Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) zorzy4 válasza Elims (#17647) üzenetére


zorzy4
őstag

Álltalában 3-10000ft között.
Draco nekem volt, még anno újonann. Nem szól rosszul, de egy 6233 is szól úgy vagy még picitt jobban. És telefonnak csapnivaló.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17652) novinyul válasza zorzy4 (#17651) üzenetére


novinyul
veterán

Na ez azért egy kicsit erős :P.Alca simán jobb volt a 6233-l szemben,mind hangerőben mind hangminőségben.De tény hogy telefonként elég nehéz eset volt(korlátozott bluetooth,fakó kijelző,gyenge kamera) viszont olcsó volt :D

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17653) zorzy4 válasza novinyul (#17652) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem volt mindkettő. Elég sokáig. Nem volt azért olyan kiemelkedő hangja.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17654) novinyul válasza zorzy4 (#17653) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem is,de jobb volt a 853 ;) de csak hangban.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17655) albiosz válasza Earl_Muttley (#17644) üzenetére


albiosz
őstag

Alapvetően szánalmas, amit a Vaterán művelsz. Követtem az aukciót egy darabig, gondolkoztam is rajta, hogy megveszem, de tényleg gáz. Az a baj, hogy egyre több az ilyen inkorrekt eladó. Előbb gondolkozni kéne, nem feltöltögetni!

szerk.: ja erről volt szó: Nokia PAKK! 6210 6310i 5510 5210 3110 CSAK 5 NAPIG

[ Szerkesztve ]

(#17656) zorzy4 válasza albiosz (#17655) üzenetére


zorzy4
őstag

Bővebben! Mi volt az inkorrekt?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17657) albiosz válasza zorzy4 (#17656) üzenetére


albiosz
őstag

Feltöltött egy pakkot 1 Ft NMÁ-val, 15 000 Ft-os villámáron, ami még nem is olyan elrugaszkodott jobban belegondolva, legalábbis én gondolkoztam rajta. Volt már 2 licit, mire egy csóka írt, hogy megvenné az 5510-est. Az eladó fel is dobta külön zártban és egy klónreggel (üvölt róla, hogy az) leütötte fix áron a saját pakkját.

Tényleg nem értem, hogy működő, értékesebb darabokat minek kell pakkban felrakni, de ha már megteszi, vállalja a következményeket! Szerintem...

Szerk.: erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#17658) zorzy4 válasza albiosz (#17657) üzenetére


zorzy4
őstag

Na kíváncsi vagyok az ő válaszára is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17659) Earl_Muttley válasza albiosz (#17657) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Na idefigyelj! Milyen jogon birálsz engem? Ki vagy te?

A vevő reg. nélküli, csak egy mailcimet kaptam, már hivott. Egy órán belül itt van, megveszi, leértékel, happy van. Azért mert 0 értékelése van már klón?

Be lehet fogni, főleg a hátam mögött...

Egyébként itt engem ismernek aránylag és tudják hogy néha körülményes a biznisz, de igyekszem korrekt lenni....

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17660) albiosz válasza Earl_Muttley (#17659) üzenetére


albiosz
őstag

Ne viccelj már! :) Azért volt fent zártban az 5510? Bár látom már levetted...
Elég fiatal vagy, van még mit tanulnod, maradjunk ennyiben. Madárnak nézni rutinos(abb) üzletfeleket ilyen fiatalon viszont elég gáz.
Csak azért írtam itt, hogy vedd észre magad. Mindenki követ el hibákat, de szerintem egyszerűbb lenne bevallani, hogy mi történt. Bár gondolom nem akarod leégetni magad az itteni barátaid előtt. :)

Miért ne bírálhatnálak? Szimplán csak érintett voltam az aukcióban, így jogom van bírálni az inkorrekt hozzáállásodat. Kár, hogy nem előbb néztem utána, hogy ki is vagy. Akkor el se gondolkoztam volna a liciten.

Máskor majd ne akarjak jót gondolom... :) További ,,sikereket" a vakerás pályafutásodhoz!

(#17661) Earl_Muttley válasza albiosz (#17660) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

az 5510-et tegnap este kérte egy illető zártba, kerestem is volna rajta...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17662) albiosz válasza Earl_Muttley (#17661) üzenetére


albiosz
őstag

Jézusom, Earl! Nem lenne egyszerűbb annyit írni, hogy hibáztál? Mindenkivel előfordul és úgy legalább utólag korrekt lennél, de nekem mindegy.
Felettébb gyanús, hogy miután linkeled a kollégának a zárt aukciót, rá 20 percre üti le egy zsír új felhasználó villámáron a pakkot. Ennyire egyszerűen nem nézhetsz madárnak senkit!
Értékeléssel meg majd ne is bizonygass semmit, mert a hülye is meg tudja írni, ha le nem buktat a vakera, hogy egy ordas klónreg az egész.

Na mindegy, tégy belátásod szerint, én csak jeleztem, hogy nagyon nem voltál fair. Úgy látom másnak is van problémája veled. Talán majd kinövöd!
Tovább felesleges erről csacsognunk, mert ez itt marhára off.

