Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) bulikavagyok válasza #20749568 (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C Hja, a nagyobbik fele! ;]

(#3) apatyas


apatyas
Korrektor

Mi volt az a kis kerekes-'lánctalpas' gumifogas jószág? Távirányítható bomba/taposóakna piszkáló?

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#5) YUNG BYRD


YUNG BYRD
újonc

Olyan jó lenne tagja lenni a KMZ-nek,de sajnos nemtudok jelentkezni a Honvédségre. :((

(#7) Csabulator


Csabulator
tag

Tegnap és ma este is láttam ezt a harckocsit elvonulni az úton 2 kísérő járművel. Nem teljesen értettem, hogy ez most miért meg honnan, meg mi van, de most már minden világos. :)

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#8) milkabrams


milkabrams
őstag

idén a szentesi laktanya nyíltnapra is kivitték ezeket a cuccokat, ránkszóltak (végzős fegyverműszerész hallgatókra) hogy ne vegyünk le az asztalról a minimi golyószórókat és ne piszkáljuk az m4-es gépkarabélyokat

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#9) Dwayne Hicks válasza YUNG BYRD (#5) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...ne bánd! Sokkal prózaibb meló, mint aminek látszik.

(#10) IgnisFatuus válasza milkabrams (#8) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Aki ért hozzá, az el is tudja rontani! :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#11) Zolik


Zolik
senior tag

az egyik ismerősöm Győrön van mint hivatásos. kérdezgettem, hogy meséljen már mit csinálnak, hogy telik a napjuk.
sajnos lesújtó volt amit hallottam. kb bent ülnek egész nap a laktanyában, takarítanak, sepregetnek az udvarban, átszámolják a felszereléseket, néha kicsit szaladgálnak, a műhelyben szinte folyton bütykölnek valami gépet a szakik mert szinte semmi nem jó, ami van az is még a kádár korszakból maradt itt. új és modern cuccuk szinte alig van 1-2.. mert nincs rá pénz. Amiket az ilyen "showk"-ra visznek, meg kocsiztatják az országban csupán látszat, hogy lássák a választó polgárok hogy ilyenünk is van. sok mindent elmond arról, hogy a meglévő tartalékos cuccuknak (ami folyton náluk kell legyen) szinte mindnek lejárt a szavatossága.
a fizetésük is sajnos alig több mint a nagy átlag.
akik ki jutnak külföldre azokat szépen megfizetik, de akik az országba maradnak azok ne számítsanak semmi jóra.

és a végére: rendőr ismerősöm lent volt a migráns cirkusznál a déli határon, beszélgettek a katonákkal és mint kiderült a katonák fegyvereiben üres tárak voltak (na nem azért hogy nehogy lövöldözni kezdjenek), mert nem volt már pénz lőszerre...

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#12) Simi87 válasza Zolik (#11) üzenetére


Simi87
senior tag

Kirakat honvédség. Sajnos már régen így van.

(#13) macman507 válasza Zolik (#11) üzenetére


macman507
aktív tag

Remélem ezt senki olyan nem olvassa, mert átgyalogolnak rajtunk :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#14) milkabrams válasza IgnisFatuus (#10) üzenetére


milkabrams
őstag

ja, kiveszem a tárat, felhúzom elcsettintem és elromlik. Szerintem nem akarták hogy kopjon a fegyver mert az elkövetkező 60 évben nem kapnak újat. Viszont a 10-12 éves kislányra nem szóltak mikor az .50-es géppuskával "játszott".

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#15) Dwayne Hicks válasza milkabrams (#14) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...az orosz fegyverek elèg strapabírók... Ak63-t csettingettheti az ember orvèrzèsig...

[ Szerkesztve ]

(#16) milkabrams válasza Dwayne Hicks (#15) üzenetére


milkabrams
őstag

bocs, ez az elromlik szarkazmus akart lenni, az m4 sem olyan megbízhatatlan mint mondják, beszéltem a Budakeszin lévő lőtérről egy emberrel és mondta hogy kb 800 lövést adott le egyhuzamban m4 gépkarabéllyal akadás nélkül

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#17) Dwayne Hicks válasza milkabrams (#16) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

...800? költhet majd sokat izületi gyógyszerekre. :)

(#18) milkabrams válasza Dwayne Hicks (#17) üzenetére


milkabrams
őstag

saját m4 red dottal, m16a2 és elég pénz a lőszerre, szóval nem gond a pénz

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#19) Borzoló


Borzoló
senior tag

:C

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#20) Dwayne Hicks válasza milkabrams (#18) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Pénz ide vagy oda, később megbánhatja az ember. Nekem a fülem bánta...

(#21) YUNG BYRD válasza #20749568 (#6) üzenetére


YUNG BYRD
újonc

Asztma.

(#22) carl18


carl18
addikt

Mi van megjött Godzilla! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.