Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Kész!

Hozzászólások

(#1) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Ez mind szép, és jó, de a nép képeket akar! :DD

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Gratula :C
Én még csak az elején járok :O

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nos, jó látni, hogy legalább valakinek kész van :) Mi 15 éve építjük, néhány éve már lakható az alsó szint, bár végleges lakhatásink még nincs. Egy szigetelés is jól jönne, így penészesen kicsit gáz, bár a neobarokk gobelinekkel egész ódonosan hat. :DDD

(#4) Zolaash válasza Mákos7észta (#1) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A képek felrakásától eltekintenék. Így is szúrja néhány embernek a szemét, hogy nekem van, neki meg nincs. Nyoma van a bejárati ajtómon.

BITBOYS: Köszi, és kitartás! ;)

Crystalheart: egy házba azért lényegesen több energiát és pénzmagot kell belefeccölni.

Rip and tear

(#5) Mákos7észta válasza Zolaash (#4) üzenetére


Mákos7észta
aktív tag

Micsoda?! :( komolyan mondom, ilyen világban élünk? :F

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#6) Zolaash válasza Mákos7észta (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Sajnos igen. Kiégették az új műanyag bejárati ajtómat. Nem hiszem hogy rászolgáltam volna, soha senkihez nem volt egy rossz szavam se, tulajdonképpen nem is ismerem a szomszédaim javát. Ezek után mondjuk nem is akarom. Alattunk lakik egy tündéri házaspár, ők nagyon jó fejek. :K

Rip and tear

(#7) Thunderzolee

Congratulations! :R :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Crystalheart válasza Zolaash (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Crystalheart: egy házba azért lényegesen több energiát és pénzmagot kell belefeccölni."

Ööö, mármint minél? :)
Mai árra átszámolva most tartunk kb. 25-30 millánál. Még kellene minimum 20, bútorok nélkül. Nos, amikor elkezdtük, még nem így állt a szénánk :DDD Azt hiszem, az én feladatom lesz befejezni (befejeztetni, mert kőmíves nem vagyok), ha már kereső embör leszek.

[ Szerkesztve ]

(#9) Zolaash válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Egy panellakásnál. 22 évig laktam családi házban, tudom jól, hogy mindig van rajta meló, sose lesz vége. Mikor azt hiszed hogy kész, kezdheted elölről... :K

Rip and tear

(#10) Zolaash válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köszönöm szépen! ;)

Rip and tear

(#11) Crystalheart válasza Zolaash (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, fenébe is... :DDD A jó persze az volna, ha nekem egy követ nem kellene arrébb tennem az építkezésen, vagy a kertben. :) A tervben viszont még 5×8 méteres oszlopos terasz+erkély meg mindenféle beletoldások vannak, amik még az eddig általam mondott összegen valszeg felül lesznek. Nem is bezsélve az ablak- és faldíszítésekről, szobrokról, a kapuról, a kertről... Kezdem magam kicsit dzsentrinek érezni. :DDD (A paraszt-feeling mellett.)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Zolaash:] Kész!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.