Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Ennek a játéknak még nincs saját topikja, ezért a modik engedelmével megnyitom.
Jöjjön ide mindenki, aki szereti a játékot, vagy érdeklődik iránta :)
Ha lesz érdeklődés, akkor lesz majd FAQ, játékoslista, meg amit akartok :)

[ Szerkesztve ]

(#2) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Ennek örülök.Nagyon jó lett a játék csak a hibáit javítanák már ki.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#3) danih válasza Balika23hun (#2) üzenetére


danih
addikt

Ma jött egy 200 megás patch, ami az összes gondomat múltdőbe tette, szóval egyelőre elégedett vagyok. Ismerve a Tripwire-t (a Killing Floor-hoz való hozzáállásuk alapján) nem lesz gond!

(#4) Serpiko


Serpiko
addikt

Kidob a játék amikor belépek multiba. Bent vagyok a szeron választok kasztot utána kifagy. Kiírja, hogy rogame.exe müködése leállt. Ez mit jelent, Megoldás rá? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#5) danih válasza Serpiko (#4) üzenetére


danih
addikt

Sajna nem tudom, mit ír ki? Steam fórumon megnézted a dolgot?

(#6) Serpiko válasza danih (#5) üzenetére


Serpiko
addikt

Single megy rendesen a multinál írj ezt a rogame.exe hibát. Monjuk most tudtam játszani 20 percet utána lökött ki ezzek a rogame hibával. Setam fórum nem néztem gyenge az angolom. Lehet ezt is majd megoldja egy pecs. :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#7) danih válasza Serpiko (#6) üzenetére


danih
addikt

Biztos, mivel Tripwire a kiadója. Killing Floornál már bizonyították, hogy nem hagyják magukra a játékosokat!

(#8) Serpiko válasza danih (#7) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez igaz a Kf megvan nekem nyomatják hozzá a cuccokat rendesen. Ennek a gémenk is biztos ez lesz a sorsa. :K :C

A topik nem pörög jó lenne, ha jönnének és pörgetnénk. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9) danih válasza Serpiko (#8) üzenetére


danih
addikt

Majd bepörög ahogy többen leszünk :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Serpiko válasza danih (#9) üzenetére


Serpiko
addikt

Én már bepörögtem teljesen ötször vágott ki rogame.exe hibával. :(( Remélem javítják ezt hamar. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#11) zack


zack
nagyúr

Gondolkodom rajta hogy megvegyem. Magyar oldal nem tesztelte még hivatalosan?
BF3 tuti befutó, de ezen még gondolkodom. Semmit se tudok róla. Nem volt nagy hype körülötte, bár ettől még lehet hogy jó. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12) danih válasza zack (#11) üzenetére


danih
addikt

Én "likolom".
Teljesen más mind egy BF, ez nem egy csili-vili shooter, nehéz a mozgás, nehéz a fegyver, a pályák nyomasztók, szerintem nagyon hangulatos.

(#13) zack válasza danih (#12) üzenetére


zack
nagyúr

SG.hu-n baromi sok a negatív vélemény. :U Most olvastam reggel...
Szinte mindenki köpködi. Azt mondják jó lenne, de félkész állapotban adták ki, és sok a bosszúság, és így nem élvezhető. Állítólag optimalizálva sincs, és 1db 6970 VGA néhol kevés neki 1920-ban, holott UE3 motor hajtja.
Fura, hogy 1db magyar teszt sincs róla. Gondolom azért, mert mit írjanak egy félkész játékról.
Ha a BF3 is félkész állapotban kerül ki a boltok polcaira, tuti tökön szúrom magam. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14) danih válasza zack (#13) üzenetére


danih
addikt

Szerintem itt valami driver probléma lesz. Nálam full részletesség mellett tökéletes egy 5750-essel, igaz 1440x900-on (ekkora a monitorom). Azt tényleg aláírom, hogy van mit csiszolni, de ezzel nem lesz gond a Tripwire esetében, pedig kis cégről van szó.
A hangulata engem mindenért kárpótol, nagyon más, mint a többi shooter.

(#15) frame>24 válasza zack (#13) üzenetére


frame>24
addikt

Azért nagyon senki se áltassa magát:

manapság csak félkész játékok jönnek ki.

Nem lesz kivétel a BF3 sem. Ebben kb. olyan biztos vagyok, mint a halálban, 2 éve nem láttam normális állapotban kiadott game-et, akármely témában.

(Talán a Two Worlds II)

Amúgy, ez a Red Orchestra, az amolyan ArmA, csak 2. világháború, és csak a keleti front.
Nagyon óvatosan kell minden lépést megfontolni, szoros csapatmunka, figyelem. Egyébként 2 lépés után leszednek.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16) danih válasza frame>24 (#15) üzenetére


danih
addikt

Nevermind, félreértettem :)

[ Szerkesztve ]

(#17) GoZoL


GoZoL
senior tag

Tegnap vettem meg, túl sokat nem tudtam játszani de tényleg kicsit optimalizálatlan. Még szokni kell. Magyar tesztet olvastam a bétáról de most nem találom sehol, lehet eltávolították. Játékban a nevek? Együtt kellene harcolni egy kicsit! :)

(#18) frame>24 válasza danih (#16) üzenetére


frame>24
addikt

OK, látom, szerkesztetted... :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19) ollie válasza frame>24 (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

manapság csak félkész játékok jönnek ki.

