Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Elsőzzek? Inkább utolsóznék... :(((

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2) vosimo


vosimo
aktív tag

Nagyon sokan foglalkoznak hasonló témával itt is. Persze mindjárt jön egy modi és... :(((

(#3) Lenry


Lenry
félisten

áh... azért a pofátlanságnak van egy határa... amit azok a cigányok ott műveltek, az túl ment ezen a bizonyos határon :(((

és ami végképp fájó az egészben: hogy győztek... megint győztek... hány bűncselekményt követtek el ebben az ügyben? nem egyet... és mit kaptak... egy házat... mert rendőrségi ügy az nem lesz belőle... gratulálok...

üdvözöljük Abszurdisztánban :(

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Nem tudok erre mit mondani.... :((( büdös cigányok...
Félre értés ne essék, nem vagyok rasszista, sőőt van két roma származású barátom is(mind ketten dolgoznak, bejelentett helyen)...

Oda mentem, ahol vagyok!

(#5) vosimo


vosimo
aktív tag

Üdvözöllek Titeket Magyarországon! :(((

(#6) k. válasza vosimo (#5) üzenetére


k.
őstag

Ezért van az hogy lassan 16 évesen már eltökélten eldöntöttem hogy ha törik ha szakad ha egyetemet elvégeztem kimegyek a barátommal külföldre....Ott akarok dolgozni ilyenektől mentesen élni.Remélem aztán meg is valósul.

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Érdekes, hogy az adott történetnek 2 féle verziója van.

1. szerelmi szál miatt vesztek össze. forrás:pl. stop.hu (kicsit furcsa a történet nekem)
2. a már ismert "beköltöztek a kis házba és abból eltt a balhé" sztori.

Akit érdekel keressen rá mint a 2 történetre és döntse el saját maga, hogy melyiket tartja igaznak.

(#8) -conrad- válasza juliabrilke (#7) üzenetére


-conrad-
addikt

Én ezt a cikket olvastam erről a dologról:
Magyar Hírlap

(#9) DArchAngel


DArchAngel
tag

Ezt hívják diszkriminációnak.
Pozitív diszkriminációnak, a többségi társadalommal szemben.
Egyszerűen nem értem, miért kell efölött a probléma fölött szemet hunyni?
Az EU egyetlen tagországában sincs akkora ködösítés ezzel a témával kapcsolatban, mint nálunk. Talán ezért nálunk a legrosszabb a helyzet.
Azt kell mondjam, hogy a szlovákok ebben is megelőznek minket. Ők mernek lépni az ügyben, és tesznek arra, mit óbégatnak azok, akik sosem láttak putrit közelről...

Egyszerűen eldurran az agyam, ép ésszel nem tudom felfogni...:W

[ Szerkesztve ]

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#10) old gray


old gray
addikt

Mennyi mindent tudnék én ide írni..... édesanyám a kis falunk (Ormosbánya) polgármestere. Itt napi szinten történnek olyan dolgok ami rendőrségi intézkedést tenne szükségessé, sokszor mindez elmarad. Pár hete a "vajda" akinek a beceneve Pénzes (vajon miből él...?) delíriumban 2 szamuráj-karddal a község fő-terén mászkált és v.kit el akart intézni. A térfigyelő kamera rögzítette, a rendőrök elvitték. Másnap szabadlábon volt, semmiféle eljárás nem indult ellene. Egy sima szabálysértési-ügy lett belőle, mert senkit nem bántott. Gőgösen kijelentette: a rendőrök is a kezében vannak.....Történt még itt az utóbbi pár hónapban súlyos testi sértés, volt drograzzia, nemi erőszak. Ne kelljen leírnom milyen emberek követték el ezeket a bűncselekményeket...... :W

A gyerekei ingyen kapnak mindent az óvodában / iskolában: taneszközöket / reggelit-ebédet-uzsonnát. Most is, nyári szünetben. Ingyen kirándulnak minden évben. Elvárják. Nekik jár. Mert nekik nincs munkájuk, szegények. És az önkormányzat a hibás, mert nem ad nekik munkát, őket nézik le mert szegények. Tényleg szegények. És mocskosak. Mert nekik az adott nívó tökéletesen megfelel. Panaszkodnak, de semmit nem tesznek a helyzetük javításának érdekében.

