Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17601) gbors válasza Dilikutya (#17600) üzenetére


gbors
nagyúr

Nah. Nem vagyok audiofil, a 15KHz-en levágós rádió minőség simán belefér autóban, de a monotól fél perc alatt hülyét kapok :N

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#17602) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Vótmá'? :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17603) dethroner


dethroner
veterán

Néha megkérdezem magamtól hogy az apámmal egyidős Halford hogy a francba tud még mindig ilyen minőségben énekelni? :Y
Judas Priest - Panic Attack

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#17604) TeeBee73 válasza dethroner (#17603) üzenetére


TeeBee73
addikt

Fiatal vagy, azért. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17605) btraven


btraven
őstag

Megint utánanézés nélkül, címke alapján töltöttem le valamit.
Speed metálra vágytam, ez lett belőle: [Flametal]

(#17607) TripleB


TripleB
senior tag

Sziasztok!

Holnap lesz a XX. Stagediving fesztivál a Dürer-ben, aki teheti jöjjön el. 🙃

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#17608) Voy15 válasza TripleB (#17607) üzenetére


Voy15
tag

Pont a szomszédban leszek (Barba), mondjuk onnan még talán át is érek a WMD-re.
Meglátjuk.

(#17609) Dottorei


Dottorei
tag

Static-X - Otsego Placebo (Official Video) [link]

(#17610) Dilikutya válasza Dottorei (#17609) üzenetére


Dilikutya
félisten

Félelmetes ez a mai Static-X az új énekessel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17611) Xaels válasza Dilikutya (#17610) üzenetére


Xaels
félisten

Kiadatlan Wayne anyagokat mixelnek tudtommal, az "énekes" csak biodíszlet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17612) Dilikutya válasza Xaels (#17611) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fel is lépnek vele. A kiadatlan anyagokkal semmi gond nem lenne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17613) Xaels válasza Dilikutya (#17612) üzenetére


Xaels
félisten

Értem. Hát igen kicsi fura dolog ez így, de talán még mindig nem annyira gáz mint a Dio hologram...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17614) Dilikutya válasza Xaels (#17613) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó, de az csak néhány alkalommal ment, kísérleti jelleggel. Az is gáz volt, de mégsem olyan morbid, mint egy Wayne maszkos frontember. Wacken-en volt, esélyem sem volt élőben látni. :)
De mondjuk a Static-X koncertért sem törtem magam, törölve is lett 2-3 év covid után. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17615) Xaels válasza Dilikutya (#17614) üzenetére


Xaels
félisten

Én anno szerettem a zenéjüket, de ilyen haknira akkor sem fizetnék be

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17616) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Azt tudja valaki, a Cannibal Corpse: Butchered at ... albumát miért nem adják ki újranyomva CD-n és LP-n???
Az összes régi albumot már kiadták az elmúlt 8-10évben újranyomva, kivéve ezt az egyet.

(#17617) snecy20 válasza Pro Koryak (#17616) üzenetére


snecy20
veterán

A zenekar metal-archives nézelődve jó pár CD-s, vinyl-es újranyomást látok kilistázva.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17618) Dottorei


Dottorei
tag

P.O.D. - "I WON'T BOW DOWN" (Official Music Video) [link]

[ Szerkesztve ]

(#17619) Pro Koryak válasza snecy20 (#17617) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Európában nincs sehol még CD sem, nemhogy LP.
Kb 1-2 helyen találtam gugliban, az is mind USA. Ha egyáltalán valós az adott webshop infó. Igaz 20-30e-ért mire ideér nem igazán kell a CD.
Ez az egy albumuk, ami szinte sehol nem elérhető, már évek óta nem láttam egyetlen egy EU webshopban sem.
A többi Chris Barnes album megvan, itthon minden gond nélkül meg lehetett venni őket, ez meg ... :O

[ Szerkesztve ]

(#17620) Dilikutya válasza Pro Koryak (#17619) üzenetére


Dilikutya
félisten

CD pince?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17621) Peterhappy válasza Dilikutya (#17620) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jeeeezzsom, az meg megvan? 😲

Eletem elso sajat penzen vett CD-jet ott vasaroltam (Queen - Queen I.)
A masodikat (Queen - Live Killers, majd meg sokat) pedig a Violinban.

