Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Le a kalappal. Nagyon jó árak 1 év magyar garanciát tekintve főleg :R

(#2) gabro0


gabro0
őstag

A cikkben említett OnePlus One ár melyik verzióra érvényes? 16 vagy 64GB?

(#3) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Ez sokak számára remek hír, remélhetőleg bővítik a palettát gyorsan ha megfelelő mértékben fogynak a készülékek :C

(#4) petipetya


petipetya
nagyúr

Örülök a hírnek. :C Eddig is gsm boltokban vettem a telókat zuggarival. Ahhoz képest ez haladás.

Viszont kíváncsi vagyok valamire. Ugyebár megvan az ára a OnePlus One telefonnak. Ez mennyibe kerül úgy, ha külföldről rendeli az ember, természetesen beleszámítva a vámot és áfát is. Ugyanannyira?

Azzal tisztában vagyok, hogy vám és áfa nélkül mindez olcsóbb, de abba most be menjünk bele.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ez nagyon jó hír! mindig is szimpatizáltam a márkákkal, így már a gari és beszerzés sem kérdés.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#6) atike


atike
nagyúr

Na ez nagyon komoly! :C :C :C :R

Le a kalappal. Jó húzás részükről!

(#7) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Konkrétan hol lehet elérni ezeket a készülékeket? Milyen webshopon vagy üzleten keresztül MO-n?
(#8) FET-MEN: köszi. Eszembe sem jutott. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) FET-MEN válasza kriszpontaz (#7) üzenetére


FET-MEN
veterán

Edigital.hu

Iphone 7

(#9) batai15


batai15
félisten

Pont most linkeltem egy topikba. Nagyon jó hír. Remélhetőleg egy magyar forgalmazó csökkenti az árát is. Mondjuk a note ami érdekel ,de kicsit sok érte. Az is igaz hogy viszont garancia is van. Ami érdekelne:a xiaomi rendszer az hivatalos rajtuk?tehát ota update lesz rájuk,vagy rá kellesz mókolni eredeti rendszert?

(#10) Polllen


Polllen
nagyúr

Okos döntés. Kár, hogy ezekből egyik sem kellene, de hátha bővül még a kínálat! :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Fr0z3n válasza batai15 (#9) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Valószínűleg már mókolva kapod meg, magyar nyelvvel és kínai cuccok nélkül. A Wayteq frissítésekkel meg szokott gond lenni. Gondolom először a Wayteq megkapja a frissítési csomagot, aztán ők adják tovább.

[ Szerkesztve ]

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez egy nagyon jó hír az ésszel vásárlóknak. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Ez remek hír. Reméljük nem állnak meg ennél a kettő gyártónál és jönnek lenovo-k oppo-k stb.

(#14) batai15 válasza Fr0z3n (#11) üzenetére


batai15
félisten

Hátha csökken a note ára,vagy kuporgatok rá.

(#15) b0bcat válasza batai15 (#14) üzenetére


b0bcat
addikt

Minideal-ről DHL-lel rendelve 69 ezerben áll meg a Redmi Note. Itthon boltban 75 ezret fognak kérni érte hivatalos magyar garanciával és minden bizonnyal teljes szoftveres támogatással együtt. A kérdés tehát csak ennyi: megér ez neked 6 ezret az import árhoz képest? ;) (Arról nem is beszélve, hogy - amint arra a másik topikban rávilágított valaki nagyon helyesen - bizonyára kamatmentes részletre is el lehet majd hozni ezeket a készülékeket. :K)

Most már csak a Lenovo-t kellene behoznia valakinek hasonlóan... :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#16) dsr


dsr
senior tag

Ez nagyon jó hír és még az árak milyen jók :)

(#17) gghrtz


gghrtz
őstag

Azt a mindenségit! Na ez az, amire sokak vártak szerintem. Minőségi kínai cuccok, hazai szolgáltatásokkal. Köszönjük WayteQ! Ez egy piszok jó döntés volt. Vinni fogják majd, mint a cukrot. :C

[ Szerkesztve ]

(#18) etohun


etohun
aktív tag

Csak a wayteq-nek 20-50k haszna van készülékenként. Persze minusz áfa. A 1+1 60k körül van nagykerben.

[ Szerkesztve ]

(#19) atike válasza b0bcat (#15) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem ez nem kérdés, hogy megéri-e... Igen. :K

#18: ezt alá tudnád támasztani konkrétumokkal is...? :F

[ Szerkesztve ]

(#20) etohun válasza atike (#19) üzenetére


etohun
aktív tag

Mint mondtam 1+1-t 60 körül tudsz xiaomit nem tudom de nem árulnák ha nem érné meg nekik.

(#21) gghrtz válasza etohun (#20) üzenetére


gghrtz
őstag

Ha tudsz 60 körül ne habozz, oszd meg velünk is! :N
(Tudtam, hogy lesz valaki aki majd beböfögi ide az ÁFA nélküli árat, ráadásul még azt is helytelenül jóval alá betippelve)

(#22) atike válasza etohun (#20) üzenetére


atike
nagyúr

Szerkesztetted a hozzászólást, amikor válaszoltam még nem volt ott ár... :) :P

OnePlus One 60-ért....? 360-440 dollár között mozog az AliExpress-en... Az 84.000 - 102.000 Ft. Ha "megfogják" a vámon akkor ezekre rájön az áfa...

