Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

LOGOUT.hu

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) laleeee válasza CsMike (#5249) üzenetére


laleeee
őstag

tedd vissza a gyárit és utánna rootold,nekem is csak úgy ment [link]

[ Szerkesztve ]

(#5252) CsMike válasza laleeee (#5251) üzenetére


CsMike
tag

leszedtem a gyári romot amit linkeltél és azt viszont el sem kezdi telepíteni :( hangerő fel és bekapcs gomb után apply sd card update zip és csak a failed jön be semmi más :(

(#5253) beefjeez


beefjeez
senior tag

Lol, a Miui-ban csak a launcher eszik mint állat, go launcherrel már tökéletes, viszont akkor már nem miui... :(

(#5254) CsMike válasza CsMike (#5252) üzenetére


CsMike
tag

az előbbire találtam megoldást mivel a gyári romot nem is úgy kell felrakni :)) találtam rá leírást és most azt csinálom.

(#5255) szoke12 válasza CsMike (#5254) üzenetére


szoke12
őstag

Nah itt vagyok!

:F Ez érdekel. Hogy lehet még felrakni?...
Először is nem árt tudni angolul, ha informatikához kezdesz, illetve ismerkedni a rendszerrel. olvasni kell sokat, és próbálkozni. A z4 nem hiszem, hogy rossz lenne, de a bolti gyári általában nem hagyja magát, és ezért kell újrarakni. Aztán mielőtt bármit is telepítene az ember, Beállítások --> Alkalmazások:
1. Ismeretlen forrás bekapcs.
2. Fejlesztés --> Hibakeresés bekapcs

Ha ez megvan, akkor z4 fel, Permanent, újraindul, Recovery Manager fel, indít, Recovey, Install Recovery, felugró fehér mezőre rányom, ok, reboot into recovery, wipe-ok, install zip, yes, reboot. Huhh... ennyi.

beefjeez: Hát ja, még esetleg a MIUI téma, ami miatt miui maradhat, de az meg nem tetszik. :DDD

H_András: Először is köszönöm a dicséretet. Próbálkozok. A cm-ek alapból nem kompatibilisek egy rahedli programmal. Pl, mert a cm nem gyári szoft, csak egy port. (Így arról, hogy a lightom sem kompatibli, nem tehetek. :B )
Többek közt ezért is tértem vissza az sl-hez, majd a gyárihoz.

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5256) laleeee válasza szoke12 (#5255) üzenetére


laleeee
őstag

ajánljatok már jó programokat a telóhoz,de ne ilyen telefon meg rom tesztelőket,hanem mittudomén.. :))

[ Szerkesztve ]

(#5257) CsMike válasza szoke12 (#5255) üzenetére


CsMike
tag

na a gyári felment megtaláltam az ahoz tartozó leírást is :) felment most már jó a root + a recovery is feltettem egy iylen romot.update-cm-9-20120528-MADTEAM-u8160-signed.zip de ezzel nem tudom de nem akar bejönni semmi elindult és az andoid figura egy gördeszkán áll és a meg mozod kéken de annyi ott most várjak vagy valami nem jó. ja és a hotfix és a gapps csomag is kell rá mindenféle képpen mivel hotfixet nem találtam csak a gapps-ot és annak a felrakása is érdekel akkor ha az is muszály hozzá.

(#5258) Kaloz86


Kaloz86
csendes tag

Szevasztok,

Ezt a CM-et próbálta már valaki?
[release candidate] (20120616):

(#5259) CsMike válasza CsMike (#5257) üzenetére


CsMike
tag

na van hotfix is de ezeknek mi szerepe van? tehát muszály felrakni? és hogyan?

(#5260) szoke12 válasza CsMike (#5257) üzenetére


szoke12
őstag

annak kell egy pár perc az első indításnál. de ezt a romot nem ajánlom, mivel igencsak fejleszrés alatt áll.
inkább egy cm7-et, vagy egy sl-t. Nem tudok többet mondani, válogass!

