Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-22 13:57:12

LOGOUT.hu

Reklámblokkolók Topikja
A Prohardver lapcsalád reklámjainak blokkolása tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) nubreed válasza ledgeri (#3150) üzenetére


nubreed
veterán

Ezt hogy érted pontosan? Fel van rakva, a default filtereken kívül jó néhány más is aktív nálam, és van néhány custom szabályom is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3152) Directors válasza Sonja (#3148) üzenetére


Directors
senior tag

Nekem sajna nem lett jó. Tegnap még megfelelően működött.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#3153) Directors válasza Directors (#3152) üzenetére


Directors
senior tag

Nos nálam a AdGuard Hirdetésblokkolóra panaszkodik. A AdBlock üzemel úgy ahogyan kell.

Esetleg van valami jó helyettesítő az AdGuard helyett ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#3154) nubreed válasza Sonja (#3148) üzenetére


nubreed
veterán

A Quick Fixes filtert honnan lehet letölteni/hozzáadni a Ublock -hoz?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3155) nubreed válasza nubreed (#3154) üzenetére


nubreed
veterán

Ok, nem szóltam, most látom, hogy ott van a beépítettek között. :)) :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3156) Richard! válasza Sonja (#3148) üzenetére


Richard!
addikt

Nálam a szerkesztésed előtti variáció működik, köszi ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#3157) poirot válasza Sonja (#3148) üzenetére


poirot
senior tag

Nekem most megy a Vivaldi alatt is a linkkel. :C

(#3158) nubreed válasza Richard! (#3156) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy nekem is még. Ez érdekes, hogy valakinél így, valakinél úgy.

Más: Szintén a YT -on ma délelőtt óta tapasztalom, hogy megjelentek a főoldal felületén "Sponsored" reklámok, amik ugyanúgy néznek ki mint a videok thumbnail -jeik, csak alájuk van írva, hogy "sponsored". Eddig ilyet én még nem láttam. Valami rés keletkezett a Ublock védelmén? A videokban viszont továbbra sincsenek reklámok, tehát az jó.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3159) Sonja


Sonja
veterán

Igen, mert találtak még egy problémát, ami javítva lesz. Ez sajna még nem jött meg, így nyugodtan lehet használni az átmeneti fixet! :K Itt a topik, ha valaki követni akarja.

#3158nubreed: Ez az egyik a probléma amit találtak, és ami majd javítva lesz. ;)

Szerk.: Na, nálam jött frissítés a Quick fixes-hez, és nálam már minden tökéletesen működik! :CEgyelőre. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3160) nubreed válasza Sonja (#3159) üzenetére


nubreed
veterán

Ah, értem, köszi.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#3161) ledgeri válasza nubreed (#3151) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na erre... Van valami nagyobb globális, "Mód szintű" változtatás, vagy csak kiveszegetted ami nem tetszik? (youtube-ot érintő)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3162) poirot válasza Sonja (#3148) üzenetére


poirot
senior tag

Eddig tartott boldogság. :(((

A Brave még müködik normálisan.

(#3175) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Takarítottam a topikot!
Be lehet fejezni ezt a más zsebében turkálást és az ehhez hasonló megjegyzéseket!
A topik nem erről szól, hanem a reklámblokkolásról. Továbbra is kérek mindenkit, hogy maradjunk a témánál!
Köszönöm. :R

(#3176) Sonja válasza poirot (#3162) üzenetére


Sonja
veterán

Nálam semmi gond, működik ahogy kell (kopp-kopp). ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3177) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

A reklamblokkolas haborujanak ujapp pontjahoz erkeztunk.
[link]

(#3178) Szellem. válasza Jack Oneill (#3177) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Egyre ocsmányabb lesz a Google. Pedig, bármennyire is erőszakosak, nem fognak ezzel nagyon cél érni. Minél jobban erőltetik ezt az emberekre, annál jobban ellen fognak állni. Ez inkább visszás mintsem hasznos megoldás.
Talán, ha olcsóbb lenne a Premium, mondjuk pár száz forint, akkor talán jóval többen vennék meg a szolgáltatást.

(#3179) Cs1csó válasza Jack Oneill (#3177) üzenetére


Cs1csó
félisten

#Mindmeghalunk# :DDD

(#3182) classic B válasza Szellem. (#3178) üzenetére


classic B
aktív tag

A Netflix is jól megszívta a reklámos előfizetések bevezetésével… :N

(#3190) koxx


koxx
MODERÁTOR

A topik témája: Reklámblokkolók
Youtube premiumos hittérítést itt nem kérünk, aki ezt nem bírja megérteni annak majd adok útbaigazítást, köszke.
Személyeskedésért pedig még mindig bünti jár, tartsátok észben...

