Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hornyak2


hornyak2
csendes tag

A GPS el van írva, a cikkben úgy írtátok hogy pirospont jár a kihagyásáért! :D

(#2) szebev


szebev
senior tag

Ha a kicsi tablet nem lenne bekapcsolva, azt hinném hogy egy gyereknek szánt rajzoló tábla....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#3) Legendd válasza hornyak2 (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Áh, kimaradt a sem :D köszi.

(#2) szebev: nem a dizájn volt az elsődleges szempont itt :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#4) saelin


saelin
veterán

Occó, de legalább friss rendszer fut rajta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Looserke


Looserke
őstag

Azért egy ilyen cuccról, amiből valószínűleg a jó ára miatt sokat fognak eladni idehaza egy tesztet elolvastam volna, vagy várható még a jövőben? :U

(#6) bollokcs80 válasza Legendd (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Legendd: Arról nincs véletlenül információd hogy a belső tárhely szét van-e osztva?

Öcsémnek vettem nemrég egy Concorde-ot, ahol a 4,5 GB szabad helyből 750 MB volt lerekesztve az appoknak. Azóta szegény nem győz az SD kártyára rámolni mindent.. :(((

B.Cs.

(#7) Looserke válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


Looserke
őstag

szét van 1GB-5GB, de van a 8Qnak külön topicja ott tudsz informálódni, mert van rá megoldás

(#8) szebev válasza Legendd (#3) üzenetére


szebev
senior tag

Nem vagyok egy keretb.zi, de ha megcsinaltak volna kisebbre a keretet, akkor spóroltak volna a műanyaggal. És így jobban is nézne ki, többért lehetne eladni, több haszon lenne. Szerintem.

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#9) bollokcs80 válasza Looserke (#7) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

(Hogy ez miért csinálják?! : :(( )

B.Cs.

(#10) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ezen vajon hogy futnak a játékok?Mondjuk közepes beállításokon.

(#11) meci77


meci77
tag

Nem lehet, hogy csak 1,3 GHz a freki? :F

[ Szerkesztve ]

(#12) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"A WayteQ xTAB 7Q jelenleg 24 990 forintba kerül, emlékeztetésképpen a 7X ára most 29 990 forint. Ez tehát azt jelenti, hogy a két SIM-es képességekért ötezer forintot kell kicsengetni,"

...és a hátsó kameramodulért...

Amit inkább hagytak volna ki már a 7X-ből is, vagyis inkább tették volna előre. Sajnos az előlapi 0,3-as gyalázatosabb mindennél...

Egyébként a 7X-szel alapvetően elégedett vagyok már tavasz óta nyúzom, és az azóta sokasodó porszemekkel (igen, eleddig lusta voltam elvinni a felváló sarok miatt, így aztán porosodik rendesen a kijelző) együttélve kellemes kis készüléket hozott el a "gyártó"...

A memória viszont gond. No nem a RAM, az okés. Az apponak félretett mennyiség a kevés. Van 300 MB szabad hely, de egy 100-120MB-os alkalmazás frissítésekor már sikít, hogy nincs elég memória...
Na ez kissé kellemetlen.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) Luck Dragon

8Q kialakítása tetszik, ahogy a soc is, az ára sem vészes. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) pengwin válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


pengwin
addikt

Igen, partícionálva van, de kelzsoca már lehet megcsinálta az átpartícionáló patch-et mindkettőre.
Ráadásul úgy rémlik a WayteQ-nél nem okoz garanciavesztést a root. Vagy a ConCorde-dal keverem?

Üdv, pengwin

(#15) tjb007 válasza pengwin (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

7Q átparticionálás: [link]
8Q átparticionálás: [link]

Nem kevered.

(#17) ollie válasza szebev (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval direkt csinálták ekkorára a kereteket, mert belül valójában már üreges a kijelző melletti rész?

***

(#18) Csapoati válasza Simi87 (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, aki 60-70 ezer alatt akar tabletet, az ne is akarjon? Bizonyos dolgokra eleg ez is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) csordas11


csordas11
aktív tag

Ezen az áron tényleg jók.

(#21) Looserke válasza Simi87 (#20) üzenetére


Looserke
őstag

ne vegyél, szia...