Kaloz86: Jól hangzik, főleg ez a rész:
"Kernel: enable USB Host mode (support modules are installed to /system/lib/modules/) - needs testing from users with OTG adaptors"
Ez azt jelenti, hogy lehet a telóra pendrive-ot, egeret, bill-t, meg hasonlókat kötni, máramelyikhez van modul. de csak speckó kábellel.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5261) CsMike válasza szoke12 (#5260) üzenetére


CsMike
tag

ok már lecseréltem :) erre cm-7-20120616-MADTEAM-u8160.zip ez már működik. rem jó lessz. köszi mindenkinek a hasznos segítségeket :C

(#5262) beefjeez


beefjeez
senior tag

Nem értem, miért nem lehet a rohadt playből pc ről letölteni? Miért kell mindenáron telefonról szenvedni? :(((

(#5263) CsMike


CsMike
tag

hát ezzel a rommal nem lehet letölteni a googleplay-ból :( cm-7-20120616-MADTEAM-u8160.zip vagy csak én nem tudok ? valaki tudna mondani egy olyan romot ami ehhez hasonló és megy rajta a googleplay áruház? vagy az főzött rommal nem működik?

(#5264) szoke12 válasza CsMike (#5263) üzenetére


szoke12
őstag

erre van a gapps (Google Apps)
Ezt recovery módból kell feltenni ugyanúgy, mint egy romot. de vigyázz, a cm7-hez valót rakd fel!

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5265) Kaloz86


Kaloz86
csendes tag

Valaki tud ehhez adni egy letöltő linket: cm-7-20120616-MADTEAM-u8160.zip
Rom managerből nem tudom letölteni.

(#5266) szoke12 válasza Kaloz86 (#5265) üzenetére


szoke12
őstag

[link]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5267) Kaloz86 válasza szoke12 (#5266) üzenetére


Kaloz86
csendes tag

Köszi szépen.

(#5268) H_András válasza szoke12 (#5255) üzenetére


H_András
tag

Akkor lehetne kérni egy sl linket, amit te pl használtál? :B

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#5269) szoke12 válasza H_András (#5268) üzenetére


szoke12
őstag

Háhá! Sikerült kijátszanom a 4shared-et!
Itt a közvetlen link.
Ez az általam gyártott sl minimal. Elvégre olyat kértél, amit sokat használtam..

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5271) H_András válasza szoke12 (#5269) üzenetére


H_András
tag

Köszi.. sajnos az oldallal valami nem jó.. (\Smart Lucky 2.5.szoke12_minimal.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.)
Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.)
Tízszer próbáltam kb amióta írtál, a saját gépemen is kivételbe ment, mert az eset kiabált érte, de egyáltalán nem tudom megnyitni; a fentebbi hibaüzenet jön állandóan. :(

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#5272) laleeee válasza H_András (#5271) üzenetére


laleeee
őstag

töltsd le innen : [link]

(#5273) CsMike válasza laleeee (#5272) üzenetére


CsMike
tag

szia nekem ebben vírust talált :(\Downloads\Smart Lucky 2.5.szoke12_minimal.zip = ZIP = system/app/com.freeb.automm_3.apk = ZIP = classes.dex - módosult Android/Adware.AirPush.A alkalmazás

(#5274) laleeee válasza CsMike (#5273) üzenetére


laleeee
őstag

hülyeség,nekem is Szöke küldte,már többször is volt a telómon

(#5275) laleeee válasza CsMike (#5273) üzenetére


laleeee
őstag

próbáld ki ezt,ez is vagány :SmartLucky2.3_World_Simply

(#5276) CsMike válasza laleeee (#5275) üzenetére


CsMike
tag

ok és köszi . am lehet csak a smart security vacakol velem.

(#5277) H_András válasza laleeee (#5272) üzenetére


H_András
tag

:R

Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

(#5278) Brakho75


Brakho75
csendes tag

Én a szőke minimalra épitettem sajátot és semmi gond vele.

(#5279) szoke12


szoke12
őstag

Ma kipróbáltam, hogy milyen a linux a kicsikén:

csak kevés benne a lehetőség, ráadásul ez csak vnc.
De milyen jól néz ki mondjuk mutogatni. :D
"- Nézd milyen rendszerem van'!" ;] :P
- :Y

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5280) djcir válasza szoke12 (#5279) üzenetére


djcir
tag

Like :DDD

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#5281) szoke12 válasza djcir (#5280) üzenetére


szoke12
őstag

És látható, hogy a procit sem eszi fel teljesen. ott a jobb alsó sarokban az a zöld izé a proci jellemgörgéje.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5282) beefjeez


beefjeez
senior tag

Hm, látom most sok "új" felhasználó van :)
Köszönöm amúgy, hogy ennyien nézitek az oldalt még frissítések nélkül is! :B

