Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) arpi6k válasza Winner_hun (#848) üzenetére


arpi6k
addikt

Közben rájöttem én is. De köszi! :R

Intel & ATI

(#852) dbius


dbius
veterán

Az egyedi arcképek kiosztása mikortól lesz megint megoldható?? kb.... :R

(#853) Diego! válasza Lenry (#849) üzenetére


Diego!
senior tag

Pont azt akartam írni, hogy miért van megint??? :O Olyan jó volt hogy nem volt....Csak bezavar és elcsúfítja a hozzászólást. :(

(#854) Lenry válasza Diego! (#853) üzenetére


Lenry
félisten

én sem a szépsége miatt szeretem, szimplán ad egy biztonságérzetet h mégis csak látom ha egy hsz tartalma megváltozott, nehezebb visszaélni vele (nem mintha a jelenlévők közül valaha valaki is ilyet tett volna :) )

más: RSS végleg tűnt el vagy csak épp hegesztitek? - tárgytalan... újra van RSS :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#855) harry válasza Lenry (#849) üzenetére


harry
veterán

Nekem nem igazán tetszik. Vagy nem ebben a formában. A színe is furcsa, nem a szokásos szürkés.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#856) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Tetszik az újabb beléptető! Sajna tegnap 1X se tudta belépni 503-as hiba miatt. Ilyenkor updateltek?

Azért is kipróbálom a "szerkesztve"-t :)

[ Szerkesztve ]

(#857) ngabor2 válasza Diego! (#853) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyrészt mert sokaknak hiányzott, joggal. ha egy hsz-t írsz, arra válaszolnak hirtelen, te meg módosítod közben... abból érdekes dolgok sülhetnek ki, ha nincs szerkesztve. vigasztaljon, hogy ez alól a modok se kivételek, sőt, mások hsz-einek szerkesztése se marad titkos és anonim :D

(#858) AtHoS válasza ngabor2 (#857) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez akkor annyit tesz, hogy ha egy modi moderál egy hozzászólást és véletlen elfelejti beírni, hogy "Moderated by ...." akkor is belekerül egy "Szerkesztve"-hez hasonló megjegyzés?

[Igen, valami ilyesmi :)]

[ Módosította: Cathfaern ]

read-only mode on the forum

(#859) PC-Style


PC-Style
tag

Üdv all! Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy amikor "up"-olom a hirdetéseimet, mintha egyáltalán nem kerülnének a lista elejére. Más is tapasztal ilyesmit? Vagy valamit benéztem? Köszi a választ! :R

[ Szerkesztve ]

(#860) canniball válasza PC-Style (#859) üzenetére


canniball
nagyúr

A hirdetés karbantartásánál up-olsz? Az aprók "utolsó up szerint csökkenő" sorrendbe vannak rendezve?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#861) Wolverine válasza AtHoS (#858) üzenetére


Wolverine
félisten

Bizony :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#862) PC-Style válasza canniball (#860) üzenetére


PC-Style
tag

Köszi!!! Felfogtam. :B

(#863) Kephamos


Kephamos
addikt

a probléma a következő:
programozás gyakorlaton bejeletkezve felejtettem magam. Most kiléptem és nem volt beikszelve az, hogy másik helyen hadjon bejelentkezve. Akkor most a suliban lévő gépről ugye kijelentkezetm? Megtenné valami illetékes, hogy lecsekkolja nekem?
Előre is köszi.

(#864) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Meg lehet azt oldani, hogy hsz. írás utáni belépésnél a szöveg megmaradjon?
Gyakorlati probléma: változó IP, hsz. írás közben kiléptet a rendszer, majd a post elküldéséhez be kell jelentkeznem. Igen ám, de a hsz. teljesen üres lesz belépés után és rossz esetben újra kell gépelni a hsz. szövegét (jó esetben vissza gomb, utána ctrl+c - ctrl+v).