(#17663) Earl_Muttley válasza albiosz (#17662) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

DE HA EGYSZER ÚGY VOLT!
Megadjam a vevő számát?
Esetleg majd fotózzam le a 15000 ft-ot?

Mindegy, nem érdekelsz.

Ja, és feltalálták a PM-et! -Bár ott már csuklana pár felmenőd, nem birom az alaptalan b.sztatást....-

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17664) golya32 válasza albiosz (#17662) üzenetére


golya32
aktív tag

No comment :Y

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17665) albiosz válasza Earl_Muttley (#17663) üzenetére


albiosz
őstag

Persze, hogy úgy volt. :)
No, mindenki döntse el, hogy mit gondol!

További szép napot mindenkinek!

(#17666) -NOKIA- válasza novinyul (#17654) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem is értem egy f0s alcatelt hogy lehet egy lapon említeni egy 6233-as nokiával.. :U

(#17667) zorzy4 válasza -NOKIA- (#17666) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó hát itt arról van szó, hogy korábban a kolléga, a hangjára volt kíváncsi, és erre írtam, hogy a 6233nak is van olyan, így nem érdemes az alcára vadászni. Amúgy nem lett volna olyan rossz telefon ha szoftveresen jobban össze rakják. És azért jó pár se.t maga mögé utasított.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17668) novinyul válasza -NOKIA- (#17666) üzenetére


novinyul
veterán

Csak külső hangszóróban volt jobb(2+1 hangszóró) Kevés telefon volt ami jobb volt az alca megoldásánál(Samsung Serenata) de jó volt az N95+8Gb,6233,6290,Moto E398+E1,E1000,A1010 Sony e.W550,Benq Siemens Ef81 és még lehetne sorolni.De azon az áron amiért lehetett kapni,bizony rendesen odavert a mezőnynek.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17669) -NOKIA- válasza novinyul (#17668) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

az akkori időkben nem sok telefont hallottam ami jobban szólt volna (külső hangszóró ügyileg) a sztereó 6233-nál..

[ Szerkesztve ]

(#17670) novinyul válasza -NOKIA- (#17669) üzenetére


novinyul
veterán

Pedig volt jobb nála már korábban is.A benq Ef81 simán odaverte 1 hangszóróval,és akkor az A1010 még durvább volt,bár hivatalosan nálunk nem volt kapható.
Szivatsz mi? :D Ef 81 volt a pannonál.E398-t meg hallottál szólni,az A1000 és az A1010 nagyobb hangszórókat kapott,nagyon durva :) Nem is kellett rezgőt használni :C

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17671) -NOKIA- válasza novinyul (#17670) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

nem is hallottam még ezekről. :D

(#17672) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok látom van itt pár ember aki keni vágja a javításokat.

nekem igaz nem teljesen retro de van egy samu SGH-U 900 as telefon amit a feleségem használ és sajnos vélhetően szalagkábeles, mert néha ha szétnyitódik akkor el fehérül meg szétesik a kép.

Érdeklődnék, hogy érdemes e javítani és mennyiben volna kb?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17673) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Esetleg ha kell valakinek 6085 alkatrész.

(#17674) golya32


golya32
aktív tag

E65 valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17675) draco31 válasza novinyul (#17668) üzenetére


draco31
veterán

EF 81 nekem is volt, golya32 lenyúlta tőlem. :) Valóban jól el volt eresztve hangaszóró ügyileg. De ez köszönhető volt a magnézium-aluminium házikónak is, jól illeszkedett.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17676) golya32 válasza draco31 (#17675) üzenetére


golya32
aktív tag

Itt van nálam nagy becsben van tartva igen jó kis teló. Sl45 mellett van a szekrényben :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17677) golya32 válasza draco31 (#17675) üzenetére


golya32
aktív tag

Itt van nálam nagy becsben van tartva igen jó kis teló. Sl45 mellett van a szekrényben :)

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#17678) novinyul válasza draco31 (#17675) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem is pihen egy fóliás dobozos a gyűjteményemben :B Bár most kint van a kiállításon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17679) KSparrow válasza novinyul (#17678) üzenetére


KSparrow
senior tag

és milyen fain kis dokkolóban :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17680) novinyul válasza KSparrow (#17679) üzenetére


novinyul
veterán

Az már csak hab azon a bizonyos tortán :P

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17681) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Erről jut eszembe... Van egy akksi nélküli EF81-em. Nem tudjátok, hogy kompatibilis e valamilyen Siemens akkuja vele?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#17682) Elims válasza zorzy4 (#17651) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

A 6233 tényleg jól szól. (telefonhoz képest)

(#17683) draco31 válasza Vangelis (#17672) üzenetére


draco31
veterán

Minimum ennyi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17684) Vangelis válasza draco31 (#17683) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát ennyit még azért megér. Ingyen postával.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17685) draco31 válasza Vangelis (#17684) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem is, de az kalkuláld bele, hogy lehet végül 10-20 Ft-al több lesz a váltás miatt! :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17686) draco31


draco31
veterán

Valakinek egy W595 csúszka mehanika esetleg? Nekem van, csak annyi maradt a telefonból. :DDD

Illetve kereken egy hét múlva ha nem jön össze egy üzlet (tudja kiről beszélek) akkor lesz egy N73-am egy Alcatel OT S853-ért egy az egyben, de csak ha él az Alcatel. Zenélni kellene kihangosítva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17687) KSparrow válasza draco31 (#17686) üzenetére


KSparrow
senior tag

Nekem meg 6288(/6280)-hoz van. És helyette 6270-hez kéne egy. sajnos nem egyezik, újra meg sajnálok kiadni ~4500-at, de lehet az lesz majd...

