Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok! Jó rég nem írt ide senki..
Én majd mostanság tudok ujra vissza jönni játszani...
Az lenne a kérdésem hogy a futás / puska "kitartás"-t lehet -e valahogy ugyan arra a gombra tenni.
Nekem nagyon idegesítő így.. Sokkal jobb volt mikor ugyan azzal a gombbal működött...

(#902) Gyuri44 válasza Bali27 (#901) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Arra gondolsz amikor rohamozol vagy a szuronyt használod?

(#903) Bali27 válasza Gyuri44 (#902) üzenetére


Bali27
addikt

Én a futásra használtam az ALT-ot, és az is volt beállítva a fegyver meegtartásnak. )pl amikor a távcsövessel lősz és nagy levegőt vesz)
Most ebből 2 külön gomb lett, ami számomra elég zavaró így..

(#904) Gyuri44 válasza Bali27 (#903) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Ja a lélegzet visszatartást mondod.
Azt nem tudom,még nem próbáltam,hogy egy gombra lehetne-e állítani.Bár szerintem nem engedi,hogy két különböző dolgot egy gombbal irányíts.
Mondjuk december óta én sem játszottam vele mert döglődik az egerem,kell egy új. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#905) Bali27 válasza Gyuri44 (#904) üzenetére


Bali27
addikt

De eddig 1 gomb volt..:D És most ezt az egyet kiveték belőle:( :W

(#906) Gyuri44 válasza Bali27 (#905) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Ja,akkor nem szóltam. :)
Lehet valamelyik utolsó javításban állították át,ha meg lesz az új egér meglesem.

(#907) Rony949 válasza Bali27 (#905) üzenetére


Rony949
őstag

Nem vették ki. Alap esetben a bal shift-en van. Én a jobb shift-en használom a balkezességem miatt.

[ Szerkesztve ]

(#908) Bali27 válasza Rony949 (#907) üzenetére


Bali27
addikt

Tyű ha.. Akkor valamit nagyon elnéztem..:S Igaz nekem magyarosítás is van fent de akkor nekiesek majd megint.. Sima RO-s serverek vannak még? (ázsiai hadszinteres abszolut nem jön be)

Picit más.. Valaki mostanság Darkest Hourt vagy ilyesmit megnézett hogy van -e még server és emberek?

(#909) Gyuri44 válasza Bali27 (#908) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Vannak szép számmal alap szerverek.
A lengyelek rendszeresen rendeznek valamilyen versenyt a dh-ban ha jól tudom.
Amúgy készül egy új mod heroes of the west címmel,már van pár pálya amit kilehet próbálni.

(#910) Bali27 válasza Gyuri44 (#909) üzenetére


Bali27
addikt

Mármint a Ro2-höz és nem a Stalingradhoz?
Egyébként hamar megszoktam a Stalingradot.. Darkest Hournak iszonyu jó hangulata van, de a Stalingrad sokkal fejlettebb...szerintem :K

(#911) Gyuri44 válasza Bali27 (#910) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Ro2-höz készül a mod.

(#912) Bali27


Bali27
addikt

Sajnos a légzés úgy van ahogy mondtam... Van egyfajta légzés vezérlés amit a futással meg iylesmivel össze lehet kötni, de az nem tudom mire jó, mivel olyankor nem zoomol és nem "mereviti" ki a fegyver csövét.
Az Ut2004-es modtól kezdve az ALT-ot használtam futásra és a fent irt 2 müveletre, és iszonyuan bevált..
Most nagyon nehéz megszokni hogy vagy a futás más gomb, vagy a légzés/zoom :(((

(#913) Bali27


Bali27
addikt

Újra raktam az egészet és jó lett!!! :) Ilyet még nem láttam ezzel a jtékkal..
De fő hogy jó

(#914) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Megvettem ezt a Steamen:
RO2 with Rising Storm - RO 2 Digital Deluxe Edition (ROW)
24,99 EUR
A problémám az, hogy a RO2 Beta-nál a Single Player opció szürke, azaz, nem engedi az offline játékot! :W
Mi lehet a gond!? Nagyon kellene a segítség!
Most próbálom újratelepíteni, hátha.

Előre is kösz! :R

(#915) Bali27 válasza UserX (#914) üzenetére


Bali27
addikt

passz :( sajnos... Én is csak azt tudom mondani hogy ujrarakni.. hátha..
A Béta amugy mire jó? Én csak a sima Multiplayerrel tolom. Van valami előnye? Vagy ilyesmi?

(#916) UserX válasza Bali27 (#915) üzenetére


UserX
őstag

Újraraktam, így sem jó. A bétában van benne a "Single Player' opció.... :U , ami sajnos elérhetetlen. A RO2 Multiplayer-t külön rakta fel a Steam könyvtárban :U

(#917) Debilon válasza UserX (#916) üzenetére


Debilon
addikt

nálam van külön RO2 single player és külön RO2 beta és RO2 multiplayer, tehát 3 sorból áll a játék

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#918) Gyuri44 válasza Debilon (#917) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Nekem 4 féle van. :DDD

heroes of stalingrad single player
heroes of stalingrad beta
rising strom beta
rising strom/red orchestra 2 multiplayer

A két béta verzió csak akkor aktíválódik ha a steamen ingyenesé teszik pár napra a játékot,ha jól tudom.
stalingrad single palayer annyiból áll hogy a multis mapokon botok ellen játszol.

