Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Tekintve a pénzügyi helyzeteket, a chip ellátottságot, valami olcsóbb modellekre én is számítok a bemutatón. Lásd utolsó bekezdés.
A SE-re leszek kíváncsi a leginkább. A 4.7-es iPhone testébe valóban beleteszik az 5G-s A15-öt? Én kétlem, este kiderül. (iPhone Plus a tippem mint fél évvel ezelőtt is.)

(#2) Luck Dragon válasza janeszgol (#1) üzenetére

iPhone Plus mint iPhone 8 Plus hazában ? Bár én ezt kétlem .
Inkább marad a jelenlegi SE hazában .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) zoo8800


zoo8800
veterán

Egy butított iPhone 13 Mini, pl valami olcsóbb házzal jó lenne SE-nek :)
A mostani SE kijelzője már nagyon nem oké 2022-ben.

rip and tear, until it is done

(#4) roli543


roli543
őstag

Az a zöld kegyetlen jól néz ki :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) xsjado93 válasza zoo8800 (#3) üzenetére


xsjado93
senior tag

Mire nem elég az a kijelző 2022-ben? :F

Your life is a lie.

(#6) .Szaki. válasza janeszgol (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az iPhone Plus nagy mellélövés lenne szerintem. Az SE2020 alig nagyobb a 12 Minimnél, ami egy kifejezetten kompakt telefon. A Plus házban viszont 5,5"-es hely van, ami 0,1"-csel nagyobb, mint a Mini kijelzője, cserébe viszont már kényelmetlen lenne fogni és akkora kávák vannak rajta, amik már akkor is ódivatúnak számítottak, amikor megjelent a 8 Plus. Elég volt mellé tenni egy iPhone X-et.

Ha egy basic iPhone-t akarnak kidobni a piacra, akkor egyelőre szerintem továbbra is a hagyományos ház lehet a megfelelő alternatíva. A TouchID-t pedig olyan sokan szeretik, hogy egyelőre attól szerintem nem kell tartani, hogy ezt a formát egyhamar eldobják. Én nem egy embert ismerek, aki SE-t vett azért, mert ezt ismeri, ezt szereti és nem akart az új formavilágra átlovagolni.

(#7) thiclyoon válasza xsjado93 (#5) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

Ezt én sem értem, használom már egy ideje, egyedül az zavar hogy éjjel lámpákat lekapcsolva kicsit nagy a fényereje :DDD de hát ennyi baj legyen. Akkor már inkább az akksit mondanám bajosnak, ha valamit muszáj.

(#8) Noukoum válasza xsjado93 (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Fényerő, méret. Minőségben is elhaladt mellette az idő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) janeszgol válasza .Szaki. (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont a formavilag miatt gondoltam. Jo meret a 4.7 col, de van hat darab jo meretu telefon. 12/Pro/Mini, es ez a sor 13-mal. Illetve a SE2020 talan meg nincs kivezetve.
Viszont kijelzo felbontasban lepni kell es emiatt gondoltam a Plus verziora.

Ha viszont egy uj kijelzovel jon a SE2020, akkor leteszem a hajam, mert erre nem szamitok. Viszont akkor is csodalkozom majd, ha marad a SE2020, csak A15-tel.
Mar varom az estet!

(#10) Zsoo80


Zsoo80
tag

Az XR - 11 házában telitalálat lehetne. :) Vinnék mint a cukrot.

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#11) Noukoum válasza Zsoo80 (#10) üzenetére


Noukoum
veterán

Ott van az iPhone 11, 12. Akinek kell azt is kifogja fizetni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) Razzul válasza Zsoo80 (#10) üzenetére


Razzul
senior tag

Idén esélytelennek tűnik, stabilan marad a régi ház új 5G chippel felszerelve.

#8 Noukoum: A prémium szegmensben igen, viszont LCD és az IPS kijelzőknek így is a legteteje.

Stat crux dum volvitur orbis

(#13) Noukoum válasza Razzul (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

IPS-ből is lehetne jobbat belerakni, csak az végül lehet drágább lenne (vagy legalábbis nem olcsóbb) mint egy OLED.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) zoo8800 válasza xsjado93 (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

Én azt hittem, hogy ez egyértelmű. :) Bocs, hogy nem fejtettem ki jobban. Szóval, szerintem ilyen eladási áron már nem oké az IPS, továbbá a kijelző/előlap arány is elavult 2022-ben.

rip and tear, until it is done

(#15) ultrasound


ultrasound
tag

Army green, nagy lesz a kereslet rá a szomszédunkban!