<< Heimdal >>

(#865) harry


harry
veterán

A szerkesztve felirat színe nem lehetne a régi jól bevált "offtopic" szürke? Ez így elég ronda.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#866) ngabor2 válasza harry (#865) üzenetére


ngabor2
nagyúr

most off-topic szürke, azelőtt csak dőlt volt. imho jó ez így, legalább a modok se pofátlanodnak el :D

(#867) AtHoS válasza AtHoS (#858) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Értem :R

read-only mode on the forum

(#868) Winner_hun válasza ngabor2 (#866) üzenetére


Winner_hun
félisten

legalább a modok se pofátlanodnak el
Nem azt akartad írni, hogy már nem élhetsz vissza nyomtalanul a moderátori jogoddal?;];)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#869) PazsitZ válasza Winner_hun (#868) üzenetére


PazsitZ
addikt

Dehogynem élhet vissza: [link] :U

- http://pazsitz.hu -

(#870) Racecam válasza ngabor2 (#866) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem OFF-topic szürke, cserélj monitort. ;]
Azért ilyen, hogy ne lehessen "hamisítani". ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#871) harry válasza ngabor2 (#866) üzenetére


harry
veterán

Normál - Off
Háh tudtam én ;] Bár így kicsit feltűnő, és szerintem továbbra is csúnya. Jobb lenne inkább vmi kis szimbólum, vagy jel, vagy hasonló, nem kell ezt ilyen szép betűkkel kifirkálni.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#872) Wolverine válasza harry (#865) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy vettem észre, a szín nem állandó; IT.News-on pl. kékes árnyalatú lett (nyilván a Mobilarenán meg zöld, de ott még nem csekkoltam :) )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#873) Racecam válasza harry (#871) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nyugodtság van. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#874) Cathfaern válasza Wolverine (#872) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Megnéztem, zöld, szerintem nagyon jó lett így :)

(#875) harry válasza Racecam (#873) üzenetére


harry
veterán

Csak nem valami okosság van készülőben? ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#876) PazsitZ válasza harry (#875) üzenetére


PazsitZ
addikt

Már egy ideje egyfolytában okosságok vannak készülőben :D . Mondták, hogy RIOS5 sok lehetőséget ad majd, amit futás közben raknak majd bele.

- http://pazsitz.hu -

(#877) Dr. Romano válasza PazsitZ (#876) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egyik ilyen lehetőség lehetne az pl. hogy visszakerül az apróhidetések közé a városokra való lebontás! :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#878) AtHoS válasza Dr. Romano (#877) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Idézve ezen Topic első hozzászólásából:

"- az apróhírdetéknél a városszűrés egyelőre nem üzemel"

Gondolom ezt már Te is olvastad ;)

read-only mode on the forum

(#879) ngabor2 válasza Winner_hun (#868) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem.

de elsőre tényleg off-szürkének láttam, bár csak tft-n tudom megnézni, úgyhogy lehet ,hogy emiatt. szép lassan kifestőkönyv lesz a ph...

füves: az ott miért visszaélés? miért baj, ha informatívabb lesz egy hsz? :U

(#880) Wolverine válasza Dr. Romano (#877) üzenetére


Wolverine
félisten

Gondolom, ennél vannak fontosabbnak és sürgősebbnek ítélt fícsörök. Te is tudod a hivatalos álláspontot: "majd lesz újra".

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#881) Dr. Romano válasza AtHoS (#878) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen olvastam és itt pont arra a bizonyos "egyelőre" szó jelentéstartalmára lettem voltam kíváncsi :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#882) Dr. Romano válasza Wolverine (#880) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Igen igen tudom, csak izgulok hogy ezt nehogy elfelejtsék visszatenni. ;)
Tehát nekem mindegy (na azért annyira nem :) ), hogy mikor, de kerüljön majd vissza és ne tűnjön el a süllyesztőben, mert elég hasznos dolog szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#883) Panther-D válasza Kephamos (#863) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Biztosan kiléptetett, igen. Pont az ilyen helyzetek miatt ez az alapértelmezett működés, hogy minden be- és kilépésnél törli minden loginodat.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#884) Panther-D válasza Dr. Romano (#882) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

100% hogy vissza fog kerülni. Rajta van a listán.
Látjátok nekem is van szerkesztve... senki sem kivétel :)

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#885) Dr. Romano válasza Panther-D (#884) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszönöm, most már megnyugodtam :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#886) KrAt


KrAt
veterán

Köszönjük az IP cím korlátozás nélkülit :R:R Köszönjük!!! :C

(#887) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
A régi motorban lehetett felhasznóló topicjaira/hsz-eire kereseni a &fuser=név parancsal.
Ez itt nem működik. Most mi ennek a kódja?