(#5283) Brakho75 válasza beefjeez (#5282) üzenetére


Brakho75
csendes tag

A mesterektől lehet tanulni. :D

(#5284) beefjeez válasza Brakho75 (#5283) üzenetére


beefjeez
senior tag

Bár úgy lenne...
Sajnos amint láttok itt kimerülök, csak lightolni tudok sajnos.
Szívesen neki állnék én kernelt meg egyebet babrálni, mert tudom mit kéne javítani.
Kár, hogy nem tudok :)
Hogy legyen valami hozzávetés, már 4000 lapletöltés körül jár az oldal :)
Napi 20-30 az átlag

[ Szerkesztve ]

(#5285) szoke12 válasza beefjeez (#5282) üzenetére


szoke12
őstag

A lightolós bejegyzésem is mostanában felkapták, pedig már nem mai. ma 27-en olvasták.
lassan meglesz a 2000 olvasottság. :DD
de még 2-vel készülök, csak arra alig van időm. :B

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5286) beefjeez válasza szoke12 (#5285) üzenetére


beefjeez
senior tag

Durva, belegondolni nehéz, hogy lehet hogy ennyien megnyitják, amit az ember lefirkant :)
Nekem az első topik 3300 körül jár
aztapaszta, ezt már 10k felett nyitották :) Jó kis flém topik volt :D

(#5287) szoke12 válasza beefjeez (#5286) üzenetére


szoke12
őstag

És most megint megnyitják majd páran :DDD
köztük én is.

a két bejegyzés, ami jön majd tőlem:
- Lightolás program segítségével
- Kernel moddolás szintén programmal.
(szerintem érdekelni fog :D )
De többet még nem árulok el. ;]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5288) beefjeez válasza szoke12 (#5287) üzenetére


beefjeez
senior tag

Jó lesz, jó lesz :)
Akkor már durvábban beleturkálnék.

(#5289) szoke12 válasza beefjeez (#5288) üzenetére


szoke12
őstag

Azért nem publikálom, még, mert nem vagyok túl a teszteken. meg még gyűjtöm az anyagot hozzá. Az elmúlt hetekben legalább 20 androidos oldalon regeltem, hogy tudjak kérdezgetni, utánajárni.
Hogy haladjak a Szoke12 Smart project-tel (ami szintén kap majd egy saját bejegyzést).
Hát mára ennyi. Majd szólok, ha elkészül. És most, csak hogy meglegyen a 2000, tesséék olvassatok! :DDD :DDD :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5290) mArZsi


mArZsi
tag

Kipróbálta valaki már az új RC-t :F
A hang megint el lett kú*va :W

(#5291) CsMike


CsMike
tag

Sziasztok. cm-7-20120616-MADTEAM-u8160.zip verziót használja valaki??? mert nekem a hasng a fülessel nagyon halk lett nem lehet azzal valamit kezdeni? am minden más frankó benne nekem tetszik ! :)

(#5292) mArZsi válasza CsMike (#5291) üzenetére


mArZsi
tag

Az előző verziót tedd vissza. A 2012-04-27-t.

(#5293) beefjeez válasza CsMike (#5291) üzenetére


beefjeez
senior tag

04.27 fasza

(#5294) szoke12 válasza beefjeez (#5293) üzenetére


szoke12
őstag

én is azt használtam legtovább a cm-ek közül. az jó lett, bár unofficial.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5295) gabor1984


gabor1984
csendes tag

Sziasztok.

Van egy Vodafone 858 Smart telóm és a gond az vele hogy időnként 5ször felvillan a kijelző.
Ez valami hibakód lenne?

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv:Gábor

(#5296) mArZsi


mArZsi
tag

Új hibajelenség az RC-nél, hogy néha eltűnnek az ikonok az állapotsoról. Főként az óra...

(#5297) szoke12 válasza mArZsi (#5296) üzenetére


szoke12
őstag

az még a jobbik. van, hogy az egész állapotsor eltűnik. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#5298) aminat


aminat
tag

A gyári média megjelenítő alkalmazást valaki fel tudná nekem rakni? Előre is köszönöm!

(#5299) aminat válasza aminat (#5298) üzenetére


aminat
tag

Megoldódott, megleltem.

(#5300) aminat válasza aminat (#5298) üzenetére


aminat
tag

Megoldódott, megleltem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.