(#22) hue2000


hue2000
tag

Egész jó ennyi pénzért :C

Az élet mindig drága

(#23) AxBattler válasza Csapoati (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

Bizony, tudni kell, mit mire vesz az ember.

Egyébként meg szvsz elég jó kis készülékek ezek, csak engem mindig visszatartott a gyenge üzemidejük - ez sajnos a WayteQ-nél sokszor probléma. Meg egy honosított, W8-as kínai tab is elférne már a palettájukban... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#24) Csapoati válasza Simi87 (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Oke. Mas meg vesz, ugorgyunk. Azert hogy hulladek lenne...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) zoli03


zoli03
őstag

"Oldalt a microSD foglalat, a microUSB és a töltőcsatlakozó, a 3,5 milliméteres jack kimenet, valamint a bekapcsológomb látható, a hangerő szabályozását a képernyőről végezhetjük."

Micro HDMI csatlakozó mindkettőn van, a 8Q-n van hangerőszabályzó gomb is. Nem csak két extra program van rajtuk, ott van a fuso® is harmadiknak. A 8Q-nak elég jó az akkumulátoros üzemideje.

Ez nekem egy eléggé összecsapott bemutatónak tűnik.

(#26) kokyt


kokyt
senior tag

Valakinek esetleg tapasztalata, vagy infója van arról, hogy egy wayteq x820 GPS-hez képest ennek a GPS-e mennyire gyorsan talál jelet, és mennyire stabilan tartja azt? A fenti megboldogultat szeretném kiváltani ezzel.
Előre is köszi a segítséget!

(#27) Looserke válasza zoli03 (#25) üzenetére


Looserke
őstag

Mert össze is lett csapva... :(

[WayteQ XTAB-8Q és XTAB-7Q táblagépek GPS-szel és magyar tartalmakkal]

Ehhez a cikkhez képest kb. a teljesítményteszt ami hozzá lett adva tartalmilag...
Legalább egy kijelző fényerő-kontraszt-színhőmérséklet mérést és egy korrekt akksi tesztet még bele lehetett volna szuszakolni a cikkbe, mert a 8Q 4500-as akksija jóval tovább bírja mint a cikkben lévő 4 óra...

[ Szerkesztve ]

(#28) mikersz1


mikersz1
senior tag

Az én 8Q tabletem legutoljára 8,5 órás kijelzőidőt teljesített, általában minimum fényerőn, nagyon kevés játékkal, 4-5 óra HD filmnézéssel, és egy kis böngészéssel. :)

(#29) AxBattler válasza mikersz1 (#28) üzenetére


AxBattler
félisten

Az szép, akkor mégsem olyan rossz az energiagazdálkodása! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#30) ClioRS válasza Simi87 (#16) üzenetére


ClioRS
őstag

Gondolom a Galaxy Tab 4 8.0-ért simán kifizetnéd a 3-szoros árat, ugye? Mert hát az Samsung, drága is, szar nem lehet. Aztán közben meg 95%-ban megegyezik a tudásuk..... :U

[ Szerkesztve ]

(#32) Bagira01


Bagira01
veterán

"ott a két év hivatalos magyarországi garancia"

Én mindenhol csak 1 év garival látom, vagy én nézem rossz helyen :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#33) pokszi2000 válasza Bagira01 (#32) üzenetére


pokszi2000
csendes tag

tökmindegy, hogy mi van ráírva, ezeknél a low-cost gyártóknál a gari szart sem ér, egy hónapig ülnek rajta, majd visszaadják hibásan. wayteq, alcor, myauido egykutya

[ Szerkesztve ]

(#34) Pferi válasza Bagira01 (#32) üzenetére


Pferi
senior tag

Ahol én vettem (Edigital) ott csak 1 év garanciát adtak rá, nem tudom hol adnak rá 2 évet.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#35) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Le a kalappal a cuccok elött. Mi 8Q-t vettünk edigitől. Volt 7X-em, ez még gyorsabb lett, és a kijelző sokkal szebb. Már most imádom. Kár hogy kisöcsémé, valszeg én is meglepem magam majd :B

Iphone 7

(#36) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Lehet tudni, hogy a 8X változat mikor lesz kapható nálunk?

