Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) veector


veector
senior tag

Van új (béta) verzió 1.11b2 DX10 DX10.1 DX11 támogatással :)

(#52) Drifting


Drifting
újonc

Hello én a left4dead-hoz használom, de a tűz vörös helyett sárgás zöld.
Mit tudok ezzel csinálni?
Előre is köszönöm.

(#53) Ghostride13


Ghostride13
újonc

Helló mindenki
nekem az alábbi gondom van a call of duty 2 játékba :
Letöltöttem , feltelepítettem stb. beállítások megvannak.
DE!
Minden működik a 3d-s kép egy darabig de aztán ezt a hibaüzenetet írja ki :
.....Szerver szétkapcsolt ....
RESTRICTION: Disallowed program/driver [128016]
Akinek van valami ötlete az szóljon !!
( Megjegyzem MULTIPLAYER részéről van szó !! )
A Single Player ( egyjátékos ) játékok mind megy
Lécci segzsen valaki !

(#54) Pubszon


Pubszon
veterán

Na ezt kipróbálom, nem sokára jön a piros/cián szemüvegem. :DD

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#55) Dany007 válasza Ghostride13 (#53) üzenetére


Dany007
veterán

Több, mint valószínű, hogy valamiféle cheatnek érzékeli a Multi.

"RESTRICTION: Disallowed program/driver [128016]"

Elvégre ez azt jelenti, hogy nem megengedett program/driver.

Szóval ezek után nem is kérdés :) 3D csak offline műkszik :) A szerverek nem szeretik.

(#56) kizcar


kizcar
tag

Én a szemüveget magamnak csináltam ami sajna homályos, mert nem találtam tiszta fóliát sehol, de aztán egy jóbarátom adott egy rendes szemüveget. Ajánlom, hogy a vörös fólia elé rakjatok be egy ciánt, mert jobbak lesznek a színek.
Most úgy néz ki, hogy a csinált szemüvegem cián részénél három fóliát használtam fel, a vörösnél meg egy vörös és egy cián van, de lehet kettő, már nem emlékszem. A kapott szemüveg mindkét fóliája elé beraktam egy ciánt, hogy a cián még élénkebb és a vörös árnyaltabb legyen.
Jelenleg két szemüveget szoktam felvenni, a csináltat és kapott megbuheráltat.
Ezzel már nem olyan tiszta a kép és sötétebb is a rengeteg fóliától, de szerintem nagyon megéri, mert nagyon átadja a 3d-t. Egy szemüveggel már nem is szoktam, mert az nem is adja át igazán.
Akarok majd rendelni kb. hat darabot a fóliáik tisztasága miatt, és a azokat majd egymáshoz illesztem, hogy nagyon élénk sötét legyen a szemüveg, és így majd tiszta is marad és át fogja nagyon adni a 3d-t.
Nekem 32-es az LCD-m, de még azt is elég közelről kell nézni, hogy átadja igazán a 3d-t.
Hullámvasutas dolgoknál nagyon jó. Roller Coasterben kipróbálni amit építünk.
Nem rossz:) de minimum 32-es tv nélkül tényleg nem adja át az igazi élményt, legalábbis a 17 colos monitoromon nem igazán olyan nagy élmény.

[ Szerkesztve ]

(#57) kizcar


kizcar
tag

Sötét árnyalatú lencsés szemüveggel 1400-as értéken alapértelmezett konvergencia-értéken nagyon durva ez a progi.

[ Szerkesztve ]

(#58) kizcar válasza kizcar (#57) üzenetére


kizcar
tag

Elég elhamarkodottan ítéltem. Nem kell neki nagy érték és még csak több szemüveg sem. Elég egy natúr szemüveg is és elég lesz neki a 90 szeparáció és olyan 1.2-es konvergencia. Legalábbis Richard Burns Rally-ban, belső nézetben így nagyon jó volt.
Roller Coaster Tycoon 3 Platinum viszont nagyon durva. Simán 2D-ben végid tudom nézni az összes hintának a menetét, de 3D-ben ez már nem igazán megy.
No és persze a Trackmania Sunrise Extreme sem egy rossz játék ehhez, elég gyomorkavaró, legalábbis nálam.

