Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xSide


xSide
őstag

Javaslatot, észrevételt itt hagyhattok...

(#2) xSide


xSide
őstag

A mikrofon gombot láthatóvá próbáltam tenni az alkalmazás más jellegű módosításával.
Nem lehet, így van megírva mely szerint pár nyelvnél nem jelenik meg.
Megoldás a használatára van, kézmozdulatként (pl. csúsztatás a billentyűzeten fel) aktiválható a funkciója :)

(#3) xSide


xSide
őstag

A napokban frissült az alkalmazás 4.7.0 verzióra, a javasolt nyelvi változtatásom nem került bele. Helyette viszont kapjuk az alábbiakat:

A verzió jellemzői: v4.7.0
- hozzáadott Emoji támogatás (*)
- a nagy felbontású képernyőn (például a galaxis S4) rögzített T9
- fix svéd T9 elrendezés

* Emojis támogatás, mint új nyelv áll rendelkezésre.
Elérhető 'Beállítások/Nyelv' funkciónál vagy a 'Smiley szerkesztő'-nél felvenni a kedvenc Emojis ikonokat (Enter hosszan nyomása után).
Az Emoji karakterek mutatásához minimum android verzió 4.1 szükséges
.

Mi is az az Emoji??? Bravúros és hasztalan újítás sok más felvetett ötlet helyett!

Ezek alapján én nem frissítem a 4.6.3 verziót!!!

[ Szerkesztve ]

(#4) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Tetszik, de engem egy teljes magyar bill. érdekelne ;]
Az sem baj ha kisebbek a betűk... ez nem megy akár 4 sorban? :K
Ó, és jól látom hogy a trial hirdetést dob be? Ha igen, hová... Az zavaró lehet, máshol nem érdekel, kapjon csak pénzt érte a fejlesztő de egy billentyűzetnél... :U

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#5) xSide válasza SimonJanos (#4) üzenetére


xSide
őstag

Miként érted teljesen magyar?
Magyar kiosztás, mint pc-n?
Megtudnám csinálni, eddig nem volt rá szükség.
A mobil kijelzők kisebb mérete miatt az általam hozzáadott ékezetes karakterek még kényelmes, félre ütés nélküli írást tesznek lehetővé. A korábbi 4 soros tartalmazott +1 sort ahol csak az ékezetek szerepeltek, viszont ez esztétikailag nem jött be.
A teljes magyar ékezetes kialakításhoz + 4 gombot kellene kirakni. Sajnos a smart-ban nincs külön álló és fektett megjeleníthetőség.
A kijelző méretem 960x540 és elforgatott állapotban pont tökéletes lenne.
Amennyiben tab-ra kellene, szívesen készítek egy olyan verziót is, csak jelezd.
AdAway-t használok, teszt során egy reklám sem jött elő.
Nézz be a Súgó részbe...

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry


Lenry
félisten

zsír, remélem bekerül a véglegesbe, mert én is ezt használom :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) SimonJanos válasza xSide (#5) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Jól nyomod :R

Az a "gond", hogy a mostani verzió kb. egy MultiLing. Nem mintha az rossz lenne. ;]

A "fektetett teljes magyar" királyság lenne. :D Nekem jól jönne néha még akkor is hogy javarészt kicsúsztatható fizikai billentyűzetet használok (Xperia mini pro), de ez lenne az igazi - tesztelném is erősen. :K
Amúgy T9 / szótár csak a PRO-hoz van?

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#8) danih


danih
addikt

Jó, de nekem megvan a PRO, szóval ezek szerint meg kell várnom a hivatalos okét?

(#9) xSide válasza SimonJanos (#7) üzenetére


xSide
őstag

A multiling messze elmarad...
A t9 szótár működik pro-ban az biztos, mind kompakt mind sima nézetbe.
Éjjel, ha nem tudnék aludni megcsinálom a 3 soros full ékezetest.
Azon viszont elgondolkoztam, mivel új kiosztást nem tudok hozzáadni, a kompakt t9-et (2 betű egy gomb) alakítom át, igy benne lesz minden verzióban.