Ezt cáfolni tudom!

Pl: Deus Ex Human Revolution (RPG), Red Faction Armageddon (FPS), Dawn of War 2 Retribution (RTS), Portal 2 (logikai-ügyességi)

Van bőven újonnan megjelent, minőségi játék.

***

(#20) tálusz


tálusz
tag

A legutobbi patch vmit javitott a jatek sebessegen, ill a palyabetoltes is gyorsabb lett! :C
Alakul ez.

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#21) GoZoL


GoZoL
senior tag

Eléggé OFFba megyünk nem? :)

(#22) danih válasza GoZoL (#21) üzenetére


danih
addikt

Húsz hozzászólás, szóval épp itt az ideje :)

(#23) Mukorka


Mukorka
addikt

Nekem a játék kemény 30 fps-el hasít. Videó felvételkor rendesen szaggat sajnos. Engem nem fogott meg annyira igaz a multi részét nem próbáltam. A hangulatot viszont adja, itt érezni hogy háború van :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24) GoZoL válasza Mukorka (#23) üzenetére


GoZoL
senior tag

Pedig azzal a konfiggal ami neked van nem kellene szaggatnia.

(#25) Mukorka válasza GoZoL (#24) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem is szaggat, inkább olyan 30-40 között van de stabilan így folyamatos . A grafja se nagy szám. Szóval fura a dolog.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#26) GoZoL válasza Mukorka (#25) üzenetére


GoZoL
senior tag

Hazaérek a melóból megnézem nálam mennyi az fps!

(#27) Mukorka válasza GoZoL (#26) üzenetére


Mukorka
addikt

Mondjuk nem néztem de lehet a cf-t nem ismeri még a játék de ahogy olvastam mindenhol vannak vele ilyen performance gondok.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#28) GoZoL válasza Mukorka (#27) üzenetére


GoZoL
senior tag

Most nézem LOL Crossfire!! Fú! :) Nemá még így is szaggat 2 db 6870-el??

(#29) Mukorka válasza GoZoL (#28) üzenetére


Mukorka
addikt

Ráadásul toxic kàrtyák :>

Nem szaggat de kb egy crysis 2-nek több mint kétszer ennyi fps-e van nálam DX11 meg textúra packal együtt, az hibás is és még így is sokkal jobban fut és nem egy fokkal szebb is :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#30) Serpiko válasza zack (#11) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem megy a gém Full HD-ban 1920*1080 felbontáson nem akad ezzel nincs semmi gondom. Néha kidob a fentebb leírt hibával, de ezen kívül mi9nden oké vele. Danih kollégának írj egy privátot, ha érdekel a játék. Remélem nem haragszol Danih.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#31) Kephamos válasza frame>24 (#15) üzenetére


Kephamos
addikt

olyan, mint az arma, csak ezt a földi halandók is tudják élvezni. Tehát igencsak valósághű, de ettől függetlenül pörgős is a játék. Oké, nem annyira, mint mondjuk a modörnvórför n+1, de van aki azt nem is szereti.
Mindent összevetve nagyon jó lett maga a játék, azonban valóban félkész állapotban adták ki. Az én konfigomon 1080p-ben pl sokszor lemegy 20 környékére a másodpercenként megjelenített képkockák száma, ami meglehetősen zavaró. A hivatalos fórumban, az egyik programozójuk által írt komment tanulsága alapján tudják mi okozza a problémát, és rajta vannak az ügyön. Türelmünket kérik.
Szerintem még kell neki kb. 2 hét, mire gatyába rázzák a játékot.

Mellesleg összegyűlhetnénk valamelyik este egy kis háborúzásra. ;)

(#32) Serpiko válasza Kephamos (#31) üzenetére


Serpiko
addikt

Benne vagyok játszhatunk bár nem biztos, hogy menni fog nekem azért megpróbálom. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#33) GoZoL válasza Serpiko (#32) üzenetére


GoZoL
senior tag

Én is benne vagyok egy kis multiban!

(#34) Serpiko válasza GoZoL (#33) üzenetére


Serpiko
addikt

Engem kb. óránként egyszer rogames.exe hibával dob ki ez mi lehet? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#35) ollie válasza Kephamos (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A single player része milyen? Van értelme, vagy csak multi mapokra dobnak be, hogy megtanuld a játékot?