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17688) draco31 válasza KSparrow (#17687) üzenetére


draco31
veterán

Megnéztem ebay-en, de csak 7000 fölött találtam egyet.
Őket meg úgy tudom nagyon szereted....

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17689) KSparrow válasza draco31 (#17688) üzenetére


KSparrow
senior tag

Hát nemigazán...
Egyelőre nyertem 1ft-ért szalagkábelt, burkolatot tudok rá, telefonom meg van, csak két darabban.
Ha megy a szalagkábellel, akkor felújítom, ha nem, akkor hagyom a fenébe.
Ha megy, akkor lehet kell majd egy csúszka, és lehet tőlük, de hogy én nem rendelem meg, az tuti.. :D ink. megkérek valakit :U
Amúgy én ezt néztem volna. van kék is, ami kicsit olcsóbb, (és semmi színre utaló dolgot nem láttam a sajátomon, sztem édesmindegy, milyen a slide benne...)

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17690) meroly


meroly
veterán

Srácok, az normális ha egy két éves telefon vadiúj akkuval kezd gyengélkedni üzemidőben?
Korábban kibírta a 2 napot, most már általában csak másfél de ma pl majdhogy lemerült, pedig reggel vettem le töltőről. Igaz beszéltem vele 4 órát kb, meg net is volt egy kevés.
Nokia 3720, bocs hogy ide írom, de ezzel kapcsolatban ti jobban képben vagytok. Ha egy 8 éves 6310i napi használatban még üzemel, akkor ennek nem lehet baja 2 év után, nemde?

Impossible is nothing

(#17691) KSparrow válasza meroly (#17690) üzenetére


KSparrow
senior tag

szerintem simán lehet. Én 3 éve vettem N82-t használtan, azóta kb egy hét volt, hogy nem nyúztam valamennyire. Zenére még jó, de ha pl este megyek valahova, akkor már délután tudom, hogy töltenem kell. eddig egy napot kibírt, már necces. mondjuk eddig is naponta töltöttem, de néha zavaró tud lenni. próbáld ki egy másik akkuval. Ma már nem arra gyártanak, hogy sokáig bírja, hanem hogy elmenjen 2 évet, és vegyél egy újat.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17692) zorzy4 válasza meroly (#17690) üzenetére


zorzy4
őstag

4óra persze, hogy megfekteti. Bár nekem a két nap is nagyon kevésnek tűnik, még okostelefonnál is.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17693) KSparrow


KSparrow
senior tag

Iday kollégának hála a mai nap folyamán a második alkatrésszel életre sikerült kelteni a 7280-ast.
Működik hibátlanul.
Nagy a boldogság!
És ma délutánra még egy egy meglepetés is várható :)
Irdatlan unka volt betenni, hatalmas adag stressz és adrenalin, de végül csak sikerült.

Ez még az összeszerelés előtti állapot, ilyen gyárilag is, nagyon egy elvetemült szerkezet...
A másik megepetéseről majd este lesz kép terv szerint.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17694) zorzy4 válasza KSparrow (#17693) üzenetére


zorzy4
őstag

Lássuk!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17695) KSparrow válasza zorzy4 (#17694) üzenetére


KSparrow
senior tag

mit?
Most nincs a 7280-ba kártyám, kellett vissza E90-be. majd otthon beteszem a tescosat.
A másik is egy szépség lesz, de még nem akarom lelőni :) majd fotóval. Az nem ritkaság, de szép.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#17696) talitubby


talitubby
csendes tag

Szerintetek mennyi érdemes adni egy jó állapotú 6250-ért?

(#17697) zorzy4 válasza talitubby (#17696) üzenetére


zorzy4
őstag

Kérdés menyit kérnek :) Én 8000nél többet nem adnék.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#17698) novinyul válasza KSparrow (#17695) üzenetére


novinyul
veterán

Ne izgulj!Nemsokára megkapod.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#17699) talitubby válasza zorzy4 (#17697) üzenetére


talitubby
csendes tag

12000-ért adják.

(#17700) KSparrow válasza talitubby (#17699) üzenetére


KSparrow
senior tag

Annyiért nem mondanám olcsónak, de tény, hogy nem egy gyakori telefon...

Ez meg egy pár új telefon:
7210 Supernova

Üzemképes 7280

És a mai újdonság, full doboz, full full full :DD :DD :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.