(#16) sohajda90 válasza .Szaki. (#6) üzenetére


sohajda90
tag

"Az iPhone Plus nagy mellélövés lenne szerintem. Az SE2020 alig nagyobb a 12 Minimnél, ami egy kifejezetten kompakt telefon. A Plus házban viszont 5,5"-es hely van, ami 0,1"-csel nagyobb, mint a Mini kijelzője"

Ez azért így nem teljesen állja meg a helyét, mert egy 5.5" 16:9-es képaránnyal teljesen más, mint 5.4" 18.5:9-el. Főleg gépelési élmény szempontjából, hiszen keskenyebb lesz sokkal a 18.5:9, nekem anno pl. nagyon nagy szenvedés volt 6" 16:9-es Huawei Mate 8-ról visszaszokni 5.8"-es 18.5:9-es iPhone X-re. Gépelés sokkal jobb volt a szélesebb kijelzőkön. Szerintem egy 5.5"-es 16:9-es kijelző (notch és hole punch nélkül) pont olyasmi, amire nagyon sokan lecsapnának, szerintem sokkal többen, mint egy újabb 4.7" inches kiadásra...

[ Szerkesztve ]

(#17) sohajda90


sohajda90
tag

Egyébként én imádom a zöldet, a Galaxy S22-nek iszonyat jól áll, de valahogy nekem ez a render nagyon nem tetszik. Főleg, mivel a 13-as szériának a többi színe eszméletlen gyönyörű (főleg ez a mély vörös PRODUCT RED és a kék), élénk, úgy mond "fiatalosan dinamikus", ez meg olyan komor, mintha direct "war time edition" lenne. Nagyon nem passzol nekem a többi szín közé...

(#18) bostone


bostone
addikt

Mikorra várható az esemény?

(#19) INGJOKE válasza bostone (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Magyar idő szerint este 7. :)

(#20) kakuk.tamas válasza roli543 (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Asszonypajtás kedvenc színe, de az istenért se akar váltani droidról… :O

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) atikó


atikó
őstag

Remélem elfelejtjük ez az üveghátlapos dolgot, nagyon nem tetszik.
Nem szeretem a tokokat, olyan jó a 12 mini-t kézbe fogni (de csúszós sajna) de a tok akármennyire is vékony elveszi a jó fogási érzetet nekem, fém vagy erős műanyag lenne akkor tokot sem használnák.

(#22) janeszgol válasza sohajda90 (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

En is igy gonolom, de csak tipp. Az Apple tud varatlant huzni, nem olyan unalmasak, mint a tobbiek.

(#23) #16377600


#16377600
törölt tag

(#24) DS39


DS39
nagyúr

Új SE, régi házban, A15 proci, 5G és elhangzik, hogy "better battery life".
Mihez képest ugye. :D

(#25) gaborn1 válasza janeszgol (#22) üzenetére


gaborn1
tag

De, úgy látszik nem hogy olyan unalmasak, mint a többiek, hanem rosszabbak. :DD

#24 DS39
Ismerősömnek 2020SE van, tokba épített akksival, valami 30-35k volt neki, ha jól emlékszem. Gondolom sok maradt raktáron, gondolták az új SE-vel kiszórják, mert kelleni is fog neki. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Noukoum válasza DS39 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

+5 perc üzemidő :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) szaszyka


szaszyka
senior tag

Hát az a Mac Studio se kutya!

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#28) Pantal


Pantal
senior tag

Iphone 13 Pro Max ebben a zöld színben de jó lenne. :O

(#29) janeszgol válasza janeszgol (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem jott be a tippem. A Plus verzionak lett volna ertelme.

[ Szerkesztve ]

(#30) bostone válasza janeszgol (#29) üzenetére


bostone
addikt

Még mindig a legolcsóbb iPhone.

(#31) Pantal válasza Pantal (#28) üzenetére


Pantal
senior tag

Lett is. Iphone 11 Pro Max zöldben volt, imádtam, esélyes lesz ez így nekem. :C

(#32) GSP


GSP
aktív tag

Bejön az a zöld. :)

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#33) Energie X


Energie X
őstag

Egy Zöld iPhone nekem is tetszene, persze ha megjelenik előtte meg kell nyomogatni, mivel még sosem volt Apple készülékem :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#34) kakuk.tamas válasza Energie X (#33) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Már rég kapható. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.