(#37) Looserke válasza Hauptmann (#36) üzenetére


Looserke
őstag

8X? :F

(#38) Hauptmann válasza Looserke (#37) üzenetére


Hauptmann
addikt

A sim kártyás változat.

(#39) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Na volt alkalmam 7Q-t is kipróbálni. Nagyon jó ketyere az is, gyors mint a veszedelem :) le a kalappal a cuccok elött. Jó választás volt az MTK chipset ismét.

Iphone 7

(#40) tjb007 válasza Hauptmann (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

Talán már idén, de lehet, hogy csak jövőre.
Remélem ezzel nem mondtam el olyat, amit nem szabadott volna.

(#41) kelzsoca válasza tjb007 (#40) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem tudok róla hogy érkezne 8X modell.

https://vertigostore.eu

(#42) kirkamka


kirkamka
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap lettem boldog tulajdonosa egy 7Q-nak, ami altalanos dolgokat eddig kiprobaltam, azok ugy neznek rendben mukodnek. A GPS reszevel lenne kerdesem. Normal Gmaps alkalmazasban sem talalja a sajat poziciot, hiaba kapcsolom be a helymeghatarozast (azon belul csak wifi, csak GPS vagy minden egyutt), csak "Varakozas a helyre" uzenet van es semmi tobb...
Plusz ujrainditas utan, automatikusan visszaugrik a helymeghatarozas a "Csak a keszulekben" (GPS) opciora, nem szamit mi volt a korabbi allapot es hogy nem volt valtoztatas.

Van otlet, hogy mi lehet a problema (en csinalok rosszul valamit, vagy vihetem vissza cserebe)?

Elore is koszonom a valaszokat!

kirkamka

(#43) Debilon válasza kirkamka (#42) üzenetére


Debilon
addikt

kinn vagy udvaron, nyílt területen vagy benn a lakásban próbálod?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#44) kirkamka válasza Debilon (#43) üzenetére


kirkamka
csendes tag

Szia,

Teraszon allva valamint masik helyszinen ablak mellett probaltam, ahol mas arnyekolas mar nem volt. Amit meg probaltam es erdekesnek talaltam, hogy ha csak a wifi-rol vett helymeghatarozast valasztottam, akkor sem tudta meg 15perc elteltevel sem beloni a poziciot (probaltam tobbfele gps fix programot bekapcsolt GPS mellett, eredmeny nelkul).
Visszavittem, kicsereltek, az uj eszkoz latja a muholdakat van lokacio :)

Koszonom.

[ Szerkesztve ]

kirkamka

(#45) kirkamka


kirkamka
csendes tag

Sziasztok,

Lenne meg egy kerdesem, telepitette valaki mar ezt fix-et:
http://wayteq.eu/hu/xtab-7q-kitkat-sdcard-fix

Keszulek USB hibakeresos csatlakoztataskor a "WayteQ xTAB 7Q GPS android phone" eszkozhoz nem talal drivert sem WIN7 64bit sem XP, az oldalon jelzett Google USB illesztot pedig ehhez nem fogadja el. Jelen allapotban pedig a patch-et elinditva az nem fut le, a keszulekek listazasanal, ures listaval megall.

Ha valaki futott mar bele hasonloba es megvan a megoldas, megkoszonom ha megosztja (nem kerestem orakig a megoldast neten, de nem jot fel elsore ami segitene).

Koszonom,

kirkamka

(#46) kelzsoca válasza kirkamka (#45) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbáld meg ezzel.

https://vertigostore.eu

(#47) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Még van egy havi törlesztőrészletem a 79qci-re, de már hibás a kijelző... Erre itt van a 8Q... Hát vegye meg aki akarja...

(#48) kelzsoca válasza M.A.Z. (#47) üzenetére


kelzsoca
félisten

Bár nem ide tartozik, de gondolom még van jótállás a készülékre, így szervizben tudják orvosolni a problémát.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#49) kirkamka válasza kelzsoca (#46) üzenetére


kirkamka
csendes tag

Koszonom szepen, segitsegeddel azonnal lefutott a fix!

Koszi!

kirkamka

(#50) kelzsoca válasza kirkamka (#49) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs mit. ;)

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.