(#17622) Dilikutya válasza Peterhappy (#17621) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem pörög, nem sok klasszikus lemezbolt maradt, pláne offline.

Nem voltam vagy 20 éve, ott vettem egyszer egy Black Sabbath bootleget, a 98-as pesti koncert felvételét. Ozzy Rules Budapest. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17623) Peterhappy válasza Dilikutya (#17622) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tenyleg, lottem ott en is egyszer valamilyen bootleget (talan GnR?), teljesen vallalhatatlan minoseg volt. :D

(#17624) Dilikutya válasza Peterhappy (#17623) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez se olyan minőség, mint mondjuk a Reunion. :) Inkább csak érdekesség, bár akkor nem is tudtam, mit veszek, csak hogy Black Sabbath koncertlemez valami 1000 Ft-ért. :) Pár évvel később láttam, hogy amúgy egy mérsékelten értékes kiadvány, olyan 20-30 ezret ért talán forintban ebayen vagy valamelyik piactéren. :) Csakazértis megtartottam. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17625) snecy20 válasza Dilikutya (#17622) üzenetére


snecy20
veterán

Tőlük (mármint az akkori cd pincés eladóktól) származik az a mondás kb. 15 évvel ezelőttről, hogy a stoner egy halott és életképtelen műfaj. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17626) Dilikutya válasza snecy20 (#17625) üzenetére


Dilikutya
félisten

15 éve volt a magyar stoner fénykora. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17627) Pro Koryak válasza Dilikutya (#17620) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Kb. 13 év kimaradt, 3 éve álltam neki újra a gyűjtögetésnek.
Itthon 2-3 bolt elfekvőjében - azt hittem csak fent maradtak az oldalon - találtam pár ősrégi albumot, amikről már végképp lemondtam. :Y
De inkább külföldről vásárolok, jóval olcsóbb.
Ez az egy album meg ... :O

(#17628) snecy20 válasza Dilikutya (#17626) üzenetére


snecy20
veterán

Persze, de egyébként is butaság ez amikor kinyilatkoztatásszerűen szólnak le egyesek komplett stílusokat vagy műfajokat, zenei primitivizmus. Ha az elmúlt 30 évet nézem, akkor borzalmasan meg volt már köpködve a tradicionális heavy metal, a nu metal, a grunge, a szimfonikus metal / gótikus rock, a metalcore és egyéb 'core irányzatok...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17629) Ellia válasza Pro Koryak (#17627) üzenetére


Ellia
addikt

Néha érdemes kinézni piacra, potom pénzért olcsón lehet találni kincseket.

Van egy kollégám aki ezzel egészíti ki a fizetését - olyan stílust gyűjt amitől itt a többség sikítva menekülne (eurodisco), nagyon megy, tegnap pl. Mexikóvárosba postázott lemezeket... :DDD

(#17630) Pro Koryak válasza Ellia (#17629) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Melyik piacra, BP? Nekem 2x200km. :U

(#17632) Voy15


Voy15
tag

Közben úgy fest Van Williams beugrik az Alcatrazz-ba, Graham Bonnet, és Jeff Loomis mellé.

Link

"Hey all! Graham here. I have very exciting news that I’m delighted to share with you today! Behind the scene’s, Graham Bonnet’s Alcatrazz has been diligently working on material for an upcoming album and it is with tremendous pride and pleasure that we announce, Jeff Loomis Nevermore bandmate…….. on drums, the one and only Van Williams! Van is spectacular; so powerful and dynamic, an absolute machine! Melding my legacy sound with a modern feel is exhilarating. I’m so inspired by this band’s creativity. We are so looking forward to Alcatrazz 2.0 and Jeff, Van and I plan to bring you the ultimate metal experience."

(#17633) Peterhappy válasza Voy15 (#17631) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hááát... idővel biztosan jóra fogom hallgatni az új lemezt, miután kijött.
De az eddigiek alapján tartok tőle, sok munkára lesz hozzá szükség.