Ezt a klippet Ormosbánya határán forgatták, a hely neve: Kolos-tanya.
Tessék ledöbbeni.

Magyarország 2008.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#11) juliabrilke válasza -conrad- (#8) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen. Ez a második verzió.

Első verzió: link

Én mindenesetre se Pali, se madár nem vagyok. :U
Mi is vesztünk már össze a párommal, de a Magyar Gárda nem jelent meg akkor. :D

(#12) vosimo válasza k. (#6) üzenetére


vosimo
aktív tag

Látom egy idősek lehetünk. Nem értem, hogy miért menekül mindenki Magyarországról. :(
Ti mit éreztek? Nem vagytok magyarok? Vagy inkább nem is akartok azok lenni?
Én is gondolkodtam rajta, hogy húú majd kimegyek Amerikába és minden jó lesz, azóta letettem erről és csak nevetek magamon. Én szeretek itt élni, nem olyan rossz hely ez ám.

Mielőtt azt hinné valaki, hogy nagymagyar hungarista vagy skinhead vagy valami vagyok, hát nem.

(#13) juliabrilke válasza vosimo (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért a "nem olyan rossz hely ez ám" nem túl meggyőző. Volt ez sokkal jobb is.
A legtöbb ember azért akar megnni, mert nem látja a végét az egésznek és a pénze egyre kevesebbet ér, amit kap a munkájáért. Egyébként te Pesten laksz. Teljesen máshogyan vélekednek erről mondjuk a Békéscsabaiak.

[ Szerkesztve ]

(#14) DArchAngel válasza vosimo (#12) üzenetére


DArchAngel
tag

Én is maradtam, pedig mehettem volna. De nem hiszem el, hogy nem lehet változtatni.
Nem fogok elfutni a problémák elől. Itt nőttem fel, becsületben, és szeretném, ha a gyermeke(i)m is itt nőnének fel.
Sokan érzik ezt így. Nem értem, velük (velünk) miért nem vagy csak alig foglalkozik az ország vezetése. Minek kell történnie, hogy megemeljék az ülepüket?

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#15) Esmein válasza DArchAngel (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem hiszem, hogy tömeges népirtáson alul bármi is súrolja a tisztelt vezetőség figyelemküszöbét. Egy lincselés nem elég.

vosimo: Imádom a magyar kaját, a magyar lányok gyönyörűek, a táj lenyűgöző, a magyar nyelvnek pedig nincs párja, de még ezt se érzem elégnek, hogy ne menjek szerencsét próbálni az első adandó alkalommal. Bennem van a hiba?

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) vosimo válasza juliabrilke (#13) üzenetére


vosimo
aktív tag

Igen, gondolom volt jobb is, Pesten lakom, szerencsére nem a nyóckerben. Én a környezetre gondoltam, vannak szép helyek Magyarországon. Azt elhiszem, hogy a Békéscsabaiak másképp látják. :(

(#17) vosimo válasza DArchAngel (#14) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nekik ez így is jó. Szerintem nincs már sok, hogy elpattanjon a húr, és legyen valami. :O Remélem.
Egyébként szép hely lenne Magyarország, nem?

Szerk:

Esmein: Nem benned van a hiba. :(

[ Szerkesztve ]

(#18) juliabrilke válasza vosimo (#16) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hát sajnos igen. :( Teljesen lemondtak arról a környékről. Ott nem sok minden javult, az biztos. (Inkább romlott és mindenből kevesebb lett) Akkor még nem is beszéltem az ottani kis falvakról. Nem is csoda, hogy sokan mennek fel Pestre vagy ki külföldre.

(#19) juliabrilke válasza Esmein (#15) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nálam volt az, hogy 5-6 éve el nem tudtam volna képzelni, hogy otthagyom a várost, ahol éltem és születtem. De utána csak előjött belőlem, hogy változtatni kell. Ezért végleg elköltöztem onnan.

