Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) angyalpc2 válasza Ndruu (#26) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

ok..A záram típusa Roto, ajtó kart felfelé húzva kell reteszelni és utána a kulccsal zárni kettővel.
Létezik e olyan dolog, ami a záródást jelzi belülre nekem?

Tehát jelzi azt, hogy a kulcsot elforgatva bezáródik(vagy éppen azt hogy még nyitva van) És valahogy láthatóan jelzi nekem, hogy az ajtó vagy is a zár zárt állapotban van.
Mióta elköltöztem szüleimtől (legalább 4 éve) nem 1-2 esetben az alsó felső zár is nyitva maradt éjszakára vagy csak úgy nappal.
Rendszeres problémám, hogy a két zárbetétből nem tudom melyik van nyitva, és zárva...
Van hogy éjszakára az egyiket bezárom (legalább) a másik nyitva marad. Mert nem látszik, hogy az zárva van e.
Időnként az az érzésem mintha valakinek kulcsa lenne hozzá és éjszaka kinyitja :DDD
Reggel mennék el...nyitom a zárat...egyik zár más állasban, forgatás jobbra balra alsó felső alsó baszakodás....Esküszöm mint az USB hogy 3x próbálsz rá, egyszer csak nyílik.
Most akkor melyik nem volt zárva. és melyik nyitva már megint :/ és ez napi rendszerességű.

Amíg szüleimnél laktam soha ilyen problémám nem volt. Érzésre tudtam hogy a zárnyelv hogy csúszik be, fordul át a szerkezet, hol akad stb. Heveder zár is két oldalt látványos volt, hogy be van zárva.
(oké tudom ezek ilyen önámítás zárak betörő fésűs késsel lazán bemegy bárhova)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.