Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzsambo


dzsambo
tag

Nagyon jó cikk, végig röhögtem :D :C , már régebben mi is megkóstoltuk (asszony is bevállalta) és mi is hasonló eredményre jutottunk. Én szívesebben eszem otthoni chipset, sokkal finomabb és olyan amilyet akarok.

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Úgy érzem, hogy itt meg fognak kövezni, de nekem kifejezetten ízlett.:U Igaz, az "illatán" faraghattak volna. Picit visszataszító.
Amúgy az írás hangulata odab_sz.:R

[ Szerkesztve ]

(#3) dzsambo válasza Ice!? (#2) üzenetére


dzsambo
tag

Kövezni nem, de egy két zacsit hozzád vágunk, mármint ilyen layseset.

(#4) pohár válasza Ice!? (#2) üzenetére


pohár
félisten

Hozzád hasonlóan, IMÁDOM :DDD
Az illata is csípős kicsit, az íze is, nagyon szeretem :C

Ez az a chips, amihez ha van elég hideg innivaló, bármennyit meg tudnék enni belőle :D

Kár hogy nincs vaterán belőle, vennék vagy 20 zacsival, ha ideadnék 150-be :DD :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5) Thunderzolee

Nekem is bejön.
Szagára/illatára nem is emlékszem, az íze viszont oké.
Mindig is a különlegességeket szerettem. :)

A baconos az amit ki nem állhatok. Mármint a szagát. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) pohár válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


pohár
félisten

Van még ilyen parázson sült ízű cucc is, komoly a szöveg ami a hátára van írva :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7) Thunderzolee válasza pohár (#6) üzenetére

"Ropogós, aranysárga burgonyaszeletek a tűz füstös ízével és egy csipetnyi vajjal és sóval. Azokra a pillanatokra, amikor nagyon vágysz egy kis nassolnivalóra, aminek finomnak, egyszerűnek és természetesnek kell lennie."

:K

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) Csemike


Csemike
csendes tag

Meg fogom kóstolni. Mert amúgy szeretem a csipszet, de csak a simán sósat. Azért mindig adtam mindenféle ízesítésnek egy esélyt, úgyhogy most ez jön.

(#9) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Valami azt súgja, hogy az én életemből ez ki fog most maradni. :DDD

(#10) pohár válasza juliabrilke (#9) üzenetére


pohár
félisten

Ááá ember nem tudod mit hagysz ki :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

ilyet én is vettem egyszer... meg is bántam :( hasonló érzéseim voltak, mint a cikk írójának... büdös és kegyetlen rossz... exnek elég volt csupán a szaga is... én ettem belőle valamennyit... nem akartam kidobni, így állt az asztalon vagy 1 hétig... aztán ment a kukába... kegyetlen rossz :( régen volt sima csilis lays csipsz... az nagyon jó volt... meg van valami sonkás-mézes, de az is kimondottan finom...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) juliabrilke válasza mephi666 (#11) üzenetére


juliabrilke
addikt

pohár!

Fiatal vagyok még! Élni akarok! :DDD

Általában az ilyen új, "forradalmian" új ízek nálunk nem szoktak nagy sikert aratni. Sima chilli ok. De már a lime-os ízűt már nem tudok elképzelni. Együtt meg főleg nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) mephi666 válasza juliabrilke (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... a csipsz alapból sós meg kiszárítja az embert... a citrom/lime is beindítja rendesen a nyálképződést és képzelj el a sós mellé egy savanykás mellékízt... és még ehhez jön a csili, ami teljesen más ízvilág megint :S szerintem szörnyű... ennél már csak az almás-csokis csipsz lenne a durvább... a másik érdekesség meg a valami "füst-aromával" megnyomott csipsz... nem füstölt, hanem aromát nyomtak bele... az kell a fejlődő szervezetnek :DD ilyen drága lenne a füst? :F

a méz+sonka viszont tényleg érdekes kombó... az kimondottan jó... érdemes bekóstolni, ha még nem tetted...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Thunderzolee válasza juliabrilke (#12) üzenetére

Bezzeg a Tequilához szereted a Lime-ot, mi? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) zH.


zH.
senior tag

Ennél a kettőnél jobb nincs. ;] Jó talán még a Sajtos ,de akkor is ezek a legjobbak. :P
Ezt az "újat" még nem kóstoltam ,de nem is fogom.

