Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Párat ki lehet pipálni, mert megvan már.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) xlife11 válasza Dluinet (#1) üzenetére


xlife11
senior tag

Na ja, főleg a 7. nagyon igaz. :(((

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Biglike. A hatos fordítását viszont kijavítanám arra, hogy "Vallás áldozathozatal nélkül", mert maga az áldozat több mindent jelenthet, pláne vallás tekintetében. :D

[ Szerkesztve ]

(#4) Viszlát válasza Crystalheart (#3) üzenetére


Viszlát
addikt

Van benne valami, valószínűleg hozzáállás kérdése a megközelítés. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#5) Иван


Иван
őstag

Doesn't matter, still colonised.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) Crystalheart válasza Viszlát (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, csak épp az előbb olvastam a majákról, hogy valamelyik uralkodójuk halálakor hat 1-6 éves gyereket áldoztak föl vallási alapon, és hát rögtön ez ugrott be elsőre. :)

(#7) Viszlát válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Már átírtam. Néha a saját hozzáállásom miatt előfordul, hogy naivan állok hozzá bizonyos dolgokhoz, amíg valaki rá nem koppint a fejemre. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#8) moonlight115


moonlight115
tag

Az ugye nem szentségtörés, ha kiegészítem?
Art without talent.
Művészet tehetség nélkül.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#9) Dluinet válasza moonlight115 (#8) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor is MO-n csak az első pontot nem lehet kipipálni: Vagyon munka nélkül
A többi megvan már.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10) moonlight115 válasza Dluinet (#9) üzenetére


moonlight115
tag

Te Magyarországon élsz?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#11) Crystalheart válasza Dluinet (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha ezt valóban Gandhi állította fel, kétlem, hogy Indiában ezek mind ismeretlenek lettek volna. Meg amúgy a világ tetszőleges országában.

(#12) Dluinet válasza moonlight115 (#10) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mért neked meg van az első pont is?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13) moonlight115 válasza Dluinet (#12) üzenetére


moonlight115
tag

Vagyon munka nélkül. Hallottam már ilyenről. Magyarországon is létezik ilyesmi, szerintem.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) Dluinet válasza moonlight115 (#13) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Akkor topik zárható ;]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15) Löncsi válasza moonlight115 (#13) üzenetére


Löncsi
őstag

Valóban, elég közel áll a 7.-es ponthoz. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#16) Viszlát


Viszlát
addikt

De az ugye tiszta mindenki előtt, hogy ezek az EGYÉN-re vonatkoznak, nem népcsoportra vagy az emberiségre?! Az más kérdés, hogy nagy része vonatkoztatható akár országszintű méretben is.

moonlight: értem mire gondolsz, de szvsz nem illik a felsorolásba, egészen más tészta.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) moonlight115 válasza Viszlát (#16) üzenetére


moonlight115
tag

A művészet az élet nagyon fontos része. De..... én is értem, amire te gondolsz. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#18) Lenry


Lenry
félisten

a másodikat nem értem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Löncsi válasza Lenry (#18) üzenetére


Löncsi
őstag

Pl. egy ellopott rúd szalámit majszolgatsz.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) Viszlát válasza Lenry (#18) üzenetére


Viszlát
addikt

Sok területre igaz, a promiszkuitás is ilyen például. De hétköznapi példának nagyon jó amit Löncsi írt.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#21) moonlight115 válasza Lenry (#18) üzenetére


moonlight115
tag

Épp élvezkedsz (pleasure) a szomszéd nejével, miközben otthon vár az asszony (plusz 3 gyermeked, a szám tetszőleges, és nem is fontos.) :)

Viszlát értem, amire gondolsz, csak nem akartam ennyire tudományos lenni. :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#22) lapa


lapa
veterán

jó kis lista. de ugye nem várod el, hogy ezt a sok mindent folyton észben- és betartsuk?

(#23) Viszlát válasza lapa (#22) üzenetére


Viszlát
addikt

En hogyan is varhatnam el? De a sok felesleges informacio mellett talan nem olyan veszesen nehez 7 rovid kis gondolatot eszben tartani...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24) lapa válasza Viszlát (#23) üzenetére


lapa
veterán

volt a posztomban láthatatlan szmájli. bocs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.