Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) draco31 válasza Silent77 (#300) üzenetére


draco31
veterán

Épp nézegetem is, tesóm gondolkozik rajta. Jobban megéri innen ahogy látom, mint itthon megvenni. De ez még majdnem 2 hét lesz, remélem addig nem emelik az árát, csak jobban leakciózzák. :D Addig meg tudok ide regisztrálni, hogy működik az oldal? Ebay-t használtam eddig csak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#302) Silent77 válasza draco31 (#301) üzenetére


Silent77
veterán

3 hete kuponnal 3400ft volt, múlt héten 5100ft-ért rendeltem havernak.
Semmi bonyolult ugyanúgy mint ebayen. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#303) draco31 válasza Silent77 (#302) üzenetére


draco31
veterán

Akkor fordító elő, és mehet a regisztráció. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#304) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Kerek egy hónap.

[ Szerkesztve ]

(#305) adamfriday


adamfriday
senior tag

Egy kis segítség a töltőfej / kábel témához. A 2A-s töltőfejekhez már mindenképpen úgynevezett 28/24-es usb kábelek kellenek, a 'sima' 28/28-asok csak 500mA körül tudnak átvinni.

(#306) peestheee válasza adamfriday (#305) üzenetére


peestheee
tag

de ami jön a powerbankkal, az átviszi a 2A-t is, igaz?

(#307) Silent77 válasza peestheee (#306) üzenetére


Silent77
veterán

Igen. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#308) fery02


fery02
addikt

Képtelen vagyok "verifikálni" a powerbank-omat. :D
A kínai oldaltól természetesen nem is várok semmit magyar billentyűzettel, angol oldalon meg beírom a kódot, biztonsági kódot, majd csak "checking" és percekig forog a karika, mire megunom és kilövöm a böngészőablakot.
Majd máskor esetleg újrapróbálom, de egyébként gondolom eredeti a cumó, Banggood-ról lett rendelve és fake-real képek alapján eredetinek néz ki, szóval annyira nem érdekel azért.

(#309) adamfriday válasza peestheee (#306) üzenetére


adamfriday
senior tag

Elég nagy fail lenne, ha nem. :)

(#310) draco31


draco31
veterán

Megrendeltem egy 10400-ast, most 4500 volt, remélem pünkösdig megjön majd.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#311) QbHead válasza draco31 (#310) üzenetére


QbHead
aktív tag

Nekem 15 nap alatt jött meg a hétvégéket is beleszámolva 2-án fizettem ki utána order processing 7-én (elméletben akkor) elküldték postára17-én pedig már a telefonomat töltöttem vele.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#312) Vincent_ válasza QbHead (#311) üzenetére


Vincent_
aktív tag

Nem Xiaomi-s a power bank-om, hanem valami noname, de most kedvet kaptam a márkához, jónak tűnik!

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#313) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

van esetleg valakinek kupon kodja 10400-as akksihoz banggoodon?

(#314) peestheee


peestheee
tag

van olyan, akinek több mint 2 hét alatt jött meg a cucc?
az enyém már 17 napja fel lett adva, de még semmi..a töltőfej meg a tok amit a powerbankkal egyszerre rendeltem, már megjött..

(#315) twine válasza peestheee (#314) üzenetére


twine
addikt

Banggodról az első power bankom(10400) pikk-pakk itt volt, a másodikra(5000slim) kerek egy hónapot vártam...

[ Szerkesztve ]

(#316) molnarpeter válasza peestheee (#314) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

38 nap, trackinggel.

(#317) peestheee


peestheee
tag

köszi srácok, akkor nem stresszelek rajta, reméltem hogy nem keveredett el vagy ilyesmi :DD

(#318) Kacsanova


Kacsanova
csendes tag

Van most valahol jól árasítva a 16000-es vagy a 10400-as? Kuponkód, akármi. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#319) Oldman2 válasza twine (#315) üzenetére


Oldman2
veterán

Én ma éjjel rendeltem egyet, majd beszámolok a kézbesítésről...

