Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Szép, használd egészséggel.

Megkérdezhetem, hogy a procin milyen hűtő van? Eléggé érdekes darab.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

a közelmúltban elvégzett Prohardver! GTX 680 teszt meggyőzött arról, amit sejtettem, azaz hogy ismét csak az AMD 7-es szériájú kártyái eszik a legkevesebbet

Ezt nem teljesen értem... a GTX680 nem a 78xx kártyák ellenfele (az majd a 660(?) lesz), hanem a 79xx-eké, azoknál viszont kevesebbet fogyaszt. :F

Bár a kártya ettől még fain, grat hozzá! :K

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#3) Vistaboy válasza Löncsi (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Egy Xilence Black Hawk Cooler.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Használd egészséggel. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Vistaboy válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem konkrétan a GTX 680-ra gondoltam, csak azért írtam, mert az ő tesztjében voltak összehasonlítva a fogyasztások. Nyilvánvalóan nem hasonlítok egy 150K-s VGA-t egy 88K-shoz. :DDD

A GTX 670 is tesztelve lett közben, annál már a teljesítmény/fogyasztás értéket nézve hajszállal jobb az nVidia:

De ha megnézed, direktben még mindig többet eszik 38 Wattal a GTX 670, mint a HD 7870:

Összességében szerintem nagyjából egálban van a két kártya, de nem mindegy, hogy 120K-t adok ki, vagy 88K-t. :N Ezért vettem AMD-t.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) kpal


kpal
veterán

Jó kis ismertető :R ,a VGA tényleg megérte tudáshoz mérten :K

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én 7770-et építettem be múltkor a cimbinek, ugyanebből a családból, tényleg szép darab. Kicsit doboz, halk hűtés, jó kártya.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

amd-nél már a 4830 óta ilyen kis "kazettában" a divat adni a cuccot :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) baluka26 válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Sapphire-nál, igazából. Szerintem :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) Mr.Csizmás válasza baluka26 (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

most hogy mondod, hm, tényleg az volt mind :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) huntermati válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


huntermati
tag

Én nagy dobozban kaptam anno a 4870-et :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.