Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csoki46 válasza wwenigma (#45) üzenetére


csoki46
aktív tag

Engem is érdekel, hogy honnan szerezted be. Meggyőzött a cikk. Pont most fáradt el a Lumia 800, valószínűleg ez lesz a utód, 3 év kihagyás után újra android.. izgi :) Remélem nem kell csalódnom.

(#52) sNake^


sNake^
tag

Az értesítési led picit a Faea F2/F2S-re hajaz, de jótól lopni nem szégyen:)

Ha indulsz, ha érkezel, éjjel-nappal étkezel.

(#53) wwenigma válasza sNake^ (#52) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanaz a Breath light néven fut, de nem hinném hogy lopás csupán ugyanaz a kijelző van bennük (Nubia Z7 mini). Csekkold le. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#54) Duree


Duree
veterán

Nekem nemigazán jönnek be a ZTE mobilok,de attól még ez a cikk igazi mestermü,köszönet érte.

duree54

(#55) hl225


hl225
tag

Érdeklődni szeretnék, hogy a készülékre privátban ajánlott beszerzési forrás esetén a szállítási mód már az a változat ahol a csomag először az eu-ba érkezik és tulajdonképpen eu-n belüli csomagnak számít, vagy egyértelműen Kínából történő szállítás és így várható rá plusz költség is?

(#56) 426os válasza hl225 (#55) üzenetére


426os
őstag

Nincs rajta plusz.

.

(#57) bara871


bara871
csendes tag

Sziasztok,

Egyre jobban tetszik a telefon...szerintem ez lesz a befutó.
Kérdés: A Bluetooth könnyen csatlakozik eszközökhöz (gondolok itt autó kihangosítóra például)
+ nagyon megköszönném, ha a beszerzésére tudnátok valami jó tippet adni. EU-s raktár lenne a legjobb.

(#58) pomphl


pomphl
csendes tag

Üdv!

Valamelyik topikban olvastam, hogy néhányan igényt tartanátok a nubia beépített zenejátszójára. Nos, megtaláltam..

Jelenleg xiaomi mi3-on ezt használom.
Mellékelek pár képernyőképet! :)

Letöltés

Képernyőkép 1

Képernyőkép 2

Kellemes estét ;)

(#59) pengwin válasza KaiotEch (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Redmi 1S-ben 33%-kal magasabb órajelen, 1,6GHz-en megy a Snapdragon 400.

Végre egy 2GB RAM-os, Snapdragon 400-as telefon, remélem terjedni fognak az ilyenek! Szerintem az emberek többségének nagyobb szüksége van 2GB RAM-ra, mint Snapdragon 800-ra!

Cikkiró:
nagyon jó ötlet volt a röntgen, meg a pénzfotózás is a HDR teszthez, valószínűleg megtaláltad a tökéletes témát (mindenki ismeri a színeket, könnyen csekkolható a képminőség a finom nyomtatás miatt).

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#60) roti86


roti86
őstag

Srácok,

Hol érdemes most beszerezni a készüléket? Ezt találtam, 180 USD jelenleg.

Erre még rájön a 27% ÁFA + VÁM? Tudtok olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

(#61) 426os válasza roti86 (#60) üzenetére


426os
őstag

Ha már Aliexpress: [link]
Ha a Fedex-es szállítást választod, akkor utána semmilyen plusz költséged nem lesz (áfa, vám stb).
Én 9-én rendeltem és ma vettem át a futártól. Ennél van olcsóbb is (1 hete kb. 51k-t mondott a 2GB ram-osra), ha Hungobungo-tól rendeled, de nála ~3 hét a szállítás (itt a forrás ugyanaz, csak van egy magyar közvetítő is).
Egyébként érdemes szétnézned aprón is, ott is vannak jó ajánlatok!

.

(#62) Szoszo94 válasza 426os (#61) üzenetére


Szoszo94
őstag

Fedex-el hogyhogy nincs áfa? Akár PM-ben is szívesen látom a választ :B

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#63) setom válasza Szoszo94 (#62) üzenetére


setom
tag

Először Angliába küldik, ott áfáztatják ( asszem ott olyan 10% körül van). Majd onnan küldik ide, EU-n belül pedig nincs további áfa.

(#64) 426os válasza Szoszo94 (#62) üzenetére


426os
őstag

A Chigon-os rendelések (EU-ba, Fedexet választva) úgy működnek, hogy Kínából először Angliába vándorolnak a telefonok, ahol levámolják őket (egységesen, nem külön-külön mindegyiket egyedi érték alapján), majd onnan adják fel Fedex-el és ideális esetben onnan már 1 munkanap alatt ide is ér. Azért nincsen utólagos ÁFA, mert EU-n belül adják fel az utolsó lépcsőben. Az angol vámolás költsége pedig már be van építve a Fedex-es szállítási mód többletköltségébe, így azt előre kifizeted. De a lényeg, hogy teljesen legálisan (az, hogy etikus-e az más kérdés, hiszen egy másik országnak fizetsz a sajátod helyett) olcsóbban jössz ki, mintha a magyar 27%-os ÁFÁ-t fizetnéd. És a sima postához képest gyorsabb is.

.

(#65) Szoszo94 válasza 426os (#64) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ha ezt tudtam volna eddig...mindegy, eddig 20/4 a sarc arányom ;]
Viszont legközelebb, ha rendelnem kell, sanszos, hogy ezt fogom választani, köszönöm az infót mindkettőtöknek! :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#66) hl225 válasza 426os (#61) üzenetére


hl225
tag

És a mai nap még 20$ le is jön az árból!

(#67) aytukabozs


aytukabozs
addikt

<<<SZAKMAI TOPIC ERRE>>>

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#68) flintnovik


flintnovik
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Egy régebbi telefonomat visszaküldtem garanciára, de ez most mindegy, nem ZTE V5 volt.ó, hanem thl T6 pro (eldobálta a wifit, akksi gondok).

Ugyanabban az értékben választhatok, rá is fizetnék a nagyobb változatért, de a tmallboxnak nincsen ilyenje.

Szerintetek kérjem az 1gb/4gb-osat? Elég lesz? Csak mert eddig a ThL W8-al elég volt ugyanennyi, annyi különbséggel, hogy talán itt a Qualcomm SoC miatt valamivel szerintem jobb lesz a teló (támogatottabb --> lollipop).

Mit mondjak? Az előzőnél biztosan jobb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#69) aytukabozs válasza flintnovik (#68) üzenetére


aytukabozs
addikt

Próbáld ITT
(ez a telefon mélyvizes topicja, meg úgy általában is az pörög :) )

Nekem ugyan a 2 gigás van, de nagyon dícsérik a kistesót is.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#70) martin555


martin555
aktív tag

felajánlom ZTE Red Bull V5 kártyafüggetlen telómat akinek kell, működőképes. +1 pót akku, tok, ez-az, apróságok hozzá. Pécs környékén személyes átadás.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.