(#320) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Sziasztok!

Asszony iPhone-jához szeretnék rendelni egy ilyen power bankot.
Az 5000-es tetszik, mert vékony, elfér a táskájában, de most 1000Ft-al drágább a 10400-as banggood-on.
Szerintetek melyiket válasszam? :F

(#321) draco31 válasza Spancer RE (#320) üzenetére


draco31
veterán

10400-ast szerintem. Vastagabb ugyan, de egy női táskában minden elfér. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#322) QbHead válasza Spancer RE (#320) üzenetére


QbHead
aktív tag

Szerintem ha csak ilyen vésztöltés szinten kell hogy néha néha rátöltesz a telóra akkor bőven jó az 5000mah-ás mert bár a női táska feneketlen attól még a súlya megmarad :DDD

Ha rendszeresen akarja a feleséged használni akkor természetesen a 10400-as.

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#323) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Banggood-ra esetleg van valakinek valamilyen kuponkódja (mint ami pl. március vége fele volt)?

(#324) Spancer RE válasza QbHead (#322) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Még csak barátnőm :DDD de már 4 éve :)
Munkában és suliban használná, amikor tudja, mindig nyomkodja a telefont.
Otthon meg úgyis feltöltené gondolom mindkettőt. Több napra meg úgysem megyünk egy lakatlan szigetre. :N Ezért gondoltam, hogy elég az 5000-es. :F

(#325) QbHead válasza Spancer RE (#324) üzenetére


QbHead
aktív tag

akkor szerintem 5000mah könnyebben is elfér meg gyorsabban is feltöltődik. Nem mellesleg 5000mah 1-1,5 szer feltölti a telefont ha enné több kell egy nap ott már bajok vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#326) twine válasza Spancer RE (#320) üzenetére


twine
addikt

5000-es Slimet...
A saját példámat többször több helyen leírtam....Először a 10400-ast vettem, de rájöttem, hogy kva nehéz a mindennapos cipeléshez, és kényelmetlen a mérete zsebben hordáshoz(kabát, zakó,stb)
Az 5000-es szvsz. pont ideális minden tekintetben...
Ha belefér, akkor viszont mindkettőt... :D Mert kva jó hogy a 10400-as bika erős, és sokszor sokmindent feltölt...(otthon a fali töltő helyett is azt használom :B :)) )
De ha hurcolászásról van szó, mindenkép a slim a nyerő szerintem... :K

[ Szerkesztve ]

(#327) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv mindenkinek.

Vettem pár hete én is egy 10400-as Xiaomi Power Banko-ot de az egyik este romolás után a teló teljesen meghülyítette szegényt.Azóta nem vesz töltést és nem is ad le.Egy másik helyen azt mondták vegyem le az áramról az elektroniká az majd helyre teszi.Így szétszedtem és az akis aljan talalható kis lemezt felfeszítettem a többiről mert nem értek hozzá és f*sz voltam.Na azóta aztán már a led se villog és visszaforrasztani se tudom mert rossz helyen bontottan fel.Van itt estleg valaki aki meg tudja javítani?Vagy kuka?Egyébként ahogy visszaraktam a fém hába akkor pár percig megint fellvillant a led de töltést továbbra se vett.
Jelenleg így néz ki: Kép

[ Szerkesztve ]

(#328) trebrona


trebrona
nagyúr

Az eredetiben nem kék(szürke) celláknak kellene lenniük? Hol vetted?


[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#329) draco31 válasza trebrona (#328) üzenetére


draco31
veterán

Youtube-on szürkéket látok eredetinek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#330) QbHead


QbHead
aktív tag

Sajnos de úgy néz ki vettél egy hamisítványt :(

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#331) draco31 válasza ricsi0307 (#327) üzenetére


draco31
veterán

Csinálj az elektronikáról is képet, akkor kiderül, hogy eredeti-e. Itt amit csináltál az az, hogy a negatív csatlakozót szedted le.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#332) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Yutubon van minden féle színű eredeti :) Egyébként banggoodról vettem ahol nem sok faket árulnak megbízható eladótól stimmelt a matrica amit le kell kaparni a dobozon megnéztem a hivatalos oldalon az usb-ben ott akis Mi jel az elektronika meg ugyan úgy néz ki mint a többi gyárin.Szóval 100%, hogy az.A lényeg hogy meg lehet valahogy csinálni?Vagy dobhatom ki?

