Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Van valakinek tapasztalata a 8Q-val, hogy autós GPS-ként mennyire állja meg a helyét? Leginkább erre a célra szeretnénk venni egyet, Sygic-kel, ha már így adják 37k-ért :)

(#52) M.A.Z. válasza kelzsoca (#48) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Persze, gondolom felteszik újra a firmware-t, amit én már 5ször megtettem...
A vicc az, hogy alig volt használva, ennek ellenére a hosszabbik oldalán a felső sávban nem érzékel rendesen, nem bírom lehúzni a tálcát, mert lejjebb veszi az érintést...

[ Szerkesztve ]

(#53) FET-MEN válasza ngabor2 (#51) üzenetére


FET-MEN
veterán

én felraktam rá a korábban megvásárolt sygic-em tökéltesen teszi a dolgát. Hárombetűs is megy ahogy kell ;]

Iphone 7

(#54) Fitzgerald válasza ProEvoFan (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha ez ugyanaz a Mali-450MP4 ami az MT6592-ben van, akkor ezeken a felbontásokon igen jól futnak maximális beállításokkal is a játékok.

(#55) debian7


debian7
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Wayteq xTAB 7Q tabletet, és van néhány kérdésem:

A minihdmi port beüzemeléséhez mit kell tennem azonkívül, hogy a beállításokban engedélyezem a HDMI-t? Engedélyeztem, ezután rácsatoltuk a tévére és nem történt semmi... Rácsatoltunk egy Concorde TAB Kronos tabletet, az meg minden gond nélkül ment.
Próbáltam úgy is, hogy újra indítottam a táblát, de akkor is semmi. A tévé arra a HDMI csatornára van kapcsolva, amelyikbe be van dugva a kábel. Meg is zavarodok, ha nem megy, remélem nem potyára adtam ki plusz 5000 forintot...
A másik kérdésem az, hogy valóban gyátilag root-olt a készülék? Hogy lehet elérni a recovery menüt egy esetleges rom cseréhez? Mert ugyebár hangerô szabályzó gombok nincsenek...

Várom a segítô és építõ jellegû hozzászólásokat!

(#56) jucuka01


jucuka01
csendes tag

Sziasztok ! Légyszi segitsetek, mi a különbség a 7x és a 7q között ? Nem vagyok egy műszaki zseni......

(#57) Hauptmann válasza jucuka01 (#56) üzenetére


Hauptmann
addikt

A 7X-ban van 3G modem, lehet vele telefonálni és mobilnetezni, a 7Q-ban nincs,

(#58) btz


btz
addikt

Most akarok egy ilyen tabletet venni. Remélem megéri majd az árát

ⓑⓣⓩ

(#59) Harpagon


Harpagon
csendes tag

Valaki tudja hogy mi a kínai CUBE megfelelője ennek a tabletnek (wayteq xtab-8q gps )?
Tokot akarok hozzá rendelni de a wayteq nem ismert arrafele. Köszi

(#60) Toma válasza Harpagon (#59) üzenetére


Toma
tag

Cube U27GT ha jól tudom!

(#61) Harpagon válasza Toma (#60) üzenetére


Harpagon
csendes tag

A képek alapján igazad van szerintem. Kösz.

(#62) RZS


RZS
tag

sziasztok!

ha nincs wifi, web'n'walk USB stickkel lehet netezni otg kabelen?

koszi

(#63) kliszi válasza tjb007 (#15) üzenetére


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Az lenne a problémám hogy van egy xtab 7q gps tabom és a leirtak alapján ujra akartam particionálni : Be is ütöttem a 3 gombot ujra indult a tab de semmi a WayteQ feliraton tul nem megy és nem csinál semmit ! Mit csináljak ?

(#64) lacuska74


lacuska74
tag

Most vettem egy ilyen tablettet, KIZÁRÓLAG a Gps miatt.
Lehetséges, hogy nem tölt usb-ről?
Rádugtam usb töltőt, az ikon jelzi a töltést de nem vett fel áramot.
Kocsiba még nem próbáltam, de ott is usb-s a szivargyujtó.(direkt rendeltem hozzá autós tartót és töltőt)

(#65) lacuska74


lacuska74
tag

No, kipróbáltam a szivartgyújtóról sem tölt.
Wayteq autós szettet vettem hozzá, a wayteq oldalán azt irják, hogy ez jó autós szett a 7Q-hoz is. Esetleg létezik olyan töltő ami szivartyújtós, de a másik vége nem micro usb, hanem a rendes töltő vég?

[ Szerkesztve ]

(#66) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Egy S.O.S. kérdésem lenne: megkérdezett egy barátom aki nincs netközelben, hogy hogyan lehet életet lehelni egy Xtab 7q-ba ha nem kapcsol be. Csak egy bekapcsoló gomb van rajta ha jól tudom, így a hangerő fel/le + power nem fog menni :) Hogyan lehet ezeknél belépni a recovery menübe kikapcsolt állapotból?

(#67) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Hogy tudom frissíteni az androidot rajta wifin keresztül? a beállításokban semmit nem találok erről
Van a Meteora alkalmazás, az Országos Meterológiai Szolgálat saját alkalmazása, pesten tökéletesen belővi a helységet, Vácon nem működik a gps benne -,-"

A lényeg lényegében lényegtelen

(#68) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Udv!
Ehez meg kulon venni kell autos tartot es toltot vagy alaptartozek mint a regi fajta GPS-eknel?

(#69) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Hogy tudok rajta képernyő fotót készíteni?

A lényeg lényegében lényegtelen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.