Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deske76


deske76
csendes tag

Üdv!

Milyen furcsa, a napokban én is belefutottam ebbe a gondba. Nálam is esedékes volt a 2. részlet...
Mondom, nosza, akkor befizetem... Ésssss..... Ugyan ezekbe futottam bele én is..
Kerestem alternatívát, de nem leltem, néztem a tárhelyemet, hogy mit lehetne és hogy???

Gondoltam egyet és felmentem az ügyfélkapumra... ott a keresőben elnavigált a gépjárműadó menüpontba, melyet átolvasva, ajánlotta a NAV-app applikációt.

Okés, letöltöm, megcsinálom ami kér, nálam is az első félév esedékes.... Mondom, ezt hülye, hisz be van fizetve, ott a NAV levél a tárhelyemen, hogy fizetve...
Rákatt a 2. félévre, átirányít a Simple appbe... Mondom, ez szuper, máris fizetem.... Rákatt a fizetés alklamazásban (mert regisztrált vagyok), de hibát dobott fel és itt megállt a tudománya... :W
MI a f@sz van , mondom, ezt miért csinálja... aztán pity a telón, email és sms, hogy a tárhelyemre érkezett a sikertelen ügy,
appban is folyamatgban... mondtgam, rendicsek.. appból kijelentkezés és vissza.. Láááám , ismét mehet a menet... újra, de mos a normál fizetést választom... beírok minden adatot, amit kér és így már engedi...

Na ez is letudva, mondtam magamnak...

Azért dühítő, hogy másként nem lehet megoldani, mégis mit csinál az aki nem nagyon ért ezen fizetések megoldásában, az esetleg ballagjon be egy ügyfélkapuba.... érthetetlen, hogy az ügyfélkapú rendzserben sem lehet elintézni,m csak írja, hogy hol, hogyan tudod elintézni..

Az is fura, hogy a NAV miért nem küldte egy hónappal előtte a tárhelyre az értesítést, hogy befizetésre váró adóm van, amibenm ott lenne a link (pont úgy, mint az elsőben)

Ui: Amúgy az sms-ben való csekk kérés is megy, és azt pár napon belül küldik is...

A lényeg, hogy leróttam amit kell, hagyjanak békébe! :C :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 11Pro 5G 6GB/128GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.