[ Szerkesztve ]

just be

(#16) Ice!? válasza dzsambo (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

Óvatosan a zacsikkal.:D

(#17) Yutani válasza Ice!? (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ma reggel megint megkóstoltam, és az íze nem vészes, csak a szagát, azt tudnám feledni... :DDD

Lehet, hogy egy éjszakára nyitva hagyva a zacskót elszáll az a karakteres bűz. Viszont akkor a levegő páratartalmától megpuhul a chips, és az sem jó dolog.

#tarcsad

(#18) Ice!? válasza Yutani (#17) üzenetére


Ice!?
őstag

Vagy ha más választás nincs, csipeszt az orra és mehet a zaba.:D

(#19) DJGABI válasza pohár (#4) üzenetére


DJGABI
addikt

Szintén az ellentábort erősítem! Igenis finom! Az árát mondjuk nem értem, elvégre mindegyik fajtába ugyanazok az E betűs finomságok mennek, épp csak az ízesítők mások.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#20) Dany007


Dany007
veterán

Uh hát nemtom. Láttam én is a reklámot, de ez a lime meg chili inkább taszít, mint arra ösztönözne, hogy vegyek ilyet...
Az ilyen lépésekből nekem az jön le, hogy már egyszerűen nem tudnak mit kitalálni... Amit újként el lehetne adni... =/
A hagymás tejfölös okés, az ízlik, az illata se rossz. De lime... :s
A következő mi lesz? Áfonyás bazsalikomos? Vagy almás répás? :D
Ugyan ezt játsszák el a kézkrémeknél, meg testápolóknál meg samponoknál meg az összes ilyen szarnál... Mindenféle gyümölccsel, meg mézzel, meg ilyen olyan növényes változatokat árulnak, mert már egyszerűen nem tudnak mit kitalálni... Ja meg a rózsaszirmos a kedvencem...
Valamilyen szinten érhető, elvégre nem lehet 6 éven át bifidusz eszenzisszel árulni egy terméket, de csodálkozom, hogy valaki még beveszi ezeket. (mármint a krémeknél és samponoknál)

(#21) tibi666


tibi666
senior tag

finom nagyon.
én szinte mindegyik chipset szeretem. mondjuk a sajtos burgonyát nem, de a sajtos cheetost már igen.

(#22) dezz


dezz
nagyúr

Az a baj, hogy ezek mind csak műízek (többnyire mesterséges, akarom mondani "természetazonos" aroma; az ízként feltüntetett táplálékból nem sok vagy semmi sincs benne, jobb esetben kivonat), jó sok ízfokozóval, bélirritáló tartósítóval, jó sok sóval (akarom mondani vegytiszta nátrium kloriddal), éreltömítő+agyműködésnek is ártó telített és transz-zsírokkal. (Gyerekeknek ilyet adni kész bűntett.) És ez nem vicc.

[ Szerkesztve ]

(#23) #19617792


#19617792
törölt tag

Na, nálunk ebédre chilis bab volt, most egyek hozzá limeot? :DDD

(#24) tildy


tildy
nagyúr

Ha jót akartok , salt and vinegarosat ne egyetek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) tildy válasza tildy (#24) üzenetére


tildy
nagyúr


Ez se olyan finom, mint amilyennek elsőre gondoltam. :(((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Gergő_ válasza tildy (#25) üzenetére


Gergő_
őstag

milyen íze vagyon?

(#27) tildy válasza Gergő_ (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez is kicsit savanykás... Én rákosabbra számítottam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Azon ritka alkalmakon, mikor rászánom magam, hogy kétszeres áron vegyek magamnak krumplit, megállapodom a Chionál. Mostanában egyre inkább a frissen sült jön be, nincs is jobb annál és még több is van belőle, mint a zacskóban, ráadásul olcsó is. A reklámról pedig nem tudok nyilatkozni, mert nem nagyon nézek tévét, de azért van a szobámban, hogy valami kitöltse a teret.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.