben lévő roottal elkezdte kéregetni a telcsi a hálózati zár feloldo kódját.

Találtam egy másik metódust szintén xda-n amit áthelyeztek vagy töröltek :-(
Megtaláltam máshol..ezt használom. Azóta nem kéregeti a feloldó kódot.

Kérdés:
titaniummal csináltam egy teljes backupot. Csak próbaképp két stock alkalmazást vissza akartam tenni amiket nem találok a mentések közt. Igaz az ikonja alapján szerettem volna megtalálni. Samsung apps és samsung fiok. elpuskátzhattam valami? Ha teljes visszaállítást csinálok akkor minden stock lesz? rom, kernel gyári.

[ Szerkesztve ]

(#21) polomaa válasza hotibi (#20) üzenetére


polomaa
aktív tag

Úgy tudom,hogy ha gyári viszaállítást csinálsz az egyenlő a recoveryben a wipe-data factory resettel.A meglévő rom marad,de a feltelepített alkalmazásaidat törli. Ha nem így van javítsatok ki. Ezután a TiBa mentéssel vissza tudod állitani a mentéseidet.Ha recoveryben csinálsz bakupot,az pedig menti a teljes romot az alkalmazásaiddal együtt.

(#22) hotibi válasza polomaa (#21) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv igen én is igy olvastam valahol. Tehát ha csinálok egy factory resetet, azzal a stock appok is visszakerülnek, amit root joggal szándékosan vagy véletelnül töröltem?
köszi

(#23) polomaa válasza hotibi (#22) üzenetére


polomaa
aktív tag

Ha gyári alkalmazást töröltél,az nem fog visszakerülni.Az csak abban az esetben kerül vissza,ha újrarakod a romot.Gyári romot a megfelelő odinnal,custom romot recoveryvel.Magyarul a foctory reset azokat az alkalmazásokat és beállításokat törli amit utólag felraktál.De ha Ti Ba-val mentetted akkor megkeresed azt az alkalmazást amit hiányolsz és onnan vissza tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

(#24) polomaa válasza hotibi (#22) üzenetére


polomaa
aktív tag

A Play áruházban nézz körül ha a fenti appjaid hiányoznak.

(#25) hotibi


hotibi
aktív tag

köszönöm a helpet :R :R egyenlőren nem is bánom hogy törölltem..sőt inkább még töröltem ezt azt. Kicsit gyoruslt is.

(#26) _stick_ válasza hotibi (#22) üzenetére


_stick_
őstag

Én véletlenül töröltem egy gyári alkalmazást, DE a gyári állapot visszaállítása nem hozta vissza! Szerencsére találtam egy régebbi TIBI-s mentést és azzal helyreállítottam.

[ Szerkesztve ]

(#27) hotibi válasza _stick_ (#26) üzenetére


hotibi
aktív tag

köszi, és közben megtaláltam mentésben mindent :) Csak balf@sz voltam :W

(#28) polomaa


polomaa
aktív tag

Kinéztem ezt a zMIUI romot.Elég tetszetősnek tűnik.Meg tudná valaki mondani,hogy tudja e a magyar nyelvet,mert a leírásból nem tűnik ki? :Y

(#29) quailstorm válasza polomaa (#28) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem nem lesz benne, miuit nem szoktak magyarra fordítgatni. De angolnak muszáj benne lenni, tehát egy próbát megér. Max vissza kell rakni a gyárit ha nem bírsz vele.

(#30) PaFec válasza polomaa (#28) üzenetére


PaFec
aktív tag

Nincs benne magyar. S2-n használt miuiban viszont van. szerintem lesz késöbb ebben is.

PaFec

(#31) polomaa válasza PaFec (#30) üzenetére


polomaa
aktív tag

Kösz a válaszokat. Azért gondoltam,hogy esetleg tud magyarul mert a régebbi GB miui-k tudtak,gondolom ez a rom sem MIUI V4 széria.

(#32) Fonyod válasza quailstorm (#16) üzenetére


Fonyod
tag

Hello Mindenkinek!

Én is az 1.hsz.-ben szerplő Retribution romról szeretnék érdeklődni. (Úgy olvastam, hogy sokan kipróbálták!) Milyen a rom és mik azok a funkciók, amik nem működnek? Kinek, milyen tapasztalatai vannak vele?
(Mielőtt valaki visszairná, hogy "Töltsd le és próbáld ki!" szeretném elmondani, hogy korlátozott a netem és nem szivesen töltenék le 1-200 MB-ot, csak azért, hogy néhány óra vagy 1-2 nap használat után kukázzam. :) )

Köszönöm!

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#33) polomaa válasza Fonyod (#32) üzenetére


polomaa
aktív tag

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1730
Ha módod van rá itt nézz körül,talán írnak valamit a custom romokról.Egyébként ha 2.3.6 vagy 2.3.7 alapú romok,akkor nagy a valószinűsége,hogy műkszik rajta minden.

