Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wapmester


Wapmester
senior tag

Lenyúlták az xperia dizájnt :D az akku kapacitása pedig kicsi lesz ekkora kijelzőhöz

(#2) Воланд


Воланд
titán

ez az, ezekkel a no name izekkel aztan terjedni fog a rendszer. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) Látnok


Látnok
aktív tag

De legalább már itt van, kész van, és talán árulni is fogják. A rendszernek biztosan jót tesz, ha lesz még pár gyártó, aki árul win-es telefont.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#4) bollokcs80 válasza Wapmester (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Egy kicsit olcsóbban egész decens mobil lenne. :U

B.Cs.

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Lehet, hogy ezért nem adott ki az ms telefont? Màrmint, hogy màsoktól jön majd alternatíva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) janeszgol válasza Wesder (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Elképzelhető. Én meg már meg voltam győződve arról, hogy feladták a piacot. (Pontosabban átállnak Appel mintára.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) derive válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


derive
senior tag

Mondjuk fele ennyiert... Kinai whitebox mobilra nem ad tobbet az ember.

(#8) Wesder válasza janeszgol (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Ez még ugyanúgy bekövetkezhet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Воланд válasza Wesder (#5) üzenetére


Воланд
titán

megmondta az ms, hogy lesz harom kategoria, azon belul harom, max negy telefon evente es ennyi. a tobbit meg vagy intezik az oem partnerek, vagy marad egyedul az ms.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) derive válasza janeszgol (#6) üzenetére


derive
senior tag

Kinai mobilra olyan OSt hegesztenek, amit akarnak. Tippem szerint ennek az arabol 70 $ csak a W10 licensz ;]

(#11) Воланд válasza derive (#10) üzenetére


Воланд
titán

ingyenes a win mobilokra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) hroberto


hroberto
veterán

Hasonló specifikációjú Lumiát kellett volna kiadnia az MS-nek elfogadható áron.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13) domos


domos
senior tag

Szerintem elég kellemesen néz ki. Olyan iPhone 5s+Sony Xperia Z mix, ami elég jól sikerült, legalább is képen.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#14) derive válasza domos (#13) üzenetére


derive
senior tag

Kinezettel nincs baj, csak az araval :U Noname kinai gyarto (spanyol importorrel), elegge tucatspecifikacio, az ilyen mobilok 110 $ korul mozognak GBn...

(#15) Béééla válasza Воланд (#2) üzenetére


Béééla
őstag

A samu is ilyen kis noname izé volt, de legalább három kavicsért utánad vágták a szolgáltatók.

Inkább örüljünk, hogy lesz miből válogatni a népnek. A kínaiak is rájöttek, hogyan kell elindítani a flash_w10_mobile.exe-t, talán nem csak az a néhány MS féle teló lesz.

Bélabá

(#16) ToniSoprano válasza derive (#14) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Csak itt van normális európai garancia gondolom ez eleve plusz egy 10-est tesz az árra.
MS alá nem olyan kevés a 2600 mAh-s akku, tovább bírja jóval, mitn egy droidos teló, ahogy az Iphone 6S-ben is 1710 mAh-s akkuval az élmezőnyben van a telefonok között a tesztek alapján ami érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#17) Wesder válasza Воланд (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Ez így szép és jó, de akkor egy kicsit bele kéne húzni, mert eddig 4 teló van/lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem tetszik, kívülről és belülről is. Az ára tényleg kicsit húzós, de ezzel együtt, ennyiből ezt venném inkább, nem a 640XL-t (nekem nem létkérdés a kamera) vagy valami hasonló áru droidot.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#19) ToniSoprano válasza Wesder (#17) üzenetére


ToniSoprano
addikt

A Lumia 640-en is nagyon szépen fut a 10-es, sokkal gyorsabb mint a 8.1-es volt, és fluidabb lett valahogy, pedig a 8.1-et is gyorsnak találtam droid után és a 4.4-es droiodos tablet használata mellett. Szerintem ez is fontos tényező. (Pedig a 640-ban csak Snapi 400-as proci van.)

