Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

SGS3-ra a blekota féle Note4 lite rom is csinált egy ilyet. Jött, hogy új frissítés...és utána egy olyan primitív buta felület lett az egész,h újra kellett húzni a gyárival :DD Én csak röhögtem...asszony feje már érdekesebb volt :DDD

(#2) hNp88


hNp88
aktív tag

ott kapnék szívrohamot :U

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem használtam még ezt a nyelvet, de fura hogy a tm_mday esetén az első nap 1-es, viszont tm_mon esetén az első hónap a 0....sőt ahogy látom az összes tm (függvény?) esetén a válasz 0-val indul, csak a nap lóg kis a sorból.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) galocza


galocza
aktív tag

azért ez nem jó vicc, és nem csak az ijedelem mián. és ha a kis huncutok miatt maradok le életem fotójáról? nagyon szidnám vki anyukáját.

(#5) mghltm válasza galocza (#4) üzenetére


mghltm
addikt

hasznalat / felvetel kozben nem viccel:

if (rand() % 1000 == 13 && !RECORDING)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#6) rudi válasza galocza (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Elnézést, az kimaradt, amit a kolléga írt, hogy használat közben nem kékhalálozik!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) Out válasza galocza (#4) üzenetére


Out
addikt

Nem lenne jogos bárki anyukáját szidnod azért, mert nem gyári programot használsz az eszközödön :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#8) Ixion77


Ixion77
őstag

Ez azon túl hogy parasztság, alapjaiban kérdőjelez meg mindent, amit eddig gondoltam a nyílt forrású szoftverek készítőinek etikájáról...
Ez konkrétan szándékos károkozás. Belegondolt aki ezt jó ötletnek találta hogy mi történik, ha egy riporterrel ez egy hivatalos esemény előtt történik meg? Vagy egy eskövői fotóssal az esküvő kezdete előtt 5 perccel?!

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#9) NLZ válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


NLZ
tag

Pont ezen akadt meg a szemem nekem is :)

(#10) daninet


daninet
veterán

Ez egy nagyon szar vicc akárhogy nézem. Éppen fotózás közben nem csinálja, de odakapnád a fényképezőt a fejedhez, és hopp, mégse, restart. Bekaphatják a nagylábujjam, most ez miatt nem veszek 5D M3-at. ;] :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11) Zirowe válasza Ixion77 (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez konkrétan szándékos károkozás.

Milyen kár történt?
Ez csak egy kékhalál, nem okoz maradandó kárt, gondolom reboottal minden helyre áll (amíg nem jelentkezik újra), továbbá csak akkor van, ha éppen nem csinál képet, ez jön le a cikkből.
Ha végleg tönkrevágja, az tényleg para, de kétlem, hogy az lenne.

Aki meg hivatalos melóhoz cfw-t használ, az nem nagyon pampoghat, mert kb az így járt kategória, ha tutira akar menni, használjon eredeti fw-t.
+mindenhol kiírják ezeknél, hogy nem vállalnak semmire sem felelősséget, bár persze ez megint más kérdés, mert szándékos, de így is továbbra fennáll az előző mondat tartalma.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) CPT.Pirk válasza Ixion77 (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ki házasodik bolondok napján? :F

Amúgy az üzenet szövegéből egyértelműen látszik, hogy ez csak egy poén. Aki ezt felrakta a gépére, biztos tud valamennyire angolul. Sokkal rosszabb viccek is előfordulnak bolondok napján. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13) mghltm válasza Zirowe (#11) üzenetére


mghltm
addikt

termeszetesen semmilyen kart nem okoz, sot a bsod ( ami kifejezetten windows sajatossag ) kep tele van poennal, amit nem biztos, hogy elsore felfog az ember tekintve az idegi allapotot

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#14) Zirowe válasza mghltm (#13) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gondoltam, azért az elég durva vicc lett volna, ha nem. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Április 1. napjai poént a CM csapat is elsütötte (Win XP boot animáció, az appok listájának gombja pedig Win zászlóra változott, stb.) ez nem nagyon lepett meg. Aki ilyesmit használ, az hozzá kell szokjon ahhoz, hogy az e napi buildet ne tegye fel. :N

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16) aram01


aram01
nagyúr

a skynet útra kelt ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) CPT.Pirk válasza Orionhilles (#15) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na igen, bár akkor nem esett le, de a 04.02-es dátumú CM12 rom a felrakásakor azzal fogadott, hogy "powered by microsoft". A launcher ikonja meg az ablakok volt. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#18) Psych0


Psych0
őstag

Sajnalom, hogy a cikkiro es tobb kommentelo mostantol inkabb attol fel, hogy a nyilt forrasu, egyedi firmwarekbe milyen kartekony kodot rejthetnek el, mig a zart, gyari firmwarerekben levo tobbszorosen bebizonyosodott szandekos kiskapuk miatt ma mar senki sem aggodik.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.