A Wayteq 130.000-ért adja áfásan.

És ha valami gondod van, akkor itt tudod garanciáztatni, intézni... Nem pedig külföldre kell "c*gánykodni"...

Nem kérdés, hogy van rajta haszna - valamiért ők is dolgoznak persze. Na de nem 50.000 az tuti... :)

(#23) Fr0z3n válasza etohun (#20) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ezt aztán alátámasztottad konkrét infókkal :C

(#24) vicze válasza etohun (#20) üzenetére


vicze
félisten

A nagyker ár konkrétan 300$ (csak mert ugye nincs más ára), ami ~70e jelenleg, erre jön minden egyéb és forgalomba hozással(papírozás, magyar útmutató stb.) együtt úgy 100-110e körül van bruttóban, a többi a bolt haszna, ezért kapod az 1év garanciát.

(#25) batai15 válasza b0bcat (#15) üzenetére


batai15
félisten

Nem nem külfödre gondoltam,hanem a xiaomi shopra. Az online kamatmentes részlet hogy megy?

(#26) varmi2


varmi2
nagyúr

A oneplus one 129k, az jó ár???? 150k-ért lg G3-at adnak, függetlenül, 1+2 év garival. És azért az LG tett már le az asztalra valamit, nagy múltú cég. Ha ez a one 100k lenne, akkor azt mondom oké, de így felejtős. LG g2 105k Így pont ezeknek a kínai mobiloknak az előnye veszik el, az árelőny.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#27) sys25


sys25
aktív tag

Az Oneplus pl a tinydealen se kifejezetten olcsó,így itthon sem biztos hogy megéri majd az ismertebb konkurensekkel szemben,főleg hogy itthon elsősorban a márkahűség dominál új telefon vásárlásakor,de pl középkategóriában a Xiaomi telók igenis jó alternatívái a "nagy" márkák hasonszőrű,de drágább telóinak.
Ezek az árak szerintem teljesen korrektek,az a nem túl húzós felár a gari miatt nekem teljesen megérné!
Én tapsikolok örömömben,végre megérkeztek az első igazán jó kínai fecskék hivatalosan is (az átcsomagolt,átlogozott telókat most hagyjuk), remélem hamarosan követi még pár komolyabb márka is (Meizu,Oppo,Thl,Lenovo)!

[ Szerkesztve ]

(#28) kriszpontaz válasza varmi2 (#26) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hát igen. A kép szerint a fehér (16GB verzió) Oneplus One van említve, mondjuk szövegben nyoma sincs, de azért az árért (130K) már a 64GB verziónak kellene érkezni. Akkor Instant vétel lenne.

(#29) gghrtz válasza sys25 (#27) üzenetére


gghrtz
őstag

Egy ThL t5000-et én is el tudnék viselni. :B

(#30) Graphics válasza etohun (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Reggel iszol? :D

Honnan tudsz Te 60-ért O+O, légyszi, most adok akkor le 20db-ra minimum rendelést. Intézd. :C

Bírom, hogy mindig jön valaki, aki nettó okosabb... Aztán pedig jön a pofára esés... :) 233 FT 1$ jelenleg...

Amúgy bocs, de 17 évesen ne legyél okosabb , azoknál akik régebbóta tudják mi merre hány... :) Köszi , nyári szünet van ,csinálj valami hasznosat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) b0bcat válasza batai15 (#25) üzenetére


b0bcat
addikt

Online sehogy. Bemész az Edigital-ba, és kihozod kamatmentes részletre. ;)

Hogy jön most ide a Xiaomi Shop? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#32) etohun válasza Fr0z3n (#23) üzenetére


etohun
aktív tag

http://m.dhgate.com/product/original-oneplus-one-1-5-5-quot-inch-qualcommsnapdragon801/195285427.html#s1-15-1

Nemtudom, gondolom a 202 dollár itt a 16 gb verziót jelöli, ha nem fejet hajtok.

(#33) sys25 válasza varmi2 (#26) üzenetére


sys25
aktív tag

Elég fura az összehasonlításod.
Az lg g2 tavalyi csúcs model (S800),ne hasonlítsuk a mostani árát egy idei csúcsmodelhez (S801).Honnan indult a g2?130-140k?Most az 1+1 ennél olcsóbb...
150k körül tényleg ott a G3,ami viszont az elődhöz képest nem sikerült valami túl jól(Lag tenger,karcsú akku a QHD kijelzőhöz...),és ezért adjon az ember +20-25k-t...
Am az Lg is csak a G2 óta tett le igazán jó telókat az asztalra,azt amit elötte művelt inkább hagyjuk...

(#34) batai15 válasza b0bcat (#31) üzenetére


batai15
félisten

Na ha nem tudod hogy jön ide akkor nem is magyarázom neked.