Egyébként a teló szép, és az 5,5 colos méret ideális lehet még, az XL elég batár/vastag lett, bár a Carl Zeiss kamerája nagyon jó ennyiért. És jóval vékonyabb is, mint a 640 XL, ez csak 6,9 mm, amely kifejezetten vékonnyá és elágánssá teszi a telót.

[ Szerkesztve ]

(#20) miqlas


miqlas
őstag

... kíváncsi lennék egy tesztre, mennyit bír az akku, milyen fotókat tud lõni. Kicsit olyan, mint a 640XL ...

42

(#21) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Olcsóbb mint a talán egyszer elkészülő lumia 650 de mindenben veri...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#22) ZavaBalazs válasza Wesder (#17) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

annyira azért nem rossz szerintem a helyzet, pont tegnap egy kolléga összeszedte a közeljövőben várható cuccokat, és ebből a lowend kimaradt, csak a continuum képes telefonok lettek összegyűjtve.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#23) scyllarus válasza Lalikiraly (#21) üzenetére


scyllarus
veterán

Tényleg, el is felejtettem, mi lesz a riválisa... Így különösen ajánlott :K

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24) Wesder válasza ZavaBalazs (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Csak ms telòra gondoltam, ha màr megigérte a 3-4 telefon/kategóriàt.

Akartam is írni hogy ez biza oda-vissza veri a L650-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) miqlas válasza scyllarus (#23) üzenetére


miqlas
őstag

... vajon mennyire lesz elérhetõ?

42

(#26) ZavaBalazs válasza Wesder (#24) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

pardon, akkor félreértettelek.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#27) razzorr


razzorr
őstag

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz a Surface phone-nal,már ha lesz belőle valami. Vége a Lumiáknak és jön helyette a Surface? Szerintem lesz még meglepi itt.

(#28) Wapmester válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Wapmester
senior tag

Az árat eléggé mellé lőtték, meg az akkut, így nem tudom mennyire hamar buknak meg ezzel a cuccal :D

(#29) TCSZ


TCSZ
senior tag

Szerintem ebbe minimum egy 4000-es akku kéne. Mert így fele ennyiért sem kéne. 😞

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#30) ToniSoprano válasza Wapmester (#28) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Azért azt elfelejtitek, hogy ez az 6+-nál (2700 mAh) 0,4 mm-rel vékonyabb , a note 4-nél (3200 mAh-s akku) 1,6 mm-rel vékonyabb, ami nem kevés szóval nem nagyon fér bele nagyobb akku.

A Lumia 640 XL-ben aminek nagyobb 5,7 colos a kijelzője 3000 mAh-s az akkuja és bőven elég brutális üzemidőt tud a WP rendszeren.
Driodra kéne a nagyobb akku WP-re elég, és ez az egyik legvékonyabb telefon ami miatt szép és egyszerűbb kezelni egy kézzel., szóval a használhat szemponjából a vékonyság nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

(#31) chipesz válasza ToniSoprano (#30) üzenetére


chipesz
őstag

Lehet, hogy 8.1 alatt brutális, nem tudom, egy órát ha használtam azzal, amikor ősszel megvettem. Rögtön ment rá a 10. Ezen is brutális. Brutális ha egy napot hajlandó kibírni.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#32) miqlas válasza chipesz (#31) üzenetére


miqlas
őstag

... nekem a 640 LTE átlag 3,5 napot megy, de volt már 5 nap is 8.1-es rendszerrel ...

42

(#33) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Rettenetesen jó lehet a támogatás.

(#34) Szilofon


Szilofon
tag

Drága,de viszont szép a telefon.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#35) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szép készülék, de szerintem is túlárazott. Egyszerűen a WP csak normális árazással jöhetne felfelé.

(#36) TCSZ válasza ΞΔGLΞ (#35) üzenetére


TCSZ
senior tag

Ezt jól mondod. Meg jöhetnének a nagyobb aksis telefonok. Szerintem bőven lenne rá igény....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.