Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) jedis válasza nfsu17 (#47) üzenetére


jedis
senior tag

:D Nekem meg egy ES20-asom van ! Ha jól tudom, ez abban különbözik a 10-estől, hogy ezen már van Firewire bemenet, így digitális jelről is tud egy az egyben írni ! Anno a haverom is vett egy asztali írót, de ő azt mondta nem "flancol", és jó neki a Samsung is ! Aztán egyszer csak beállított a nyaralásos DV kazettájával, hogy próbáljam már meg bedigizni a Panán, mert amit ő digizett a tyamtyungon, ott mikor a görög tengerben úszkál a csaja, úgy néz ki,mintha százmillió liternyi kék temperában lubickolna ! :Y :D :D Megnéztem amit digizett, és téééényleg !!!! :Y :D :D Azért poénból megkérdeztem, hogy "NEM HAGYTÁL RAJTA VALAMI EFFEKTET ???" ;) :D :D :D Olyat nem is tud a SAMU, mondta ! :D :D Persze a Panikám fitymából kirázta a "melót" !! :K Sőtt, a fickó utána még azt is mondta, hogy a digizett felvétel, jobb lett, mint az eredeti ! :U No azért olyat még "Panni" sem tud, mondtam neki, igaz ott Firewire-vel volt összekötve Panni a kamerával !

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.