Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88) Mr Bond 007 válasza MongolZ (#86) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Itt most nem erről beszéltem. Nem vagyok hülye hogy a fillérb-ás a hatékonyság rovására menjen. De ha van egy jól működő gépem, minek cseréljem le ha csak a vezérlő pc-jével van baj?

Win2k-s gépre visszatérve meg akkor ott valamilyen probléma van. Meg kéne oldani. Ha meg nem lehet, akkor kicserélni olyanra amivel lehet dolgozni. Nem a spórolásról beszéltem, hanem a pazarlásról. :U

"Lassan akármelyik iparágban ki lehet jelenteni, hogy a régi, de még úgy-ahogy működő gépek helyett akármikor érdemes új gépet venni, mert: gyorsabb, kevesebb és tervezhető a karbantartási igénye, nem, vagy alig kell rá felügyelet, stb."
Tök jó! Csak én megint nem erről beszéltem... :N

Másrészt egy mérőműszer nem feltétlenül avul el olyan mértékben. Ráadásul ha egy intézményben van már adott feladatra gép inkább egy olyanra kéne költeni a szűkös forrásokból ami még nincs, minthogy egy olyanra ami már van, csak egy mérés 10 perc helyett 20-at vesz igénybe. De itt most megint csak nem az avulás volt a gond hanem a pc ami viszi.

A többieknek is:
Szóval mégegyszer hogy meg is értsétek: Nem volt szó róla hogy a gép rossz, szenved stb. Csak a vezérlő pc-vel volt baj. Természetesen ha rossz, szenvedés vele a munka, és nem éri meg vele foglalkozni akkor dobni kell!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.