Első körben kivlov és lck

[ Szerkesztve ]

(#3194) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

A topik ismét ki lett takarítva.
Viszont, aki a továbbiakban sem érti és sérelmezi a törléseket:
Ha helyesen értelmezzük a hozzászólásomat ( [link] ) , akkor nem kértem benne senkitől sem matematikai vagy pénzügyi segítséget a youtube-bal kapcsolatban. Berakott a kolléga egy cikket, amire neki reagáltam. Erre ti nekiláttok matekolni, hogy miért éri és hogyan éri meg a prémium. Senki nem kérdezte. Ennyi. És továbbra sem lesz témája a topiknak a YT Premium előfizetés és társai. Remélem ez így érthető. :R

[ Szerkesztve ]

(#3195) koxx válasza Szellem. (#3194) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tokeletes lezarasa az off tengernek, mehet tovabb a topik.

(#3197) M1995 válasza Jack Oneill (#3177) üzenetére


M1995
aktív tag

Erről olvastam redditen, figyeljen erre az is, akinek van YT Premium és adblocker is. Mert a Google először nem azt nézi be vagy lépve fizetve, hanem az adblockert nézik előbb és így a fizető user is megkapja a lassítást. Szépen átgondolták! Tehát prémiummal érdemes adblockerben kivételbe tenni.

Egyébként már több cégnél látszik a fordulat: régen ideális esetben az volt, hogy elviselhető reklámokért cserébe nézhetted az oldalt, most már arra megy a játék direkt borzalmas mennyiségű és legalja “minőségű” reklámokkal és akár politikai propagandával addig zavarni, hogy fizess. Na ez a nem szimpatikus és előfizetők ezt a rossz rendszert tartják fent. Több előfizetésem van itt-ott, valahogy a Google, Facebook, Spotify olyan cégek, hogy nekik nem szívesen adok pénzt.

Ha a Google azt csinálná, hogy lenne a reklámoknak egy minőségi követelménye, politika kizárva vagy csak fact check után, vagy ingyen csak 480-ban nézheted, vagy csak havi 20 darabot, oktatási videó kivétel, akármi értelmesebb megoldás. Nem tudom.
Helyette ágyúval verébre és még a fizető user is szív a mostani vadászatban, mellesleg az adatbányászat rá is vonatkozik. Viszont ahhoz nincs merszük tényleg paywall mögé tenni.
Üzemeltetés költség szempontjából pedig talán nem kell örökké őrizni minden videót, pl. 54 megtekintés indiai akcentus Windows XP tippek, 10 éve nem posztolt sminkelős csajszi, vagy krumplival felvett amatőr unboxing valamilyen 10 éve elavult eszközről.

Lekopogom, nálam Edge & Adguard és Safari & Wipr teszik a dolgukat. TV nekem mindegy, azon nem nézek YT-ot, egyébként is csak heti 1-2 videót nézek.

(#3198) lck válasza M1995 (#3197) üzenetére


lck
senior tag

Youtube Premium alatt eddig nem vettem észre semmilyen lassulást, pedig van reklámszűröm bőven.
(ha ezt is törlitek kitépem a maradék hajamat)

(#3199) ledgeri válasza M1995 (#3197) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mindnek meg is van a kellő információja arról, hogy az adott embert mi is érdekli, milyen féle témát keres, de pl én utálom, hogy Dell monitorosként, néha néha összehasonlítóként rákattolok egy delles cikkre itt, és körbepalást ASUS hírdetés, kb 10 soros, képtelen cikk közepén 30 soros benQ ajánlat.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3200) kw3v865 válasza M1995 (#3197) üzenetére


kw3v865
senior tag

Asztali gépen Firefox + fadblock (jelenleg 2.6-os verzió) 99%-osan teszi a dolgát. uBlock origin letiltva a YouTube esetén. Hozzáteszem, sok vdeót nézek minden nap (nincs premium-om). Néha feldobja, hogy fizessek az ablockért, de csak ritkán, az se zavar, hogy vannak 1 másodperc hosszú reklámok a videók elején, ezt bőven el lehet viselni. Ez így teljesen vállalható és nem is érzem lassúnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.