(#17634) Dilikutya válasza Voy15 (#17632) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jeff Loomis mióta van az Alcatrazz-ban?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17635) Voy15 válasza Dilikutya (#17634) üzenetére


Voy15
tag

2021-ben jelentették be, de azóta nagy kuss volt az egésszel kapcsolatban.
Tavaly(?) talán volt valami hír, hogy már írtak együtt pár nótát de ennyi.

Nem gondoltam volna, hogy lesz bármifajta előrelépés, de akkor lehet most felpörögnek az események.

(#17636) TeeBee73 válasza Dilikutya (#17610) üzenetére


TeeBee73
addikt

Én inkább szánalmasnak nevezném.

MOD: #17618: Dottorei: Még mindig ez a legjobb számuk, szvsz.
Nem mai, de azóta se írtak jobbat. :)

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17637) TeeBee73 válasza Peterhappy (#17621) üzenetére


TeeBee73
addikt

A kecsói Violinban? :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17638) Peterhappy válasza TeeBee73 (#17637) üzenetére


Peterhappy
őstag

Neeem :N Bp. Ferenc körút
Violin Zenestúdió

De rég is volt. Tán igaz se volt.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17639) TeeBee73 válasza Peterhappy (#17638) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Violin-hoz szép emlékek fűznek, bár, az a kecsói üzlet volt.
Ott vettem a régi gityóm.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#17640) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tóth Attila kilépett a Pokolgépből.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17642) vittgen


vittgen
aktív tag

KATAKLYSM - Barba Negra 2024. 02. 19.

Jóóóó kis kanadai Death!!!

[ Szerkesztve ]

(#17643) snecy20 válasza vittgen (#17642) üzenetére


snecy20
veterán

Hú, ők nagyon nagy mélyrepülésben vannak már vagy 15 éve. Ha nem több. Valamikor az ezredforduló környékén csináltak utoljára(!) jó lemezeket. Első 3-4 lemezüket amúgy nagy becsben tartom.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17644) snecy20


snecy20
veterán

Volt amúgy tavaly Mercenary visszatérő album 10 év után, de sajnos nem sikerült valami emlékezetesre.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17645) vittgen válasza snecy20 (#17643) üzenetére


vittgen
aktív tag

Én tavaly decemberben akadtam rá a bandára a Goliath anyaggal!
Először olyan "ez meg mi a f@sz" érzésem volt.... aztán itt direktben rájuk kerestem!
Volt meglepi, hogy ezek ilyen régóta zörögnek... az összes albumot meghallgattam 3 nap alatt és megtetszett!
In The Arms of Devastation ez a 2006-os album. Én innentől látom a változást! ....deee szerintem nem rossz irányú változás.... Úgy is mondhatnám, hogy ez előtt az anyag előtt a nyers, odab@szós Death volt a rájuk jellemző, ettől az anyagtól pedig kicsit cizelláltabb Death-t zenélnek!
A saját véleményem: a 2006 In The Arms of Devastation a legjobb album!

(#17646) Dilikutya válasza vittgen (#17645) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a Prevail a favorit. Az anno nagyon betalált, manapság is előveszem. Hallottam mindet, de ez csúcs.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17647) vittgen válasza Dilikutya (#17646) üzenetére


vittgen
aktív tag

Igen!! :)
Nekem is bejön!
Lejátszási listán is van...

(#17648) Dilikutya válasza vittgen (#17647) üzenetére


Dilikutya
félisten

2008 egyébként jó év volt, az akkori God Dethroned is nagy kedvenc, abban az évben jött ki az eddig utolsó Dismember és Disfear is, szintén visszatérő vendégek.
Akár csak a Testament visszatérő lemeze. Jó is hogy jönnek, egyszer láttam őket, 2017-ben, amikor a Death Angel és az Annihilator nyitott nekik, jó kis este volt, csak a hangosítás volt szar, lényegében egy Chuck Billy-Gene Hoglan show volt, szinte csak őket lehetett hallani. Remélem, most jobb lesz. Hoglan-t sajnálom, hogy nincs már, de a távolmaradását bármikor jóváteheti egy pesti Dark Angel koncerttel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17649) Akelaus


Akelaus
senior tag

(#17650) vittgen válasza Dilikutya (#17648) üzenetére


vittgen
aktív tag

:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.