***

(#36) JSaN válasza Kephamos (#31) üzenetére


JSaN
addikt

hol gyulekeztek? mennek en is. lehet lobby-t csinalni? es akkor egy csapatban lennenk stb.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#37) Serpiko válasza ollie (#35) üzenetére


Serpiko
addikt

Tanulásra jó a single toltam most kicsit mondjuk a botok nem túl okosak. Tanulásra tökéletes másra nem szerintem.
(#36) JSaN: Hol gyülekezünk hát itt. Írjátok hová kell menni melyik szerora és ott találkozunk. Most random mód megyek fel a szerverekre csak úgy választok egyett azt kész. Szóüval, hogy csináljuk?

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#38) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Van a játéknak magyar steam csoportja [link] és annak van chat-je is ahol meg lehet beszélni hogy melyik szerverre menjünk fel, amúgy én is benne vagyok, ja és van hangkommunikáció a játékban.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#39) MasterDeeJay

Sajnos valamiért az unlockok nem működnek még mindig, pedig már jó lenne a 64-es tár az mp40-hez. Hiába fejlesztem mindig visszaugrik 12-re.
Így ha már a global stat totál bugos akkor gyűjtögetem a távol lövési rekordjaimat. Eddig:
Mg34 225m
Mp40 145m (na ez már nem éppen realisztikus)
K98 204m (bár ez nem nagy szám)
G41 Sniper 188m (használhatatlan a távcsöve, de majd unlockolható a nagy távcső rá)
AVT40 182m
Nem is a célzás a gond, hanem az hogy 200m felett már nem is látni rendesen a célt. A német tankelhárítóval is lehet szépeket lőni 150-200m között. Normális sniperekkel ez a táv könnyen megvan. Puskákkal se nehéz, de automatával vagy félautóval már nehezebb.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#40) GoZoL


GoZoL
senior tag

Wov, 580 Mb-os frissítés!

(#41) danih válasza GoZoL (#40) üzenetére


danih
addikt

És tényleg... Mondtam, hogy nem fognak ölbetett kézzel ülni :)

(#42) D.Orion


D.Orion
veterán

Holnap jön a cpu hűtő és végre nem a gyári AMD Cooler süvítését fogom hallani, hanem az elszáguldó töltények fütyülését. :DDD

(#43) Mukorka


Mukorka
addikt

Van valami videó ahol pörög is a multiplayer? Eddig amiket csak néztem percekig kempelnek a falnál a játékosok és semmi rendes akció nincs. Ne értsetek félre nem az a bajom hogy nem cod, de valami kis pörgés is kellene nem csak ez a punnyadjunk az ablak mögött dolog :)

Szóval ha valaki tudna összerakni vagy adni linket ahol azért megy a darabolás is azt megköszönném. Illetve van-e S&D szerű játékmod, tehát olyan ahol körökre van osztva és ha meghalsz nincs respawn.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#44) D.Orion válasza Mukorka (#43) üzenetére


D.Orion
veterán

Holnap veszek fel neked fraps-el azt megnézheted. :DDD Egyébként meg azért nincs akkora pörgés mint codban, mert itt általában nem kell négyzet eltalálni a csávót, hogy meghaljon. Ennek megfelelően mindenki kicsit óvatosabban mozog.

[ Szerkesztve ]

(#45) Mukorka válasza D.Orion (#44) üzenetére


Mukorka
addikt

Az jó ha nem kell négyzet eltalálni , elég a kör is . ;)

Szeretem ezt a témát, a feelinget is átadja a játék ahogy néztem. Egyszerűen csak nem akarok elaludni multi közben :)

(#46) ollie : Most jöttem haza egy rossz nap után de ez "Made my day" :DDD

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#46) ollie válasza Mukorka (#43) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd 10x sebességgel a videókat. ;]

***

(#47) Kephamos válasza MasterDeeJay (#39) üzenetére


Kephamos
addikt

Az MP40 simán halálos 200m-ről is, tudomásom szerint. Mellesleg nekem a rekordom az a páncéltörő puskával van, 254 m a fallen fighters-en.
Valaki kérdezte, hogy van-e S&D jellegű. Van, foglalni kell, 1 élettel, ha sikerült elfoglalni, akkor jöhet a következő pont, megintcsak 1 élettel. Countdown a neve.

(#48) danih válasza Mukorka (#45) üzenetére


danih
addikt

Elaludni nem fogsz... Olyan a hangulat, hogy amikor percekig nindzsultam, fostam, hogy senki se lásson meg, mint a valóságban :)
Az biztos, hogy nem pörög annyira mint a wórfér, nincs killspawnkillspawn, de pont ez adja meg a hangulatát.

(#49) Mukorka válasza danih (#48) üzenetére


Mukorka
addikt

Akkor csak egy olyan vidi kellene ahol látom hogy miféle fegyókkal lövöldöznek, milyen terepeken stb. Valami jó kis zenével hogy meghozza a kedvem D:

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#50) danih válasza Mukorka (#49) üzenetére


danih
addikt

Ha kill moviet akarsz látni metal zenével akkor ez nem a te zsánered lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.