(#34) quailstorm válasza Fonyod (#32) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt azért raktam külön mert hibátlan. De gyári samsung romon alapszik tehát nem csoda. A forrása, és a jelenleg nyaraló fejlesztője: XDA, itt lehet látni melyik gyárin alapszik.
ezt még érdemes lenne kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#35) Fonyod válasza quailstorm (#34) üzenetére


Fonyod
tag

Köszönöm, megnézem!
Ha valakinek vannak tapasztalatai ezzel a két rommal kapcsolatban, azt is megköszönném.

Az élet gyorsan repül, minek megelőzni!?

(#36) polomaa


polomaa
aktív tag

Hétfőn hozza a haver a telóját,akkor majd kipróbálok egy pár romot.A tapasztalatokról majd írok.

(#37) polomaa


polomaa
aktív tag

A mai romolás tapasztalatai. Kíváncsiságból felraktam a zMIUI romot.Sajna tényleg nincs benne magyar,ellenbe gyorsnak tűnt.Hogy mi nem megy rajta azt nem tudom megmondani mert kb.5 percig volt fönt.Utána fölraktam a Ginger Cream romot,aztán itt is maradtam.
2.3.7-es rom,eszméletlen gyors,lagmentes.Rádió nincs benne,de akinek ez nem fontos annak csak ajánlhatom.Egy problémába ütköztem,simről nem tudtam importálni a névjegyzéket,de megoldottam másképp,úgyhogy az is jó lett.Mindent összevetve ez egy nagyon jó romnak tűnik,bátran kipróbálhatjátok.

(#38) quailstorm válasza polomaa (#37) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Spirit FM-et rakd fel marketbôl hátha mûködik. GT540 X8 ICS-en, U8120 gb-n jól megy.

(#39) polomaa válasza quailstorm (#38) üzenetére


polomaa
aktív tag

Nem tudom,ezeknél a telefonoknál műkszik e rendesen,jó pár SGS-nek tönkretette a hangszóróját a Spirit FM.

(#40) elfelejt


elfelejt
aktív tag

Én a Simplicity
Romot használom.. Igaz nincs benne sok alkalmazás.. pl: böngésző... Eléggé jól néz ki szerintem és antutu benchmarkban 1500 feletti pontot kapott..:D

(#41) polomaa válasza elfelejt (#40) üzenetére


polomaa
aktív tag

A playről sok mindent le tudsz tölteni,amik hiányoznak azok talán onnan pótolhatók.

(#42) polomaa


polomaa
aktív tag

http://www.mediafire.com/?hwhp0ce3fwyf8w7 FM rádio. Vajon milyen romnál működhet?

[ Szerkesztve ]

(#43) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Melyik a legfrissebb és legjobb custom cucc?nekem olyan kellene ami garantáltan nem laggzik.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#44) polomaa válasza Richard! (#43) üzenetére


polomaa
aktív tag

Havernak egy hete a GingerCream-et tettem fel,azóta semmi gondja vele.Nincs benne FM rádió,de úgy látom van már belőle V2 csak nem találok róla semmi leírást,hogy mi változott. :C

(#45) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Rootolás után tapasztalt valaki valami hibát?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#46) polomaa válasza royalka (#45) üzenetére


polomaa
aktív tag

Nem.Milyen hibára gondolsz?

(#47) Sarge


Sarge
csendes tag

Sziasztok!
Barátnőmnek van egy Galaxy Ace La Fleur-je és az a gondunk vele hogy állandóan megtelik a belső memória, meg volt a factory reset is az egy darabig jó volt, utána megint megtelt a memória. Szinte semmi alkalmazás nincs a telóján. Másik gond meg az hogy próbáltam rootolni. ( Saját S2-met sikerült super one click-el. ) De ezt nemlehet. Mármint nem super one click-el hanem a leírtakkal sem. Ha valaki tudna errea 2 dologra megoldást de leginkább a belső memóriára kérlek írjátok meg. Volt cache törlés is , van app task killer. de a 200 megábol szinte mind foglalt pedig a legnagyobb program rajta kb 10 megás és 1 van belőle.
Előre is köszi, üdv Gábor.

(#48) royalka válasza polomaa (#46) üzenetére


royalka
őstag

Más típusnál olvastam olyanról hogy Pl.: eldobja a hálózatot.. A sima ace-nél nem volt soha gond.
Köszi a választ.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#49) royalka válasza polomaa (#46) üzenetére


royalka
őstag

Más típusnál olvastam olyanról hogy Pl.: eldobja a hálózatot.. A sima ace-nél nem volt soha gond.
Köszi a választ.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#50) Richard! válasza polomaa (#44) üzenetére


Richard!
addikt

Köszönöm.esetleg vmi link-kel meg tudnál dobni?hálás lennnék :R

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.