De sok olyannal is beszéltem, aki hasonlóan gondolkodik már. Az első adandó alkalommal mennének... :(

(#20) vosimo


vosimo
aktív tag

Lássuk be:

Az egyik fő probléma mindenképpen a cigányok. Miattuk rettegnek a falvakban, előlük menekülnek az emberek. De még itt Pesten se jobb, eddig engem csak cigányok támadtak meg. Igaz, volt egy roma barátom, talán az egyik legjobb. De nem érdekel. :(
Más országokban tudnak tenni ellenük, itt valahogy nem, úgy néz ki, hogy nem is akarnak.

(#21) Esmein válasza vosimo (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerintem találni kellene valamilyen frappáns kifejezést a "cigány" helyett az olyan segélyből élőre, aki kocsmáról kocsmára jár, félnek tőle a helyiek a gyereke meg nem tanul és ő is ugyanolyan lesz. Ez nem faji kérdés.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#22) vosimo válasza Esmein (#21) üzenetére


vosimo
aktív tag

Ez így is jó kifejezés. :(((

(#23) Dare2Live válasza DArchAngel (#14) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Azhogy büszkén nem futtsz el, nem zárja ki azt, hogy nemsokára majd nem történhet meg veled vmi hasonló abszurd mint ami az írásban is szerepel.
és mit tudsz ezen változtatni? Tudsz mást tenni, ilyen esetben minthogy elfutsz a szomszéd faluba, városba, külföldre?

Guga jól leírta, ő is menekült és menekül.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#24) vosimo


vosimo
aktív tag

(#25) DArchAngel válasza Dare2Live (#23) üzenetére


DArchAngel
tag

Ez sajnos így van, nem tagadom. Valószínűleg hasonló helyzetben én sem tudnék mást tenni... :(

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#26) juliabrilke válasza vosimo (#22) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért vannak olyanok is, akik ebből a segélyből csak "szimplán" éldegélnek és vegetálnak.
Aki nem gépezi és kocsmázza el az eslő este. Mert ilyenek is akadnak. De attól még ő is roma. Szerintem így értette.

(#27) Dare2Live válasza vosimo (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Az a baj, hogy abban a pillanatban, hogy kimondod azt, hogy cigány vmennyire jogosan/jogtalanul leköpnek, lerasszistáznak.

Nem szabad még véletlen se használni a cigány szót csak "magadnak" ártasz vele. A baj, hogy nincs jó szavunk a mást kihasználó "ingyenélőkre".....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#28) vosimo válasza Dare2Live (#27) üzenetére


vosimo
aktív tag

De ez akkkkora hülyeség. :W :W
Ha engem lemagyaroz valaki akkor Én is lerasszistázom. :W
Há' hogy mersz engem magyarnak hívni???

(#29) juliabrilke válasza vosimo (#28) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem, mert a magyarság nem kisebbség (még) és különben is. Ez senkit nem fog érdekelni. De fordított esetben.... :W

(#30) Dare2Live válasza DArchAngel (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amíg a tv i szabályozás ilyen nem tudsz(unk) mit tenni.

Néha úgy érzem nekünk vmi USA féle rendszer kéne. Gondolom nem kell előadnom, hogy ott az "igazságszolgáltatás" milyen sebességgel rakott volna rendet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#31) Dare2Live válasza vosimo (#28) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Igen ez hülyeség.
Ettől még így van.?
Nehéz megérteni, magad és az ügy alatt vágod a fát evvel?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#32) DArchAngel válasza Dare2Live (#31) üzenetére


DArchAngel
tag

A cigányozásnak, ugyanúgy, mint a zsidózásnak a II. vh óta van egy nagyon kellemetlen mellékzöngélye. Azok pedig, akiknek ez érdekük, kíméletlenül kihasználják. (Hogy kiknek érdekük, azt mindenki józan belátására bízom.) Ezért érdemes ezen szavak mellőzésével vitatkozni.
Mellesleg az ingyenélés és a bűnözés hazánkban eléggé általános jelenség.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#33) Dare2Live válasza DArchAngel (#32) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

A cigányozásnak, négerezésnek, zsidózásnak.... általánosítgatás. vkinek a megkülönböztetése börszín, vallás alapján és ennek van kifejezetten rossz mellékzöngéje.

Ha négerezel uugy lerasszistáznak és leköpnek. És megérdemled. Pont mint akik cigányoznak.