[ Szerkesztve ]

(#919) Debilon válasza Gyuri44 (#918) üzenetére


Debilon
addikt

ok, tudom miből áll a single :D

lényeg, hogy ott kéne lenni a sima single-nek is, külön telepítehetőként (+1 sor ahogy mondják :DDD)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#920) Gyuri44 válasza Debilon (#919) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

UserX-nek akartam írni,picit félrenyomtam. :)

(#921) UserX válasza Gyuri44 (#918) üzenetére


UserX
őstag

Nekem ennyit tett fel a meglévő játékaim mellé :U :

Azért THX mindenkinek!

Debilon: Ha tényleg ugyanazok a mappok botokkal, akkor valóban nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#922) Bali27 válasza UserX (#921) üzenetére


Bali27
addikt

Day of defeattel játszik még valaki?

(#923) UserX válasza Bali27 (#922) üzenetére


UserX
őstag

Nekem örök, megunhatatlan kedvenc!!! :DD Bár gondoltam ideje végre 'újítani', ezért vettem meg a RO2-t...Azért az offline mód csak hiányzik, jó lennem legalább egy kicsit trainingezni.

[ Szerkesztve ]

(#924) Gyuri44 válasza UserX (#923) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Ha elindítod a multit a főmenüben van egy training opció.

(#925) UserX válasza Gyuri44 (#924) üzenetére


UserX
őstag

Kösz, azt felfedeztem...

(#926) Bali27 válasza UserX (#923) üzenetére


Bali27
addikt

A játszik még valakit úgy értettem hogy a servereken vannak még? :)

(#927) UserX válasza Bali27 (#926) üzenetére


UserX
őstag

Hello!

Bocs, csak úgy tűnt 'régimódinak' :) tartasz, amiért a DOD:S-el játszom. A servereken inkább 'keletiek' vannak (gondolom a gépük miatt, de ez személyes elméletem , a 'nyugatiak' inkább az újabb játékokkal játszanak, amiknek azért magasabb a rendszerigénye :U ). Régebben sok német is játszott, ma már kevesebb. Én hűséges vagyok a DOD:S-hez, jókat funolok még mindig rajta!!!

Üdv:

UserX

(#928) cskamacska válasza UserX (#927) üzenetére


cskamacska
addikt

Ha már funolás akkor Dino D-Day. Kifejezetten DoD:S hangulata van, csak épp dínókkal. :K Mondjuk ezt a játékot nem is lehet komolyan játszani, mikor bekeményítenél hozzád vágnak egy kecskét, vagy eltapos egy T-Rex. :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#929) Dark Wander


Dark Wander
tag

Megvettem a special edition változatot a dlckért de rájöttem hogy Rising Storm ami fizetős csak 1 olyan van. Persze nem tartalmazza ez a változat, csak a RO1-hez jár minden. Amúgy Rising Storm ingyen kipróbálható, de hiába ölök meg akár mennyi ellenfelet nem írja jóvá, pedig ranked játék módra mentem. Meg csak 1 fegyver választható.
Maga a játék elég sokat foglal. Multi+ single kampány 35 Gb. (+ update-k) Az 1 játékos kampányt végig vittem de elég optimalizálatlan volt. Egyik pillanatról eset le 40 fps-ről 19-re, ráadásul a botok sík hülyék össze vissza mennek és szinte a védő küldik szenvedéses volt még easy-is, pedig nem én vagyok a hibás hanem a botok elmentek... Az tuti többször neki se állok az 1 játékos módnak, elég volt 1 életre!! Haszna vehetetlenek a botok, Cs GO-ba 1000x jobbak a botok!!
Felmentem online-ra és legtöbb játék realisztikusba érhető el mert másik módba alig vannak. Ami baj hogy van baráti sebzés, és ez miatt volt hogy véletlen eltaláltam kollegát ami persze meghalt, vagy mikor gránátot hajítottam előre pont az ellenséghez akko pont oda ment a kollega és ő is meghallt... az ilyen véletlen esetek miatt utálom a baráti tüzet, hiába hogy valós így a játék, nekem nem ér annyit ez az opció hogy kényelmesen tudjak lövöldözni. Pl a Cs GO-ba nem véletlen hogy könnyed módba játszok, nem hallnak meg a kollegák.

(#930) Bali27 válasza Dark Wander (#929) üzenetére


Bali27
addikt

Ha kényelmesen szeretnél lövöldözni akkor tényleg ott a Cs meg mondjuk a Wolfenstein3D :)

(#931) fpeter07


fpeter07
veterán

Mennyien játszanak online? (alapjátékkal és kiegészítőn) A Verdun megjelenése nem tett be a játéknak?