(#333) rasky válasza ricsi0307 (#332) üzenetére


rasky
senior tag

A banggood egy bolt, ott nincsenek külön eladók. Biztos vagyok benne, hogy kamut kaptál, mert én se láttam még zöld cellást, csak szürkét.

Real vs Fake

(#334) draco31 válasza rasky (#333) üzenetére


draco31
veterán

Ha megjön az enyém, akkor szétkapom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#335) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

(#336) draco31 válasza ricsi0307 (#335) üzenetére


draco31
veterán

Ettől vettem én is. Remélem a jövő héten már kézbe kapom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#337) rasky válasza ricsi0307 (#335) üzenetére


rasky
senior tag

Az eredeti powerbank USB kábelén nincs MI felirat, nekem van 10400 és 16000-es is.

(#338) Silent77 válasza rasky (#337) üzenetére


Silent77
veterán

Biztos eredetit kapott, hisz minden egyezik.
Nem a kábelről beszélt, hanem az usb csatiról.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#339) draco31 válasza rasky (#337) üzenetére


draco31
veterán

A bank USB csatlakozóján belül van a MI felirat.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#340) rasky válasza draco31 (#339) üzenetére


rasky
senior tag

Oké, nem kötöszködök tovább :) A cella szín elég fura, de akkor biztos ez egy ilyen széria.

(#341) beldeczki válasza ricsi0307 (#335) üzenetére


beldeczki
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#342) ricsi0307 válasza beldeczki (#341) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A lényegen nem változtat, továbbra sem tudom használni :) De ahogy látom itt se tud vele senki semmit kezdeni.

(#343) beldeczki válasza ricsi0307 (#342) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Én tegnap rendeltem egy 10400-ast, remélem nem lesz vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#344) molnarpeter válasza ricsi0307 (#342) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Elektronikai topikot keress, biztosan mondanak pár tippet.

(#345) draco31 válasza ricsi0307 (#342) üzenetére


draco31
veterán

Ami leszakadt, azt megtudnám forrasztani, de ahogy látom messzebb nem is lakhatnék tőled országon belül. :) Bár tesóm ott dolgozik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#346) ricsi0307 válasza draco31 (#345) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Sajnos nem lehet forrasztani már próbáltam.Talán préseléssel vagy pont heggesztésel vannak összerakva.Én voltam a hüje mert az elektronikánál frankón lehetett volna forrasztani de addig már nem jutott el a szemem.

[ Szerkesztve ]

(#347) draco31 válasza ricsi0307 (#346) üzenetére


draco31
veterán

Lehet azt, párszor csináltam már hasonlót. Viszont egyszerűbb, ha leveszed azt a lemezt az elektronikánál is. Aztán egy vezetéket előbb feltekersz alul a két akku közzé oda ahol ez is volt eredetileg, ha jó szorosra tekered rá, akkor forrasztás sem fontos, de meg lehet, csak tovább kell melegíteni, de ügyelni is kell a cellák miatt, hogy ne legyen túl meleg, szóval nehezebb. A vezeték másik végét pedig az elektronikára, és kész. Ha jól látom azon a lemezen nincs semmi alkatrész. Ha tudsz forrasztani, akkor ezt meg tudod csinálni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#348) sayCet


sayCet
aktív tag

Ebay

Srácok, szerintetek ez eredeti, vagy hamis? :F

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#349) Silent77 válasza sayCet (#348) üzenetére


Silent77
veterán

Valószínű, de banggoodon biztos azt kapsz, és még olcsóbb is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#350) ako127


ako127
csendes tag

Van esetleg vmi kuponkód amivel még lejjebb lehet vinni a Banggood-os árat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.