"Csak úgy mondom"

(#888) PazsitZ válasza Csapi007 (#887) üzenetére


PazsitZ
addikt

Állítólag csak "ideiglenesen" nem működik és megcsinálják majd.
1. hszből:
A kereső még nem végleges. A részletes kereső még nem működik.
Topicon belül adott user hozzászólásaira (ahogy régen az &fuser=név volt) jelenleg nem lehet.
Plusz a &fwhat=szó sem működik. :(

- http://pazsitz.hu -

(#889) Racecam válasza Panther-D (#884) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Neked legyen is!! ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#890) Csapi007 válasza PazsitZ (#888) üzenetére


Csapi007
veterán

:B
Pedig átfutottam, de ezekszerint nem eléggé.

"Csak úgy mondom"

(#891) liksoft válasza Panther-D (#884) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Az első hsz mindig gondot okoz főleg az újoncoknak. Amikor a topikot megnyitom, a tetején van az elérési út, és a neve. Mögötte tudom kérni az értesítőt. Ide lehetne tenni egy "1.hsz" "gombot", amire kattintva új ablakba feldobná az első hozzászólást. Pont úgy mint a hozzászólók adatlapját. Így nem kell lapozni, keresni, stb...., talán többen olvasnák, és így valóban betölthetné az információ gyűjtésének funkcióját. Feltöltése a szokásos Moderátori módon. :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#892) harry válasza liksoft (#891) üzenetére


harry
veterán

Nos az utolsó oldalra ugrás így is csak egy gomb, szóval nem egy bonyolúlt művelet. Ha esetleg vmi szembetűnő helyre kerülne, akkor talán - de a topiccímnél sokkal feltünőbb szerintem nincs, szóval ez is csak egy bukott próbálkozás lenne...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#893) Lenry


Lenry
félisten

két apró, de engem bosszantó hibát véltem felfedezni:

1:ezt meg még pár apróhirdetést, miért nem lehet berakni a kedvencek közé? nekem azt írja h "az oldal nem menthető el"

2: itt például nem lehet rákattintani a termékinfóra. az oldal forrását megnézve (merthát Firefoxban ilyet is lehet :B ) én úgy láttam h a user egyáltalán nem adott meg termékinfónak linket, akkor pedig nem is szabadna megjelennie...

ezt a bugos topikba kellett volna... :B

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#894) Viktor0610 válasza Lenry (#893) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Azok a hirdetések, amikhez nem szólt még hozzá senki, nem lehet elmenteni. Ez bug.

2. Mivel a termékinfónál egy hibás link szerepel -http://Abit alaplap-, tehát az nem üres, így a "kattinthatatlan" termékinfó link.

Samsung Galaxy A54

(#895) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Szerintem nem kell külön a listázáas de ha már van akkor a hsz-ek mellett legyen.

"Csak úgy mondom"

(#896) liksoft válasza harry (#892) üzenetére


liksoft
nagyúr

Más ha oda kell ugrani, meg vissza, végigolvasni,.... és más ha új ablakban csak az az egy jelenik meg. Vagyis azt bárhonnan akár középről is tudom kérni, megnézem kapok-e választ, ha nem, megyek tovább, vagy felteszem kérdésem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#897) Csapi007 válasza Csapi007 (#895) üzenetére


Csapi007
veterán

Így állati jó, köszi. :R

"Csak úgy mondom"

(#898) harry válasza liksoft (#896) üzenetére


harry
veterán

Csak azt mondom, hogy aki vette a fáradtságot arra, hogy a saját problémájára megoldást találjon az képes volt kattintani kettőt. A lusták továbbra is csak be fogják nyögni a kérdésüket a topicba. Persze azért meg lehet próbálni pl új hsz/privit/stb gomboknál vagy topi cím után egy kiemelt piros linkken, hogy info vagy 1.hsz vagy hasonló. Olyan szemppontból valóban jó, hogy aki el akarja olvasni annak szem előtt van, de akit nem is érdekel, hogy van ilyen, az sztem továbbra sem fogja használni. De ki kell próbálni és eldől. Lehetne olyat, hogy ha ezt így megcsinálják, és mégis olyat kérdeznek ami benne van az 1.hsz-ban az kap az adott topicra 1 óra bant ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#899) ANT


ANT
őstag

Lehet, hogy gyógy a kérdés, de apróhirdetésnél hogy kell megadni az árat? Akár egybe írom, akár ezreseknél szünettel, azzal dobja vissza, hogy "a megadott ár formai hibás!"

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#900) Viktor0610 válasza ANT (#899) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egybe kell írni és a Ft nem kell utána.

Nem tudom, mekkora árat adtál volna meg, nekem a 40000 Ft-ot simán elfogadta így.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  RIOS R5 / R6 kérdések (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.