Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Ebből az időszakból Note 3 (Kate volt az első Xiaomi készülékem ) majd jött a Redmi 4X amit nagyon szerettem és a Note 4 ami mai napig meg van.
Utánna nem volt vissza út , nagyon sok Xiaomi telefonom volt , de most már ott tartok hogy elég volt belőlük.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) jswilly


jswilly
csendes tag

Lesz-e még valaha "normális" méretű telefon a Redmi (vagy bárki más) kínálatában? Nekem is megvan még a 3s, az ismerősök közül már mindenki lecserélte a 3s, 4X modelleket. Nincsenek nagy igényeim, de nem én nem találok helyette semmit. Talán majd idén... :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Luck Dragon válasza jswilly (#2) üzenetére

Én ezért is használok SE-t :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) jswilly


jswilly
csendes tag

Nézegettem már a kisebb iPhone modelleket, de nekem túl sok minden hiányzik. Normális méretű akku és üzemidő, jack csatlakozó, csak hogy a fontosabbakat említsem. Talán majd valamelyik kínai gyártó (Redmi, Realme, Oppo, OnePlus stb.) követi az Apple példáját és kihoz egy emberi méretű telefont előbb-utóbb
Az iPhone XS mérete, kijelzője tökéletes lett volna, de az akku nagyon kicsi, jack sincs...

[ Szerkesztve ]

(#5) Luck Dragon

Zenfone 8 ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) jswilly


jswilly
csendes tag

Az ASUS Zenfone 8 mérete is rendben van, jack is van, normális méretű akku is van... Sajnos a processzor túl erős, ebből következik, hogy a telefon túl drága és az üzemidő sem valami acélos. Egy középkategóriás procival telitalálat lenne.

(#7) janeszgol válasza jswilly (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Használtan egy S20 vagy S21 (majd)?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) jswilly


jswilly
csendes tag

Nem zárok ki semmit, de azért bízom a kínaiakban, idén talán lesz némelyiküknek "kisebb" telefonja. Néhány dologban hajlandó vagyok megalkudni, de a jelenlegi kínálatban csak olyan készülékeket találok, amelyeknél túl sok mindenben kellene megalkudni. Ebből is látszik, hogy a Redmi 3s a maga idejében mennyire jó készülék volt! :C

(#9) Victoryus válasza jswilly (#8) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Az biztos. Volt normális fóruma, támogatottsága. Tényleg egy kézreálló készülék. Az Mi 9 lite se rossz, amire lecseréltem, csak nagyobb.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.