Nekem semmi bajom a barna börű emberekkel. Nagyon sok dolgosat ismerek. Nem általánosítgatok, mint ahogy itt is elég sokan.
Én a nemdolgozom, ingyenélő meg a cikkben szereplő figurákat nem szeretem.

Látod különbözünk. Én nem vagyok rasszista, engem nemt tud, engem nem lehet leköpni. Téged, titeket igen. És szerintem jogosan.

Erröl mindig a gárda jut eszembe. Egy az egyben átveszik a Vér és Becsület ruházatát, címerét, zászlóját és értetlenkednek, hogy mért köpik le őket.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34) DArchAngel válasza Dare2Live (#33) üzenetére


DArchAngel
tag

Honnan vetted, hogy rasszista vagyok? Csak leírtam, hogy bizonyos kifejezésekkel eleve ellehetetleníted magad ilyen vitákban.

Én sem szeretem az ingyenélőket. Főleg, hogy elég jól megélnek ingyen...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#35) Dare2Live válasza DArchAngel (#34) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

logout beszart aztán mire visszajött már nem tudtam mire(kinek) írok.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Azért érdekes, hogy itt mindenkinek van egy-két "roma jó barátja, aki dolgozik, bejelentve és nem olyan, mint a többi". :D

[ Szerkesztve ]

(#37) _az


_az
senior tag

na EZ egy érdekes dolog, sajnos nem állom meg hogy beszóljak ;]

off: bakker a firefox 3 jelzi a helyesírási hibákat!!! :Y

na szóval egyrészt örülök, hogy megúszták és örülök hogy a gárda jót tett.
másrészt azért könyörgöm nézzük már meg kicsit árnyaltabban.

1. mind tudjuk, hogy a "cigány" (nem roma, hanem cigány) problémára a rendszerváltás óta NINCS igazi megoldás. nincs. akik úgy élnek azzal a mentalitással, azzal nem lehet mit kezdeni a mai körülmények között. egyik kormány sem tudja hol kezdjen neki. :(

2. a fenti alapján számomra egyértelmű, hogy az egyetlen megoldás jelenleg elkerülni őket messzire. mert nem tehetsz mást, tűröd őket, vagy menekülsz.
mégis hogy lehetett az a család akkora hülye barom, hogy oda költözzenek? hogy lehet ilyen helyre költözni? mintha oroszlánokkal napoznának...

3. és akkor itt jön a képbe a gárda. ok, ez most egy rendkívüli jó dolog volt részükről. de mit is ér el a "gárda"? megfélemlítést. felvonulnak, a laikus számára tényleg szkinhedekre hasonlítanak. na ezzel vajon javítanak a helyzeten? a becsületes roma fél tőlük, szarul érzi magát, a zsidó fél tőlük, a többi kisebbség fél tőlük.
és a börtöntöltelék cigány? szerintetek fél ezektől? csak jobban megutálja a nem cigányt. és miután fenyegetve érzi magát szerintetek mit csinál, miután elvonult a gárda?????

megmondom mit csinál. ha elvonult a gárda, megöli az ott élőket b*zmeg.
és akkor kinek is sikerült segíteni?

4. ami pedig az írás stílusát illeti: ritka okádék, jól tükrözi a mentalitását az írónak és bizonyára a gárdának is. egy rakás hülye gyerek a cigányok mentalitásával. mégis miket ír ez??? gárda = törvény, rend? kinek képzelik ezek magukat???? :(((
szégyellem, hogy magyar vagyok. az ilyenek miatt. :(((

jönnek a fekete gyakorlóruháikban bakanccsal meg kopaszon, úgy vonulnak mint csoport náci katona és csodálkoznak, hogy szkinhednek nézik őket? persze hogy nem szeretik őket. pénzt tennék rá, hogy a nagy részük katonásdit játszó szkinhed is egyben.
nagy segítség az országnak.

van megoldás. csak NEM EZ. ha olyan kemény a tökük, miért nem mennek polgárőrnek? rendőrnek?
az egyetlen megoldás a közbiztonság radikálisan nagy megnövelése lenne. azok a "cigányok" ugyanis csak akkor állnak le, ha látják, hogy tényleg elkapják őket, ha balhéznak. ilyen utoljára sajnos a szocreálban volt, de az megint igazságtalan rendszer.