(#59) petibusz


petibusz
csendes tag

Srácok.
Sajnos a 3D-ben játszani nem ilyen egyszerű.ki kell ,hogy ábrándítsalak benneteket,nem elég hozzá egy pogi meg egy szemüveg.az IMAX 3D nyujtotta élmény teljeskörű és fájdalommentes élvezéséhez 3 dologra lesz szükség.1 minimum 120 MHz-es monitor.ugyanis ez alatt nem működik,vagy ha igen nem olyanok lesznek a színek amilyennek kellene.a samsung SyncMaster 2233RZ 22"kifejezetten erre a célra fejlesztették ki.ára kb 65000 ft .de már létezik több is pl. BenQ XL2410T.a 2.kellék egy Nvidia 8-as vagy 9 ezres sorozatú,vagy a gtx 200 as ,vagy 400-as sorozatú videokártyája.Tudni kell,hogy a 3D működése azon alapszik,hogy egyszerre 2 képet vetítenek 1 képernyőre.így a videokártyánknak majdnem dupla annyi képpontot kell kiszámolnia 3D-ben ugyanazon a játéknál.úgy fogjuk érezni hogy a teljesítménye 40-50%-kal csökkent.tehát mindjárt vagy 2öt kell vennünk SLI-be kötve, vagy 2Xest.Ha már 3D -ben játszunk ne keljen a felbontást 640X480 ba játszani.feltéve ha lehet?ha meg nem ,akadozva meg azért nem lesz élvezhető.ez kb 95000a 3.kellék a 3D Vision.ez 1 csomag mely tartalmat 1 3D szemüveget,egy jeladót,amely állandó összeköttetésben van a szemüveggel,és 1 telepítőszoftvert.ez kb 40000 ft röviden ez kell egy IMAX 3D nyújtotta játék élvezhető élményeihez.

(#60) Dany007 válasza petibusz (#59) üzenetére


Dany007
veterán

Hahó!

Ezt mindenki tudja...
Olvastad a címben miről van szó? Várjál idézem: "Játékok 3D-ben anaglif szemüveggel".
Ki a fene beszél itt iMax-ről? Teljesen más a kettő. Senki nem iMax élményt akar itt elérni.
Ezer éve tisztában van mindenki, hogy mi kell ahhoz.
Ez a topic egy teljesen más 3D technológiáról beszél...

(#61) TheCsobeee


TheCsobeee
újonc

Sziasztok segítséget szeretnék kérni a Counter Strike 1.6 nevű játékban nem működik! nem tudom beállítani megköszönném ha erre az e-mail címre elküldenétek a képeket hogy hogy kelll beállítani a counter strike-n köszönöm e-mail:csobda@index.hu

(#62) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Nekem valamiért nem megy. Feltelepítem, beállítom, de nem hoz első semmit még hotkey-re sem a játékban. CS1.6 lenne, ráadásul a Steames verzió. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#63) danih válasza Dany007 (#60) üzenetére


danih
addikt

Hehe, jól kiábrándított bennünket, buta anaglyph-osokat :DDD

(#64) CHIPman válasza danih (#63) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Azért a 120MHz-es monitor is odab@sz. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#65) TheCsobeee válasza CHIPman (#62) üzenetére


TheCsobeee
újonc

Igaz nekem is a CS 1.6 ra kellene de nem megy lehetetlen

(#66) Joe1985


Joe1985
tag

Sziasztok!

Most próbálkozom először az iz3d programmal. Nem igazán értek hozzá.
Sima 60hz-es samsung lcd monitorom van, videokártya meg ati radeon 5870.
Addig jutottam, hogy red/cyan szemüveggel működik.
Spéci monitor hiányában lehet valami jobb szemüveget használni, vagy csak ez fog működni?
Van egy ATI 3D DLP nevű beállítás is. Arról tudtok valamit? Milyen monitor és szemüveg kell hozzá?

Köszi

(#67) Dany007 válasza Joe1985 (#66) üzenetére


Dany007
veterán

Ahogy a nevében is benne van ez leginkább csak anaglif szemüveggel használható.
Ha jól láttam az opciókban lehet állítani más típusú szemüveget is, de mindegyik ez az alap kategória. Tehát a sima fóliás szemüveg. Van a cián - piros meg van valami zöld is, de azt nemigazán ismerem.

(#68) MrZylo


MrZylo
újonc

Sziasztok!

Telepítettem a Frontline - Fuel of War játékot. Frissítettem a DirectX -et (11)
A játék most 3D -s (piros-kék) de én nem szeretném ezt és nem tudom, hogy tudom kikapcsolni.
Valaki segítsen!!! :F :F :F

:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.