(#932) Bali27 válasza fpeter07 (#931) üzenetére


Bali27
addikt

Jó pár server azért még minidig teli van. Én csak az alapjátékkal játszom.. Valahogy ez a japános biszbasz nem az én világom.
Verdunt meg nézegettem a neten de valahogy nem győzött meg. Volt egy kis fellángolás aztán néhány youtubeos videótól az volt az érzésem hogy a sivárabb tájon kivül nem sokban különböznek.

(#933) Lunky88


Lunky88
tag

Sziasztok!

A mai napon indult egy magyar szerver "[Hungarian Second Army] TE-Realism" néven, ahova mindenkit szeretettel várunk. Jelenleg Territory módban fut, de ha igény mutatkozik rá, akkor át lehet állítani másra.

Tehát az lenne a cél, hogy népesítsük be a szervert minél előbb, mert ha üres marad ugye nem lesz értelme fizetni a költségeket. A ping is stabilan 100 alatt van, szóval ilyen téren nincs gond.
A szerver keresőben megtaláljátok, de a biztonság kedvéért itt az ip:
31.186.250.18:7777

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#934) Gyuri44 válasza Lunky88 (#933) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Elmentettem.
Volt pár hónap szünetem,de esténként majd felnézek.

(#935) Lunky88 válasza Gyuri44 (#934) üzenetére


Lunky88
tag

Oké, várunk! Egyébként is estére szokott megtelni a szerver. :) Ha gondolod lépj be a csoportba, direkt a szerver miatt hoztuk létre páran.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#936) Gyuri44 válasza Lunky88 (#935) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

Megtörtént.

(#937) juve600 válasza Lunky88 (#933) üzenetére


juve600
nagyúr

Szia
Én ia meglesem

(#938) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok! Az miért van, hogy minden meccs után, mikor töltené be a köv. pályát szétkapcsolódik Connection Lost -ot ír ki?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#939) Rony949 válasza petymeg (#938) üzenetére


Rony949
őstag

Talán megpróbálhatod azt, hogy az itt található (Documents\My Games\RedOrchestra2\ROGame) Config mappát kitörlöd. Ha nem működik, passzolok. Telepítsd újra a játékot.

(#940) Lunky88 válasza petymeg (#938) üzenetére


Lunky88
tag

Hali! Ha telepítettél fel hang modokat az is okozhatja.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#941) petymeg válasza Lunky88 (#940) üzenetére


petymeg
addikt

Volt rajta a MKB42 hang mod, leszedtem, maradt a hiba. Újrahúzom, az a biztos.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#942) TiberiusX


TiberiusX
tag

Sziasztok!

Meg van a Red Orchestra 2 heroes of stalingrad meg a multi / rising storm.
A japcsis pályákon viszont csak az amcsikkal tudok lenni, meg csak a springfield-et tudom kiválasztani.
Azt írja a játék, hogy vegyem meg a Rising Stormnot... dehát meg van..
Rising Storm/ Red Orchestra 2 Multiplayert indítom...szóval nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#943) Rony949 válasza TiberiusX (#942) üzenetére


Rony949
őstag

Te EZT vetted meg? Mert elvileg ez tartalmazza a Rising Storm-ot is.

szerk.: Kicsit utána néztem. Ha EZT megveszed, akkor már biztosan hogy tudnod kell fejlődni és a többi kaszttal is mehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#944) TiberiusX válasza Rony949 (#943) üzenetére


TiberiusX
tag

Ez van meg: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad with Rising Storm
Szóval amit először linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#945) Bali27


Bali27
addikt

Kijött egy nyugati pályákat és fegyvereket tartalmazó ingyenes pack.

(#946) petymeg válasza Bali27 (#945) üzenetére


petymeg
addikt

A Heroes of the West c. mod? Telepítettem, de ha elindítom ugyanúgy a RO2 indul el és egy nyugati frontos szervert se találok.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#947) Bali27 válasza petymeg (#946) üzenetére


Bali27
addikt

Igen, pontosan.. Csak nézz szét a Ro mapok közt, és ami nem ismerős klikk rá... Angol fegyverekkel új mapokon fogzajlani a harc :C

(#948) Lunky88 válasza petymeg (#946) üzenetére


Lunky88
tag

Az én szerverem is jelenleg ezt a modot futtatja. Hungarian Second Army néven megtalálod a keresőben.

Ezen az ip címen is fel tudsz jönni: 79.172.205.217

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#949) petymeg válasza Lunky88 (#948) üzenetére


petymeg
addikt

Azon mikor szoktatok lenni? Tegnap este tök üres volt. Sajnos kevés szerveren játszanak, kezd meghalni, pedig szerintem az egyik legjobb FPS.

Verdunt próbálta valaki? Az lehet kb hasonló. Érdemes rá beruházni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#950) Bali27 válasza petymeg (#949) üzenetére


Bali27
addikt

Gondolkoztam az első vh-s Ro koppintáson én is. De gameplayt néztem youtubeon és az nem győzött meg hogy jobb mint a Ro. Téged?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.