igazság szerint erről az egészről most a cocain cowboys c film jutott eszembe, ajánlom mindenkinek. dokumentumfilm arról, hogyan oldották meg az irtózatos bűnözést miamiban. röviden: megtízszerezték a rendőrséget. egyszer talán nálunk is eljön ez...

kicsit hosszú lett, de kb ez az én véleményem. persze csak egy vélemény.
hazaárulós hszektől kíméljetek. :P

az

(#38) _az válasza Esmein (#21) üzenetére


_az
senior tag

esetleg legyen a nevük kredenc :D

az

(#39) (Kolombusz) válasza _az (#37) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én biztos vagyok abban, hogyha lenne egy párt, elég pénzzel és kidolgozna egy megoldást erre a problémára, az megnyerné a választásokat. Mert hiába nagy az ingyenélő szavazóbázis, ennél jóval többen vannak, akiket zavar ez, zavar, hogy a saját országukban, a saját városukban, sőt a saját házukban félniük kell.

(#40) vosimo


vosimo
aktív tag

Én sem szeretem a hungaristákat meg a szkinhedeket meg a nagymagyarokat, de szerintem a Magyar Gárda kicsit más. (vagyis az elképzelés)

(#41) DArchAngel válasza (Kolombusz) (#39) üzenetére


DArchAngel
tag

Én úgy érzem, hogy erre egyszerűen nincs meg a politikai akarat, mert nincsenek rákényszerítve a pártok. Sikeresen megosztották az országot, maguk mögé gyűjtöttek annyi biztos szavazót, amennyi a parlamenti küszöbhöz és elég listás parlamenti helyhez kell, és most learatják munkájuk gyümölcsét.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#42) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Szorakozzunk inkább kicsit és olvassátok Árpi naplóját
[link]

Érdekes megközelítése a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#43) vosimo


vosimo
aktív tag

Hallotátok, hogy egymillió-nyolcszázezer roma van regisztrálva Magyarországon? Szerintem vannak ezek több mint 2 millióan is. :(

(#44) Lenry válasza (Kolombusz) (#36) üzenetére


Lenry
félisten

nekem nincs...

pedig jó pár cigánnyal találkoztam már és jó párat ismerek is... de a vége minden esetben az lett, hogy jobb lett volna nem találkozni velük... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) juliabrilke válasza vosimo (#43) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem tudom, hogy erről milyen hivatalos adat rendelkezik, de ez a ~2 millió élég brutális számnak tűnik.

(#46) vosimo válasza juliabrilke (#45) üzenetére


vosimo
aktív tag

Nézzük más szemszögből.
Csupán 2 millával vannak többen mint kéne. :(((

(#47) DArchAngel válasza vosimo (#46) üzenetére


DArchAngel
tag

No, az ilyen hozzászólások után szokták a topikokat zárni.
Miért olyan nehéz belátni, hogy általánosítani legalább akkora hülyeség, mint hogy minden fórumozó geek, és pattanásos.

A 2001-es népszámlálás adatai szerint kevesebb, mint kétszáz ezer ember vallotta magát romának. Ettől függetlenül számukat ma fél és egy millió közé teszik.

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#48) juliabrilke válasza vosimo (#46) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen. Ez tipikusan félig tele van a pohár vagy félig üres esete. Én sajnos azt látom, hogy sok van benne és rohamosan növekszik. :(

(#49) _az válasza vosimo (#46) üzenetére


_az
senior tag

fuhúúúúú látnátok mi van romániában...
amikor maugli késelt és mert a buli ezen, vmelyik tv stáb kiment megkeresni maugli családját... keressetek rá videós oldalakon...
azok a körülmények és az a mentalitás jesszus...
szóval nem csak nálunk van ilyen gond.

az

(#50) vosimo


vosimo
aktív tag

Tudom, hogy ezért szoktak topikot zárni. Várjatok, ha már ennyire "rasszista" vagyok akkor megkeresem, hogy mennyi szlovák, szerb, német, román, horvát, magyar él Magyarországon. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.