(#35) gghrtz válasza etohun (#32) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja tényleg annyi, ha 10000 db felett rendelsz. HAJRÁ! :W (Ráadásul az is valami kamu, csak hogy az ilyen hülyéket mint te átverjék, hogy jééé 200$ az O+O)

[ Szerkesztve ]

(#36) b0bcat válasza Graphics (#30) üzenetére


b0bcat
addikt

"233 FT 1$ jelenleg"

Középárfolyamon talán. Ha vásárolsz, 237-240 forintért vált a bank vagy a PP. :U

@batai15:

Pedig kifejthetnéd. ;) (Az "egy magyar forgalmazó" alatt a Xiaomi Shop-ra gondoltál az első hozzászólásodban?)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#37) Graphics válasza b0bcat (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Érdekes, nekem eladásin számol mindig, azaz 236 most.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) vicze válasza gghrtz (#35) üzenetére


vicze
félisten

Annyit összesen nem gyártottak még le O+O-ból. ;] ;] ;]

(#39) batai15 válasza b0bcat (#36) üzenetére


batai15
félisten

No mivel a xiaomi shop is forgalmaz . Konkrétan azt irtam hogy a hivatalos forgalmazás lentebb nyomja ennek a boltnak az árát mert kicsit el volt szállva. Erre gondoltam.

(#40) etohun válasza gghrtz (#35) üzenetére


etohun
aktív tag

A nagykernek pont az a lényege h nem 1et veszel tudtommal... (na de én nem alacsonyodok le a hülyézés szintjére viszlát, és örültem)

[ Szerkesztve ]

(#41) gghrtz válasza Graphics (#37) üzenetére


gghrtz
őstag

Tavaly ilyenkor kb 215 volt a dollár. Tök király, ez egy 260 dollaros telcsinél +5200+ÁFA. Lassan ideje elhúzni innen, mert már a kínai telcsiket se engedhetem meg magamnak lassan... :W

@etohun
okcsá. Boldogítsd anyukádat ezzel a szöveggel, ne minket. :K (Ez nem lealacsonyodás, hanem tények)

[ Szerkesztve ]

(#42) b0bcat válasza batai15 (#39) üzenetére


b0bcat
addikt

De ők nem hivatalos forgalmazók, és ennek okán én például jobban bíznék a Wayteq gariban. ;) Hiába mennek lejjebb a Xiaomi Shop-ban pár ezer forinttal. És akiket a részletfizetés érdekel, azok is valószínűleg az Edigital-ban fognak kikötni.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#43) Baggins86 válasza FET-MEN (#8) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Én itt nem találom pl a O+O-t se a Xiaomikat...

(#44) Fr0z3n válasza etohun (#32) üzenetére


Fr0z3n
őstag

10000 db felett. Gratulálok :W A Wayteq nem valószínű, hogy 10e db-ot rendelne belőle, úgyhogy a második ár reálisabb ami 384$, átszámolva ~92000 ft. De ha te rendelsz 10001 db-ot belőle és adod 80e Ft-ért, akkor hajrá!

Most mi komolyan az árfolyamokon vitáztok? :U

[ Szerkesztve ]

(#45) b0bcat válasza gghrtz (#41) üzenetére


b0bcat
addikt

"Tavaly ilyenkor kb 215 volt a dollár."

Amikor elkezdtem Kínából rendelni kb. 6 évvel ezelőtt (bár akkortájt még nem telefonokat), akkor 150-160 Ft körül mozgott a dollár. :U

@Baggins86:

Mert még nem kezdték meg a forgalmazást. Még csak a hír jelent meg, hogy lesz ilyen hamarosan. ;)

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#46) batai15 válasza b0bcat (#42) üzenetére


batai15
félisten

Senki nem mondta hogy hivatalos.
Nyiregy ,Debrecen nincs edigital. Pesten van nem? Elég sok embert érint aki nem tud részletre venni . Kpt most nem tudok meg engedni sajna .

[ Szerkesztve ]

(#47) Graphics válasza Baggins86 (#43) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ma jelentik be, és szerinted egyből elérhető is? :D

Szerintem épp most nyitottak ki az E-digital üzleteket... Gondolom majd frissül az oldal

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Tabokról van valami hír ?
Már egy ideje nem hoztak ki új darabot, és mondjuk ha már xiaomi akkor egy mi pad lehet érdekelne.

(#49) dreamdancer


dreamdancer
őstag

nAHÁT, NEM HITTEM VOLNA, HOGY BÁRKI IS BEVÁLLALJA A "FULLOS" FORGALMAZÁST GARIVAL, SZERVIZZEL, SUPPORTTAL, MAGYARÍTÁSSAL! nAGYON ÖRÖMTELI HÍR, AZ ÁRAK IS JÓK, MOSTANTÓL EL LEHET FELEJTENI A KÍNAI MACERÁT A RENDELÉSNÉL.

Nem a lényeg a fontos.

(#50) Baggins86 válasza Graphics (#47) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Na oké, de a cikkben nem az van, hogy mai bejelentés, hanem hogy ezeket is forgalmazza a Wayteq és ezek az árak. Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy már folyamatban lévő dologról van szó. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.