(#10) xSide válasza danih (#8) üzenetére


xSide
őstag

Nézz be a súgóba ;)
Mivel pro-t használsz tudsz mentést csinálni és egy reinstall után visszállitani.

(#11) xSide


xSide
őstag

Egyéb okok miatt egyenlőre nem tudok foglalkozni a kiosztásokkal...

(#12) SimonJanos válasza xSide (#11) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Sebaj, majd kivárjuk. ;]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#13) xSide


xSide
őstag

Pro verzió frissítve...

(#14) batagy válasza xSide (#13) üzenetére


batagy
őstag

Hú, ez nagyon hasznos!
Most van a kompakt nézetben is rendes ő és ű betű, illetve a sok felesleges karakter eltűnt!
Ez most így szuperül használható!

Nekem is a Smart Keyboard Pro jött be a legjobban, azon belül is a kompakt nézetet preferálom a portré módban. Az alap software-ben (4.7.1 verzióig legalábbis) a kompakt nézetben nem volt rendes ő és ű karakter, illetve telehányta sok más, nálunk nem használt karakterrel. De most a javításod ezt mind megoldja! :R

Hálás köszönet!

(#15) xSide


xSide
őstag

Egyéb személyes okok miatt nem jelentkeztem eddig.
Manapság a smart keyboard-hoz sikerült ics alatt is megjeleníttetni mindent.. Ez ugye eddig iphone és JB-t követelt.

HA van root a készüléken segítek:

(#16) PapG.


PapG.
tag

Szevasztok! A pro verziót amelyikben t9 nézetben el vannak tüntetve a fölösleges karakterek honnan lehet letölteni? Köszi!!

(#17) xSide válasza PapG. (#16) üzenetére


xSide
őstag

Frissítve, kiegészítve mindkét verzió.

(#18) Casanova*


Casanova*
veterán

nagyon jó lett! ezer köszönet! kár,hogy mindig pofázik,hogy vegyem meg a pro verziót. ezt a keyt kellett volna módosítanod. a kettő közül alapból ez jobb és nem pofázik.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#19) xSide válasza Casanova* (#18) üzenetére


xSide
őstag

Megvettem a Pro-t, így nem dumál nekem:)
Annak idején hetekig próbálgattam sokféle billentyűzetet, köztük az általad említettet is.
A smart esetében olyan plusz dolgok vannak, amik még könnyebbé és jobban használhatóbbá teszik az írást.

Egy pár említésre érdemes, ami mellette döntött:
- kurzor hangerő gombokkal
- szerkeszthető smiley-k (nálam mobilaréna fórum bb tag-ek vannak beírva)
- egyéni szövegtár (pl. beírom 'ezm' és kiadja 'ez az email címem' szöveget, vagy beírom a monogrammom és megjelenik az email címem, ami különböző oldalakon való bejelentkezést könnyíti meg)
- egyéni írásjelek a javaslati mezőben (speciális karakterek 'csillag, nyilak, logók' stb.)
- választható bevitel az előugró ablakban megjelenő karakterekhez (hosszú nyomás vagy csúsztatás)
- a szótár a beírt szavaimat használja (utólag szerkeszthető bármelyik), gyakran használtakat ajánlja fel először

(#20) Casanova* válasza xSide (#19) üzenetére


Casanova*
veterán

de ha megveszem a pro verziót,akkor is dumálni fog a te módosított smart key. nem? :) lényegtelen,nem olyan sűrűn dumál az és nem sokból tart kinyomni azt a ,,vedd meg a pro verziót,, ablakot. :) amúgy se tudom megvenni,csak skrill bankszámlám van. erről nem tudok vásárolni play appot. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21) Casanova* válasza Casanova* (#20) üzenetére


Casanova*
veterán

meg is van a pro! nagyon zsír! köszi,tesó! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22) Cyborg válasza xSide (#19) üzenetére


Cyborg
őstag

"- a szótár a beírt szavaimat használja (utólag szerkeszthető bármelyik), gyakran használtakat ajánlja fel először"

Emiatt váltottam én is erre a progira, örülök, hogy rátaláltam erre a topicra.
Plusz nagyon tetszik, hogy el lehet menteni a beállításokat. Sokszor mellé ütök még, szoknom kell az ékezetek helyét is, de úgy néz ki, ez a módosított progi lesz a legjobb a számomra.

Az anysoft nekem abszolút nem jött be, marhára nem azokat a szavakat ajánlotta fel, amiket akartam használni, meg nyilakat se lehetett kitenni, a témák se voltak jók.

Nagyon sokáig a Go keyboardot használtam(2év),fehér témával, jó, teljesen testreszabható, billentyű méretet is lehet állítani, nyilak is vannak, a magyar szótár is elég jó, és jó szavakat ajánl fel, csak nem tudtam beállításokat menteni, meg valamiért nem tudtam bővíteni a szótárat a saját szavaimmal.

Próbáltam pár billentyűzetet én is már, és nekem a Go, és a Smart jött be a legjobban.

Köszönjük xSide! :R

(#23) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok! Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy Lg G2 telefonon, miért nem működik a keybord pro T9 nézete? Tehát az előző telóról ráraktam a mentést, és nem hajlandó a T9 módban, "ami úgy néz ki mint a régi telók billzete, egy gombon három betű" szöveget írni, csak fektetve. Valami megoldás?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#24) xSide válasza neo-geo (#23) üzenetére


xSide
őstag

Nálam működik...

(#25) xSide


xSide
őstag

Frissítve a leírás.

(#26) Imi1981 válasza xSide (#25) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz ez nagyon tetszik !Eddig anysoft keyboardot használtam aminél ugyan ilyen ékezetes kiosztást lehet beállítani ,de ennek jobbak és gyorsabbak a javaslatai .

(#27) xSide


xSide
őstag

Sok zavaró 'Mobilról nem tudok linkelni' ellen:

Ötlet

(#28) xSide


xSide
őstag

A Smart Keyboard szerkesztését, átalakítását befejezettnek tekintem...
Áttértem a teljesen megújult A.I. Keyboard használatára ;)

(#29) batagy válasza xSide (#28) üzenetére


batagy
őstag

Azt valaki más fejleszti? Az "ai.type keyboard Plus + Emoji", ez az?

(#30) xSide válasza batagy (#29) üzenetére


xSide
őstag

4.0-as új verzió, kiegészítő emoji készlettel és magyar szótárral. Jobban bejön az új verziójuk a többéves smart használat után.
Csak módosítottam a smart-ot, az A.I. egyelőre jó ahogyan van. Itt gyárilag meglesznek a plusz dolgok szerintem ;)

(#31) Landor válasza xSide (#30) üzenetére


Landor
tag

Oké, csak ebben nincs három soros magyar kiosztás.. :U

(#32) MrChef válasza Casanova* (#18) üzenetére


MrChef
aktív tag

Az Anysoftkeyboard állandóan pontokat ír a betűk közé, rohadt idegesítő.

(#33) MrChef válasza xSide (#28) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Mielőtt megvásárolom, tudni szeretném, hogy teljes magyar billentyűzet-kiosztás beállítható-e? Úgy értem az, amikor nem kell az ékezetes betűkért lenyomnom az "a, o, e, i"... gombokat, hanem ott vannak a felső sorban?

(#34) xSide válasza MrChef (#33) üzenetére


xSide
őstag

Már nem, mert nem frissítettem a legújabb verziót ilyenre.
Amit itt letöltesz, azt még igen.

(#35) MrChef válasza xSide (#34) üzenetére


MrChef
aktív tag

Köszönöm, sikerült beállítani. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.